Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Forumo moderavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 559

#61 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 12 - 20:24

turetu gi buti siokios tokios ribos :mellow:

Visad kilus moderavimo neaiškumams, prisimenu Delfio skaitytojų komentarus. Va ten tai nearti dirvonai. Įleidus ten Stopą pasiganyt, po kelių dienų anas būtų žilas, bet ir komentarų beveik neliktų...
Visai nesinori, kad klubo diskusijos nusiristų iki tokio lygio. Tik kaip nustatyti tą vertinimo ribą? Ypač, jei tai tema apie politiką, tikrai tai nebus anglų džentelmenų lygio pokalbis (mes gi lietuviai nepraustaburniai). Sunkmečio emocijos lindo ir lys. Galima visai ištrinti temą, bet tai bus stručio sindromas...
Siūlau : emocijų nepaslėpsim, todėl gal išmoderastinam tik necenzūrinius postus. Na, nebent tai skambėtų - "... gal malonėtumėte makštinti ant varpos?..."(Joke)...
  • 0
... labai piktas diedas...

#62 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 12 - 23:16

Nu tikrai tema ne "liuks", ale kaip man - ypac retam archainiam sveciui, juk malioniau pasiskaityti cia, negu smoksoti i 101 tema - apie uzshalusi alsuokli ... Juk cia nuo baudziavos, ..."suns sirdies" personazu, ... iki new ultra modernizmo politikos tema, juk dauk malioniau suzinoti kad kaskam pons, kaledu progra isskyre vezimaiti shienelio, visu kaimyneliu bendrai suneshto, ...suzinoti kad kaimynelis uzu kalniuko (et ... kitos parapijos, uzu sienos) gera degtinuke verda, ot kad jis nupirktu mano luomele, kartu su pakrypuse manishke bakuzele, gyvenciau pautus isvertes ant krosnies shiltai, gerciau ir zvengciau ...ech :blush:

Šį pranešimą redagavo rally69: 2009 sausio 12 - 23:37

  • 0

#63 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2009 sausio 13 - 07:26

Siūlau : emocijų nepaslėpsim, todėl gal išmoderastinam tik necenzūrinius postus. Na, nebent tai skambėtų - "... gal malonėtumėte makštinti ant varpos?..."(Joke)...

Teip. Šito tikrai netoleruosim.
  • 0
205

#64 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 vasario 09 - 00:33

sita gi kolegos, a kodel gedos stulpas uzrakinta tema? :unsure: Manau net ir ten patekusieji nusidejeliai turi teise pasisakyti....
  • 0
kažkaip.....

#65 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 vasario 09 - 10:50

nes liutukas priima moteriskus (nepaaiskinamus) sprendimus.
  • 0

#66 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 vasario 09 - 12:22

nes liutukas priima moteriskus (nepaaiskinamus) sprendimus.

klausyk mažvaiki.
nepatinka forumo tvarka, niekas tavęs čia nelaiko. skaitykis su žodžiais.
sėsk į savo Fast Only Riding Down, ir važiuok nuo ko statesnio kalno.
suprask kad tu neesi išskirtinis ir gavai baną ne tik dėl to kad visur taškaisi ne į temą,
o dar ir dėl savo terorizuojančių vaikiškų PM moderatorsiams ir besaikio temų kūrimo.
jei nesupranti kai prašoma normaliai
tai eik kur nėra taisyklių, susikurk savo forumą ir kaifuok ten.
matau kad tau per tą savaitę nieko nedaėjo.
beja sprendimas tave blokuoti buvo priimtas ne mano vienos (Mamuto buvo atsiklausta. nuomonė buvo tokia pati. Velvetas irgi išreiškė tokią pačią nuomnę.)
beja apie temą buvo tikrai ne kartą kalbėtą tarp moderų ir ne kjartą kalbėta su klubiečiais. taip kad nesekit man čia savo nesamonių dėl to kad aš padariau tai apie ką buvo vos ne metus kalbėta.ir išvis, moteriškumas su šita tema nieko bendro neturi.



2 stopas:
tema laikoma užrakinta todėl, kad toks kaip gincikas ir panašaus plauko nesusitupėjeliai nepriterštų šioje temoje.
lygiai taip pat kaip užrakintos forumo taisyklės.
kam tema skirta matome jos aprašyme.
į temą keliami ne šiaip juokeliai ar bajeriai ir paverkšlenimai kaip mane užblokavo, kaip aš skubėjau ir esu nekaltas.
tikrai nėra reikalo taip gadinti temą.
geriausias pvz buvo paskutinė maestro žinutė į tavo kalusimą ką daryt su žmogum kuris prisiregistravęs n nikų su tuo pačiu IP. atsakymas BBŽ.
tema sukurta tikrai ne tokiem postam. todėl tema ir užrakinta.

p.s. visi kurie nori išreikšti savo nuoskaudas apie mane ir moderatorių darbą gali eit į chatą arba rašyti asmenines žinutes.
jei gincikas nori ką nors asmeniškai dar pasiiaiškint tegu rašo į pm.
jei algirdas su virgiu nori dar ka nors gražaus paskyt apie mane ar šiaip kažką man, tai tam yra PM o ne forumas.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#67 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 09 - 12:38

geriausias pvz buvo paskutinė maestro žinutė į tavo kalusimą ką daryt su žmogum kuris prisiregistravęs n nikų su tuo pačiu IP. atsakymas BBŽ.

Atsakymas i klausima buvo ne "BBŽ", o "varpa dedam!".
Kas normalioj kalboj reishkia nekreipiam demesiaus ir nieko nedarom. :ph34r:

Jums visai ten stogas vazhiuoja. Gerai, kad foruma moderuojat, o ne kokiam saugume dirbat. Butu baisu net telefonu kalbetis. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#68 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 vasario 09 - 13:18

Atsakymas i klausima buvo ne "BBŽ", o "varpa dedam!".
Kas normalioj kalboj reishkia nekreipiam demesiaus ir nieko nedarom.  :ph34r:

Jums visai ten stogas vazhiuoja. Gerai, kad foruma moderuojat, o ne kokiam saugume dirbat. Butu baisu net telefonu kalbetis.  :lol:

maestro ačiū kad patikslinai.
bet pavarčius forumą panašiau kad ne mum stogas važiuoja.
ir toks būdas kaip ignoravimas idiotiškų ar besikartojančių temų, postų ar panašaus bardako, forumo tikrai nepuošia.
patys skundžiatės kad negalit nuadotis normaliai paieška, kad visur vien blevyzgos.
ištrynus nors vieną postą, kuris ne į temą, kaip tikri lietuviai pardedat metyt akmenis vienas į kitą kad nutrinkit jį,
numoderuokit aną, kodėl temą ištrynėt ir pan.
taip kad pradėkit nuo savęs pirmiausia, venkit tokio pilstymo, o jei labai jau neiškenčiat nu eikit i chatą.
ten nieko negalima išmoderuot.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#69 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 09 - 16:05

ką daryt su žmogum kuris prisiregistravęs n nikų su tuo pačiu IP.

Beje jei toks klausimas iskils, kai prisijungs Diurex ar Gedzilla (na jie turbut jau 100 metu forume nerashe) ar shiaip koks naujas klubietis su "mano" IP, dydelis prashymas nedaryti nieko.
Mes, kaip ir dar koks 100 zhmoniu, i neta (bent jau sededami darbe, o ash net ir namuose) isheinam su tuo patchiu IP. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#70 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 vasario 09 - 16:20

Beje jei toks klausimas iskils, kai prisijungs Diurex ar Gedzilla (na jie turbut jau 100 metu forume nerashe) ar shiaip koks naujas klubietis su "mano" IP, dydelis prashymas nedaryti nieko.
Mes, kaip ir dar koks 100 zhmoniu, i neta (bent jau sededami darbe, o ash net ir namuose) isheinam su tuo patchiu IP.  :lol:

nu maestro, atrodo ir mačiau tave, ir bendravau, ir vaiskas ok tau buvo
ir anksčiau kažkokių nesmonių ir problemų iš oro nekildavo,
nu atsiprašau, bet manau kad tau tikrai kažkas šiuo momentu negerai.

nereikia pult į kraštutinumus.

seni nariai puikiai mum matosi, tikrai yra daug asmenų, kurių IP dubliuojais, niekas nepuola jų blokuoti,
ir nekyla klausimų ką su jais daryti. tik atsiradusių naujokų irgi nei vieno nepuolam blokuoti.
visad peržiūrimi jų parašyti postai prieš blokuojant ar pan. niekas nieko aklai ir mechaniškai nedaro.
galų gale, niekas po vieną tokių sprendimų nepriiminėja, visada yra tariamasi su kitais.
bet būtent dabar buvo kalbama apie konkretų atvejį, naujoką kuris ne kartą moderuotas,
kur šneka su neregistruotu to paties IP draugu ir kelia kipišą.
maestro, nori plačiau apie tai pakalbėt, ateik i chatą.
ir nereikia visko hiperbolizuoti ir galvoti kad viskas ką mes darom tai yra bloogis,
kad mes visus iš eilės trinam ir blokuojam.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#71 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 09 - 17:06

nu maestro, atrodo ir mačiau tave, ir bendravau, ir vaiskas ok tau buvo
ir anksčiau kažkokių nesmonių ir problemų iš oro nekildavo,
nu atsiprašau, bet manau kad tau tikrai kažkas šiuo momentu negerai.

nereikia pult į kraštutinumus.

seni nariai puikiai mum matosi, tikrai yra daug asmenų, kurių IP dubliuojais, niekas nepuola jų blokuoti,
ir nekyla klausimų ką su jais daryti. tik atsiradusių naujokų irgi nei vieno nepuolam blokuoti.
visad peržiūrimi jų parašyti postai prieš blokuojant ar pan. niekas nieko aklai ir mechaniškai nedaro.
galų gale, niekas po vieną tokių sprendimų nepriiminėja, visada yra tariamasi su kitais.
bet būtent dabar buvo kalbama apie konkretų atvejį, naujoką kuris ne kartą moderuotas,
kur šneka su neregistruotu to paties IP draugu ir kelia kipišą.
maestro, nori plačiau apie tai pakalbėt, ateik i chatą.
ir nereikia visko hiperbolizuoti ir galvoti kad viskas ką mes darom tai yra bloogis,
kad mes visus iš eilės trinam ir blokuojam.

Na nereikia taip jautriai reaguoti. Pajuokavau ir tiek. :lol:
Su mano asmeniu kolkas viskas lyg ir gerai. Koks buvau lengvabudis poshliakas toks ir likau. :lol:
Ar mano problema, kad jus visi tokie rimti pasidaret? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#72 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 vasario 09 - 18:12

klausyk mažvaiki.
nepatinka forumo tvarka, niekas tavęs čia nelaiko. skaitykis su žodžiais.
sėsk į savo Fast Only Riding Down, ir važiuok nuo ko statesnio kalno.
suprask kad tu neesi išskirtinis ir gavai baną ne tik dėl to kad visur taškaisi ne į temą,
o dar ir dėl savo terorizuojančių vaikiškų PM moderatorsiams ir besaikio temų kūrimo.
jei nesupranti kai prašoma normaliai
tai eik kur nėra taisyklių, susikurk savo forumą ir kaifuok ten.
matau kad tau per tą savaitę nieko nedaėjo.
beja sprendimas tave blokuoti buvo priimtas ne mano vienos (Mamuto buvo atsiklausta. nuomonė buvo tokia pati. Velvetas irgi išreiškė tokią pačią nuomnę.)
beja apie temą buvo tikrai ne kartą kalbėtą tarp moderų ir ne kjartą kalbėta su klubiečiais. taip kad nesekit man čia savo nesamonių dėl to kad aš padariau tai apie ką buvo vos ne metus kalbėta.ir išvis, moteriškumas su šita tema nieko bendro neturi.



2 stopas:
tema laikoma užrakinta todėl, kad toks kaip gincikas ir panašaus plauko nesusitupėjeliai nepriterštų šioje temoje.
lygiai taip pat kaip užrakintos forumo taisyklės.
kam tema skirta matome jos aprašyme.
į temą keliami ne šiaip juokeliai ar bajeriai ir paverkšlenimai kaip mane užblokavo, kaip aš skubėjau ir esu nekaltas.
tikrai nėra reikalo taip gadinti temą.
geriausias pvz buvo paskutinė maestro žinutė į tavo kalusimą ką daryt su žmogum kuris prisiregistravęs n nikų su tuo pačiu IP. atsakymas BBŽ.
tema sukurta tikrai ne tokiem postam. todėl tema ir užrakinta.

p.s. visi kurie nori išreikšti savo nuoskaudas apie mane ir moderatorių darbą gali eit į chatą arba rašyti asmenines žinutes.
jei gincikas nori ką nors asmeniškai dar pasiiaiškint tegu rašo į pm.
jei algirdas su virgiu nori dar ka nors gražaus paskyt apie mane ar šiaip kažką man, tai tam yra PM o ne forumas.

bet kaip zema Liutuk :D besaikis temu kurimas... hmm, jei neklystu isvis per visa klubo foruma esu sukures 4 temas. 2 is ju pardavimu skiltyje, viena elektroj, viena viesai su dideliu driokst istrinta. paviesink tas terorizuojancias vaikiskas PM? :blink: objektyviems zmonems, kaip maestro ar jimmy galiu duot savo pass nes zinutes nera istrintos, gali paskaityt, pakomentuot, jei tau pms'as ar dar kazkas tai as nekaltas, nebutina cia rekaut, baikit vyniot i vata, jei turit pretenziju argumentuokit zmoniskai. o tai jau siti tavo is pirsto lauzti kaltinimai net nebejuokingi.
vat visiems matant nesisuk is padeties ir argumentuok savo teigini apie besaiki temu kurima.
Labai laukiu ir labai idomu butu pamatyt tas mano sukurtas temas :D ar bent suzinot kas per temos buvo :D
  • 0

#73 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 vasario 09 - 18:48

bet kaip zema Liutuk :D besaikis temu kurimas... hmm, jei neklystu isvis per visa klubo foruma esu sukures 4 temas. 2 is ju pardavimu skiltyje, viena elektroj, viena viesai su dideliu driokst istrinta. paviesink tas terorizuojancias vaikiskas PM? :blink: objektyviems zmonems, kaip maestro ar jimmy galiu duot savo pass nes zinutes nera istrintos, gali paskaityt, pakomentuot, jei tau pms'as ar dar kazkas tai as nekaltas, nebutina cia rekaut, baikit vyniot i vata, jei turit pretenziju argumentuokit zmoniskai. o tai jau siti tavo is pirsto lauzti kaltinimai net nebejuokingi.
vat visiems matant nesisuk is padeties ir argumentuok savo teigini apie besaiki temu kurima.
Labai laukiu ir labai idomu butu pamatyt tas mano sukurtas temas :D ar bent suzinot kas per temos buvo :D

Pirma:
Ar ne wegos parase yra fraze:
Kai zmogus neturi ka pasakyti, kabinejasi prie zodziu
Jei liutukas ne neteisingai issireiske, arba sumaise kur tavo, kur kazkieno kito zbitkos, dabar uzsiciklink ir pirstu badyk. Nekurei tu temu besaiko. Sukuriai viena. Ne i tema...
O visi kiti atvejai kai pazeidinejai taisykles, tau ne motais. Uztenka paskaityti tavo citatas sioje temoje ir jau matosi ar is pirsto, ar is dar kur nors lauztos moderatoriu pretenzijos. :mellow:
Per galva gi neduoda niekas. Pagrindo buvo, viskas kaip ir isdiskutuota, galima ir baigti.
Tikiuosi tamsta nebusi is tu zmoniu kurie visada stengiasi paskutini zodi pasakyti.
Antra:
Liutukas jau minejo, kad per prievarta niekas nevercia laikytis taisykliu. Nepatinka, internetas didelis...
Trecia:
Zema yra ne klaida ivelti, o kabinetis prie zmogaus del to, kad ji moteris. Nesutampa nuomone ir cia jau pms, moteriski sprendimai ir t.t. Nemegsti moteru, paieskok forumu kur maziau isterisku moteru ir daugiau karstu vaikinu. Gal daugiau kalbos bus.
  • 0
kažkaip.....

#74 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 vasario 09 - 19:37

Viskas issiaiskinta, Liutuk, buk gera nebekomentuok daugiau mano postu, modaravimo principus man puikiai paaiskino Stop'as, suprantamai ir neapsukdamas kiekvienos savo frazes bereiksmiu rasineliu. Dekuj. apleidziu pozicijas sioje temoje.
  • 0

#75 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 10 - 01:47

"sėsk į savo Fast Only Riding Down, ir važiuok nuo ko statesnio kalno."

Priminsiu taisyklę, kad asmeniškumus reiktu išreikšti per pm, o ne forume. Vis sakai, Gincikas taškėsi , galvojau esu subjektyvus, tai visa situacija daviau paskaityti kitam žmogui nieko neaiškinęs. Jo nuomone sutapo su mano. Iš Šššš.... burbula išputei, ir sakyčiau pati taškytis pradėjai. Esam civilizuoti žmonės,o pažiūrėkim kaip elgiames kai nuomonės išsiskiria. Nesistengiu kažkokio ginčo ar kokio bieso išprovokuoti. Būkim paprastesni, galu gale konfliktas niekada nekyla tik iš vienos pusės.

Šį pranešimą redagavo legalus406: 2009 vasario 10 - 01:47

  • 0

#76 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 kovo 28 - 11:45

ar neimanoma butu kaip nors padaryt kad tema pakvietimai i torrent.lt butu prieinama tik nuo statuso nuolatinis dalyvis ar kazkas tokio? nes peugeot-klubas jau pasidare vieta kur gauna visi kas nori. P.S. liutuko prasau i klausima neatsakinet.

Šį pranešimą redagavo Gincikas: 2009 kovo 28 - 11:46

  • 0

#77 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 kovo 28 - 14:17

Dar toks pastebejimas- yra tokiu temu, kaip pvz apie susitikimus: "KAUNIEČIŲ DĖMESIUI, keičiama dislokacijos vieta" tema sukurta 2005m, atsakymu virs 1200... :blink:. Ar nebutu maziau "slamsto", jei butu istrinti seni postai? :)
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#78 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2009 kovo 28 - 15:23

Dar toks pastebejimas- yra tokiu temu, kaip pvz apie susitikimus: "KAUNIEČIŲ DĖMESIUI, keičiama dislokacijos vieta" tema sukurta 2005m, atsakymu virs 1200... :blink:. Ar nebutu maziau "slamsto", jei butu istrinti seni postai? :)

Mano galva geriau reiks apvalyt šūdų pilstymo vietą, t.y. IŠ TUŠČIO Į KIAURĄ.
  • 0
205

#79 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 kovo 28 - 18:04

Mano galva geriau reiks apvalyt šūdų pilstymo vietą, t.y. IŠ TUŠČIO Į KIAURĄ.

Sita tema as tik kaip pvz paemiau... O tokiu temu klube ojojojjj... :blink: :wacko:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#80 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 kovo 29 - 22:43

ar neimanoma butu kaip nors padaryt kad tema pakvietimai i torrent.lt butu prieinama tik nuo statuso nuolatinis dalyvis ar kazkas tokio? nes peugeot-klubas jau pasidare vieta kur gauna visi kas nori.

P.S. liutuko prasau i klausima neatsakinet.

galima. tik iki kokio statuso? nariai? nuolatiniai dalyviai?
ir ar to reik? neduokit prasalaiciams pakvietimu ir tiek :rolleyes:
  • 0
kažkaip.....




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0