Peršokti prie turinio


Ikaliau su savo 605 - i kito rura..


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 09 - 19:13

Taigis, taip nutiko, kad nesmarkiai ikaliau i kita masina.. Maniskiam pezui - nieko nesimato, net ant buferio, o va seat'as tai sukaltas buferis ir sparnas pastumtas, neatsidaro nei bagazine, nei vienerios dureles.. As kaltas - uzsiziopsojau ir nepamaciau kad sustojo... Ikaliau i subiniuka ... gerai kad greitis buvo apie 50, ir i kalna (Kaune, milikoniu kalnas, kur sukasi i apuoles g-ve). tai atvare mentukai (nu nenorejo moteriske tartis) surase pasieme teises.. ;( Kas ten bus? gal kas esat susidure? Beje - kadangi ant masinos - nifiga nesimato... Ar galejo kas nors nutikti ten arciau radiatoriaus ar panasiai? nes kad kas pazeista.. ner ;/
  • 0

#2 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugsėjo 09 - 19:31

Kas ten bus?

moteriskei draudimas sumokes babkes, o tave mentai kazkada isikvies ir paskirs bauda uz autoivyki (nepamenu berods kokia 100-200 Lt.). ir viskas. o del masinos pasiziurek ar po nakties nebega antfirizas, ar buferis nenukrites.
as kai buvau bachuriuka su motoroleriu nukirtes tai man faros stiklas iskrito gal kokia tik 3 diena bevaziuojant. Net pradzioj neuspratau kas nutiko. matyt kokie laikikliai stiklo nuo smugio nuleke, o po to pamazu issijudino ir bumt ant asfalto :unsure:
  • 0
Roots to roots

#3 Svečias_akas_*

Svečias_akas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 09 - 22:04

Kas ten bus?

Arba atima teisę vairuoti nuo 3 iki 6 mėnesių :o
Gali būti ir taip
  • 0

#4 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 rugsėjo 09 - 22:50

Jei laike metų neturėjai avarijų - tai paskirs baudą apie 150 lt - standartinė o jei turėjai - tai gali ir atimti teises, priklausomai nuo mentų gerumo ir tavo mokėjimo kalbėtis su jais
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#5 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 09 - 23:47

Na, ivykiu neturejes... Kitas dalykas, tai labai idomu: kodel pas seat'a - sukaltas buferis, pastumtas galinis desnys sparnas, neatsidaro nei dureles nei bagazine... O pas mane - NIEKO. :wacko: Nu nieko nesimato.. gal siek tiek, nu labai mazai - priekis deformuotas.. ale ir tai nzn :unsure: ryt temsiu ant duobes.. ziesiu kas kaip deformuota :( :unsure: :wacko:
  • 0

#6 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 11:41


Kas ten bus?

moteriskei draudimas sumokes babkes, o tave mentai kazkada isikvies ir paskirs bauda uz autoivyki (nepamenu berods kokia 100-200 Lt.). ir viskas. o del masinos pasiziurek ar po nakties nebega antfirizas, ar buferis nenukrites.
as kai buvau bachuriuka su motoroleriu nukirtes tai man faros stiklas iskrito gal kokia tik 3 diena bevaziuojant. Net pradzioj neuspratau kas nutiko. matyt kokie laikikliai stiklo nuo smugio nuleke, o po to pamazu issijudino ir bumt ant asfalto :unsure:

ziaurus zmogus :) visi motoroleriu megejai saugokites ;)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#7 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 12:28

man teises atėmė po pirmo autoįvikio 5mėn. buvau atsirėmęs į kitą mašiną stovinčią, man tik buferis skilo :) užtaikiau ant pikto policininko, kuris pasakė, kad nedirbu dėl to man teisės nereikalingos. Tik per teismą gražino. draugui atėmė po antros, kitam po trečios. čia tikrai tik nuo mento nuotaikos priklauso. Būk mandagus mažas klystantis ir atgailaujantis žmogeliukas ir tikrai neatims :) :beer:
  • 0

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 12:48

ziaurus zmogus :) visi motoroleriu megejai saugokites ;)

na tai labai senai buvo Utenos raj. Tiesa pasakius tam pacaniukui dar labai pasiseke, bo as vaziavau zvirkeliu gal tik ant kokia 40, kai jis issoko is salutinio kelio tiesiai i mane. O pries mane praleke vietine kaimeiciu audine ant kokia 90. Tada jam tikrai butu buve nekas... :unsure:

na, bet visvien motoroleriu megejai pasisaugokit :lol:

o kas del teisiu atemimo - Darius55555 visiskai teisus. Buk mandagus, nesigincyk, sutik su viskuo ir bus ok manau. Gal net minimale bauda tik gausi :blush:
  • 0
Roots to roots

#9 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 12:57

laikykis distancijos! :angry: o seiptai dzin nieko tau nebus. tik draudimas pabrangs. bet cia tik i gera.. atidesnis busi..

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 rugsėjo 10 - 12:58

  • 0

#10 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 13:18

na, bet visvien motoroleriu megejai pasisaugokit :lol:

Gerai, kad ne Vilniuj.. :rolleyes:
  • 0
Variantas B

#11 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 13:29

Kai pavasari padariau avarija su britva skyre 100Lt bauda, kai vasara sunkvezimis nusinese masinos sona paskyre 160Lt bauda, bet nieks neuzsimine apie teisiu atemima.
  • 0
Viska dauzantis :).

#12 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 18:18

Na, ivykiu neturejes...
Kitas dalykas, tai labai idomu:
kodel pas seat'a - sukaltas buferis, pastumtas galinis desnys sparnas, neatsidaro nei dureles nei bagazine...
O pas mane - NIEKO. :wacko: Nu nieko nesimato.. gal siek tiek, nu labai mazai - priekis deformuotas..

ale ir tai nzn :unsure:

ryt temsiu ant duobes.. ziesiu kas kaip deformuota :( :unsure: :wacko:

del to kad 605 buferis sugere viska ka galejo, jis tvirtinas i kilpas tokias (takelius) ir stipriai prisiverzia, kai gavai smugi buferis greiciausiai kazkiek sulindo link variklio puses, bet tik savo kilpu ribose...ir viskas..
i mane kai vare atbuliniu, ismuse posuki ir sustume buferi giliau...bet viskas tvarkoje nes buferis turejo vietos judeti, o kadangi dar stipriaipriverztas tai visa jega ten ir nuejo..jei buferis butu nepriverztas ir sustumtas, tuomet visa jega jau eitu i auto rema ir giliau.
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#13 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 10 - 20:16

Na, ivykiu neturejes...
Kitas dalykas, tai labai idomu:
kodel pas seat'a - sukaltas buferis, pastumtas galinis desnys sparnas, neatsidaro nei dureles nei bagazine...
O pas mane - NIEKO.  :wacko:  Nu nieko nesimato.. gal siek tiek, nu labai mazai - priekis deformuotas..

ale ir tai nzn  :unsure:

ryt temsiu ant duobes.. ziesiu kas kaip deformuota  :(  :unsure:  :wacko:

del to kad 605 buferis sugere viska ka galejo, jis tvirtinas i kilpas tokias (takelius) ir stipriai prisiverzia, kai gavai smugi buferis greiciausiai kazkiek sulindo link variklio puses, bet tik savo kilpu ribose...ir viskas..
i mane kai vare atbuliniu, ismuse posuki ir sustume buferi giliau...bet viskas tvarkoje nes buferis turejo vietos judeti, o kadangi dar stipriaipriverztas tai visa jega ten ir nuejo..jei buferis butu nepriverztas ir sustumtas, tuomet visa jega jau eitu i auto rema ir giliau.

Tai vo.. pasiziurejau kas gavosi..
Kaire lempa - visos ausys nulauztos, o lempa pacia laiko tik groteles.
Pacios groteles skilusios dvejose vietose, tvirtininimas nuluzes (ten eina stiklo pluostas ar panasiai).
Lempas susivirinau ausis.. daba lyg ir ok.. buferis irgi laikosi, bet jis pasislinkes link vairuotojo - kartu su balkiu, per kelis mm.

o siaip tai isvaizda - pakenciama dar :)
  • 0

#14 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 08:00

Lempas susivirinau ausis.. daba lyg ir ok.. buferis irgi laikosi, bet jis pasislinkes link vairuotojo - kartu su balkiu, per kelis mm.

o siaip tai isvaizda - pakenciama dar :)

ziurint is virsaus i faras, atsidarius kapota, ten pamatysi varzta..prie kiekvienos lempos po viena.
juos reikia atsukti, pastatyti bamperi i vieta, ir vel prisukt...
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#15 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 13:35

tai kazkas panasiai ir padaryta..
Sorry uz fotkiu kokybe, bet cia daryta su telefonu... va po avarijos:

Posted Image
Buferis.. nzn ar kas matosi...

Posted Image
cia po vairuotojo lempoa - skilusios groteles

Posted Image
Vairuotojo puse...


Aisku, nieko nesimato... bet kai taip myli savo masina. tai.. :)))
  • 0

#16 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 13:47

kaip cia sparnui kliuvo?
  • 0

#17 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 13:57

Ai, nu cia tai "Prancuziskos prieziuros brokas" :) tokiu smulkiu brukstelejimu gal kokie 6 per visa masina yra...
  • 0

#18 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 14:20

Lempas susivirinau ausis.. daba lyg ir ok.. buferis irgi laikosi, bet jis pasislinkes link vairuotojo - kartu su balkiu, per kelis mm.

o siaip tai isvaizda - pakenciama dar :)

ziurint is virsaus i faras, atsidarius kapota, ten pamatysi varzta..prie kiekvienos lempos po viena.
juos reikia atsukti, pastatyti bamperi i vieta, ir vel prisukt...

O pas senesnio modelio pugus irgi ira tokie varztai ? Po kapotu yra taip vadinama priekine o iš šonų žibintai, kažkaip tokio dydžio varžtų kurie laikytu buferį nesimato, gal senesniuose kitaip?

Matai as jau pirkau biski sustumtu priekiniu buferiu tai čia man dabar tokia gundanti mintele irgi atsirado atstatyt į vieta pugo buferi :rolleyes:
  • 0

#19 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 14:21

as apie senesni (savo) ir kalbejau:)
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#20 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 14:47

as apie senesni (savo) ir kalbejau:)

Ten turbut specialus raktas reikalingas (prailginta galvute ar dar koks nors) ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0