Jump to content


Photo

Del peugeot 406


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 08 - 14:33

Sveiki, isigijau katik peugeot 406 hdi automata. Yra dvi tokio nereiksmingos bedeles: taigi, kazkas barska visose keturiose duryse ir neveikia radijos garsinimo ratukas ant mago. Kur valdymas prie vairo viskas ok radija isjungti ijungti galima tik neveikia pats garsas. Turit kas nors kazkokiu ideju gal? :unsure:
  • 0
Subaru Legacy

#2 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 08 - 14:37

Beje masinele yra 2002 metu.
  • 0
Subaru Legacy

#3 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2006 October 08 - 17:26

Sveiki, isigijau katik peugeot 406 hdi automata. Yra dvi tokio nereiksmingos bedeles: taigi, kazkas barska visose keturiose duryse ir neveikia radijos garsinimo ratukas ant mago. Kur valdymas prie vairo viskas ok radija isjungti ijungti galima tik neveikia pats garsas. Turit kas nors kazkokiu ideju gal? :unsure:

o masina dauzta buvo?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#4 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 08 - 17:56

Pas mane irgi kazkas uzdarant vienas duris subarska, Sprendimas kuriuo dar nepasinaudojau Nuardyk duru absyfke ar kaip ten Lt nezinau, ir patikrink viduj duru visus tvirtinimus. O del mago tai matyt ratukas parejo, as tai juo naudojuos tik ijungti isjungti mage, o siaip naudojuos valdymu prie vairo ir patogu ir saugu. :beer:
  • 0

#5 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 08 - 19:16

o masina dauzta buvo?

Na kiek ziurejau tai lyg ir nebuvo kalta o jei ir buvo tai labai labai nezymiai. Visos linijos tvarkoje duris uzsidaro pilnai paleidus nuo puses eigos. Vienas kolega turejo ta pacia beda tai paklausiau jo sake kad ten yra lyg ir kazkokia kieto puto plasto garso izoliacija ir ji buna luzta ir trankosi i sieneles. Na reikes nusiardyti apsyfke kuri savaitgali ir pasiziureti. Na o del to ratuko tai kazin ar gausis ji patvarkyti ar reikes maga keisti visa. Na nesu as smulkmeniskas bet norisi kad automobilyje veiktu viskas kaip ir priklauso :)
  • 0
Subaru Legacy

#6 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 October 08 - 21:19

... neveikia radijos garsinimo ratukas ant mago. Kur valdymas prie vairo viskas ok radija isjungti ijungti galima tik neveikia pats garsas. ...

Pas mane po metų važinėjimo ant LT irgi pradėjo durniuoti. Pradeda garsinti tik po kelių apsukimų. Kitą kartą iš viso tildo garsinant ir atvirkščiai. Pasukiojus kažkiek vėl normaliau. Iš ryto vėl tas pats. Vienžo KONTAKTAI :) Tik nežinau - ar įmanoma juos pavalyti lauko sąlygomis.
Beje ta svirtelė ant vairo irgi ne panacėja. Išsimalė. Dabar garsinant dažnai track'ai arba radijo stotys šokinėja - t.y. jungiant aukštyn-žemyn sujungia ir pirmyn-atgal kontaktus.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#7 Svečias_Hercas_*

Svečias_Hercas_*
  • Svečiai

Posted 2006 October 09 - 14:01

Sveiki, isigijau katik peugeot 406 hdi automata. Yra dvi tokio nereiksmingos bedeles: taigi, kazkas barska visose keturiose duryse ir neveikia radijos garsinimo ratukas ant mago. Kur valdymas prie vairo viskas ok radija isjungti ijungti galima tik neveikia pats garsas. Turit kas nors kazkokiu ideju gal? unsure.gif


Barska centrinio uzrakto mechanizme, pas mane irgi barska kartais keleivio puseje. Kazkada buvo didelis noras isardyti ir sutvarkyti, nes nustodavo veikti, durys neuzsirakindavo. kai isemiau (ten netaip paprasta isimti, jei nezinai kaip) pamaciau kad tas daiktas neardomas, dvi palastmasines dalys suklijuotos. Po kurio laiko praejo tas barskejimas. Tai dabar taip ir stovi.
  • 0

#8 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 09 - 19:20

Pas mane po metų važinėjimo ant LT irgi pradėjo durniuoti. Pradeda garsinti tik po kelių apsukimų. Kitą kartą iš viso tildo garsinant ir atvirkščiai. Pasukiojus kažkiek vėl normaliau. Iš ryto vėl tas pats. Vienžo KONTAKTAI :) Tik nežinau - ar įmanoma juos pavalyti lauko sąlygomis.
Beje ta svirtelė ant vairo irgi ne panacėja. Išsimalė. Dabar garsinant dažnai track'ai arba radijo stotys šokinėja - t.y. jungiant aukštyn-žemyn sujungia ir pirmyn-atgal kontaktus.

Nezinau kodel bet pas mane valdymas audio sistemos ant vairo tai ne aukstyn zemyn garsas bet yra migtukai. Kazkas panasaus kaip ford focuse jei kas ciupinejote :) Vienas mano kolega turejo 00metu 406 tai pas ji buvo tas valdymas apvalus toks ir aukstyn zemyn. Kodel pas mane kitaip nezinau :(
  • 0
Subaru Legacy

#9 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 09 - 19:23

Barska centrinio uzrakto mechanizme, pas mane irgi barska kartais keleivio puseje. Kazkada buvo didelis noras isardyti ir sutvarkyti, nes nustodavo veikti, durys neuzsirakindavo. kai isemiau (ten netaip paprasta isimti, jei nezinai kaip) pamaciau kad tas daiktas neardomas, dvi palastmasines dalys suklijuotos. Po kurio laiko praejo tas barskejimas. Tai dabar taip ir stovi.

Hmmmm barska centrinio uztraktas visose 4 duryse? kazkaip neitiketinai truputi :( na bet visko gali buti :( reiks pazerki kuri savaitgali ir pasiziureti
  • 0
Subaru Legacy

#10 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 October 09 - 21:40

Nezinau kodel bet pas mane valdymas audio sistemos ant vairo tai ne aukstyn zemyn garsas bet yra migtukai. Kazkas panasaus kaip ford focuse jei kas ciupinejote :) Vienas mano kolega turejo 00metu 406 tai pas ji buvo tas valdymas apvalus toks ir aukstyn zemyn. Kodel pas mane kitaip nezinau :(

Lucky you <_<
Pas tave naujesnis auto, ir džoistikas normalesnis. Ne tai kaip pas mane - kačiarga :angry:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#11 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 09 - 21:45

Lucky you <_<
Pas tave naujesnis auto, ir džoistikas normalesnis. Ne tai kaip pas mane - kačiarga :angry:

Na o del ratuko ant mago vistiek parodysiu kokiam elektrikui :) gal ka padarys ;) optimistas :lol:
  • 0
Subaru Legacy

#12 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 10 - 20:56

Dar viena bedele: Teko kam keisti ar taisyti posukiu/sveisu rankenele? nes pas mane ji ismalta ziauriai ir labai levai isjungineja posuki atmetus vaira
  • 0
Subaru Legacy

#13 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • posts 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Posted 2006 October 10 - 22:08

nusipirkkita ir problema isspresta
  • 0

#14 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2006 October 11 - 07:55

nusipirkkita ir problema isspresta

Jei tai liecia porestailingini 406'a, tuomet yra subtiliu niuansu....Jei pirkti nauja - kastuoja tiek, kad maza nepasirodys (800-2500Lt priklausomai nuo privalumu). Jei deti sena - butina suziureti kad senoje-naujoje butu tos pacios funkcijos, kaip ir esamojoje (galiniai valytuvai, ESP....). Idejus sena gali tekti vaziuoti pas dyleri idant tas svirteles (is tiesu tas modulis vadinasi COM2000) "supazindintu" su masina
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#15 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 11 - 10:02

Jei tai liecia porestailingini 406'a, tuomet yra subtiliu niuansu....Jei pirkti nauja - kastuoja tiek, kad maza nepasirodys (800-2500Lt priklausomai nuo privalumu). Jei deti sena - butina suziureti kad senoje-naujoje butu tos pacios funkcijos, kaip ir esamojoje (galiniai valytuvai, ESP....). Idejus sena gali tekti vaziuoti pas dyleri idant tas svirteles (is tiesu tas modulis vadinasi COM2000) "supazindintu" su masina

Jo pas mane 2002 metu 6 menesio masinele. Girdejau kad tas dalykas daug kainuoja tai ir klausiau kad gal kam teke yra taisyti pas kazka ar panasiai. Pas mane dar ant to dzoistyko posukiai/lempos (savaime aisku :) ) priekines/galines priesrukines ir automatiniu sviesu ijungimas. Rasti identiska nelabai tikiu kad bus imanoma:( tad reikes gal meginti taisyti ta pati
  • 0
Subaru Legacy

#16 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2006 October 11 - 11:05

Rasti identiska nelabai tikiu kad bus imanoma:( tad reikes gal meginti taisyti ta pati

Man kazkada buvo apsinese posukiu svirteles kontaktai. Sutvarke Automintis. Jei issimales mechanizmas, pabandyk pabendrauti us Igor (Nariai->Paieska). Jis minejo jog iki tam tikro lygio tvarko ta bloka (kai permetineja posuki i priesinga puse).
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#17 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 11 - 11:16

Man kazkada buvo apsinese posukiu svirteles kontaktai. Sutvarke Automintis. Jei issimales mechanizmas, pabandyk pabendrauti us Igor (Nariai->Paieska). Jis minejo jog iki tam tikro lygio tvarko ta bloka (kai permetineja posuki i priesinga puse).

Vot pas mane butent permetineja i kita puse! kaip rodau posuki i desine atmetus vaira isijungia posukis i kaire. Jei atsuki vaira is leto tada nepermeta. I priesinga puse viskas ok! Dekui uz info. Bandysiu kontaktuoti :)
  • 0
Subaru Legacy

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2006 October 11 - 11:25

Bandysiu kontaktuoti :)

Arba sprendimas DIY:
http://www.peugeot-c...3256B720056859D
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2006 October 11 - 11:31

Arba sprendimas DIY:
http://www.peugeot-c...3256B720056859D

Na pats nesu pasikaustes sioje srityje :) ir esu tokios nuomones kad nelendu ten kur nemoku :) nes paskui rezultate gali buti baisesnes pasekmes :) tad paieskosiu kas sutvarkytu sita dalyka :)

Edited by Laisvis, 2006 October 11 - 11:38.

  • 0
Subaru Legacy

#20 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 October 11 - 11:49

Na pats nesu pasikaustes sioje srityje :) ir esu tokios nuomones kad nelendu ten kur nemoku :) nes paskui rezultate gali buti baisesnes pasekmes :) tad paieskosiu kas sutvarkytu sita dalyka :)

Retą nūnai savybę turi įvaldęs :beer:
Dažniau kardinaliai atvirkščiai būva.

Edited by Maskolis, 2006 October 11 - 13:36.

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users