Peršokti prie turinio


Medus variklyje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#21 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:40

pirkau vasaros vidury ir iki dabar varineju kiekviena diena.... i diena padarau nuo 50 iki100 kilu kazkas.

Jei buvo medaus, tai defektai jau butu ishlinde ishkart po tepalu keitimo.
Tepalus, tikiuosi, jau keitei ir gal net ne karta? Ar tik tiuningu rupinaisi? ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#22 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:46

Jei suzinosi koks ten medus, tai ir mum pasakyk. Gal verta bus pabandyt :)
  • 0

#23

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:48

Jei buvo medaus, tai defektai jau butu ishlinde ishkart po tepalu keitimo.
Tepalus, tikiuosi, jau keitei ir gal net ne karta? Ar tik tiuningu rupinaisi? ;)

tepalu baciokas buvo jau pacioje masinoje tai dapilinedavau vis , paskui kaip perpilaiu savo VAICO VADINASI JIE ir filtra keiciau tai norm buvo. matot kas yra kaip jau ruosiausi daryti varikli tas pats bahuras prisipazino man ns persiko kur parvare man peza, kad DAKTARO SUPYLES BUVO ir ta visa reikala dare vilniuje autoservize.
  • 0

#24

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:49

Jei suzinosi koks ten medus, tai ir mum pasakyk. Gal verta bus pabandyt :)

Idomu ir man kas ten per do medus
:lyzht:
  • 0

#25 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:55

tepalu baciokas buvo jau pacioje masinoje tai dapilinedavau vis , paskui kaip perpilaiu savo VAICO VADINASI JIE ir filtra keiciau tai norm buvo. matot kas yra kaip jau ruosiausi daryti varikli tas pats bahuras prisipazino man ns persiko kur parvare man peza, kad DAKTARO SUPYLES BUVO ir ta visa reikala dare vilniuje autoservize.

Ja xyu tchevo ponel, na bet vistiek. :lol:

Jei pakeitus tepalus niekas nepasikeite, tai ir medaus prasmes nebuvo pilti.
Aishku galejo pilti tikedamsis ishgauti kazhka. Jei prisipazhino, kad pile, gal gali ir pasakyti ka pile?

Gal jis "daktaru" vadina visokius priedus ala XEDOS ar pan.?
Tada greitchiausiai nieko jie blogo nepadare. Gero aishku irgi.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#26 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 vasario 20 - 17:58

matot kas yra kaip jau ruosiausi daryti varikli tas pats bahuras prisipazino man ns persiko kur parvare man peza, kad  DAKTARO SUPYLES BUVO ir ta visa reikala dare vilniuje autoservize.

:lol: :lol: tai kaip ir turi pas ka remontuotis uz dyka, jei variklis uzsilenks

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2007 vasario 20 - 17:58

  • 0

#27

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 18:04

:lol:  :lol:  tai kaip ir turi pas ka remontuotis uz dyka, jei variklis uzsilenks

bairis tame sake kad rijo tepalus belenkaip ir kompresija dingus buvo
o kad medu pyle tai tikrai TI VO

Jai suges bet taip nebus turesiu kam galva paremontuoti

Šį pranešimą redagavo Lexas: 2007 vasario 20 - 18:05

  • 0

#28

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 18:43

http://www.sekunde.l...=read&tid=12887



http://www.garazas.l...nos&id=46&psl=1

Šį pranešimą redagavo Lexas: 2007 vasario 20 - 18:45

  • 0

#29 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 20 - 19:16

http://www.alvydas.com/ :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#30 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 vasario 20 - 19:24

Paskaiciau, linksma pasidare.. Patinka man tokie minties galiunai, katrie 'pilnas su Y raso. :) Lexas, pirmuciausia tai duok i barzda tam velniui, kur parvare, kad apsilaizytu..
O kad medaus pila.. Idek truputi i orkaite, atsuk iki galo ir paziurek, kaip ten vyksta. ;)

No offense. :blush:
  • 0
Variantas B

#31

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 19:25

Paskaiciau, linksma pasidare.. Patinka man tokie minties galiunai, katrie 'pilnas su Y raso. :) Lexas, pirmuciausia tai duok i barzda tam velniui, kur parvare, kad apsilaizytu..
O kad medaus pila.. Idek truputi i orkaite, atsuk iki galo ir paziurek, kaip ten vyksta. ;)

No offense. :blush:

:beer:
  • 0

#32 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 20 - 20:18

,,daktarai,, yra naudojami daug kam bet pasiteisina tik kompensatoriu klaksejimui nutildyti, ir tikrai ne diagnoze jei yra ,,daktaru" tai ziedams amen :blink:
patarciau vaziuoti kol vaziuoja o kai ju poveikis praeis tada ir matysi ka remontuoti.

Matau, vaikine, nerauki biškį. Jei kompensatoriai klaksi, reiškia užakęs tepimo kanalas. Tuo atveju naudojamas praplovėjas (pilasi vietoj tepalo, arba priedas į tepalą). O čia gi nabagas Lexas aiškiai rašo, kad kompresija dingo ir tepalas ėdamas. Ne žiedai ???
Kėbulus maliavodamas su perekūpais daug prikalbėta tais klausimais. Jei cilindras jau išdilęs, pilamas tepalo tirštiklis (vadinkim kaip parinka - medus, daktaras). Jis sumažina dūmingumą, kažkiek sukelia kompresiją. Tik poveikis trumpalaikis, tipo "kol parduosiu". Perkant galima atskirt sekančiai: ištrauki matuoklį ir lašelį tepalo užlašini ant nykščio. Kitu pirštu prispaudi ir lėtai atitrauki. Jei tarp pirštų nutysta tokie lyg siūlai - YRA.
Tikras įvykis:
Utenos autoturguje vietinis valstietis su draugeliu atėjo pasidairyt mašinos. Kažkokią ėmė apžiūrinėt. Ištraukė matuoklį, lašą tepaliuko užsitepė ant LIEŽUVIO :P . Ilgai akis vartė, čepsėjo, atsisuko į draugelį :
- Man rods, medaus nėr...
Arčiau stovėję perekūpai išvirto aukštyn papais iš juoko.
  • 0
... labai piktas diedas...

#33 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 vasario 21 - 12:35

negali but medus piltas.... nes jei tu tepalus pakeitei tai turejo staiga juos pradet ryt. tas pats buvo man su audi c4 2.5tdi nupirko tevas pravaziavo10000km pakeite tepalus ir oba po 2 sav jau nesiekia matuokles . o pries tai buvi puiku. paskui vel pripyle daktariuko ir iki kito tepalu keitimo nemanau kad suris tepalus. bet dbr jau varikliuka tvarko nes buvo nevienas trakst... luzo velenas ir pan.nu nebent daktaras uz 20lt kuris jokio poveikio neduoda.o ziurek gal tau tepalus ryja todel kad tu auto sportu su 1.4 uzsiimioneji.gal maziau 3000prm nelaikai? tai jei taip tai nieko nuostabaus kad kompensatoriai klaksi ir tepala ryja :D

Šį pranešimą redagavo peugeot306s16: 2007 vasario 21 - 12:37

  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#34 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 vasario 21 - 13:12

Del tepalo ryjimo tai pradzioje pasikeisti voztuvu gumeles reiktu, o paskui jau isradynet teoremas jei niekas neapsikeis. Man tepala irgi ziauriai ryjo, 1000km = 1.5l tepalo mazdaug tokiu santykiu. Po voztuvu gumeliu pakeitimo kuri laika vis tikrinausi tepalus dabar nuvaziuota jau kazkur 3-4k km dapilyneti neteko.
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#35 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 vasario 21 - 13:15

Tikras įvykis:
Utenos autoturguje vietinis valstietis su draugeliu atėjo pasidairyt mašinos. Kažkokią ėmė apžiūrinėt. Ištraukė matuoklį, lašą tepaliuko užsitepė ant LIEŽUVIO :P . Ilgai akis vartė, čepsėjo, atsisuko į draugelį :
- Man rods, medaus nėr...
Arčiau stovėję perekūpai išvirto aukštyn papais iš juoko.

Matyt rimts kulinars buva :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#36

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 21 - 14:02

BLM sake kad daktariuko uz 100 lt buvo nupirkes bet kokio tai pats nezino...
  • 0

#37 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 21 - 19:26

Del tepalo ryjimo tai pradzioje pasikeisti voztuvu gumeles reiktu, o paskui jau isradynet teoremas jei niekas neapsikeis.

O manžetukus pakeitus, kompresija atsiras ? :rolleyes:
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0