Peršokti prie turinio


Reikalingas elektrikas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 21:40

Buvo daug rašyta apie tai kaip neveikia variklio aušinimo radiatoriaus ventiliatorius. Pas mano puga jis veikia tik ijungus kondiškę. Praklibinau laidus ir fiškes, bandžiau padaryti atskira jungikli iš salono, kad butų galima ijung rankiniu budu uzkaitus varikliui, pas du elektrikus buvau bet tie sako, kad neturi schemu ir pataria ieškoti gero meistro. :wacko: Gal kas zinot toki meistra(elektrika) kuris pugus 605 elektrineje dalyje ismanytu ?
  • 0

#2 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 21:41

Buvo daug rašyta apie tai kaip neveikia variklio aušinimo radiatoriaus ventiliatorius. Pas mano puga jis veikia tik ijungus kondiškę. Praklibinau laidus ir fiškes, bandžiau padaryti atskira jungikli iš salono, kad butų galima ijung rankiniu budu uzkaitus varikliui, pas du elektrikus buvau bet tie sako, kad neturi schemu ir pataria ieškoti gero meistro. :wacko:
Gal kas zinot toki meistra(elektrika) kuris pugus 605 elektrineje dalyje ismanytu ?

Tiesa, butu geriausia jei jis butu Vilniuje .
  • 0

#3 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 08 - 00:46

Igoris 8-699-69783, Vilnius

Šį pranešimą redagavo Mancius: 2006 rugsėjo 08 - 00:46

  • 0

#4 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 08 - 08:14

Igoris 8-699-69783, Vilnius

Ooooo.. ačiū. Žmogus iškart paaiškino ir pasake ka daryti. Reiks pabandyti tuos variantus patikrinti ir bus aišku arba ne :D , bet tikrai geriau nei servise ar Žibinte kur nezino net koks dačikas ar koks blokelis ka valdo, jokiu schemu neturi.
Gaila, kad zmogelis daug darbo turi buciau sendien nuvares, sake jei ka nuvaziuoti kita savaite.
Dar karta tau dekui :rolleyes:
  • 0

#5 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 08 - 08:34

Joooooo......... aušinimo ventiliatoriaus valdymo blokelis Žibinte kainuoja 735 lt. o daviklis 81 lt. Manau visdelto reiks tiesiogiai laidus prie ventiliatoriaus prisukioti ir elektro deze pastatyti, kad bet kada ijungti butu galima :D
  • 0

#6 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 08 - 13:59

O koks pas tave variklis (jo kodas) ?
Siaip daug info gali rasti CIA - pabandyk paziureti pagal variklio koda kas ir kur pas tave stovi..... Manau, nieko sudetingo cia nera - na patikrink davikli, laidus, sujungimus, saugiklius, valdymo blokeli (jei toks yra)...... Jei kaltas daviklis - uz tokia suma galima ir nusipirkt... Jei valdymo blokelis - manau savartine irgi ne kalnu kainuos.... Uz tat turesi sutvarkyta masina bei nerizikuosi uzvert sankryzoje, jei netycia pamirsi ijungti rankini jungikli..... :blush:
  • 0

#7 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 14:11

Igoris 8-699-69783, Vilnius

Niu beveik visas fiskes buvau atjunes nuo variklio davikliu bet radiatoriaus ventiliatorius vistiek nesisuka.
O Igoris isvaziuoja ir mašiniuko priimti negales, sako nebent po poros savaičių.
Gal kas žino kur galima gauti schema ar dar koki laidų brėžinį, kuriame matytusi visos jungtys ir kiti galai :), bandyciau viska nuosekliai pereiti ir gal nereiktu keisti ventiliatoriaus valdymo blokelio, nesinori neisitikinus kas kaltas pirkti blokeli ir ji keisti, o gal cia visai ne jis. Tuo labaiu idomu susipazinti su visom Pugo imantrybem :D

Taigi gal kas kokia schelele turi ar zino kur ja gauti ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0