Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Automagnetolos pirkimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 07:57

Sveiki, nemaniau kad teks tiek daug sukti galva renkantis automagnetola. Ir tiesiog pasiklydau kaip mazas vaikas miske. Gal galetumete patarti is savo patirties kokia automagnetola ir is kur geriausia pirkti? Invensticijos dydis iki 500 LT aciu Jums labai p.s. reikia kad palaikytų mp3 formatą.

Šį pranešimą redagavo oSourceM: 2006 gruodžio 15 - 07:58

  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#2 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 08:16

jei nori kad grotu svariai tada alpine areba bluonponkt. o jei nori ilgaamzio mago tai jvc kenwood. pas mane kenwood nesigailiu nematau problemu jame turiu 3metai beveik nei cd sokineja ir mp3 puikiai ir greitai skaito
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#3 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 08:16

As ikisiol palaikau Clarion gaminius! Kur pirkti, jei neuztenka pinigeliu parduotuvei, pirk turguje/skelbimuose, kitu variantu ner. Na arba turi geru pazistamu uzseny, ten pigiau butu! Cia mano asmenine nuomone, nuvaziuok i kokia parde, paklausyk muzikos, pats sau nuspresi kokio gamintojo(gal iskarto modelio) tau patinka skambesis, taip ir pasirinksi sau mafona! Sekmes!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#4 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 08:49

tik ne turgui geriau pagal skelbima. nes kainos ziauriai skiriasi. ir dbr tokiu oru ir kokybe nes lauke bagazinese susideje ir dregmes visko te yra
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#5 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 09:50

Užu 500Lt jau ir naują iš parduotuvės su garantija paimti galima.
Užkniso vagis išmaitinti, tai taip ir padariau - Blaupunkt London MP35 iš ElektroMarkt už 499Lt. Man kaip beausiui - gerai. Yra ir pigesnių (390, 420 ir pan.).
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#6 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 10:01

Del kainu skirtumo tiesiog neapsimoka rizikuot pirkt turgui ar pgl skelbimus..nes gali tekt moket dukart B) Pac nusipirkau ALPINE CDE-9846RM, paprasciausias magelis su MP3, o garso kokybe ideali :wub: Pirkau TOPO centre 599lt. :lyzht:
  • 0

#7 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 10:46

tai ir tai ta nauja mageli pirkt reikia zinot kur pvz tox magelis aiwa. nu man jis gan neblogas mp3 neoninis kokybe nebloga grazus bet gan letas mp3 cd. topo centre 340lt elektromarkt 290... reikia paieskot ne ant pirmo uzsirovus pirkt cia kainos atveju.o pagal skelbima magu tikrai yra neblogu ir nebrangiu tai va... pas mane groja be problemu

Šį pranešimą redagavo peugeot306s16: 2006 gruodžio 15 - 10:47

  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#8 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 16:43

Isidejes JVC, skaito idialiai, groja be problemu ir jau 6 metai. Minusas- norint ka nors upgraderinti- pajungti CD keitikli ar koki nestandartini gamini- labai jau siauras pasirinkimas. Siulyciau koki Sony- ir keitikliai gali buti ne tik sony, ir isoriniai HDD ir iPod turi galimybes buti pajungti.
  • 0

#9 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 21:11

Kodel beskaitydamas nemaciau pasiulymo pioneer? Geri magai... Jei tau reik tikrai kokybes, tai manau Beker,Clarion,Pioneer... Bet dar cia reik atsizvelkt i modeli ir t.t... Juk visi nori pagamint gerai ir pigiai...o tai retai buna... Per savo rankas perleidau nemazai magu galiu pasakyt, kad Sony, graziai atkuria zemesnius daznius, Jvc aukstesnius, nu cik cik... Bet ilgai masto, kai reik nuskaitinet(lygint su sony) :D Viduriukas Kenwood. Kaina padori, graziai modeliai atrodo... Pasiziurek, pasidomek ir issirinksi... Ps: Uz 400lt nusipirko nauja pioneer deh-p5800 lygtais sita... Tik parsiveze is rusijos...
  • 0

#10 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2006 gruodžio 16 - 18:56

na va, ysigijau Pioneer DEH-30MP

kol kas dar neteko isbandyti. rezultatus mano ausiai girdetus veliau pakomentuosiu


Posted Image
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#11 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2006 gruodžio 16 - 22:51

tai va... esu tikrai patenkintas pirkiniu.... begales nustatymu pagal savo poreikius, labai graziai atkuria tiek audio cd tiek mp3, antishokas taip pat labai geras, teko duobetu zvyrkeliu pavaziuoti tai nei kriukt nesutriko :)
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#12 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 16 - 23:00

mano saldainiuke garai kala magas(philips) tik gaila diskasukio nėr :P
  • 0

#13 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 gruodžio 17 - 11:58

na va, ysigijau Pioneer DEH-30MP

kol kas dar neteko isbandyti. rezultatus mano ausiai girdetus veliau pakomentuosiu


Posted Image

kiek piningu toks?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#14 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2006 gruodžio 17 - 16:34

topocentre 600 uzsilauze kainas vaikai.... nepatingejau pasieskojau ir uz 500LT nauja ivaldziau
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#15 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 17 - 21:07

topocentre 600 uzsilauze kainas vaikai.... nepatingejau pasieskojau ir uz 500LT nauja ivaldziau

kur pirkai jei ne paslaptis? per skelbimus susiradai ar is parduotuves kokios??? B)
  • 0
Roots to roots

#16 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 17 - 23:03

tai va... esu tikrai patenkintas pirkiniu.... begales nustatymu pagal savo poreikius, labai graziai atkuria tiek audio cd tiek mp3, antishokas taip pat labai geras, teko duobetu zvyrkeliu pavaziuoti tai nei kriukt nesutriko :)

Mano JVC pirktas priesh pusantru metu chia - anglijoj uzh 99 svariukus ne kiek nepavede - ypatingos zhymes - super geras zhemas dazhnis - net abejoju ar verta suberi det... Speju dabar naujas kokius 60 svarainiu bekashtoja (mp3 ir RDS bei TP included - no problem visishkai - idealu). Nebepamenu kaip tiksliai vadinas modelis, bet su melynai raudonu apsvietimu, ir sukinejamu (chrommiuniu) garso reguliatoriusm...
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 07:19

ech jus...magistai magistai... nevelnio jus neismanot apie audio aparatura... automobiliuose... :)
  • 0

#18 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 13:08

kur pirkai jei ne paslaptis? per skelbimus susiradai ar is parduotuves kokios??? B)

brr... na maciau dar va cia pigiausia internete ieskant:
http://www.naminukas...M_317&ID=129362

o as pirkau per drauga is firmos kuri importuoja, pavyko prisitrinti :D
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#19 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 gruodžio 19 - 13:30

Mano JVC pirktas priesh pusantru metu chia - anglijoj uzh 99 svariukus ne kiek nepavede - ypatingos zhymes - super geras zhemas dazhnis - net abejoju ar verta suberi det... Speju dabar naujas kokius 60 svarainiu bekashtoja (mp3 ir RDS bei TP included - no problem visishkai - idealu). Nebepamenu kaip tiksliai vadinas modelis, bet su melynai raudonu apsvietimu, ir sukinejamu (chrommiuniu) garso reguliatoriusm...

Sitas? Posted Image
  • 0

#20 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 gruodžio 19 - 13:31

ech jus...magistai magistai... nevelnio jus neismanot apie audio aparatura... automobiliuose... :)

Papasakok, kurioj vietoj nenusimanom?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0