Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ieskau meistro gumytem pakeist


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 14:53

Sveiki kolegos, gal zinote koki nebrangu meistriuka apie Vilniu, kuris galetu manam Pezukui 306 pakeisti voztuvu gumytes? Ot kad radus nebrangininka ir patikima meitriuka ^_^ Gal Jus toki zinote? O beje kur gumytes pigiau galima nusipirkti? Ir ar jos skiriasi kazkuo tarkim nuo varikliu litrazo, ir masiniaus amziaus?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#2 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:00

O beje kur gumytes pigiau galima nusipirkti? Ir ar jos skiriasi kazkuo tarkim nuo varikliu litrazo, ir masiniaus amziaus?

Na jos ir siaip nera brangios. Mano ZX Belforte 12 litu kainavo. Siaip ar taip daugiau 20 lt. nekainuos.
Kad skiriasi, tai faktas.
Pakeitimo kaina buvo 50lt., pas drauga. Bet prase nereklamuot jo daugiau, nes ir taip uzsikases.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 23 - 15:00

  • 0
chūinja

#3 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:03

Na jos ir siaip nera brangios. Mano ZX Belforte 12 litu kainavo. Siaip ar taip daugiau 20 lt. nekainuos.
Kad skiriasi, tai faktas.
Pakeitimo kaina buvo 50lt., pas drauga. Bet prase nereklamuot jo daugiau, nes ir taip uzsikases.

Tai jau negalmes pas Tavo ta pazystama kreiptis? seniau davei kazkada jo nr, bet kad va i teviske nevaziuoju, tad ieskau kazkur arciau Vilniaus
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#4 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:09

Tai jau negalmes pas Tavo ta pazystama kreiptis? seniau davei kazkada jo nr, bet kad va i teviske nevaziuoju, tad ieskau kazkur arciau Vilniaus

Tuo metu, atostogavo, tai buvo anuos krastuos. Dabar vel dirba Vilniui. Jei turi kontaktus, tarkis, jei pametei, tai jau ir neduosiu :) .
Del kainos irgi negarantuoju. Reiktu klausinet, nes man keite pries gerus metus.
  • 0
chūinja

#5 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:11

Tuo metu, atostogavo, tai buvo anuos krastuos. Dabar vel dirba Vilniui. Jei turi kontaktus, tarkis, jei pametei, tai jau ir neduosiu :) .
Del kainos irgi negarantuoju. Reiktu klausinet, nes man keite pries gerus metus.

Oiii ne ne nepameciau, saugau uzrasu knyguteje tusinuku (kas suslapus neisbluktu) uzsirases :D
tai jis Vilniuje darbuojasi?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#6 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:17

Taip, Vilniui. Lazdynuose, prie Litexpo. Tik ka kalbejau, sake darbo daug (kolega paatostogaut sumane), bet gal ir kada prie progos pakeistu. Zodziu susiskambink jei nori, tik gumas pats susirask. Manes bent dar niekad nepavede su darbais.
  • 0
chūinja

#7 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:33

Taip, Vilniui. Lazdynuose, prie Litexpo. Tik ka kalbejau, sake darbo daug (kolega paatostogaut sumane), bet gal ir kada prie progos pakeistu. Zodziu susiskambink jei nori, tik gumas pats susirask. Manes bent dar niekad nepavede su darbais.

Dekui Tau :beer: Siaip cia man irgi dar nera degantis reikalas, bet noriu rugseji susitvarkyti, nes reikia jau ir tepaliuka pasikeisti.
O jis tik matariukus tvarko?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#8 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:36

Tu pradziai gumytes pasikeisk :), o tada jau pats issiaiskinsi su juo ka jis dar gali patvarkyti :). Zinau tik, kad svarkes neturi.
  • 0
chūinja

#9 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:37

:rolleyes:
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#10 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 16:50

Tuo metu, atostogavo, tai buvo anuos krastuos. Dabar vel dirba Vilniui. Jei turi kontaktus, tarkis, jei pametei, tai jau ir neduosiu  :) .
Del kainos irgi negarantuoju. Reiktu klausinet, nes man keite pries gerus metus.

Oiii ne ne nepameciau, saugau uzrasu knyguteje tusinuku (kas suslapus neisbluktu) uzsirases :D
tai jis Vilniuje darbuojasi?

va va kalega, gal ir man ta numeriuka?
nes pas pati irgi kurtai tepaliukai dingineja po truputi, tai galvojau reiktu gal tas gumytes pakaitaliot :)
siaip jei ir pacias gumytes kazkur rasi galetum pranesti, pas mani irgi 1,6 :)

Šį pranešimą redagavo kinderiux: 2006 rugpjūčio 23 - 16:51

  • 0

#11 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 16:51

A kiek tepaliuko ryja? Mano zmoneles Corolla tai ant 3000 km su 1.3l 16voz beveik litriuka valge. Pernai pakeiciau gumytes ir nieko. Bl susiparinau, bet siemet prisiruosiau ir PATS pas pazystama garaze pasikeiciau ziedus. Tepaliniu ziedu praktiskai nebuvo. Beje CO ar koki ten biesai einant technikine nepraejo nei pries nei po gumyciu keitimo. O del kainos tai manau 70 pinigu ruosk garantuotai bo uz maziau tai tik Durns gali apsiimt.
  • 0

#12 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 16:54

A kiek tepaliuko ryja?
Mano zmoneles Corolla tai ant 3000 km su 1.3l 16voz beveik litriuka valge. Pernai pakeiciau gumytes ir nieko. Bl susiparinau, bet siemet prisiruosiau ir PATS pas pazystama garaze pasikeiciau ziedus. Tepaliniu ziedu praktiskai nebuvo.
Beje CO ar koki ten biesai einant technikine nepraejo nei pries nei po gumyciu keitimo.

O del kainos tai manau 70 pinigu ruosk garantuotai bo uz maziau tai tik Durns gali apsiimt.

pas amne labai panasiai dingsta tepaliukas :( ar nebus irgi, kad ziedams ragas???
o gal kas zino kiek ziedus kainuotu pakeisti? bet su garaziniai kokiais padoriais, nes servise kur nors tai net isivaizduot bijau :unsure:
  • 0

#13 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 17:07

Pirmiausiai pasikeisk gumytes ir pasiziurek voztuvus (tarpelius). bei pasimatuok kompresija. Pas mane idomia versija isgvildeno, kad kompresija laikesi to tepalo kurs patekdavo i degimo kamera saskaita. Blyn logiska, bet kazkaip nesitiki kad taip buva. Vienas voztuvas net neapvalus buvo o kompresija ir tai 6 bar laikesi. O kituose aiskiai matesi, kad ismetimo voztuvai chreinovai dirbe + tepaliniu ziedu nulius, o kompresija ~ 11 - 12 bar. :blink:
  • 0

#14 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 17:08

O del kainos tai Cr'as turetu zinoti bo jo uosvis matoristas buvo kol in Uzsieni neemigravo.
  • 0

#15 Svečias_rolandasr_*

Svečias_rolandasr_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:04

labas. dėl kompresijos kuri laikosi didelė tepalo saskaita. Tai tiesa, kai man matavo variklyje suspaudimą rodė visuose cilindruose apie 12. O kai nuėmėm galvą stumokliai ,pajudinus su ranka, vaikščiojo į šonus apie 1 milimetrą. Laikėsi tik ant žiedų. Tepalo valgė tada 500km.-apie 1 litrą.
  • 0

#16 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:18

o kiek ziedai ir kiek ju pakeitimas kainuoja...mazdaug? P 306
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#17 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:31

Ar kolegos gerai jaučiatės vožtuvų riebokšlius vadindami gumytėm?
  • 0

#18 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:33

Ar kolegos gerai jaučiatės vožtuvų riebokšlius vadindami gumytėm?

:D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#19 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:28

Ar kolegos gerai jaučiatės vožtuvų riebokšlius vadindami gumytėm?

mumi gerai ir taip :) juk supratai ka norejom paskyti?, ne visi juk mechanikais gimem, o ir mokintis kazkaip viska neprikyla noras, pvz as ir dabar nebemt akuma su ratu sugebeciau pakeisti, ai jau dabar galeciau ir filtrus pakeisti,.
tiesiog ne visiems gyvenime buvo butinybe susipazinti su visais agregatais esanciais po kapotu ar ne tik
  • 0

#20 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:54

Ale mant tai visvien kaip jin vadinasi. Bile zinau kur kas ir kaip. Matai esu mates ir rimtesniu rieboksliu, todel man tuos voztuvu riebokslius vadint kaitaip kaip "gumytes" neiseina. :D O siaip gumytes labai universalus zodis uztatai ir naudojamas liaudyje (pvz.: triusiku gumyte, voztuvu gumyte, tiesiok - gumyte ir t.t.)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0