Peršokti prie turinio


Nuotrauka

p406, problemele


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 spalio 16 - 18:05

sveiki. zodziu vikas buvo taip ;) pripyliau pilna langu apiplovimo skyscio bakeli zieminio skyscio, na ir noredamas isvaryti vasarini is zarneliu papurskiau ant langu. purske labai trumpai, nes, kaip itariu, nusimove zarnele nuo bakelio (gal per didelis spaudimas susidare) ir visas skystis isbego ant zemes (net 8,99 mokejau :D )taigi gal kas zino kaip iki tos zarneles paprasciau prieiti, nes atidares kapota nieko doro neisziurejau (na ir noro krapstytis vilkint kostiuma (buvau tik ka po darbo) neturejau)... aciu is anksto uz bet kokia info :beer:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#2 Svečias_Torpedo_*

Svečias_Torpedo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 16 - 20:12

sveiki.
zodziu vikas buvo taip ;) pripyliau pilna langu apiplovimo skyscio bakeli zieminio skyscio, na ir noredamas isvaryti vasarini is zarneliu papurskiau ant langu. purske labai trumpai, nes, kaip itariu, nusimove zarnele nuo bakelio (gal per didelis spaudimas susidare) ir visas skystis isbego ant zemes (net 8,99 mokejau :D )taigi gal kas zino kaip iki tos zarneles paprasciau prieiti, nes atidares kapota nieko doro neisziurejau (na ir noro krapstytis vilkint kostiuma (buvau tik ka po darbo) neturejau)...
aciu is anksto uz bet kokia info
:beer:

nuimi k posparni, kitaip niekaip
  • 0

#3 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 spalio 16 - 20:26

vienas patarimas jau yra :beer: aciu siaip apie tai as jau masciau, tik pas mane buvo du variantai: 1. nuimti posparni 2. nuimti apsaugas plastmasines kurios dengia varikli apacioje
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#4 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 16 - 22:49

vienas patarimas jau yra :beer: aciu
siaip apie tai as jau masciau, tik pas mane buvo du variantai:
1. nuimti posparni
2. nuimti apsaugas plastmasines kurios dengia varikli apacioje

Pasiziurek ar tikrai nusimove nuo bakelio. Pas mane buvo nusimove kur ant kapoto galo jungesi slangute ir nueina i purkstukus jau paslepta. Pasikelk kapota ir pasiziurek keleivio puseje
  • 0
Subaru Legacy

#5 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 16 - 22:50

vienas patarimas jau yra :beer: aciu
siaip apie tai as jau masciau, tik pas mane buvo du variantai:
1. nuimti posparni
2. nuimti apsaugas plastmasines kurios dengia varikli apacioje

O kam tau ta apsauga variklio nuimineti? isimk posparni desines puses ir pamatysi ta bakeli.
  • 0

#6 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 spalio 17 - 07:07

Man taip pat buvo nusimovusi šlangutė, kur jungiasi prie kapoto. O nubėgimas tai apačioje. Ir vaizdas toks, kad leidžia žemai. Kol visko neišdraskiau... Tai buvo pirma pažintis. :rolleyes:
  • 0

#7 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 spalio 17 - 08:44

na reikes ir po kapotu paziureti, bet speju nusimove nuo bakelio, nes is tos vietos, kur jis stovi bego skystis....
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#8 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 spalio 17 - 17:35

nuimi k posparni, kitaip niekaip

taigi sugalvojau nuimti sian ta nelemta kairi posparni ir susitvarkyti langu apiplovima. na isemiau visas "shponkes", o pasirodo, kad tas posparnis dar prie bamperio is apacios tokiais imantriais varzteliais prisuktas (tipo zvaigzdes).... hmmm.... pasedejau pamasciau ir nusprendziau - vis vien ketvirtadieni vaziuoju keisti paskirstymo dirza, tepalus, filtrus, na tai kam man dabar cia dar to spec. rakto ieskoti, jeigu galima vienu kartu viska sutvarkyti servise ;)
o tiems, kam reiks kada nors ta posparni nuimti, siulau is pradziu apsilankyti senukuose arba draugo garaze, kuris daug raktu visokiausiu turi ;)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#9 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 spalio 18 - 07:48


taigi sugalvojau nuimti sian ta nelemta kairi posparni ir susitvarkyti langu apiplovima. na isemiau visas "shponkes", o pasirodo, kad tas posparnis dar prie bamperio is apacios tokiais imantriais varzteliais prisuktas (tipo zvaigzdes).... hmmm.... pasedejau pamasciau ir nusprendziau - vis vien ketvirtadieni vaziuoju keisti paskirstymo dirza, tepalus, filtrus, na tai kam man dabar cia dar to spec. rakto ieskoti, jeigu galima vienu kartu viska sutvarkyti servise ;)
o tiems, kam reiks kada nors ta posparni nuimti, siulau is pradziu apsilankyti senukuose arba draugo garaze, kuris daug raktu visokiausiu turi ;)

Jei jau susidėjai su prancūzaite, tai be žvaigždučių nepradėk jos čiupinėti. :rolleyes:
  • 0

#10 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 21 - 10:33

na reikes ir po kapotu paziureti, bet speju nusimove nuo bakelio, nes is tos vietos, kur jis stovi bego skystis....

Pas mane irgi bego is po bakelio nes ten nubegimas yra :) pirma mintis sovusi i galva trukes langu apiplovimo skyscio bakelis :) bet kaip atsidares kapota papurskiau ant langu paaiskejo kur nusimovusi slangute!
  • 0
Subaru Legacy

#11 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 spalio 23 - 21:31

na va - langu apiplovimas jau sutaisytas B)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#12 Svečias_Amster_*

Svečias_Amster_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:51

Dar vienas klausimukas tos temos link. Pas mane yra priekiniu zibintu apiplovimas. Ant buferio isvedziotos visos slangeles, tik niekur jos daugiau nepajungtos. Gal kas zinot kur turetu pasijungti, kad veiktu? Ar i ta pati bakeli kartu su langu apiplovimu ar kur kitur?
  • 0

#13 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 vasario 08 - 10:53

Dar vienas klausimukas tos temos link. Pas mane yra priekiniu zibintu apiplovimas. Ant buferio isvedziotos visos slangeles, tik niekur jos daugiau nepajungtos. Gal kas zinot kur turetu pasijungti, kad veiktu? Ar i ta pati bakeli kartu su langu apiplovimu ar kur kitur?

jungiasi i ta pati bakeli ir stovi atskiras varikliukas lempu apiplovimui, bent jau sedanui.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2008 vasario 08 - 10:54

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#14 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 vasario 08 - 11:54

Ir pats bakelis kaip suprantu skiriasi - su žibintų skalavimu ir be. Talpa skiriasi. Dramatiškai. 2 kartus (4.5l - 9l)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#15 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2008 vasario 08 - 16:11

As ir nieko naujo nepasiulysiu. Posparni nusiimk
  • 0

#16 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 vasario 08 - 17:48

Ir pats bakelis kaip suprantu skiriasi - su žibintų skalavimu ir be.
Talpa skiriasi.
Dramatiškai.
2 kartus (4.5l - 9l)

coupe gal ir skirias dydis bakelio bet sedano iki face lifto toks pat, jei kam idomu :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0