Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot klubo šviesą atspindinčios liemenės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 99

#41 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:13

Tu turbut nesupratai, kas laikrastyje parasyta ir ka as norejau pasakyti,
...
Bet ne kiekvienas kaimietis ar tai baltas negras yra teisiskai ispruses ir apie tai neismano ir nezino savo teisiu, del to ir kyla sios diskusijos.

Dabar net aš supratau - ką HDI norėjo pasakyti :D
Šiaip tiesos yra. Bet IMHO ne ten savo teisiniu išprusimu nori sublizgėti. Kam tas išs3.14sinėjimas, jei už 7 litus galima tą reikalą taikiai išspręsti?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#42 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:19

Bet kas dabar išaiškins situaciją: Žmogelis nusipirko fufliaką. Tamsoje užsidėjo ir keičia ratą. Pro šalį varo mentai ir mato, kad lifčikas NEATSPINDI. Baus ar ne?
  • 0
... labai piktas diedas...

#43 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:30

Bet kas dabar išaiškins situaciją:
Žmogelis nusipirko fufliaką. Tamsoje užsidėjo ir keičia ratą. Pro šalį varo mentai ir mato, kad lifčikas NEATSPINDI. Baus ar ne?

Manau susitars nebrangiai :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#44 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:39

[quote name='antanukas' date='Jan 7 2007, 01:30 PM'] [/QUOTE]
Manau susitars nebrangiai :D [/quote]
Man toks bajeris atsitiktų, š... jie gautų. Esu užsispyręs. Iš principo pasibylinėčiau.
Nesupraskit, kad mano liemenė nesertifikuota. Tik kaip elgtis kitiems, kurie apsimovė pirkdami?
  • 0
... labai piktas diedas...

#45 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:51

[quote name='Jimmy' date='Jan 7 2007, 01:39 PM'] Manau susitars nebrangiai :D [/QUOTE]
Man toks bajeris atsitiktų, š... jie gautų. Esu užsispyręs. Iš principo pasibylinėčiau.
Nesupraskit, kad mano liemenė nesertifikuota. Tik kaip elgtis kitiems, kurie apsimovė pirkdami? [/quote]
Galima gincitis tik jei bus atinkami standartu zenklai, jei ne tai gali skaityti, kad tai tik karnavaline lemene. :lyzht:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#46 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 07 - 13:54

Tikrai bus galima ginčytis, nes yra paskelbti straipsniai kad "reikia", nerašant apie standartus.
  • 0
... labai piktas diedas...

#47 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 07 - 21:37

Dabar net aš supratau - ką HDI norėjo pasakyti :D
Šiaip tiesos yra. Bet IMHO ne ten savo teisiniu išprusimu nori sublizgėti. Kam tas išs3.14sinėjimas, jei už 7 litus galima tą reikalą taikiai išspręsti?

As kaip ir tu ar bet kuris kitas vairuotojas turiu isigijes ta lemene, bet man juokas ima is zmoniu kurie bando itikinti, kad pareigunas sustabdes autotransporto priemone iskarto puls prasyti, kad parodytum liemene ir jei neturi tada bauda nuo 20 iki 40lt. jei neklystu, bet si bauda yra uz 71-1 punkta.

Šį pranešimą redagavo HDI: 2007 sausio 07 - 21:38

  • 0

#48 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 sausio 07 - 22:02

Jei neturesi liemenes taves delto nebaus, bet jei pareigunui nepaklusi islipti is masinos jam paprasius, o tu nelipsi, nes neturi liemenes - nubaus. ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#49 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2007 sausio 08 - 08:08

Tu turbut nesupratai, kas laikrastyje parasyta ir ka as norejau pasakyti, kad pareigunas gales tik tuo atveju nubausti, jei tu busi neuzsivilkes liemenes tamsiu paros metu ir tt, bet ne tuo atveju kai tikrinamos transporto priemones komplektacija, gesintuvas ir visi kitos priemones.
Kelių eismo priežiūros tarnybos pareigūnas tikrinti transporto priemones ar ji atitinka tech. reikalavimus, kalba eina apie gesintuvus ir vaistineles ir jo bukle neturi igaliojimu. Tam yra tech. prieziuros centrai, bet pareigunas gali vizualiai pamates koki tai neatitikima paskirti tau nuobauda kaip pvz nedega numerio apsvietimas ir tt ir tai galima ju sprendima uzgincyti teisme. Bet ne kiekvienas kaimietis ar tai baltas negras yra teisiskai ispruses ir apie tai neismano ir nezino savo teisiu, del to ir kyla sios diskusijos.

Tai tu vis delto manai, kad praejus technikine, tau nei gesintuvo, nei pirmosios pagalbos rinkinio, nei sviesa atspindincios liemenes nereikia, nes keliukas neturi tam igaliojimu patikrinti?
Ir manai, kad jei nedega kairysis zibintas, nedega numerio apsvietimas, jis taves neturi teises bausti?

Nepatingejau ir apsviesiu tavo teises ismanyma plet....

Saugaus eismo automobiliu keliais istatymas

6 straipsnis. Saugaus eismo priežiūra
1. Saugaus eismo priežiūrą vykdo policija.

Policijos veikos istatymas

16 straipsnis. Policijos pareigūno įgaliojimai
1. Šis ir kiti įstatymai suteikia policijos pareigūnui teisę, įgyvendinant policijos uždavinius, reikalauti, kad tiesiogiai jam nepavaldūs asmenys vykdytų jo teisėtus nurodymus, o jų nevykdymo ar pasipriešinimo atveju panaudoti prievartą.

18 straipsnis. Policijos pareigūno bendrosios teisės
1. Policijos pareigūnas, užtikrindamas jam pavestų policijos uždavinių įgyvendinimą, turi teisę:
....
9) uždrausti eksploatuoti transporto priemones, kurių konstrukcija arba techninė būklė neatitinka galiojančių Kelių eismo taisyklių, normatyvų ar standartų;

Ir dar sau gali pasiskaityt KET 60 punkta:
60. Draudžiama eksploatuoti techniškai netvarkingą, techninių reikalavimų neatitinkančią transporto priemonę.

Iskur pas tave tiek noro gincytis nepagristai, tai as nesuvokiu....

Šį pranešimą redagavo Samadielka: 2007 sausio 08 - 08:56

  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#50 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 sausio 08 - 10:24

Tu turbut nesupratai, kas laikrastyje parasyta ir ka as norejau pasakyti, kad pareigunas gales tik tuo atveju nubausti, jei tu busi neuzsivilkes liemenes tamsiu paros metu ir tt, bet ne tuo atveju kai tikrinamos transporto priemones komplektacija, gesintuvas ir visi kitos priemones.
Kelių eismo priežiūros tarnybos pareigūnas tikrinti transporto priemones ar ji atitinka tech. reikalavimus, kalba eina apie gesintuvus ir vaistineles ir jo bukle neturi igaliojimu. Tam yra tech. prieziuros centrai, bet pareigunas gali vizualiai pamates koki tai neatitikima paskirti tau nuobauda kaip pvz nedega numerio apsvietimas ir tt ir tai galima ju sprendima uzgincyti teisme. Bet ne kiekvienas kaimietis ar tai baltas negras yra teisiskai ispruses ir apie tai neismano ir nezino savo teisiu, del to ir kyla sios diskusijos.

Tai tu vis delto manai, kad praejus technikine, tau nei gesintuvo, nei pirmosios pagalbos rinkinio, nei sviesa atspindincios liemenes nereikia, nes keliukas neturi tam igaliojimu patikrinti?
Ir manai, kad jei nedega kairysis zibintas, nedega numerio apsvietimas, jis taves neturi teises bausti?

Nepatingejau ir apsviesiu tavo teises ismanyma plet....

Saugaus eismo automobiliu keliais istatymas

6 straipsnis. Saugaus eismo priežiūra
1. Saugaus eismo priežiūrą vykdo policija.

Policijos veikos istatymas

16 straipsnis. Policijos pareigūno įgaliojimai
1. Šis ir kiti įstatymai suteikia policijos pareigūnui teisę, įgyvendinant policijos uždavinius, reikalauti, kad tiesiogiai jam nepavaldūs asmenys vykdytų jo teisėtus nurodymus, o jų nevykdymo ar pasipriešinimo atveju panaudoti prievartą.

18 straipsnis. Policijos pareigūno bendrosios teisės
1. Policijos pareigūnas, užtikrindamas jam pavestų policijos uždavinių įgyvendinimą, turi teisę:
....
9) uždrausti eksploatuoti transporto priemones, kurių konstrukcija arba techninė būklė neatitinka galiojančių Kelių eismo taisyklių, normatyvų ar standartų;

Ir dar sau gali pasiskaityt KET 60 punkta:
60. Draudžiama eksploatuoti techniškai netvarkingą, techninių reikalavimų neatitinkančią transporto priemonę.

Iskur pas tave tiek noro gincytis nepagristai, tai as nesuvokiu....


...Iskur pas tave tiek noro gincytis nepagristai, tai as nesuvokiu....

Tigi zmogus pats rase:

Bet ne kiekvienas kaimietis ar tai baltas negras yra teisiskai ispruses ir apie tai neismano ir nezino savo teisiu

:lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#51 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 08 - 10:34

Iskur pas tave tiek noro gincytis nepagristai, tai as nesuvokiu....

Visada atsiras žmonių, norinčių būti aukščiau dievo
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#52 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 sausio 08 - 11:31

Kaip visada daugiau isimciu nei taisykliu :)
Skaitykit trecia posta nuo virsaus
  • 0

#53 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2007 sausio 08 - 11:46

Kaip visada daugiau isimciu nei taisykliu :)
Skaitykit trecia posta nuo virsaus

Respect.. :D
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#54 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 08 - 12:16

Kaip visada daugiau isimciu nei taisykliu :)
Skaitykit trecia posta nuo virsaus

Biškį juokinga. Tada reiktų apibrėžt, kas yra "priverstinai". Jeigu aš užsimaniau pamyžt, tai čia priverstinai ar savo noru? Pagaliau, jeigu nuleido padangą, tai čia priverstnai ar savo noru, jug su nuleista padanga galima važiuot, jeigu negaila ratlankių ir važiuoklės?
O bet tačiau, jeigu išlipai iš auto, vadinasi jau esi pėstysis, o pėstiesiems maskatuotis palei kelią reikia atšvaitų. Štai ir viskas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#55 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 sausio 08 - 12:21

Kaip visada daugiau isimciu nei taisykliu :)
Skaitykit trecia posta nuo virsaus

O tam paciam puslapi paskutinis postas viska paaiskina.
Su siuo istatymu labai sauniai galima gaudyti zioplius, kurie noretu pavaizduoti esa protingesni uz "dedules" leidziancius "istatymus". :P

umh... Darka aplenke. :beer:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2007 sausio 08 - 12:22

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#56 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 sausio 08 - 12:42

Kaip visada daugiau isimciu nei taisykliu :)
Skaitykit trecia posta nuo virsaus

Biškį juokinga. Tada reiktų apibrėžt, kas yra "priverstinai". Jeigu aš užsimaniau pamyžt, tai čia priverstinai ar savo noru? Pagaliau, jeigu nuleido padangą, tai čia priverstnai ar savo noru, jug su nuleista padanga galima važiuot, jeigu negaila ratlankių ir važiuoklės?
O bet tačiau, jeigu išlipai iš auto, vadinasi jau esi pėstysis, o pėstiesiems maskatuotis palei kelią reikia atšvaitų. Štai ir viskas.

Bet nereikia liemenes :lol: O jei ash vazhineju tik po miesta? Ar man butinai reikia tos liemenes? :lol:
Zhiuriu kieme jau dauguma ant galiniu palangiu prisikrove tu liemeniu. Ash gal pasitenkinsiu kokiu ashvaitu daiktadezhej, jei jau priverstinai kur nors pamyzhti reikes. :lol:
O ir shiaip priverstinai sustojes ijungiu avarini ir nesimakaluoju po kelia, kai matau, kad mashinos vazhiuoja.
Kazhi krumuose su shvietchiantchia liemene saugiau myshiu?
Idomi butu statistika kiek vairuotoju nukentejo priverstinai sustojus? Ko tais man atrodo, kad vel tik imituojamas dydzhiulis susirupinimas eismo saugumu, nieko realaus ir protingo del to nedarant.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#57 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 08 - 12:56

Idomi butu statistika kiek vairuotoju nukentejo priverstinai sustojus? Ko tais man atrodo, kad vel tik imituojamas dydzhiulis susirupinimas eismo saugumu, nieko realaus ir protingo del to nedarant.

Statistikos nežinau, bet tokių atvejų buvo ir ne vienas tai tikrai. Beje pačiam visiškai per plauką pavyko išvengt panašios tragedijos, ta prasme vos nenukirtau vairuotojo keičiančio ratą kairėje pusėje, nors iš tolo mačiau, kad myrksi avariniai, bet kad anas visas juodas krapštosi kelio pusėj, pamačiau, tik prie pat privažiavęs. Šlykščiausia buvo tai, kad iš priekio važiavo mašina ir teko rizikuot. Žodžiu prasilenkėm milimetrais ir pavyko neužkabint keičiančiojo :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#58 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 08 - 13:42

manding, atsvaistelis ant rankos yr idealus sprendimas. patogu uzsidet ir daug vietos neuzima. ir atitinka reikalavimus.
  • 0

#59 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 sausio 08 - 13:54

Paskutine 2006 nakti teko keist vairuotojo puses rata tamsoje labai siauram ir labai vingiuotam keliuke... Pasigailejau, kad neturiu antro avarinio (atvaziuojantiems is priekio) ir liemenes :)
  • 0

#60 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 08 - 13:58

Paskutine 2006 nakti teko keist vairuotojo puses rata tamsoje labai siauram ir labai vingiuotam keliuke... Pasigailejau, kad neturiu antro avarinio (atvaziuojantiems is priekio) ir liemenes :)

aha... :huh: nu gerai, pasilixiu ta liemene... :blush:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0