Peršokti prie turinio


Ryja tepalus


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#1 Svečias_skaitliukas_*

Svečias_skaitliukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 26 - 16:04

Sveiki, nusipirkau 406 pezuka 97 m 2.1 td ir tuo labai dziaugiaus, bent is pradziu, dabar kai pakeiciau tepalus iskilo problemele. Is po pakeitimo pravaziavus apie 1000km pastebejau kad tepalu rodo min, ir cia ne dacikas o gyvai patikrinus, balu po masina nepasilieka, ir variklis neatrodo apsisikes, isskyrus kur nueina 4 slangos i kolektoriu (jei teisingai suprantu, nelabai ismanau) matyti tepalo nubegimu, dumas lyg normalus, traukia irgi gerai. Meistru pora klausiau tai girdejau versiju kad gali turbina suest tepalus ir kad jai gali buti pakapines, bet ar nemazetu trauka jai veikiant ??o gal uztektu pakeist kokias voztuvu tarpines ?? KUR DINGSTA TEPALAI? stai kur klausimas aciu P.s. temu panasiu skaiciau bet konkretaus atsakymo i tokia situacija neradau, todel prasau jusu, zinanciu ir suprantanciu pagalbos ir patarimo
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 26 - 16:24

Aš turiu analogišką bėdą su tokiu varikliu. Kadangi kas darosi variklyje žinau, krinta įtarimas ant turbos, beto yra ir požymių rodančių į ją. Siūlau pasižiūrėt kaip atrodo oro padavimo šlanga einanti į kolektorių ir nuėmus šlangą užmesk akį į įsiurbimo kolektorių. Pas mane ten tepalo turbū daugiau nei variklyje.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_skaitliukas_*

Svečias_skaitliukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 26 - 18:02

Kai tik rasiu laiko mestelsiu aki i ta slanga atidziau, o va alternatyva tokios bedos sprendimo kokia butu? siaip pasidomavau remontas ten gali atsieiti virs 1000 lt , gal reiktu ieskot kita turbina tiesisiog ?? :(
  • 0

#4 turbozyzelis

turbozyzelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot405

Parašyta 2007 vasario 26 - 18:32

PAS MANE PANASIAI BUVO IR 405 BET KALTI BUVO TEPALAI.KAI PIRKAU BUVO 0W40 PAKEICIAU I 10W40 IR PROBLEMA BEVEIK ISSISPRENDE,DABAR VIETOJ 2LTR 10000 SUPILU VOS 0,8
  • 0
405 SRDturbo "89

#5 Svečias_MindaugasXp_*

Svečias_MindaugasXp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 10:39

Pas mane taip pat, 2.1 variklyje, tepalai net lasa ant zemes, o tos 4 slanges kur iseina i isiurbimo kolektoriu tepalauotos, ir kur oro slanga yra viduj tepalas, galvoju kad cia problema turbinoje, jauciu kad arteja galas, bet traukia tai gerai... ^_^ srendimo budai, galvojau gal alsuoklis uzsikises, kad tepalas dingsta ir lasa.. bet viskas gerai... atrode, kad per tarpine varo tepala, tai yra po dangteliu, buwo pozymiu lyg ir ten, bet ir neaisku... tai paskutinis variantas, senai tepalai buwo nekeisti ir neaisku kokie buwo... tai dabar ziuresiu kas cia bus? pasikeiciau, ar bus balu ar ne :mellow:
  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 27 - 11:28

Na aš pradžiai jaučiu nusiimsiu turbą, išardysiu ir išplausiu. Poto žiūrėsiu kas toliau. www.turboservisas.lt puslapyje skyrelyje diagnostika yra truputis info dėl galimų sprendimo būdų. Bandysiu žiūrėt.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2007 vasario 27 - 12:23

Na aš pradžiai jaučiu nusiimsiu turbą, išardysiu ir išplausiu. Poto žiūrėsiu kas toliau. www.turboservisas.lt puslapyje skyrelyje diagnostika yra truputis info dėl galimų sprendimo būdų. Bandysiu žiūrėt.

O nebus paskui niuansu su disbalansais ir pan? :huh:
  • 0
406 2.1 TD

#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 27 - 12:57

O nebus paskui niuansu su disbalansais ir pan? :huh:

Tai, kad dabar yra disbalansas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#9 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:20

Tai, kad dabar yra disbalansas

O kaip jis pasireiškia?
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#10 Svečias_MindaugasXp_*

Svečias_MindaugasXp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:20

Oij ten paciam, keblu nusiimti toki dalyka... teks pawargti... keiciau sankaba pats, tai daugiau kad lysciau vietos nera, net pirsta uzkist? o siaip, patarciau pirma susirast zidini kurioj vietoj daugiausia tepalo nusivalyti ir ziureti is kur jis atsiranda...
  • 0

#11 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:22

O pas mane tepala vare pro tu keturiu kolektoriaus slangiu tarpines pasikeiciau ir viskas OK. Tarpines originalios berods po 24 Lt/vnt kainavo
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#12 Svečias_MindaugasXp_*

Svečias_MindaugasXp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:24

O pas mane tepala vare pro tu keturiu kolektoriaus slangiu tarpines pasikeiciau ir viskas OK. Tarpines originalios berods po 24 Lt/vnt kainavo

kaip lasedavo tau teplas stipriai>? ar tiesiog dingdavo?
  • 0

#13 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:26

Na, o pas mane - tai net keista - tepalu visai nevalgo. Jau keist laikas - 10000km pralekiau po paskutinio keitimo - kiek rode matuokle, tiek ir rodo. O keistumas del to, kad istraukus matuokle - matos per ja biski dumeli pucia, ir dar varikliukas su turbina. Tik vat kazkodeltai traukos mazoka - pri zemu apsuku visai silpnai... o kai buvo sedanas su tokiu pat motoru - tai ejo kaip zveris. Kal kas koki slieka zinot? Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#14 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:27

kaip lasedavo tau teplas stipriai>? ar tiesiog dingdavo?

nu budavo nubege per varikli ir jis kaupdavosi apatineje apsaugoje
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#15 Svečias_skaitliukas_*

Svečias_skaitliukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:37

Traukimas pas mane irgi geras, kaip patarta turbo servise paziurejau dumu spalva (sako jei melyni tai gali buti turba) ir viskas lyg ok, galbut pradzioj keisiu tarpines o jei nesitaisys teks ir ta velnio daikta tvarkyt, kas belieka
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:43

O kaip jis pasireiškia?

Šaltas variklis prie maždaug 800 apsukų vibruoja. Sankabos, pagalvės ir kitas briedas atkrenta, man to aiškinti kiek suprantat nereikia. Antras dalykas, nesvarbu kokia pavara, bet maždaug prie 1500 apskukų atsiranda toks specifinis mūkimas, kuris dingsta prie maždaug 1800. Na žodžiu variklis perskerstas, peržiūrėtas iki negaliu. Beliko turba, arba kažkur oro padavimo šlangos, kadangi anos pas mane yra "pasidaryk pats" stiliaus. Beto turba buvo užstrigus, teko švelniai plaktuku pagelbėt, kad pradėtų judėti ir sutept tepalais, beto ašis pašalinių judesių neturi, bet matyt kažkas gal viduj likę pridžiūvę ar panašiai.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 vasario 27 - 13:50

as savo td pastebejau toki dalyka - jei tepalu pripilti beveik iki virsutines normos - gan greitai (per pora tukstanciu km) sumazeja beveik iki apatines normos ir toliau nebemazeja. dabar keisdamas pilu lygiai 4 litrus, kaip tik gaunasi biski virs apatines normos ir praktiskai nesumazeja iki kito keitimo. kiek ziurejau - greiciausiai per turbina ispucia... reiktu kada tepalo slegi pasimatuoti, gal per daug sukyla prie aukstesniu apsuku... vaidas_v> pakeites tas tarpines tik uzglaistei simptomus. juk problema buvo, manyciau, ne tai kad tepalas is ten varva, o kad is viso i isiurbimo kolektoriu papuola... styra> galiu atsiust nuoroda kaip reguliuojasi td siurblys... man kai meistrai atreguliavo pagal kataloginius parametrus, tai ir netrauke normaliai ir kuro rijo koki 20% daugiau nei dabar... biski prikisus nagus pradejo ir traukti ir kuro maziau ryti ^_^
  • 0

#18 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 vasario 27 - 14:13

styra> galiu atsiust nuoroda kaip reguliuojasi td siurblys...

nuoroda v studiju, plyzz :rolleyes:
  • 0

#19 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 vasario 27 - 14:21

nuoroda v studiju, plyzz 


Pas dauguma reguliuojasi siurblio sukinejimu. Taip keiciamas kuro ipurskimo momentas.


Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#20 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 vasario 27 - 14:44


nuoroda v studiju, plyzz 


Pas dauguma reguliuojasi siurblio sukinejimu. Taip keiciamas kuro ipurskimo momentas.


Ramunas

Nu cia pats ukiskiausias budas pavelint ar paankstint degima. Man reik kazko subtilesnio. Nes kaip paankstint ir padidint kuro kieky ar laisvus sukius tai as zinau, tik kaip nustatyti ribas kad jau optimaliausias variantas? Nu zodziu duokit teorijos. Turiu pora straipsneliu bet gal sakau kas nors ka nors naujo parodys? Nu del bendro isprusimo ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0