Peršokti prie turinio


Ausinimo sistema HELP!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 26 - 02:58

Sveiki, atsitiko toks nemalonumas, gal kas galit duot schemute ausinimo sistemos elektrines dalies, davikliai termostatai ir t.t. kur man ju ieskot.. nes manas pugas uzsimane tai pust tai nepust oro.. i radiatoriu! Tai veikia tai ne.. isijungia tik maximumas kai pasiekia ~100laipsniu gal sakau termostatas gryba pjauna.. o gal seip kontaktai, esme kad nznau nuo kur pradet kur ka ardyt ziuret.. o vazinet tai reikia :(!!!
  • 0

#2 Svečias_Tuginis_*

Svečias_Tuginis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 26 - 21:29

Sveiki, atsitiko toks nemalonumas, gal kas galit duot schemute ausinimo sistemos elektrines dalies, davikliai termostatai ir t.t. kur man ju ieskot.. nes manas pugas uzsimane tai pust tai nepust oro.. i radiatoriu! Tai veikia tai ne.. isijungia tik maximumas kai pasiekia ~100laipsniu gal sakau termostatas gryba pjauna.. o gal seip kontaktai, esme kad nznau nuo kur pradet kur ka ardyt ziuret.. o vazinet tai reikia :(!!!

Oi pas mane panasi beda,tik isvis nepucia. jau daug laiko praleidau tirinedamas sistema,bet kolkas nulis atradimu...
  • 0

#3 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 03:34

tai o ponas kaip jus eksplotuojat savo dyzeliu?? juk jam sakes be ventiletoriu..
  • 0

#4 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 11:29

tai o ponas kaip jus eksplotuojat savo dyzeliu?? juk jam sakes be ventiletoriu..

Pas mano 309'ta irgi neveikdavo ventiliatoriai, o temperatura normaliai laikydavosi 90. Na budavo kad karsta vasara zulinant misko keliuku pirma pavara ir uzkildavo link 100 laipsniu, bet tada pajungiu siluma i salona ir taip atsivesindavo :)
Jei viskas tvarkoj su ausinimo sistema, ventiliatoriai gan retai turetu isijungti.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 11:36

Pas mano 309'ta irgi neveikdavo ventiliatoriai, o temperatura normaliai laikydavosi 90. Na budavo kad karsta vasara zulinant misko keliuku pirma pavara ir uzkildavo link 100 laipsniu, bet tada pajungiu siluma i salona ir taip atsivesindavo :)
Jei viskas tvarkoj su ausinimo sistema, ventiliatoriai gan retai turetu isijungti.

pas V6 bent jau pas ES9J4 motora. ventiletoriai isijungia pasiekus 80 laipsniu ir sukasi visalaika, vienodu greiciu. o ties 95 laipsniai isijungia antras greitis ir nugesnina greit visa temperatura.. taip kad cia ne 309... as juk aiskiai parasiau jog 605 :) neidomu man kaip kiti pugai vazineja be ventiletoriu..
  • 0

#6 Svečias_Mingas23_*

Svečias_Mingas23_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 19:13

Sveiki, atsitiko toks nemalonumas, gal kas galit duot schemute ausinimo sistemos elektrines dalies, davikliai termostatai ir t.t. kur man ju ieskot.. nes manas pugas uzsimane tai pust tai nepust oro.. i radiatoriu! Tai veikia tai ne.. isijungia tik maximumas kai pasiekia ~100laipsniu gal sakau termostatas gryba pjauna.. o gal seip kontaktai, esme kad nznau nuo kur pradet kur ka ardyt ziuret.. o vazinet tai reikia :(!!!

pas mane panasi situacija buvo!
tai buvo sudeges vienas ventiliatoriaus varikliukas!
pakeitus ji problema dingo
lengvai issiima ir nesunku patikrint

Šį pranešimą redagavo Mingas23: 2006 rugpjūčio 27 - 19:21

  • 0

#7 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 07:51

Sveiki, atsitiko toks nemalonumas, gal kas galit duot schemute ausinimo sistemos elektrines dalies, davikliai termostatai ir t.t. kur man ju ieskot.. nes manas pugas uzsimane tai pust tai nepust oro.. i radiatoriu! Tai veikia tai ne.. isijungia tik maximumas kai pasiekia ~100laipsniu gal sakau termostatas gryba pjauna.. o gal seip kontaktai, esme kad nznau nuo kur pradet kur ka ardyt ziuret.. o vazinet tai reikia :(!!!

As per 3metus pakeiciau abu ventilaitorius.Viena is karto nupirkes kit pries pora men,simptomai tie patys. Pats mototras jau ten ventilatoriaus mirineja. PAs mane buvo -vienas neaisuska,su pirstu pajudini - pradeda suktis.
  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 13:11

ane? pasmane visai netai. nes kai nuo temperaturos neisijungia ventiliatoriai, tokiu atveju ikalu klimata ir ventiletoriai isijungia nuo klimos.. kaip jiems ir priklauso paspaudus A/C knopke, o isjungus visviena neveikia nuo temperaturos.. as manau jog gausiu keist termostata..
  • 0

#9 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 13:46

ane? pasmane visai netai. nes kai nuo temperaturos neisijungia ventiliatoriai, tokiu atveju ikalu klimata ir ventiletoriai isijungia nuo klimos.. kaip jiems ir priklauso paspaudus A/C knopke, o isjungus visviena neveikia nuo temperaturos.. as manau jog gausiu keist termostata..

O ikalus klimata prie bet kurios variklio temperaturos ventiliatoriai sukasi ? Nes ijungus klimata turi pradeti suktis tuo mazuoju greiciu abu ventiliatoriai ir nepriklausomai kokia temeperatura variklio,gali but ir 70C.
  • 0

#10 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 16:56

ane? pasmane visai netai. nes kai nuo temperaturos neisijungia ventiliatoriai, tokiu atveju ikalu klimata ir ventiletoriai isijungia nuo klimos.. kaip jiems ir priklauso paspaudus A/C knopke, o isjungus visviena neveikia nuo temperaturos.. as manau jog gausiu keist termostata..

Issiimk termostata ir pavazinek be jo, matysi, kas darosi. Tik nuorinimai aisku ne prie sirdies..

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2006 rugpjūčio 28 - 17:08

  • 0

#11 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 17:59

Issiimk termostata ir pavazinek be jo, matysi, kas darosi. Tik nuorinimai aisku ne prie sirdies..

nesinori su sita masina tokiom nesamonem uzsiimineti:)
  • 0

#12 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 18:04

O ikalus klimata prie bet kurios variklio temperaturos ventiliatoriai sukasi ? Nes ijungus klimata turi pradeti suktis tuo mazuoju greiciu abu ventiliatoriai ir nepriklausomai kokia temeperatura variklio,gali but ir 70C.

nu aciu kad pakartojai mano zodzius, bet tai kasnors man galit papasakot kur yra ventiletoriu valdymo blokas koksnors ar cia jus visi kaip zuvys?:)
  • 0

#13 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 19:40

paziurek cia (jei supranti rusiskai ) cia kaip atrodo valdymo blokas 5 nr. o Cia kur stovi temperaturos davikliai ;)
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#14 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 07:28

nu aciu kad pakartojai mano zodzius, bet tai kasnors man galit papasakot kur yra ventiletoriu valdymo blokas koksnors ar cia jus visi kaip zuvys?:)

Kur nors rasei kad prie zemos temp. jungi klima ? Rasei ,kad kai neisijungia nuo temperaturos - jungi klima ir isijungia ,rasei kad sukasi tik maksimaliu greiciu ,tai cia ijungus klima ar pasiekus 95 ar ijungus klima prie zemos temeperaturos sukasi letai (sito niekur nerasei) .Nuo to daug kas priklauso. Kazkaip ponulis arogancijos toks jausmas persisunkes ir jauciasi labai protingas Tai kam tada klausineji ? Tai sekmes tvarkant .
  • 0

#15 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 08:45

nu aciu kad pakartojai mano zodzius, bet tai kasnors man galit papasakot kur yra ventiletoriu valdymo blokas koksnors ar cia jus visi kaip zuvys?:)

Posted Image
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#16 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 08:58

Na tu turetum pasizvalgyti ir zinoti daugiau ar maziau koks pas tave ausinimas- su paprastais termo-davikliais, su valdymo bloku, su ausinimu isjungiant degima ar be ausinimo isjungiant degima..... Kad ta suzinoti, atidziai pajieskok isuktu i radiatoriaus koki sona bet kokiu davikliu - jei ju nera, reiskia greiciausiai pas tave bus valdymo blokas.
  • 0

#17 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 09:03

Sorrry....... O jei rasi koki - tikrink-gal aptiksi bloga. Toliau - valdymo blokas greiaciausiai tavam naujam puge bus prie valytuvu mechanizmo arciau keleivio valytuvo uz plastmasinio dangcio, kuris ir dengia valytuvu erdve.... Tai mazdaug cigareciu pakelio dydzio juodos spalvos dezute, jei neklystu su kodu 8010. Tikrink ja tada - gal kontaktai oksidavosi ant fiskes (tas galioja ir visoms kitoms fiskems susijusioms su ventiliat. darbu....), o gal ir viduje kas jau netvarkoj...... P.S: Daug informacijos gali pasisemti is Peugeot 605 User Manualo...... siap jau...... ^_^ Sekmes !
  • 0

#18 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 30 - 00:34

Kur nors rasei kad prie zemos temp. jungi klima ? Rasei ,kad kai neisijungia nuo temperaturos - jungi klima ir isijungia ,rasei kad sukasi tik maksimaliu greiciu ,tai cia ijungus klima ar pasiekus 95 ar ijungus klima prie zemos temeperaturos sukasi letai (sito niekur nerasei) .Nuo to daug kas priklauso. Kazkaip ponulis arogancijos toks jausmas persisunkes ir jauciasi labai protingas Tai kam tada klausineji ? Tai sekmes tvarkant .

prasiplauk akis.
  • 0

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 30 - 00:39

P.S: Daug informacijos gali pasisemti is Peugeot 605 User Manualo...... siap jau...... ^_^

Sekmes !

dekui uz info, o del manualo, neturiu jo, po kieto disko mirties nieko nebeturiu:) net senuju peugeotu nuotrauku nebeliko..
  • 0

#20 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 30 - 07:17

Na kas liecia manuala - tai sakyk jei reikia - galeciau permest per koki skype diena ar vakare.......
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0