Peršokti prie turinio


Nuotrauka

ir vel dujos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 21:35

patobulinsiu biski duju iranga statysiu sportini filtra , truputi dar pazaisiu su maisytuvais ir ... vat reduktorius ... mane domina reduktorius liaudyje vadinamas buterbrodu prisiklausiau cia visokiu gandu apie ji o kaip yra is tikruju - jeigu ji statyciau i savo 3l 24 v motoriuka uztekto jo ? nes brolis turejo jeep sheroka 4l tai duju jam valge 18 l ant simto (tikrai nemeluoju) su paprasta duju iranga ir tokiu reduktorium (jam perkant tipo savininkas pasakojo kad jo draugai tipo vazinejo su kitokiais reduktoriais tai atseit duju daugiau rydavo o pasikeite i ta ir viskas ok) tai vat nuomones BUTERBRODAS (ir vel dujos :) )
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 spalio 08 - 21:41

buvo reikalas, bet prazuvo, kaip ir visi atgyvene savo, dalykai...... bloga nieko negaliu pasakyt, dar kazkur pora metosi tokiu reduktoriu
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#3 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 21:49

kiek noretum uz ji ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#4 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 spalio 08 - 21:51

kiek noretum uz ji ?

:huh: nezinau, pagalvosiu ar isvis ka nors dar galima noret ;)
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#5 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:07

Kiek kainuoja brc reduktorius dabar? Nes mano duju iranga laikas ismest, nors isidejau prie metus :wacko: Kas keleta uzvedimu saudo, jau dvi oro slangas suplesiau :( Chlapushke ideta i oro filtra, paciam gale :( nors visas smugis pradzioje.... Kas dejosi dujas i 605, idejo jums chlapushkes i kolektoriu? Nes man ten pridziundzelino, kad nera vietos idet i ji :(
  • 0

#6 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:17

:huh: nezinau, pagalvosiu ar isvis ka nors dar galima noret ;)

:beer: manau rasim bendra kalba :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#7 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:29

Kiek kainuoja brc reduktorius dabar? Nes mano duju iranga laikas ismest, nors isidejau prie metus :wacko: Kas keleta uzvedimu saudo, jau dvi oro slangas suplesiau :( Chlapushke ideta i oro filtra, paciam gale :( nors visas smugis pradzioje.... Kas dejosi dujas i 605, idejo jums chlapushkes i kolektoriu? Nes man ten pridziundzelino, kad nera vietos idet i ji :(

koks motoras pas tave ? o siaip saudo del laidu , zvakiu pagrinde prie ko cia reduktorius (o gal as klystu)? ai del buterbrodu dar kazkas yra pasakojas kad savo laiku jie buvo geriausi taupiausi ir pns o gal dabar yra kokia alternatyva ta prasme domintu info ir apie dabartinius patikimus(kad ir brc) reduktorius nes man jauciu per slabna ikiso meistras(nors sake kad dejo pati galingiausia) . ir dar pasikartosiu domina nuomones apie tuos sumustinius :) nes kiek pazystamu turiu pas visus sukisti jie ir niekas nesiskundzia (nu aisku ir motorai slabnesni iskyrus ta 4l jeep'a)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#8 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:31

Kiek kainuoja brc reduktorius dabar? Nes mano duju iranga laikas ismest, nors isidejau prie metus :wacko: Kas keleta uzvedimu saudo, jau dvi oro slangas suplesiau :( Chlapushke ideta i oro filtra, paciam gale :( nors visas smugis pradzioje.... Kas dejosi dujas i 605, idejo jums chlapushkes i kolektoriu? Nes man ten pridziundzelino, kad nera vietos idet i ji :(

o tai ka ten tau pridare cia ta prasme kokia yranga tu dejai paprasta ar su tiesioginiu ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#9 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:34

Paprasta dejau, pas mane 2L motoras, pilnas purskalas.
  • 0

#10 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 12:43

Kiek kainuoja brc reduktorius dabar? Nes mano duju iranga laikas ismest, nors isidejau prie metus :wacko: Kas keleta uzvedimu saudo, jau dvi oro slangas suplesiau :( Chlapushke ideta i oro filtra, paciam gale :( nors visas smugis pradzioje.... Kas dejosi dujas i 605, idejo jums chlapushkes i kolektoriu? Nes man ten pridziundzelino, kad nera vietos idet i ji :(

Pradziai nuvaryk pas kokius dujininkus ir pratestuok zvaklaidzius, arba tamsoj paziurek po kapotu, jei vaizdas nebus panasus i kaledine eglute, tuomet perziurek zvakes, bei nepakenktu pareguliuot CO.

Kad reduktorius butu kaltas del sproginejimu dar neteko girdet.
  • 0

#11 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 10:31

Reduktoriu ne del saudymo noriu keist. Jis pats isreguliuoja duju mysini. Kas kelias dienas reikia apsukas numetinet arba uzkelt ir duju padavima pakelti, nes visa sumazeja ir masina visai netraukia. Be to dar ir duju pradejo 17-22L valgyt. Kaip uzeina, kartais 17, kartais 22, nors visada mieste vazineju... Nervai jau nebelaiko su tuo triperiu :(
  • 0

#12 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 10 - 18:09

Reduktoriu ne del saudymo noriu keist. Jis pats isreguliuoja duju mysini. Kas kelias dienas reikia apsukas numetinet arba uzkelt ir duju padavima pakelti, nes visa sumazeja ir masina visai netraukia. Be to dar ir duju pradejo 17-22L valgyt. Kaip uzeina, kartais 17, kartais 22, nors visada mieste vazineju... Nervai jau nebelaiko su tuo triperiu :(

pas tave koks variklis ? ir koks reduktorius ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#13 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 spalio 10 - 20:29

Reduktoriu ne del saudymo noriu keist. Jis pats isreguliuoja duju mysini. Kas kelias dienas reikia apsukas numetinet arba uzkelt ir duju padavima pakelti, nes visa sumazeja ir masina visai netraukia. Be to dar ir duju pradejo 17-22L valgyt. Kaip uzeina, kartais 17, kartais 22, nors visada mieste vazineju... Nervai jau nebelaiko su tuo triperiu :(

sistema gali issiderint dar del to, kad liamda zondo emuliatoriaus nepastate tau,BRC reduktorius kauno aleksoto turguj apie 155-165lt kainiuoja, bet jei nera emuliatoriaus teks ji vistiek pasistatyt.... ;]
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#14 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 13 - 13:59

Pas mane 2L, pilnas purskalas, o reduktorius kazkoks Italiskas "Nida". Vienas duju irangos meistras paziurejes po kapotu ir paklauses kainos, kiek sumokejau uz duru iranga, pasake: Nusipirkai bomba po kapotu uz 1250Lt :o Zodziu reikia kazka daryti, o ka nezinau. O tas liamda Zondas kartais ne su katalizatoriumi buna? Nes man ispjove katalizatoriu, sake isbyrejo.
  • 0

#15 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 13 - 15:00

nu va vaikai.. taupot ant irangos.... Isidejau tiesiogini bezdala - tai tfu tfu lyg ir viskas oki doki :) :rolleyes:
  • 0

#16 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 spalio 13 - 15:09

Pas mane netiesioginis bezdalas ir irgi viskas tvarkoj, pralekta netoli 20k km ir ranku prie duju nekisau, mieste 13l uzmiesty 9l
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#17 Svečias_roms_*

Svečias_roms_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 13 - 15:26

Jei saudo tai kalta elektrine dalis (paskirstytojas,zvakes,zv.laidai).Pas mane variklis 2L ,reduktorius ROMANO,zvakes VALEO,laidai nauji uz 60Lt,sureguliuotas degimas ir misinys.Nei syki per 20T km.nesove.Nors idejau du apsauginius voztuvus i aliumini isiurbimo kolektoriu.
  • 0

#18 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 13 - 17:06

nu va vaikai.. taupot ant irangos....

kad ant :beer: liktu ... o gal kas patartu koki reduktoriu statyt i 3 l 24 v (paprasta lpg iranga) ? ... o del to taupymo jeigu mano liutas butu min 95 m tai pagalvociau o dabar i 91 (galo :) ) senuka kist 3 gabalus kai masina tiek kainuoja ir sanaudos skiriasi 1-2 l nematau logikos ;] (vaziuoja gal ir smagiau bet logikos vistiek nematau) :) :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0