Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Auto Audio MP3


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugsėjo 01 - 16:39

O pionieriai islaiko atminti? Man kazkaip Blaupunktai patinka.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#22 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 01 - 16:46

O pionieriai islaiko atminti? Man kazkaip Blaupunktai patinka.

Cia vienas ish nedaugelio minusu - neishlaiko, taciau kadangi ash nusiimu tik priekine panele, tai man tai kaip ir nera to minuso.
  • 0

#23 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugsėjo 01 - 16:50

O pionieriai islaiko atminti? Man kazkaip Blaupunktai patinka.

Cia vienas ish nedaugelio minusu - neishlaiko, taciau kadangi ash nusiimu tik priekine panele, tai man tai kaip ir nera to minuso.

Nu jo, grazi ta priekine panele, bet be siknos ji niekam verta, nebent prisiminimui :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#24 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 01 - 18:36

Na kad nieko neverta tai tu cia perlenkei, tarkim mano verta ~150Lt. :D o shiaip tai ash net snukio nenuimineju, turiu garaza name :D
  • 0

#25 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 09:20

Man vienas muzikos virtuozas yra pasakes: "nori klausyt klasikos, dek Clariona, nori klausyti kieto roko, dek kenwooda, nori klausyti viska, dek Pioneeriu"

Cia taip kalba audio montuotojai apie Pioneerio koloneles, sako uz tokia kaina idealiausias vidutinis variantas! O aparatai tai jie megsta Alpine ir Blaupunkt, nors sako Blaupunkt - yra maziau universalus. O Clarion, Pioneer, Sony, Kenwood, JVC, Panasonic - yra tesiog gera, kokybiska aparatura. Ir vistik dauguma statytu Clariona, o poto Pioneeri.

P.S. Kaip kokx bumcikas gali buti realistiska muzika, jei groja sintezotoriai, svarbu kad bosu butu kaip galima daugiau, Clarionas leidzia padaryti pakankama bosu lygi, net be navorotu! ;) Be to Pioneerius kainuotu daug daugiau su tokiais navarotais. -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#26 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 11:28

Vienas pazystamas, kuris kazkada pats montuodavo aparatura i mashinas, neseniai pirko nauja CD grotuva ir pasirinko jis butent Pioneer, ir ne todel, kad jis pigesnis (mokejo ~3000Lt.), o todel, kad jo manymu jis tinkamiausias. Norint, pilnai ishnaudoti tarkim Clarion garso atkurimo galimybes, reikia ir koloneles deti ne Pioneer, o super aukshtos kokybes, kurios kainuos geeeeeeeeeeerookai brangiau, o tokios retai pas kuri sumontuotos... O su tokiom, kurios sumontuotos musu auto, tai manau nelabai pajusi aukshtesni atkurimo lygi tarp Pioneer ir Clarion.
  • 0

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 12:59

Gal ir sutinku, bet ieskosiu vistiek Clarion! Atsisakiau pirkti JVC, Aiwa, pagyvensim paziuresim kas is to iseis.
Visems aciu uz patarimus!Posted Image
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 13:52

Sėdėjau, skaičiau, skaičiau ir netyčia kilo man tox klausimas: jūs chebra ką, mašinose gyvenat? :huh: Ir tyčia į koncertų sales nevaikštot, kad nusipirkę tą patį CD galėtumėt jį automobilyje klausyt? :) Nežinau, nežinau... Bent aš, kol nuvažiuoju iki darbo, spėju išgirst vos du visiškai nesvarbu kokius gabalus, per visiškai nesvarbu kokią radijo stotį... Tiesiog fonas ir tiek :rolleyes: Plius, dar labai padedantis kovoti su visokiais pežo čežėjimais, girgždėjimais, etc. P.S. aukščiau išsakytos mintys nebūtinai turi sutapti su daugumos nuomone... :ph34r:
  • 0

#29 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 14:36

Sėdėjau, skaičiau, skaičiau ir netyčia kilo man tox klausimas:
jūs chebra ką, mašinose gyvenat?

Galima sakyti taip, per menesi ash pravazineju kuro uz ~800Lt. (vazineju grieztai tik dujomis), taip, kad tenka didziaja dali gyvenimo praleisti auto, del tos priezasties ir pirkau komfortu pasizyminti automobili, norisi tureti ir gera audio istema jame, juk vienas vazinedamas ishproto gali isheiti nuo tylos. (ivairiu garsu, sklindanciu ish vaziuokles agregatu nepriskiriu muzikiniam fonui :D )
  • 0

#30 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 14:56

Galima sakyti taip, per menesi ash pravazineju kuro uz ~800Lt.

:wacko: :blink:

Nu tai čia apie 8000 km per mėnesį gaunas, bet kiek pastebėjau tai tavo auto pastoviai kranto gatvej stovi :huh:

PS aš pritariu Pseudo, bet savo nuomonės niekam nekemšu ;) Čia jūs diskutuojat apie tokius niuansus, kuriuos pežo šnabždesiai pilnai užgožia. Lieka tik įvaizdis ^_^
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#31 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 02 - 23:32

nu su 8000 tu padauginai, pas mane daugiau kuro srebia :D ogal :( ?
  • 0

#32 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 03 - 07:20

Kas del SONY, tai irgi nerekomenduojama, labai jau ne kaip skamba, turejau viena toki, tai ikishau pas sese i Golf'a ir dziaugiuosi atsikrates, zemu = 0, skembejimas 10 baleje sistemoje -10 :wacko:

Jau turiu trecia Sony. Cia jau kaip pats minejai viskas priklauso nuo klases. Dabartinis auksciausios klases (pries pora metu). Palyginus su pirmi turetu antros klases :D ... Tai nerealiai didelis skirtumas. Kas del MP3 ir Pionierius tai labai blogas variantas, tarpai tarp grojamu dainu ~2-5s. Nu cia jau baisiau, nei cheindzeryje sokineti tarp kompaktu. MP3 ir Alpine tai idealiausias variantas Pionierio garsas ir Sony valdymas.
Kaip zinia kiekvieno skonis :wacko: . Mano patarimu imk JVC, ilgiau jie jau gamina Auto Audio.
  • 0

#33 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 rugsėjo 03 - 16:12

Mano magų eilutė būtų tokia: 1.Nakamichi CD700 2.----``---- CD45 3.Denon 4.Rockford Fosgate 5.JVC 909 Šiaip tai manau, kad daugiau 200Lt mokėti už magą- jau perturbacija. :P Visame kitame pritariu Pseudo. Geros MUZIKOS visiems !
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#34 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugsėjo 03 - 16:29

Rukas> Please upgrade your account! :D
  • 0

#35 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 05 - 18:09

Rukas> Please upgrade your account! :D

Kur ir kodel? :wacko:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0