Peršokti prie turinio


pokalbiai apie ORĄ...


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 1512

#921 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 11 - 20:56

A pas mumis siaurej visa diena buvo nemaziau -10 tai neapturejom jokiu slapdribu ar lijundru :)

Kaune tai atrodo diena -3 rode masinoje
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#922 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 sausio 12 - 07:39

Galvojau kad tik vasara per karscius zmonem protas suminksteja. Vakar per zianias rode kaip sulaike Mindauga Mickena. Tai va tas zmogus buvo mano skyrininkas mokomajame pulke. Zinant jo charakteri toks "nuotykis" buvo tik laiko klausimas.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#923 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2010 sausio 12 - 08:15

jo ,bet nesakyk buvo idomus zmogus,as kaip metus Mokomajam pabuvau tai su juo ir pasi**zdavoti eidavo,impulsyvus tik labai buvo, :)
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#924 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 sausio 12 - 08:24

Galvojau kad tik vasara per karscius zmonem protas suminksteja. Vakar per zianias rode kaip sulaike Mindauga Mickena. Tai va tas zmogus buvo mano skyrininkas mokomajame pulke. Zinant jo charakteri toks "nuotykis" buvo tik laiko klausimas.

Greitai karjera baigėsi...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#925 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2010 sausio 12 - 09:02

mistika,man tarnaujant nusisove vienas kariskis,del to kad zmona nenorejo taikytis su juo...suvis taiklus,tiesiai i smilkini...geras zmogus buvo,cia viskas del tu moteru...lai moterys nesupyksta
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#926 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 sausio 12 - 12:31

Mickeno laviausiai nekenciau is visu serzu nes ans per daug impulsyvus buvo ir kartais pasinaudodamas savo pareigom isnaudodavo sauktinius. O ir smurtaut buvo megejas. Juk jis turejo n tarnybiniu uz smurtavima. senai jau ji reikejo ismest is kariuomenes ir atimt teise turet kovini ginkla. ko noret juk vienas is pirmuju jegeriu buvo ir per daug savim pasitikejo.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#927 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2010 sausio 12 - 13:35

sakykit ka norit, bet visgi idomus tie moderatoriai pas mumi.. tikri forumo perlai :doh:
  • 0

#928 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 12 - 13:55

sakykit ka norit, bet visgi idomus tie moderatoriai pas mumi.. tikri forumo perlai :doh:

:D :D :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#929 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 12 - 14:06

sakykit ka norit, bet visgi idomus tie moderatoriai pas mumi.. tikri forumo perlai :doh:

kas dabar? <_<
  • 0
kažkaip.....

#930 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2010 sausio 12 - 14:59

sakykit ka norit, bet visgi idomus tie moderatoriai pas mumi.. tikri forumo perlai :doh:

Busi dabar kaip as itrauktas i blogieciu sarasa :D :D :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#931 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2010 sausio 12 - 18:25

kas dabar?  <_<

ne, tiesiog norejau paziureti kaip ten su ta tema, kur reiketu savo auto parodyti.. ziuriu ner temos, ner..
Posted Image

tai bent reikejo aiskiai isdestyti uz ir pries ideja, ir paskui tarkim laikinai uzrakinti tema.. nors pasilieku prie nuomones, kad galerija yra stipriai nepatogi siuo metu.. nes o bet taciau, jei man idomu tik kokius 406 paziurineti arba (asmeniskai man taip buvo) prisimeni pas ka nors mates grazu auto ir nori susirasti kuris ten is ju, tai ir varai visus is eiles, nors nekurie arkliu ar dviraciu prideje :hmm: butu koks katalogas su thumbnail'sais arba bent jau matytusi koks modelis ten pas ta zmogu, butu labai daug ypac patogiau mano galva :unsure: arba galetu buti ta pati tema (istrinta jau), kurioje forumieciai sumestu po viena, dvi savo auto nuotraukas, manau nieko per daug neapkrautu, galima butu apriboti dydi ar skaiciu, jei pageidaujama.. o jei tarkim kokius grazius ratus per laika uzsidetum, galetum is naujo papostinti.. jei butu privaloma deti tik savo automobilio nuotraukas, o ne is interneto kazkur, tai ir ta tema labai neissiplestu i lankas ;]

p.s.: roccas, o kur ta sarasa perziureti eitu, jei ka meet'a gausim daryti blogiuku :D :ph34r:

Šį pranešimą redagavo BuFu: 2010 sausio 12 - 18:26

  • 0

#932 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2010 sausio 12 - 18:36

p.s.: roccas, o kur ta sarasa perziureti eitu, jei ka meet'a gausim daryti blogiuku :D :ph34r:

Tai per metu rinkimus naujienose buvo paskelbe, tai teks laukti nauju metu ir suzinosi ar "elito burelis" itrauke tave i pretendentus, kad kazkuo jiems neitikai ;)

O del galerijos siuliau moderatoriams padaryti forumieciu garazo skilti ir ten kiekvienas galetu krauti savo liuto nuotraukas, atnaujinimus, updeitus ir t.t.Del ko turbut itrauke i blogiukus, kad daviau ideja.Skiltis atsirado (nariu projektai ar kazkas pan) tik forumieciai nelabai ten postina savo projektus.Aprasyciau savaji, bet tingisi pradeti, krauti nuotraukas, prisiminti atliktus modus ir t.t.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#933 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 12 - 18:57

Aprasyciau savaji, bet tingisi pradeti, krauti nuotraukas, prisiminti atliktus modus ir t.t.

Va cia ir yra forumo beda... Kas is tu skilciu, jei niekas i jas neraso. Kas is temu nuotrauku talpinimui jei niekas ju ten nekelia. O siaip yra skiltis musu auto, ten galima nuotraukas patalpinti. Perziureti naujausias ikeltas. O ir prie kiekvieno nario uzrasas foto paraudonuoja, kai sis atnaujina nuotraukas atnaujina. :hmm:

O kazka destiti apie uz ir pries nematau prasmes. Atsirado tema, net temos autorius patingejo imesti savo nuotraukas, kiti pablevyzgojo ir baigesi.... Visokie apribojimai temos neisgelbetu.
O visokios galerijos su paieskom, thumbnail'sais ir pan - kainuoja pinigus. Pinigu neturim. Tai va...
  • 0
kažkaip.....

#934 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2010 sausio 12 - 19:04

Va cia ir yra forumo beda... Kas is tu skilciu, jei niekas i jas neraso. Kas is temu nuotrauku talpinimui jei niekas ju ten nekelia. O siaip yra skiltis musu auto, ten galima nuotraukas patalpinti. Perziureti naujausias ikeltas. O ir prie kiekvieno nario uzrasas foto paraudonuoja, kai sis atnaujina nuotraukas atnaujina. :hmm:

O kazka destiti apie uz ir pries nematau prasmes. Atsirado tema, net temos autorius patingejo imesti savo nuotraukas, kiti pablevyzgojo ir baigesi.... Visokie apribojimai temos neisgelbetu.
O visokios galerijos su paieskom, thumbnail'sais ir pan - kainuoja pinigus. Pinigu neturim. Tai va...

Tai, gal forumo moderatoriai pradetu pildyti nuo savuju projektu, kaip turi atrodyti tvarkingas modlistas, tada atsirastu ir daugiau zmoniu su projektais, nes dabar kas ten yra tas pats kaip nieko, tik svaiciojimai sukelti, beto temos autorius turetu tureti galimybe trinti bereikalingus postus, o tai tema labai gausis plati ir sunku bus rasti naudingos informacijos ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#935 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2010 sausio 12 - 19:36

O siaip yra skiltis musu auto, ten galima nuotraukas patalpinti. Perziureti naujausias ikeltas. O ir prie kiekvieno nario uzrasas foto paraudonuoja, kai sis atnaujina nuotraukas atnaujina. :hmm:

Tas musu auto sakau, tikes tik tada jei turi daug laisvo laiko ir nori viska is eiles perziurineti.. o jei nori tik 406 paziureti, ar tiesiog pas kazka grazius ratus matei ir nori paziureti, bet nepameni niko, tai gali kukuoti arba spelioti.. jau karta ar du teko taip.. Ir pasikartosiu del to, kad ten i ta musu auto tikrai maciau ir dvirati, ir kartinga, ir batus ir dar bileka..
Tas "Nariu projektai" gal is dalies ir atitinka ta reikala, bet ar nebutu mano tema istrinta, jei ji bus apie turetu, o ne siuo metu turima auto? Ir isvis, jei ten mano tas projektas nepasireiskia jokiais tiuningais, tobulinimais, pjaustymais ir pan.? :hmm:
O dabar jei noreciau savo masina pasipuikuoti, kad ir stock'ine jinai, man kur reiketu talpinti? Yra fotokonkursas, bet ten taikyti i tema reiktu :doh:
O kazkokia galerija arba thumbnail'sus manau galima butu rasti ir freeware..
  • 0

#936 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 12 - 19:42

O siaip yra skiltis musu auto, ten galima nuotraukas patalpinti. Perziureti naujausias ikeltas. O ir prie kiekvieno nario uzrasas foto paraudonuoja, kai sis atnaujina nuotraukas atnaujina.  :hmm:

Tas musu auto sakau, tikes tik tada jei turi daug laisvo laiko ir nori viska is eiles perziurineti.. o jei nori tik 406 paziureti, ar tiesiog pas kazka grazius ratus matei ir nori paziureti, bet nepameni niko, tai gali kukuoti arba spelioti.. jau karta ar du teko taip.. Ir pasikartosiu del to, kad ten i ta musu auto tikrai maciau ir dvirati, ir kartinga, ir batus ir dar bileka..
Tas "Nariu projektai" gal is dalies ir atitinka ta reikala, bet ar nebutu mano tema istrinta, jei ji bus apie turetu, o ne siuo metu turima auto? Ir isvis, jei ten mano tas projektas nepasireiskia jokiais tiuningais, tobulinimais, pjaustymais ir pan.? :hmm:
O dabar jei noreciau savo masina pasipuikuoti, kad ir stock'ine jinai, man kur reiketu talpinti? Yra fotokonkursas, bet ten taikyti i tema reiktu :doh:
O kazkokia galerija arba thumbnail'sus manau galima butu rasti ir freeware..

http://images.google...tart=0&imgtbs=s
  • 0
kažkaip.....

#937 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2010 sausio 12 - 22:01

http://images.google...tart=0&imgtbs=s

pirmam puslapi 406:
Posted Image

p.s.: as nesikabineju, tiesiog noriu issiaiskinti.. nes tikrai ne kiekvienas is forumieciu turi pasidares albumus internete ir isidejes nuoroda parase, kaip kad pvz as arba tu ;]

Šį pranešimą redagavo BuFu: 2010 sausio 12 - 22:06

  • 0

#938 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 12 - 22:06

O siaip yra skiltis musu auto, ten galima nuotraukas patalpinti. Perziureti naujausias ikeltas. O ir prie kiekvieno nario uzrasas foto paraudonuoja, kai sis atnaujina nuotraukas atnaujina.  :hmm:

Tas musu auto sakau, tikes tik tada jei turi daug laisvo laiko ir nori viska is eiles perziurineti.. o jei nori tik 406 paziureti, ar tiesiog pas kazka grazius ratus matei ir nori paziureti, bet nepameni niko, tai gali kukuoti arba spelioti.. jau karta ar du teko taip.. Ir pasikartosiu del to, kad ten i ta musu auto tikrai maciau ir dvirati, ir kartinga, ir batus ir dar bileka..
Tas "Nariu projektai" gal is dalies ir atitinka ta reikala, bet ar nebutu mano tema istrinta, jei ji bus apie turetu, o ne siuo metu turima auto? Ir isvis, jei ten mano tas projektas nepasireiskia jokiais tiuningais, tobulinimais, pjaustymais ir pan.? :hmm:
O dabar jei noreciau savo masina pasipuikuoti, kad ir stock'ine jinai, man kur reiketu talpinti? Yra fotokonkursas, bet ten taikyti i tema reiktu :doh:
O kazkokia galerija arba thumbnail'sus manau galima butu rasti ir freeware..

http://images.google...tart=0&imgtbs=s

pirmam puslapi 406:
Posted Image

nu ir????

juk sakiau, kad zmoniska galerija kainuoja pinigus. Kaip alternatyva pasiuliau googlei nurodyti saita ir paieskos zodi 406. Be vieno kito papildomo paveiksliuko google istraukia ir visas foto is galerijos kuriu savininkai nurode 406 kaip savo automobili.
Jei tokia paslaugu kokybe netinka paduok i teisma google, peugeot kluba arba visus kurie ikele tau trukdancius paveiksliukus.
Visgi jei labai noretum paziureti i matytus ratus - per google rastum .

P.S. ziurkenas jau antrame puslapy...
P.S.S. jei ir griztu ta tema, ar butu kas detu ten nuotraukas? kas nori ir siai dienai isideda belekur...
  • 0
kažkaip.....

#939 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2010 sausio 12 - 22:13

Visgi jei labai noretum paziureti i matytus ratus - per google rastum.

Nu nezinau, pvz Samtron ratu tikrai nerodo google man su "406" uzklausa, o jei eiti is eiles per "Mano auto", reiketu perziureti nei daug, nei mazai 200+ forumieciu ir dar daugiau nuotrauku..

p.s.: pas manes ziurkenas pirmam, tikrai neklijavau is dvieju :D
  • 0

#940 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2010 sausio 12 - 22:23

Nu nezinau, pvz Samtron ratu tikrai nerodo google man su "406" uzklausa, o jei eiti is eiles per "Mano auto", reiketu perziureti nei daug, nei mazai 200+ forumieciu ir dar daugiau nuotrauku..

p.s.: pas manes ziurkenas pirmam, tikrai neklijavau is dvieju :D

Prašau mano ratus man ir palikti. :ax: O tai jau pradedu galvoti apie sekretkių du komplektus. :lol:
Paskaičiau šiek tiek apie ką čia blevyzgojat, tai visai pritariu BuFu, esama galerija tikrai nėra iš patogiausių, kad ir dėl tos pačios paieškos.
O turėti forume skiltį mūsų automobiliai, ne mūsų projektai būtų labai nebloga mintis. Atsidarai ir matai pilną temų su nickais ir automobilio marke (privaloma nurodyti temoje). Ir žiūri tas temas kurios tau įdomios. Nebūtini jokie rimti modai, gal kas ratus užsidės, gal pasikeis tepalus ar susitvarkys važiuoklę ir parodys keletą foto. Man būtų tikrai įdomu ir pats mielai sukurčiau savo mašinos temą.

Šį pranešimą redagavo Samtron: 2010 sausio 12 - 22:31

  • 0

I <3 HATERS





Vartotojų skaito šią temą: 21

narių: 0, svečių: 21, slaptų narių: 0