Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Forumo moderavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 559

#241 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 27 - 09:47

Pavariau vakar B)

Posted Image

Posted Image
  • 0
kažkaip.....

#242 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2010 sausio 27 - 11:08

radai kuom pasigirti :hmm:
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#243 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2010 sausio 27 - 11:12

Stopai, "truncate table ...." butu geresnis efektas :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#244 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 sausio 27 - 18:52

Pavariau vakar B)

Straipsnius rašyk apie 205 ! S T R A I P S N I U S ! :rolleyes:
  • 0

#245 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 27 - 19:00

Pavariau vakar B)

Maladiec, taip ir toliau, bet jau normaliose skiltyse ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#246 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 27 - 21:05

Kad kitose skiltise daugiau ar maziau prasinesdavau. Tik print screen' u nepadariau... Kazkada vairuotojas vairuotojui buvo per 600 temu. Siai dienai ~270... Is to atsirado apjungtos temos apie kiekviena modeli Patarimai perkantiems... Kitose skiltyse per vakara nunesdavau po viena-kita simta negyvu, neaktualiu temu, bet per menesi kokis simtas vel atsiranda :doh: Beje dar turiu sarasiuka paciu geriausiu/originaliausiu/juokingiausiu temu is vakar istrintu Reiks i anekdotus imesti....
  • 0
kažkaip.....

#247 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 27 - 21:16

o negalima but apribot nauju temu kurima, na pvz, kokiam bais shviezhiam, kol nesurinks kokiu niekingu 100 postu? Nu arba 50, esmes nesudaro, o yypatingiems atvejams galima pakurt kokia tema "Klausiam - atsakom", kur nerandantys, galetu "pasigirt savo nesekmem ar laimejimais. Shiaip labai daug problemu yra aptarta, ir forumas kaip didzhiule ansiklopedija, tik pasiknist reiktu, ir mazhiau butu lievu klausimu... :hmm:
  • 0

#248 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 27 - 21:23

o negalima but apribot nauju temu kurima, na pvz, kokiam bais shviezhiam, kol nesurinks kokiu niekingu 100 postu? Nu arba 50, esmes nesudaro, o yypatingiems atvejams galima pakurt kokia tema "Klausiam - atsakom", kur nerandantys, galetu "pasigirt savo nesekmem ar laimejimais. Shiaip labai daug problemu yra aptarta, ir forumas kaip didzhiule ansiklopedija, tik pasiknist reiktu, ir mazhiau butu lievu klausimu...
:hmm:

Butu saunu padaryti, kad zalias naujokas peugeot klube galetu rasyti tik i is tuscio i kiaura ir i skelbimus.Kai surinktu zinuciu skaiciu galetu rasyti kituose skiltyse.Butu isvengta daug nauju temu bereikalingu kurimo.Taupytu nervus ir laika ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#249 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:21

Yra kelios kategorijos naujoku kuriems toks apribojimas nebaisus butu, o kiti nuskriausti liktu.. pvz: Tokie kurie ateina ir nesasi per visas is eiles temas, apklausas ir pan. Pila atsakymus po viena zodi, atsakymus ne i tema ir t.t. Surinks jie ta reikiama zinuciu skaiciu ir toliau siks forume.... Tokie kurie kuria temas bet kur ir bet kaip. Varytu ten kur gali. Atsirastu skelbimuose tema nezinau kas darosi mano peugeot su klausimais kodel pas mane nera spyruokliu.... Zodziu ne ta linkme reikia eiti.
  • 0
kažkaip.....

#250 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:27

Yra kelios kategorijos naujoku kuriems toks apribojimas nebaisus butu, o kiti nuskriausti liktu.. pvz:
Tokie kurie ateina ir nesasi per visas is eiles temas, apklausas ir pan. Pila atsakymus po viena zodi, atsakymus ne i tema ir t.t. Surinks jie ta reikiama zinuciu skaiciu ir toliau siks forume....
Tokie kurie kuria temas bet kur ir bet kaip. Varytu ten kur gali. Atsirastu skelbimuose tema nezinau kas darosi mano peugeot su klausimais kodel pas mane nera spyruokliu....
Zodziu ne ta linkme reikia eiti.

pirmas klausimas, na tai pasakyk, apie ka shiame forume nera temos, kad liks nuskriausti?
Tai ir siulau ikurt klausimu atsakymu skyreli, nes paprastai tema sukuriama, paskui naujokas gauna per kuzirka ir pasiunchiamas kapstytis.
antras klausimas, kur reikia eit, ir kur ta shviesa tunelio gale?
;)
  • 0

#251 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:36

Yra kelios kategorijos naujoku kuriems toks apribojimas nebaisus butu, o kiti nuskriausti liktu.. pvz:
Tokie kurie ateina ir nesasi per visas is eiles temas, apklausas ir pan. Pila atsakymus po viena zodi, atsakymus ne i tema ir t.t. Surinks jie ta reikiama zinuciu skaiciu ir toliau siks forume....
Tokie kurie kuria temas bet kur ir bet kaip. Varytu ten kur gali. Atsirastu skelbimuose tema nezinau kas darosi mano peugeot su klausimais kodel pas mane nera spyruokliu....
Zodziu ne ta linkme reikia eiti.

pirmas klausimas, na tai pasakyk, apie ka shiame forume nera temos, kad liks nuskriausti?
Tai ir siulau ikurt klausimu atsakymu skyreli, nes paprastai tema sukuriama, paskui naujokas gauna per kuzirka ir pasiunchiamas kapstytis.
antras klausimas, kur reikia eit, ir kur ta shviesa tunelio gale?
;)

Pvz:
uzsiregistruoja kokios nors organizacijos atstovas noredamas pakviesti i koki rengini ir pan. Kaip jam tema sukurti?
uzsiregistruoja zmogus turintis pvz 4007, 3008 ir pan. Ar tikrai yra temos visiems siu modeliu eksplotacijos klausimams?
uzsiregistruoja zmogus turinti ka papasakoti (stylliuje pasidaryk pats) kaip patobulino, taise automobili ar rado koki novatoriska sprendima. Kaip jam apie tai papasakoti?

Ir kaip su tais tikrais nariais kurie dalyvauja realioje klubo veikloje, bet beveik nelanko forumo? Sugalvoja karta metuose ka papasakoti, klube penki metai o temos sukurti negali....

Turiu ideju kaip pristabdyti temu kurima ir palengvinti forumo moderavima, bet bosas dar palaiminimo nedave....
  • 0
kažkaip.....

#252 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:41

Yra kelios kategorijos naujoku kuriems toks apribojimas nebaisus butu, o kiti nuskriausti liktu.. pvz:
Tokie kurie ateina ir nesasi per visas is eiles temas, apklausas ir pan. Pila atsakymus po viena zodi, atsakymus ne i tema ir t.t. Surinks jie ta reikiama zinuciu skaiciu ir toliau siks forume....
Tokie kurie kuria temas bet kur ir bet kaip. Varytu ten kur gali. Atsirastu skelbimuose tema nezinau kas darosi mano peugeot su klausimais kodel pas mane nera spyruokliu....
Zodziu ne ta linkme reikia eiti.

pirmas klausimas, na tai pasakyk, apie ka shiame forume nera temos, kad liks nuskriausti?
Tai ir siulau ikurt klausimu atsakymu skyreli, nes paprastai tema sukuriama, paskui naujokas gauna per kuzirka ir pasiunchiamas kapstytis.
antras klausimas, kur reikia eit, ir kur ta shviesa tunelio gale?
;)

Pvz:
uzsiregistruoja kokios nors organizacijos atstovas noredamas pakviesti i koki rengini ir pan. Kaip jam tema sukurti?
uzsiregistruoja zmogus turintis pvz 4007, 3008 ir pan. Ar tikrai yra temos visiems siu modeliu eksplotacijos klausimams?
uzsiregistruoja zmogus turinti ka papasakoti (stylliuje pasidaryk pats) kaip patobulino, taise automobili ar rado koki novatoriska sprendima. Kaip jam apie tai papasakoti?

Ir kaip su tais tikrais nariais kurie dalyvauja realioje klubo veikloje, bet beveik nelanko forumo? Sugalvoja karta metuose ka papasakoti, klube penki metai o temos sukurti negali....

Turiu ideju kaip pristabdyti temu kurima ir palengvinti forumo moderavima, bet bosas dar palaiminimo nedave....

uzsiregistruoja kokios nors organizacijos atstovas noredamas pakviesti i koki rengini ir pan. Kaip jam tema sukurti? - tam yra skelbimai
uzsiregistruoja zmogus turintis pvz 4007, 3008 ir pan. Ar tikrai yra temos visiems siu modeliu eksplotacijos klausimams? - galima sukurt, nieks nekliudo
uzsiregistruoja zmogus turinti ka papasakoti (stylliuje pasidaryk pats) kaip patobulino, taise automobili ar rado koki novatoriska sprendima. Kaip jam apie tai papasakoti? - paprastai toks ishradejas galetu pasidalint "naujoku" temoj, ir jei ideja bus verta demesio, ta tema paskui galima ishsirt i atskira
Ir kaip su tais tikrais nariais kurie dalyvauja realioje klubo veikloje, bet beveik nelanko forumo? Sugalvoja karta metuose ka papasakoti, klube penki metai o temos sukurti negali.... - nu su shitais tai beda, galima butu atfiltruot pagal "prisidurimo" data, arba "liudininku parodymus"

Šį pranešimą redagavo Alba: 2010 sausio 27 - 23:44

  • 0

#253 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:49

Tai kaip tie 4007 sukurs tema, jei uzdrausti norit? sory uz nuomone, bet man tada kyla klausimas ar geriau iskuopti naujoku klaidas, ar leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to is ten rankioti geri, skaidyti naujoku temas ir pan.... :doh:
  • 0
kažkaip.....

#254 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 27 - 23:54

Tai kaip tie 4007 sukurs tema, jei uzdrausti norit?

sory uz nuomone, bet man tada kyla klausimas ar geriau iskuopti naujoku klaidas, ar leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to is ten rankioti geri, skaidyti naujoku temas ir pan.... :doh:

a reik, tuoj sukursiu ta tema... :D
nors ir tuschia, bet jau tikrai bus.
nu kaip sakant jusu darzhas, jusu pupos. Labai ton virtuven nesibraunu, gal jus visgi darykit kaip te jum geriau shviechia. Papaistem ir gana
  • 0

#255 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 sausio 29 - 11:01


sory uz nuomone, bet man tada kyla klausimas ar geriau iskuopti naujoku klaidas, ar leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to is ten rankioti geri, skaidyti naujoku temas ir pan.... :doh:

Tai kad užsiterš labai tie skelbimai. Nedaryk dar vieno bardako. Ar jau atsirūgo noras moderastu būt, naktimis forumą sijot?... :lol:
Jei pvz aš naujokas, mašina genda, tai ir ieškosiu, bandysiu skelbtis su savo problemom ten kur reikia, o ne perku/parduodu skyriuje. O temų dubliavimosi neišvengsi, nes kiekvienam savos bėdos atrodo unikalios... ^_^
  • 0
... labai piktas diedas...

#256 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 29 - 11:06



sory uz nuomone, bet man tada kyla klausimas ar geriau iskuopti naujoku klaidas, ar leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to is ten rankioti geri, skaidyti naujoku temas  ir pan....  :doh:

Tai kad užsiterš labai tie skelbimai. Nedaryk dar vieno bardako. Ar jau atsirūgo noras moderastu būt, naktimis forumą sijot?... :lol:
Jei pvz aš naujokas, mašina genda, tai ir ieškosiu, bandysiu skelbtis su savo problemom ten kur reikia, o ne perku/parduodu skyriuje. O temų dubliavimosi neišvengsi, nes kiekvienam savos bėdos atrodo unikalios... ^_^

Tai, kad ne as siuliau apriboti naujokams temu kurima :ax: Nelabai supratau apie koki cia bardaka kalbi....
  • 0
kažkaip.....

#257 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 sausio 29 - 11:38



sory uz nuomone, bet man tada kyla klausimas ar geriau iskuopti naujoku klaidas, ar leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to is ten rankioti geri, skaidyti naujoku temas  ir pan....  :doh:

Tai kad užsiterš labai tie skelbimai. Nedaryk dar vieno bardako. Ar jau atsirūgo noras moderastu būt, naktimis forumą sijot?... :lol:
Jei pvz aš naujokas, mašina genda, tai ir ieškosiu, bandysiu skelbtis su savo problemom ten kur reikia, o ne perku/parduodu skyriuje. O temų dubliavimosi neišvengsi, nes kiekvienam savos bėdos atrodo unikalios... ^_^

Tai, kad ne as siuliau apriboti naujokams temu kurima :ax: Nelabai supratau apie koki cia bardaka kalbi....

... apie tai, kad "leisti kurti temas tik skelbimuose ir po to iš ten rankioti......" Sorry, gal neįkirtau, kieno čia pasiūlymas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#258 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 vasario 03 - 16:16

na ir greitai jus uzbaiget Piloto tema. viena akimirka uzrakinot, kita jau ir istrynet. Tai gal reikejo dar palikti tautai paskaityti ka Mamuts parase? Ar bijojot, kad puga uzpustys ir moderatoriai iki klavos nedasikapstys kol naujos aistros bus uzvire... Kazkaip keistai jus cia dirbate... :hmm: Beje, kas mano paskutini posta istryne is tos pacios temos? ;]
  • 0
Roots to roots

#259 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2010 vasario 03 - 16:34

Jo... Tas trinimas tai uzknisa, juolab buna kokia tema, priraso zmones, o paskui ateina moderas ir pagal savo sugedimo laipsni ima ir istrina. Pvz.: Kazkada Francis ieskojo cigareciu uz mazesne kaina nei maximoj. Prisijungiau ir as. Man rods ir komentaru su konkreciom paieskos vietom atsirado. Atejo moderas (aishku gerbiantis istatymus, bet ju nezhinantis) ir lengva ranka vista tema ishtryne. Visa esme, kad cigareciu negalima BRANGIAU pardavineti, nei nurodyta banderolese. Pygiau galima kiek nori. Nes akciza moka gamintojas/importuotojas ir moka nuo tokios kainos kokia ant banderoles. Taigi valstybe gavo savo duokle. O pardavejas gali nors uz dyka pardavineti. Viskas teiseta ir nei Francis nieko nepazeidzia, nei legalus pardavejas nieko nepazeidzia. Keista, kad "kuro kainu" temos niekas neistrina. Ten irgi gyva velnia istatymu pazheidimu galima surasti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#260 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2010 vasario 03 - 16:39

Kas liecia moderavima - trinima, gal istrinus koki posta, galima (nzn ar galima nustatyt) kad pvz ishtrina posta, ir lieka pranesimas, kad toks pranesimas yra ishtrintas (PVZ) nesilaikant forumo taisykliu, ar kazkas panashaus Gal tas pats Gordon'as galetu cia pagelbet :hmm:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png





Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0