Peršokti prie turinio


beda su vairo stiprintuvu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_Grizlis_*

Svečias_Grizlis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 10:26

Sveiki, vat kadangi tik nesenai isigijau sita automobili, dar nieko daug apie ji nezinau, tai galvoju gal jus uzketeje pugininkai pagelbesit :) beda- pasidare sunkus vairas, nuvaziavau i viena servisiuka- diagnoze reikia keisti hidraulini skysti- pakeite nuorino, situacija lyg ir pagerejo, bet neilgam vairas tai apsunksta tai vel lengvas pasidaro, ar taip ir turi buti? nes gryzus i servisa pasake kad cia normalu turi praeiti truputi laiko kad stiprintuvas visiskai nusiorintu. Ka daryti?
  • 0

#2 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:28

Sveikinimai isigijus limuzina :beer:

Na o del vairo stiprintuvo tai paziurek cia
  • 0

#3 Svečias_bolia_*

Svečias_bolia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 30 - 19:10

kazkas panasaus buvo man. kartais lengvai eidavo, tarpais sunkiai... keite atraminius guolius- nepadejo, sake, kad gali but vairo kryzme, bet taip ir neissiaiskinau
  • 0

#4 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 rugpjūčio 31 - 08:44

Sveiki, vat kadangi tik nesenai isigijau sita automobili, dar nieko daug apie ji nezinau, tai galvoju gal jus uzketeje pugininkai pagelbesit :)
beda- pasidare sunkus vairas, nuvaziavau i viena servisiuka- diagnoze reikia keisti hidraulini skysti- pakeite nuorino, situacija lyg ir pagerejo, bet neilgam vairas tai apsunksta tai vel lengvas pasidaro, ar taip ir turi buti? nes gryzus i servisa pasake kad cia normalu turi praeiti truputi laiko kad stiprintuvas visiskai nusiorintu.
Ka daryti?

Greičiausiai bus parėjęs vairo stiprintuvo reguliatorius, kurs stovi netoli kairio priešrūkinio žibinto (galima prieiti nuėmus posparnį. Arba jo kontaktai užkirmyję gali būt ;)
  • 0
205

#5 Svečias_viliuxa_*

Svečias_viliuxa_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 31 - 09:12

Pas mane irgi kartais veikia , kartais ne. Bandžiau jieškoti ta reguliatorių bet pas mane jo nėra 605 2,1 srdt, tai jaučiu kryžmė :(
  • 0

#6 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 02 - 10:38

bent pas mane jis tikrai yra, pats pries pora dienu atjungiau i daba vairas minkstas minkstutelis :D (605 2.1 td)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0