Jump to content


borto kompiuteris 406. 98


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 Svečias_Hamis_*

Svečias_Hamis_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 05 - 22:01

turiu tikantra savaite ir nzn,ar nera,ar neveikia:D gal ir keista skamba,bet tokia jau ta tiesa, ant langu valytuwu swirties esantis "mygtukas" pasispaudzia, bet spidometre esantis ekranelis nesikeicia ir rodo tik kilometrus:/ o kazkur skaciau,kad turetu rodyti kiek bendzo dar liko ir iki kur su tiek datrauksi, na gal nera, gal kas zinote. masina 406 executive turbo 98-09
  • 0

#2 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 October 06 - 08:27

O centrine, virš mago jokio ekrano nėr?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#3 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Posted 2006 October 06 - 14:54

o is tikruju kur turetu priesrestailinginio 406 borto comp buti? ar ten kur spidometro parodymai ar termometro vietoje? pas mane jo nera, klausiu tik is smalsumo:)
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#4 Svečias_Hamis_*

Svečias_Hamis_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 06 - 18:17

pas mane nei ten nei kitur nesikeicia,tik ten kilai sukas,o ten wirs mago rodo tik radija ir temperatura,tai gal nera,tik kam tada tas "mygtukas" ant langu walymo swirties?
  • 0

#5 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Posted 2006 October 06 - 18:44

skyles kazkuo uzdengt tai reikia ! :) pas 605 tas pats. kaip kazkas yra sakes ten visos pravodkes padarytos buna tik reik pati ekraneli pasikeist. ( asmeniskai tokios hipotezem abejoju)
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#6 Svečias_Hamis_*

Svečias_Hamis_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 06 - 19:29

kazkaip irgi abejociau,kad wiskas prawesta tik ekranelio reikia:) na gal kadanors tiesa suzinosiu:D
  • 0

#7 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 30 - 23:45

prikelsiu sita tema, nes pas mane panasi situacija.. p406 99 metu, porestailinginis. Mygtukas ant valytuvu svirties spaudziasi, bet rodmenys ekrane nesikeicia. Kol neijungta radija, tol rodo tik data ir laika, jokiu km/h l/100km ir panasiai. Keisti eina tik kalba (Francias, English etc) ir laiko nustatymus. Greiciausiai pas mane borto kompiuterio nera, ar ne? :)
  • 0

#8 Svečias_Hercas_*

Svečias_Hercas_*
  • Svečiai

Posted 2006 November 02 - 09:00

galiu pasidalinti savo atsiliepimais apie borto kompo paieska savajame 406 96m. pagal pasa jo ten neturejo buti ir netgi mygtuko nera, bet patyrinejus atidziau issiaiskinau kad jis vistik yra tik nepajungtas. Tas agregatas kur virs mago stovi su ekraneliu ir yra tas borto kompas. Pas ji yra dvi jungtys, tai va pas mane viena buvo prijungta kita ne. Pastudijavus visas schemas issiaiskinau kad reik keleta laidu prijungti kad kazka rodytu. Prijungiau tuos laidus, ir ka manot, pradejo veikti. Mygtuka pasitaisiau po vairu plastmasese. Bet vienas bugas dar yra kurio neprisiruosiu sustvarkyti, truksta kazkokio laido dar, kuris rodytu kuro sunaudojima, nes dabar rodo 0.0L/km :) Siaip idomus pastebejimas yra, kai benzas i pabaiga ir uzsidega geltona lempute tas borto kompas vietoje temperaturos pradeda rodyti kiek liko km iki degalines.
  • 0

#9 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Posted 2006 November 03 - 01:02

o pries tai tas ekranelis kanors rode pas tave? Pas mane pvz radio bangas, data, radiostociu informacija ir visks. Noriu matyt momentines kuro sanaudas ir t.t.. beje, siandien antra karta pildziau baka, vidurkis -5.7l uzmiestyje vaziuojant 120-130 ir mieste vaikant normaliai :) skaitau liux
  • 0

#10 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • posts 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Posted 2006 November 03 - 20:05

jus cia maisot poreistalini ir ikireistalini kompa.
  • 0
Nuotrauka

#11 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • posts 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Posted 2006 November 07 - 09:55

Pas mane irgi nieks nesikeicia. :blink: Virs mago - rodo tik data, laika ir temperatura. Kai magas ijungtas - dazni ir kitus velnius. Virs vairo - tik dienos ir bendras kilometrazas. Ijungus degima, kai buvo salta - rode "Ice risk enable". Tai ir nesuprantu - yra pas mane kompas ar nera... :unsure: Ar po pardaveju "atsukimo" kazkas liko nepajungta ? Knopkykes yra ir ant valytuvu rankenos galo ir ant sviesu. O kam ant sviesu ? Spaudziant - nieks nesikeicia. O, dar - ant mago valdymo rankeneles jai sukti i virsu - yra rezimas MODE - kam jis ? Nieks nesikeicia... Nepykit, esu zalias, lyg siol peugeot neturejau... :blush:

Edited by Provocateur, 2006 November 07 - 09:56.

  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2006 November 07 - 10:03

O kam ant sviesu ? Spaudziant - nieks nesikeicia.

Jei yra lietaus bei apsviestumo daviklis, su tuo mygtyku galima ijungti/isjungti sviesu automatini isijungima sutemus (laikyti nuspaudus 3-5sek, kol pyptels bei ekrane pasirodys pranesimas)

Beje, Peugeot Infotec svetaineje gali susirasti vartotojo knygute, jei taviskis 406'as ne senesnis nei '01.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • posts 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Posted 2006 November 09 - 09:15

Tai kas nors gali pasakyti - kurioj tixliai vietoj reik ziureti kompo fishkiu, prijungta ar ne ? Ir rankeneles knopkes fiskiu ?
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#14 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • posts 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Posted 2006 November 14 - 10:06

Nieks nieko nezino :mellow: Tai gal nors pasakykit - ar sunku prieiti prie rankeneliu kontaktu ? Ka ten reik nuimti - tik vairo koloneles apacia ? Ir kaip pakeisti skydelyje trumpu sviesu indikacijos lempyke, bo nedega ? Ar sunkiai ishsiima prietaisu panele ? Aciu
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#15 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • posts 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Posted 2006 November 14 - 14:11

Galim susitikti koki vakar ish uzduosi ir ishaikinsi visus klausimus kuriuos turi del 406 porestail.
  • 0
Nuotrauka

#16 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • posts 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Posted 2006 November 29 - 10:32

Pas mane irgi nieks nesikeicia. :blink: Virs mago - rodo tik data, laika ir temperatura. Kai magas ijungtas - dazni ir kitus velnius. Virs vairo - tik dienos ir bendras kilometrazas. Ijungus degima, kai buvo salta - rode "Ice risk enable". Tai ir nesuprantu - yra pas mane kompas ar nera... :unsure: Ar po pardaveju "atsukimo" kazkas liko nepajungta ? Knopkykes yra ir ant valytuvu rankenos galo ir ant sviesu. O kam ant sviesu ? Spaudziant - nieks nesikeicia.

O, dar - ant mago valdymo rankeneles jai sukti i virsu - yra rezimas MODE - kam jis ? Nieks nesikeicia...

Nepykit, esu zalias, lyg siol peugeot neturejau... :blush:

Ant mano mago rankeneles mode veikia - jisai keichia tai ka groja magas - nuo radio pereina ant kasetes ir atgal, bet tam kad jis veiktu kiek zhinau kasete turi but mageje ideta. Speju su cd tas pats. o ant shviesu rankeneles pas mane pypyne... o kur pas tave pypyne jei tas mygtukas neveikia?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#17 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • posts 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Posted 2006 November 29 - 10:33

jus cia maisot poreistalini ir ikireistalini kompa.

o kaip juos atskirt?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#18 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • posts 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Posted 2006 November 29 - 10:36

galiu pasidalinti savo atsiliepimais apie borto kompo paieska savajame 406 96m.

pagal pasa jo ten neturejo buti ir netgi mygtuko nera, bet patyrinejus atidziau issiaiskinau kad jis vistik yra tik nepajungtas. Tas agregatas kur virs mago stovi su ekraneliu ir yra tas borto kompas. Pas ji yra dvi jungtys, tai va pas mane viena buvo prijungta kita ne. Pastudijavus visas schemas issiaiskinau kad reik keleta laidu prijungti kad kazka rodytu. Prijungiau tuos laidus, ir ka manot, pradejo veikti. Mygtuka pasitaisiau po vairu plastmasese. Bet vienas bugas dar yra kurio neprisiruosiu sustvarkyti, truksta kazkokio laido dar, kuris rodytu kuro sunaudojima, nes dabar rodo 0.0L/km :)
Siaip idomus pastebejimas yra, kai benzas i pabaiga ir uzsidega geltona lempute tas borto kompas vietoje temperaturos pradeda rodyti kiek liko km iki degalines.

ish kur tas schemas gauti?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#19 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 November 29 - 10:58

o kaip juos atskirt?

Turėta omeny, kad borto kompas iki- ir po-restailinginiuose P406 skiriasi.
406 restailingo takoskyra - 1999m. pavasaris.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#20 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • posts 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Posted 2006 November 29 - 10:59

o kaip juos atskirt?

iki 99' ejo per puse paneles (deshineje puseje paneles) ekranas, o po 99' ejo jau per visa panele platus. Jis gali rodyti tik data bei magnetolos info, o gali rodyti ir bort kompo info, jeigu shita opcija buvo pirkta.
  • 0
Nuotrauka




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users