Peršokti prie turinio


kaip įjungti soninius veidrodelius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 13:52

hmm...Gal pas kupa truputi kitaip? Beje, ar keleivio puses langas turi automatinio uzdarymo funkcija (mygiam mygtuka salone iki galo, atleidziam ji ir langas pats atsidaro/uzsidaro iki galo)?

pas mane ne cupas, ir irgi nera keleiviu langu automatiniu, reikia knopke laikyti kol uzsidarys, tik vairuotojo paspaudus iki galo knopke, uzsikelia langas iki virsaus, o ta mazenioji knopke kur langus pakelia pas mane dar kazkoki tai papildoma uzrakta ijungia: atrakinus masina is vidaus rankiniu budu, duris vistiek neatsidaro, tai cia kaip suprantu ir yra kazkas panasaus i gamykline signalizacija?
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#22 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 07 - 23:26

Aroone a jus ponas ten apie langus kazka snekejot pradzioje.. pasmane problema idomi. kadangi Peugeot 307 buvo gaves i vairuotojo dureles, buvo sulankstytas mechanizmas pakelejo, teko paciam susitvarkyti, ir atrodo pavyko. (el dalis nepaliesta smugio metu) bet dabar prikolas. Taip auto turi signalizacija ir langai bei veidrodeliai valdomi pulteliu. Atidarai langus ir uzdares auto su raktuku bandai uzdaryt stiklus! tai pakyla tik vienas! :wacko: na pagalvojau gal reik kompui praplauti smegenis. nujameu klema. parukiau (10min.) uzdejau. sukalibravau langus kad jie zinotu savo vaziavimo remus. tai dabar su pulteliu uzsidaro vistiek vienas bet priesingos puses:) ir dar. pasmane stovi pilnas situ veidrodziu/langu elektro paketas. ir visi langai sustri kur paspaudi viena kart ir anie uzsidaro. taciau galiniai langai neveikia! ir nezinau nuo ko pradeti ziureti, maniau jog problema rasiu isardes vairuotojo konsole. taciau ten viskas grazu tvarkinga. neturiu informacijos ar yra koks centrinis valdymo blokas sito reikalo, ir kur anas randasi? ir ar kanors papasakotu man apie sita problema DIAG2000?

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 gegužės 07 - 23:28

  • 0

#23 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gegužės 08 - 08:32

Atidarai langus ir uzdares auto su raktuku bandai uzdaryt stiklus! tai pakyla tik vienas! :wacko: na pagalvojau gal reik kompui praplauti smegenis. nujameu klema. parukiau (10min.) uzdejau. sukalibravau langus kad jie zinotu savo vaziavimo remus. tai dabar su pulteliu uzsidaro vistiek vienas bet priesingos puses:)

ir dar. pasmane stovi pilnas situ veidrodziu/langu elektro paketas. ir visi langai sustri kur paspaudi viena kart ir anie uzsidaro. taciau galiniai langai neveikia! ir nezinau nuo ko pradeti ziureti, maniau jog problema rasiu isardes vairuotojo konsole. taciau ten viskas grazu tvarkinga. neturiu informacijos ar yra koks centrinis valdymo blokas sito reikalo, ir kur anas randasi? ir ar kanors papasakotu man apie sita problema DIAG2000?

Ar signalizacija gamykline? Jei ne - kaltinciau dejikus arba pacia signalizacija. Kitas neaiskus dalykas, ar is tiesu pas ta 307'a langu automatai sudeti i _visus_ langus? Mano galva, labiausiai tiketina, jog automatas yra tik vairuotojo lango pakelimo mechanizme. Maziau tiketina, jog automatas yra ir priekinio keleivio lange. Sakyc, jog visiskai neitiketina, jog automatai yra ir galinuose languose.

Jei is tiesu remontuojant automobili nebuvo pakeistas _nei_ vienas elektrinis/elektroninis elementas - kaltinciau siganzacija (arba jos dejikus).

Deja, kadangi apie apie 307'a nieko nezinau, tai daugiau niekuo ir nepadesiu
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#24 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 20:19

tikrai ka nezinai ;) :beer: visi 4 langai yra automatiniai ir signalizacija gamykline. ir net pas 307 yra superiniai veidrodeliai kurie susilanksto paliepus net per atstuma:) ok bandysiu ieskoti.
  • 0

#25 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 23 - 16:41

Karoche... vakar paskaites siandien pabandziau ant savo coupo... Su dabartine (ne gamykline signalizacija nieko nesigauna), taciau su dideliu mygtuku uzrakinus duris ir poto paspaudus maza mygala, uzsidaro visi langai, tiek vairuotojo tiek keleivio. Super.. :)
  • 0

#26 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 19 - 14:52

kaip supratau kalba eina apie 406 nuo 99. pas mane ir 99 su skaidriom farom, bet ant raktelio tik viena didele knopke, o kur maza buna? Atsiprasau uz bukuma, bet kaip zinot yra gamykline signalizacija ar ne. Nuotolinis rakinimas cia tas pats ar ne. nu tiesiok nezinau :)
  • 0

#27 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 26 - 15:42

Blem pas mane 98 kupas. Langai uzsidaro tik tada kai uzdarai auto su signalizacija, taciau veidrodeliu niekaip negaliu pasukti automatiskai :) kame problem ???
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0