Jump to content


Photo

Auto Audio MP3


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 09:32

Man pasiule MP3 gruotuva i masina, tik JVS arba AIWA, as nesu stiprus klausime kas geriau, ar JVC arba naujos kartos AIWA. Dizainas Aiwa graziau ir siek tiek pigiau iseina, tai gal kas turit ziniu apie sia technika? P.S. JVC - atsilepimai geri ir pats klausiau, patiko, apie naujos kartos Aiwa nezinau neko, patarkit please! :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#2 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 10:04

Man pasiule MP3 gruotuva i masina, tik JVS arba AIWA, as nesu stiprus klausime kas geriau, ar JVC arba naujos kartos AIWA. Dizainas Aiwa graziau ir siek tiek pigiau iseina, tai gal kas turit ziniu apie sia technika?

P.S. JVC - atsilepimai geri ir pats klausiau, patiko, apie naujos kartos Aiwa nezinau neko, patarkit please! :blush:

kad ir naujausios kartos, bet AIWA ir liks AiWA. Geriau jau rinkis JVC, nors tavo vietoje pagalvociau apie Pioneer. Nors jei tu daugiausia klausai klasikos tai labiau tiktu Clarion.
  • 0

#3 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 10:09

AIWA ir liks AiWA. Geriau jau rinkis JVC, nors tavo vietoje pagalvociau apie Pioneer. Nors jei tu daugiausia klausai klasikos tai labiau tiktu Clarion.

Pioneer'ai man nepatiko dar senai, mazdaug kaip Kenwood. O apie Clarion as labai geros nuomones :wub: ir ne tik klasika klausydamas. Tik kad Clarionu nera pigiau 1000lt. o cia as jau nepatempsiu.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#4 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • posts 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Posted 2003 September 01 - 10:12

Apsaugok viespatie, nuo maro bado ir aiwos
  • 0

#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 10:14

Apsaugok viespatie, nuo maro bado ir aiwos

O kodel tox blogas? :huh:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 10:16

Del Pioneer'iu tai tu klysti, nes ash ishbandes esu tikrai nemazai, ir apsistojau ties 7-os klases Pioneerium'i ir keisciau ji nebent i 8-tos klases Pioneer'iu. Bet pasilikime kiekvienas prie savo nuomones ;) O uz toka suma nebent koki Blaupunkta galetum dar pasiimti, taciau apie juos ash girdejau ne kokius atsiliepimus, visi mano pazystami, kurie turejo Los Angeles ir panashius Blaupunktus greit jais pasistenge atsikratyti :(
  • 0

#7 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 10:24

Del Pioneer'iu tai tu klysti

As ne klystu, sutinku gera ir kokybiska aparatura, bet man nepatinka Pioneer'iu garso akcentai, Clarion, JVC groja kitaip, siu markiu garso akcentai man arciau dusios, cia nera nuomones, nebent kalbeti apie profisionalu aparatura. :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#8 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • posts 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Posted 2003 September 01 - 10:26

Apsaugok viespatie, nuo maro bado ir aiwos

O kodel tox blogas? :huh:

nu mazdaug kas 3-5 men i remonta, gerai kad vis garantija tam blokui galiodavo, kol vel sugesdavo
ir po savaite be garsu, kol taisydavo
  • 0

#9 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 10:31

nu mazdaug kas 3-5 men i remonta, gerai kad vis garantija tam blokui galiodavo, kol vel sugesdavo
ir po savaite be garsu, kol taisydavo

Idomu, blogas surinkimas, ar apskritai levakas!? Kazkaip su namu aparatura tai lygtai netaip viskas blogai!? Nors pirkdamas namo Technics aparata, man sako 100% apseisi be garantijos, jau patikrinta, ne tas kas su AIWA, LG, JVC ir net Sony :huh: ir istikruju 2 metai ir menkiausio noro remontuotis, gaila kad i auto nearo magnitolu, arba ju neparduoda cia!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#10 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 11:35

Kas del SONY, tai irgi nerekomenduojama, labai jau ne kaip skamba, turejau viena toki, tai ikishau pas sese i Golf'a ir dziaugiuosi atsikrates, zemu = 0, skembejimas 10 baleje sistemoje -10 :wacko:
  • 0

#11 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 01 - 12:36

gaila kad i auto nearo magnitolu, arba ju neparduoda cia!?


Technics = panasonic - čia tik prekiniai ženklai, o gamintojas matsushita korporacija, be to berods technics vardo aparatura yra skirta aukštesniam nei vidutinis vartotojas, panasonic vidutiniam ir žemsniam ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#12 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 12:41

Pioneerius ir Afrikoje Pionerius.
  • 0

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 13:30

Technics = panasonic - čia tik prekiniai ženklai, o gamintojas matsushita korporacija, be to berods technics vardo aparatura yra skirta aukštesniam nei vidutinis vartotojas, panasonic vidutiniam ir žemsniam ;)

Tipo namuose tureciau jaustis kaip ponas! :lol:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 13:33

Pioneerius ir Afrikoje Pionerius.

Apie ka ash ir kalbu ;)
  • 0

#15 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 01 - 13:36

Tipo namuose tureciau jaustis kaip ponas!

:mellow: jei nuo to tau geriau ^_^

o as norejau pasakyt tik tiek kad caraudio nėra ta sfera, kuriai orientuota produkcija su technics vardu - tam yra panasonic produkcija, kad nesutept gero vardo su kažkokiais ten mašininiais magais ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#16 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 13:41

tam yra panasonic produkcija, kad nesutept gero vardo su kažkokiais ten mašininiais magais ;)

O kaip gi tada su kitais? Kokia butu patikimumo ir kokybes gamyntoju eile(kaina neskaiciuojant)? Kokioj pozicijoj butu JVC, Clarion, AIWA?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#17 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 01 - 13:47

Kokia butu patikimumo ir kokybes gamyntoju eile(kaina neskaiciuojant)? Kokioj pozicijoj butu JVC, Clarion, AIWA


Sakyčiau retorinis klausimas, bet betkuriuo atveju aš nežinau nei vieno atvejo, kad pas kurį nors mano pažystamą ar pas mane būtų sugedęs bent koks daiktas iš aukščiau minėtų gamintojų ;]
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#18 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 13:49

O kaip gi tada su kitais? Kokia butu patikimumo ir kokybes gamyntoju eile(kaina neskaiciuojant)? Kokioj pozicijoj butu JVC, Clarion, AIWA?

Na Clarion tai butu pirmam penketuke, tik tiek, kad su juo reikia klausytis rimtesnes muzikos, bumciko su juo nepaklausysi, JVC tai i desimtuka gal... na tarkim pakliutu, o AIWA 1000 irgi vieta rastu :D
  • 0

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 01 - 13:57

Na Clarion tai butu pirmam penketuke, tik tiek, kad su juo reikia klausytis rimtesnes muzikos

Kiek su senu Clarionu bandziau, tai jis groja kaip bumcika taip ir roka idealiai, mano ausim. Kiek klausiau dauguma muzikantu perka Clarion i masinas, nes sako Clariono garsas skamba labai realiai, be visokiu pribambasu, pvz kaip Sony D-Bass ar kox ten velnias ir pan.
Bet cia velgi, kam koks soundas patinka!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 01 - 14:40

Man vienas muzikos virtuozas yra pasakes: "nori klausyt klasikos, dek Clariona, nori klausyti kieto roko, dek kenwooda, nori klausyti viska, dek Pioneeriu" citatos pabaiga. Ash pats tuo kuo toliau, tuo labiau isitikinu. Taip, Pioneer'iuje daug visokiu pribumbasu, ash daug maz viska ishsiaishkinau pravazinejes koki gera menesi, taciau klausant tarkim shokiu muzikos tikrai netrukdo papildomi zemi, kuriuos duoda Pioneer'iaus pribumbasai, o tarkim klausant Scorpions gyvo garso koncerto irashus tikrai maloniai skamba ijungus erdvini rezima. O Clarion tikrai atkuria aukshtesnes kokybes garsa, taciau jo labai ribotos galimybes derinant ji konkreciai muzikai, todel jis ir yra tinkamiausias klausyti klasikines ar panasios i ja muzikos, kur reikia tik aukshto atkurimo ir jokio papildomo pribumbaso.
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users