Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#41 Svečias_Seiko_*

Svečias_Seiko_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 19 - 15:43

Na zinok su elektra dar problemu neturejau, nors daugelis cia mini, kad ju daznai pasitaiko... O trauka, nors yra tik 81KW, man tai sociai ju pakanka. Kai pilna masina prisodines esu, visvien turbina dirba kaip reikia! Beto yra gana ekonomisk. Vidutines sanaudos nesiekia 6 litru!!! Uzmiestyje nepiktnaudziaujant ir laikantis taisykliu, telpu i 4 litrus!!!! Esu patenkintas masiniuku@ :rolleyes:
  • 0

#42 Svečias_Macovka_*

Svečias_Macovka_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 24 - 22:52

Sia savaite nupirkau P407 sw HDI aut . raida 170 kkm. Pradeda uzti guoliai ir zvakes reikia keisti . patiko kad dirzas laiko 120 kkm. Automatui nereikia tepalo keisti . veikia visa elektronika kurios labai daug. Sios masinos turi suodziu filtra (labai brangus) . kolkas tiek
  • 0

#43 Mindaugas.

Mindaugas.
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 gegužės 27 - 10:35

Aš važinėju su 407, 1,6hdi. Galios ne stebuklai, bet iš karto žinojau ką perku. Automobiliu labai patenkintas, per puse metų visiškai jokiu problemų nebuvo! Labai nustebino. Tik dabar yra įtarimas, kad fap filtras eina į pabaigą, bet šitas matyt normalu, mašina nuvažiavus ~140k km.
  • 0

#44 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 gegužės 29 - 21:39

1,6 hdi -tai nieko. patarciau vengti 1,4 L hdi .iki 2007 m pabaigos tai tikrai(gal patobulino).
  • 0
spakenas@gmail .com

#45 Svečias_Pežas_*

Svečias_Pežas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 10:21

isgirdau ganda kad 407 brangi eksploatacija tipo kaladeliu pakeitimas 1,5klt ir t.t forume radau tik kad kazkoks sarnyras labai brangus :) idomu butu suzinoti kiek kas uz ka sumokiejo prie topacio galima ir apie 807 :) (dar nenusprendziau kuri rinktis :) ) p.s. labai prasau nerasinekit bet ko neterskit forumo :D blevyzgu ir taip pilnas forumas :D noriu tik konkreciu faktu is 407 turetuju
  • 0

#46 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 10:47

Labas, sarnyrai apatiniai yra su guoliu todel kaina yra ~250vnt. Mano 407tam itariu, kad nuo stovejimo, tie guoliai uzrudyjo ir dabar turi laisvumo. Bet kolkas niera baisu, technikine praleido tai dar pavaziniesiu. Oro filtras 54lt (Zibintas) Kalades pr. ~140lt kompl (sanciai) Diskai pr. ~ 120lt vnt (sanciai) Benzinas ~4lt/ltr :D
  • 0

#47 Svečias_Pežas_*

Svečias_Pežas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 11:24

aciu kaip matau kainos normalios kaip ir kitu peugeot :)
  • 0

#48 Svečias_Seiko_*

Svečias_Seiko_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 11:37

O as pries savaite keiciau stabdziu kaladeles (priekines) ir ju diskus. Kaladeles - 170 lt. Priekiniai originalus stabdziu diskai 600 lt (uz abu). Cia kainos vien tik uz detales, pirktos Klaipedoj. Prie to pacio.... Detales galejau gauti ir pigiau pvz. priekiniai stabdziu diskai - buvau kazkokius faflo rades ir uz 200 lt, bet kokybes ten itariu Nulis :)
  • 0

#49 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 12:52

Nieko dar neteko keisti :huh: Nera brangi ta eksplotacija i metus grubiai 5k/lt. Cia aisku jei laikaisi manualo nurodymu ;)
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#50 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 01 - 18:55

Prie to pacio....
Detales galejau gauti ir pigiau pvz. priekiniai stabdziu diskai - buvau kazkokius faflo rades ir uz 200 lt, bet kokybes ten itariu Nulis :)

Ir prie to pacia... :)

Jei perki stabdziu diskus uz 600lt su Peugeot logotipu ir galvoji kad jie bus daug geresni uz koki Brembo arba TRW, tai kolega stipriai klysti :ph34r:
Pagalvok kokia yra medziagu + darbu savikaina?

Nebent ant tu "originalu" pats PSA prezidentas pasiraso :D

Ir dar mano motoras yra 1.8 atitinkamai mano diskai ir kalades yra mazesni nei pvz 2.0HDi, na ir kaina atitinkamai :)
  • 0

#51 Svečias_Seiko_*

Svečias_Seiko_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 07 - 09:50

Ir dar mano motoras yra 1.8 atitinkamai mano diskai ir kalades yra mazesni nei pvz 2.0HDi, na ir kaina atitinkamai :)

O mano motoras 1.6 Hdi
Bet kokybisku kaladziu kaina auksta :wacko:
  • 0

#52 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 rugpjūčio 08 - 08:08

aš su savuoju 2.0 HDi nuo vasario 16000 km prasukau ir kol kas tik dyzelį pilu. Tiesa, prieš perkant salone buvo pakeisti šarnyrai - po 400 Lt už vnt. (mokėjau ne aš). Sakė, kad 60000 km turi jie laikyti... Žiūrėsim. Tik 90000 km aptarnavimas artėja...

Šį pranešimą redagavo Tooshas: 2008 rugpjūčio 08 - 08:11

  • 0
Nuotrauka

#53 St.Anger

St.Anger
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 55
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 rugpjūčio 14 - 07:20

Keiciau normaliam (cia as taip galvoju) servise visu ratu kaladeles Remsa, su darbu 420 lietuvisku. Galejau aisku ir pats pasikeist, bet neturejau laiko ir noro keitimui ir detaliu paieskom. Zibintas siuos darbus pasisiule atlikti uz 740 ir cia jei neklystu su tuo metu galiojusia nuolaida vaziuokles remontui. Siaip diskai jau ant ribos buvo, siule servisas kazkokius po 130, bet kazkaip nesusigundziau, sutaupiau :D
  • 0

#54 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 15 - 20:09

Sveiki,

Taigi teko keisti sarnyrus :) cia tie kur su guoliu.
Zibinte "originalus" kainuoje 500lt/vnt darbas 150lt/vnt.

Zodziu paprasiau pazistamo meistro, kad surastu pigus ir gerus sarnyrus B)
Jis juos rado Kemi, su jo nuolaida 180lt/vnt. Nusipirkau, atidariau pakuote ir buvau maloniai nustebintas - mano nupirkti sarnyrai buvo SKF'iniai :lyzht: + didelis ir issamus work manualas.
Servise iseme senus originalius peugeot sarnyrus o jie identiski su tais kur is Kemi pirkau :) SKF=SKF :)

Dabar man aisku is ko Zibintas pelna gauna :)

P.S. Neblogai tie seni sarnyrai atrode, ar ne? :D
Nuotraukos:

http://i530.photobuc...a2/Image088.jpg
http://i530.photobuc...a2/Image089.jpg

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 rugsėjo 17 - 17:37

  • 0

#55 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 15 - 20:47

Ir dar, pamirsau pridurti, kad darbai kainavo 80lt :)
  • 0

#56 St.Anger

St.Anger
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 55
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 rugsėjo 15 - 07:35

Gal kas keitet valytuvus? Jei taip, kur pirkot ir kiek kainuoja. Kiek uzmetu aki i parduodamus, tai tokio tvirtinimo nepastebejau.
  • 0

#57 Svečias_paulyz_*

Svečias_paulyz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 15 - 10:27

pernai pigiausiai buvau rades Kaune Omlita ar kazkaip panasiai vadinas. 140 Lt komplektas kainavo
  • 0

#58 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 16 - 10:32

del tu guoliu skf ir as susiduriau, bet va galima paziuret ka duoda skf'as masinai http://compass2.vsm....&language=en-GB
taip pat ir del kitu gamintoju, reikia ziuret kieno dalis deda gamintojas ir bandyt tiesiogiai gaut ar dar buna, bet sunkiau-rast gera analoga
  • 0

#59 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 10:21

http://search.autotr...r=&max_mileage=
mieli kolegos nupirkom tokį traktoriuką, ką galit pakomentuot, labiausiai domina info apie motorą
  • 0

#60 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 19:13

jei ipurskimas siemens(o tai greiciausia yra)-tai nieko gero.(patirtis).prasideda EGR voztuvo keitimu,auksto slegio kuro siurbliu(kaina nuo 1200lt(padeveto)ir sunku gauti-byra visiems,paprastai keistas dar garantijos metu,bet jo resursas max 80kkm.gamintojas kaltina vartotoja del blogo kuro ,taciau isardzius siurbli pasirodo ,kad tai GAMINTOJO (nesakau kad pats pezas juos gamina),greiciausiai siemens brokas-tokia konstrukcija,kad neturi ilgai tarnauti. dar vienas nemalonumas-kai kertasi siurblys-nusuka paskyrstymo veleno "sponke"(ji lieta kartu su velenelio dantraciu),nulauzo pakelikus("karamyslus"). reziume-variklis:pats motoras geras,bet del "siemenso" -tai pats blogiausias modelis,koks buvo per visa PSA istorija.(VISI,kas pirko padeveta 2,0l (nuo 2004m)hdi-atsikrate jais(tik vienam kantrybes uzteko pravaziuoti 30kkm(po garantijos pasibaigimo),kai visos isvardytos ir dar kitos rimtos problemos islindo. kliento zodziai- gal geriau uztrumpinti ka nors,kad sudegtu(draudiminis atvejis) :huh:

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 lapkričio 18 - 21:29

  • 0
spakenas@gmail .com




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0