Peršokti prie turinio


406 hdi uzsidege lempute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 20:33

sveiki, 406 02m.hdi uzsidege lempute pabandziau per leduka paspaust 'gaza':) ir motoras kaip prisvilo ir neleido prasisukt ratam ir uzsidege lempukas(tas tipo kaip reduktorius pavaizduotas) ir parase antipollution fault. tai cia kas nors negerai? ar yra kokia antipraslydimo sistema? bet pazodziui verciant ai butu kazkokia duju ismetimo problemike? gal kas turit kokiu protingu minciu? aciu :beer:
  • 0

#2 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 23:10

jegu kalbi apie ta variklio zenkliuka, tai pas mane jis irgi siandien uzsidege. Pas tave su tuo dalelyciu filtru masina ar be?
  • 0

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 08:16

ir parase antipollution fault. tai cia kas nors negerai?

na "fault" ir reiskia "f"amba ... teks vaziuoti kur nors, kas moka nuskaityti klaida.

ar yra kokia antipraslydimo sistema?

Antipraslydimo sistema i 406'us montuojama kartu su stabilumo sistema. Jos abi vadinamos ESP/ASR. Jei prie zibintu aukscio reguliavimo ratuko yra mygtukas su uzrasu "ESP/ASR" - sios sistemos yra siunstaliuotos i automobili.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 08:16

jei zinai parasyk kaip suzinot ar su dalelyciu ar be jo? kazkaipgalima girdejau, o ir dingo trauka po to uzsidegimo, ziauriai susiparibnau, bet tikiuos cia isspresimsias problemikes ;)
  • 0

#5 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 08:18

aga gyveni ir mokais. aciu visiems, tai tex ieskot slieku ^_^
  • 0

#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 08:20

jei zinai parasyk kaip suzinot ar su dalelyciu ar be jo? kazkaipgalima girdejau, o ir dingo trauka po to uzsidegimo, ziauriai susiparibnau, bet tikiuos cia isspresimsias problemikes ;)

Ir kol degs tas uzrasas - tol ir netrauks.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 10:58

jei zinai parasyk kaip suzinot ar su dalelyciu ar be jo? kazkaipgalima girdejau, o ir dingo trauka po to uzsidegimo, ziauriai susiparibnau, bet tikiuos cia isspresimsias problemikes ;)

atjung/pajung akuma, man du kartus padedavo. ir abudu kartus buvo slydi/shlapia kelio danga.
  • 0
Nuotrauka

#8 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 11:19

turi pagal identifikavimo numeri ziuret manuale, visks aiskiai matosi :)

Šį pranešimą redagavo strokaz: 2006 lapkričio 06 - 11:22

  • 0

#9 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:35


Antipraslydimo sistema i 406'us montuojama kartu su stabilumo sistema. Jos abi vadinamos ESP/ASR. Jei prie zibintu aukscio reguliavimo ratuko yra mygtukas su uzrasu "ESP/ASR" - sios sistemos yra siunstaliuotos i automobili.

taigi ESP/ASR priklauso nuo auto komplektacijos ir ji nera "instaliuojama" i kiekviena automobili? kazkodel maniau, kad ji montuojama i kiekviena automobili, nes darbiniam passate (2006 metu) mygtukas reikalingas tik tam jei nori isjugti ESP, o suveikia ESP tuomet, kai auto pardeda slysti....
hmmm... na vadinasi mano puge esp nera :unsure:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#10 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:51

mano puge taippat jos nera :( o del tos lemputes ji pas mane uzsidega tik pavaziavus galbut koki 10 km.ir tadadingsta trauka,bet saltas irkai lempute dar edega taiviskas ok. o del to dalelyciu filtro, tai pagal kebulo nr. galima pasitikrint,bet kokiam manuale galima tai surasti? irkaip kasturetu skirtis koios tai keliosraidytes ar skaiciukai? aciu pugistai
  • 0

#11 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 17:29

lietuviska manuala gali rasti sitame forume, pasinaudok paieska nes tiksliai nepamenu kur radau
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 18:34



Antipraslydimo sistema i 406'us montuojama kartu su stabilumo sistema. Jos abi vadinamos ESP/ASR. Jei prie zibintu aukscio reguliavimo ratuko yra mygtukas su uzrasu "ESP/ASR" - sios sistemos yra siunstaliuotos i automobili.

taigi ESP/ASR priklauso nuo auto komplektacijos ir ji nera "instaliuojama" i kiekviena automobili? kazkodel maniau, kad ji montuojama i kiekviena automobili, nes darbiniam passate (2006 metu) mygtukas reikalingas tik tam jei nori isjugti ESP, o suveikia ESP tuomet, kai auto pardeda slysti....
hmmm... na vadinasi mano puge esp nera :unsure:

nu ne i kiekviena, kad ir kaip noreciau pas 306 manaji irgi nera ir speju niekada nebuvo 306 montuojama :P

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 lapkričio 06 - 18:34

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 12:59

del fap filtro buvimo nebuvimo: kas neturi kur ieskotis arba tingi-paprasciausiai pasiskambinkit i Zibinta-ir padiktave kebulo nr-isgirsite atsakyma-ar tas FAP'as yra ar nea. Del antipollution fault uzraso-tai jis dege pusdieni ir pas mane, bet paskui isnyko. Fap filtro ir visokiu esp -pas mane nera. Zibintas del sio uzraso sake-kad tai kuro padavimo sistemos kazkokios mini problemytes-bet jei uzrasas isnyksta paros-dvieju begyje-arba periodiskai-tai nera ko jaudintis. Jei degs nuolat ir keleta paru-tai tada jau galima jungti kompa ir ieskoti slieku... FAP filtro plovimo skystis buna prie kairiojo galinio rato-tokia plokscia 5-6 Litru talpykla tarsi priklijuota prie kuro bako, ir is apacios uzdengta berods aliuminine apsauga... Pas mane ryte irgi patrukcioja kelias sekundes atsalus orams-taigis stebim toliau ir laukiam didesniu salciu... gal zvakes bus, nes akumas nuliovas... Sekmes, kantrybes ir istvermes su HDi :beer:

Šį pranešimą redagavo DaviD: 2006 lapkričio 07 - 13:00

  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#14 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 15:37

aciu ziuresim del to hdi, bet tikiuosturetume draugauti :)
  • 0

#15 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 10:06

na siandien radau regis beda del to antipollution-konkreciai-mano atveju: vakar dingo trauka-tai radau nuluzhusi turbos slegio davikli-kur sabachinasi prie intercoolerio slangos-tex kazka mastyti-nes jau antra karta nuluzhta :(
  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#16 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 13:38

nu o man zinokit dingo tas perspejimas del antippolutionfault o ir trauka atsirado, tai galvoju gal puga tik karta kazko uzsizarazijus buvo :D
  • 0

#17 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 08:35

Antippolutionfault uzsidega visada ,kai buna elektrines dalies gedimas,variklio sistemoje.Pasalini gedima ir jis dingsta.Tai gali buti ir daviklis ir nutrukes laidelis ir t.t.Uzrasas bus tas pats,tai reiskia,kad auto ima labaiu tersti aplinka.Automatiskai dingsta trauka,nes variklis perjungiamas i avarini rezima
  • 0

#18 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 12:38

na butent Vyto aprasytu atweju ir buvo man-susiklijavau datchika turbinos slegi kur matuoja -pajungiau ir pora kartu uzvedus -uzgesinus- uzrasas dingo , o trauka atsirado iskart kai tik pajungiau ta davikli. :beer:
  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#19 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 14:20

kazkaip keistai pas jus del tos traukos. Man buvo dingusi trauka tik du kartus per >30kkm, ir abejeis atvejais tai buvo susieta su esp/asr - pradedavo mirkciuoti esp lempute. Visais kitais atvejais kada ishmesdavo antiplolution, kada su jo vazinejau po pora savaiciu - visada trauka buvo tokia pat 100%.
  • 0
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0