Peršokti prie turinio


Ir vis del to man pavyko..... !


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:09

Sveiki kolegos, tiesiog norejau pasidalinti savo patirtimi ir dziaugsmu bei uztikrintai pranesti, kad ZPJ4 3.0 l 24 Valve pezo variklis gali puikiai dirbti ir dujomis.... Kankinausi su II kartos LPG jau metus, bet pagaliau pries 6 dienas pats isemiau savo sena dujine iranga ir instaliavau nauja - IV kartos ipurskimo iranga. Darbo istiesu buvo daug - reikejo nuimineti isiurbimo kolektoriu, atjungti/pajungti/prideti daug laidu ir zarneliu, nors laisvu vietu visai nebera...... :ph34r: O dar kai garaze salta ir visi laidai kaip mediniai..... Taciau tai tik "hardware" darbai, o dar papildomai reikejo perdaryti dujini kompa (iterpti papildoma mikroshema... :P ), nes nei vienas naujausias parduodamas Lietuvoje duj. kompas neveikia su butent su siuo varikliu - skyriasi benzo purkstuku valdymas... :blush: Kaip sunku bebutu, dabar jau viskas veikia ir labai graziai.... :D Vazineju tik 2 dienas, tad dar reiketu programiskai paderinti tam tikras charakteristikas (kad trauka visame RPM diapozone butu tolygi benzui), taciau net ir dabar vaziavimas dujomis beveik-beveik nesiskyria nuo benzo.... :rolleyes: O panaikinus pries tai buvusi duju maisytuva, tai benzu is viso kaip koks SportCaras traukia.... :lyzht: Dabar ji automatiskai uzsiveda ant benzo ir pasilus iki 30 C' persijungia ant duju - tai vyksta ant tiek tolygiai, kad jei ne sviesos diodas, tai butu neimanoma pasakyti ar jau dujos ar ne.... ^_^ Variklis dirba tolygiai, net siek tiek "minksciau" ir "tyliau" nei benzu.... Laisvos apsukos nesokineja.... Dabara uzsipildysiu pilna baka ir tikrinsiu (tikiuosi sumazesiancias :)~ ) duju sanaudas..... Juk benzas vistiek greitai paprangs..... :lol:
  • 0

#2 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:22

Nuosirdziai sveikinu :beer: ir tuo paciu uzjauciu, nes manau tuoj pasipils komentarai :ph34r: Bet vistiek smagu kai pats tokius dalykus pasidarai, ane?
  • 0

#3 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:33

O as jau galvoju kaip cia plana xuligana prasukt... :ph34r: Renaldo rankos, klubieciu pinigines ir apdujinsim visus ZPJ4 3.0 l 24 :ph34r:
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#4 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:35

... ir tuo paciu uzjauciu, nes manau tuoj pasipils komentarai :ph34r: ...

... Ir antra tiek prašymų apdujinti jų 3.0 24v :)
Bet negi niekam iki šiol nėr pavykę suženyti dujų su PSA 3.0 24v?
Ar tik ne Qze panašų kinkinį jodo? Ar pas jį iš esmės kitoks motoras (406 Coupe)?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#5 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:40

Ar tik ne Qze panašų kinkinį jodo? Ar pas jį iš esmės kitoks motoras (406 Coupe)?

Pas jiji ES9J4 variklius, o sitas draugauja su dujom, bet pasirodo ZPJ4 irgi draugauja :)
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#6 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:50

Aciu uz sveikinimus, Kolegos ! Aciu ! ;) Na, del komentaru kurie gali pasipilti - man vienodai rodo ^_^ , nes as nepropoguoju UZ :)~ ar Pries :angry: dujas ir nepradedu diskusijos ale "Dujos - sveika ar be musu varikliams...? " , o tik skelbiu technini fakta, kad tai IMANOMA ir taskas. ;) Apie prasymus apdujinti kitus pugus - apdujinti bet kuri 3.0 L 12 valve puga visai paprasta - tik mokekite pinigus, bet vat apdujinti 3.0 L 24 Valve ZPJ4 varikli jau yra problema, ir niekas neapsiimdavo jos spresti, kai pats domejausi..... Ir ne tik del to kad ten daug darbo (zymiai greiciau apdujinti kokia Audine uz tokius pat pinigus) bet ir del to kad dujiniai kompai neveikia su Bosch Fenix 3B ipurskimo sistema.... O as saviski kompa priverciau - apskritai - man apdujinti si peza su sio varikliu taip kad jis veiktu kaip ant benzo buvo principo reikalas.... B) Prie to pacio - apdujinti P406 3.0 L 24valve manau kad irgi nebutu problema, na nebent ten benzo purkstukaia valdomi taip pat kaip ir pas 605 3.0 24 valve (nesu tikras....) .... <_<
  • 0

#7 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:53

Tik dabar pastebejau Renaldo parasa:

Peugeot 605 SV24 (1991) powered by LPG IV
Ko gero vienintelis toks automobilis Lietuvoje....



Cia geras :lol: ekskliuzyvas tsakant ;)
  • 0

#8 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:56

Tik dabar pastebejau Renaldo parasa:

Peugeot 605 SV24 (1991) powered by LPG IV
Ko gero vienintelis toks automobilis Lietuvoje....



Cia geras :lol: ekskliuzyvas tsakant ;)

Tam tikra prasme taip, kas supranta apie ka as cia..... ;)
  • 0

#9 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 23:59

Skamba grazhiai! :rolleyes: Sveikinu! :beer: Smagu, kad dar neishmire tikri konstruktoriai. :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#10 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 00:02

Thanks, thanks...... ;]
  • 0

#11 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 00:16

Svwikijimai :beer: Smagu kad dar tokiu zmoniu atsiranda kurie savo principus ne kitiems ant galvu uzkelia, o patys juos iveikia. Gero ir smagaus vazinejimo :blush:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#12 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 00:35

Na super - auksarankiai neismirsta! :) P.s. pas mane aisku ES9J4 ir aisku ne pats apdujinau - kitokesnes srities specas esu :D
  • 0

#13 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 01:03

Jo, matyt ne veltui pagal issilavinima esu inzinierius-mechanikas-konstruktorius+elektronikos megejas..... :lol: O jei rimtai - krepkites kam bus idomu ar reikes informacijos, kuriuos suteiktas kiekis bus ivertinamas :beer: ekvivalentu..... :P P.S: Dar karteli aciu visiems uz palaikyma..... :wub:
  • 0

#14 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 21:41

nu ka sveikinu vis delto pasiekiai savo o kaip dabar sanaudos ? ir dar klausimelis kiek viskas atsiejo ir ar apsiimtum ta pati padaryt kitam pugui ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#15 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 22:14

Manau ,kad atėjo laikas,sprendžiant iš visų pasisakymų ir smulkių remonto aprašymų, Renaldą pakrykštiti PEUGEOT 605 SV24 DAKTARU? ;] :beer:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#16 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 09:26

Sveiki klubieciai !

Na, istiesu labai malonu sulaukti jusu sveikinimu ir pripazinimo :wub: , bet tituluoti mane
P605 SV24 Daktaru gal dar ankstoka ^_^ , nes manau dar daug dalyku tureciau suzinoti..... :lol: (Respect to Raima....)

To Dainiusaz:
Apsiejo man viskas gana pigiai, net sakyciau labai pigiai (tiksliai pasakyti negaliu - tai komerc. paslaptis :ph34r: ). Manau pats viska pilnai montuoti i kita toki puga neapsiimciau, nes tai man tiersiog neidomu, bet vat kita dujini kompa perdaryti jei kam reiketu galeciau....
Dar karta noriu atrkreipti demesi, kad i P605 3.0 L instaliuoti LPG IV (isskyrus tai kad yra mazai laisvos vietos) nera jokiu problemu, o vat i P605 SV24 visai kita kalba.... :ph34r:

P.S: CIA galima paziureti kaip viskas atrodo po montavimo.... B)
  • 0

#17 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 17:24

Sveiki klubieciai !

Na, istiesu labai malonu sulaukti jusu sveikinimu ir pripazinimo :wub: , bet tituluoti mane
P605 SV24 Daktaru gal dar ankstoka ^_^ , nes manau dar daug dalyku tureciau suzinoti..... :lol: (Respect to Raima....)

To Dainiusaz:
Apsiejo man viskas gana pigiai, net sakyciau labai pigiai (tiksliai pasakyti negaliu - tai komerc. paslaptis :ph34r: ). Manau pats viska pilnai montuoti i kita toki puga neapsiimciau, nes tai man tiersiog neidomu, bet vat kita dujini kompa perdaryti jei kam reiketu galeciau....
Dar karta noriu atrkreipti demesi, kad i P605 3.0 L instaliuoti LPG IV (isskyrus tai kad yra mazai laisvos vietos) nera jokiu problemu, o vat i P605 SV24 visai kita kalba.... :ph34r:

P.S: CIA galima paziureti kaip viskas atrodo po montavimo.... B)

aisku :( nu ziuresiu siandien palikau masiniuka aleksote gal ka nors padoresnio padarys o jei ne ikiresiu tau tol kol ir man padarysi :) dar karta sveikinu :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#18 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 20:24

Ir atsistojo jis prieš savo apštalus irgi kitus žmones.Ir tarė jis : "- Esmi aš Dievo sūnus!". Ir atsakė jam žmonės :"- Aleliuja! Aleliuja!"......
  • 0
... labai piktas diedas...

#19 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 21:47

Ir atsistojo jis prieš savo apštalus irgi kitus žmones.Ir tarė jis : "- Esmi aš Dievo sūnus!". Ir atsakė jam žmonės :"- Aleliuja! Aleliuja!"......

jumis ko gero duju priesininkas-spamas :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#20 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 21:58

jumis ko gero duju priesininkas-spamas :)

Be kita ko BRC purškalas iš "Propano". Du metai vartoju ir neturiu problemų .Mintis buvo kitame.Tik ne visiems duota suprasti.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0