Jump to content


Photo

Stabdžių slėgio reguliatorius


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 02 - 14:00

Gal kam teko ardyt subj.? Ar tas daiktas iš vis ardomas? Ir kas ten pas jį viduj? Čia man tokios kvailos mintys pareina bo kiek suprantu tas daiktas pas mano pyžončika užkirmijo <_< , nejuda štokas nei kiek :blink: Tad any ideas are welcome - visada geriau mokytis iš svetimų klaidų ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#2 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2003 September 02 - 15:10

Bent pas 205 viduj yra rutuliukas, kuris priklausomai nuo skysčio judėjimo greičio važinėja (pats neardžiau, kažkur kažkas rašė).
  • 0

#3 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 02 - 15:22

Ghmmm, bet pas 405 ta tai ten kiek suprant turėtų būt plunžerių bent pora - yra štokas per spyruokle sujungtas su kėbulu. Jei užpakalis kila aukštyn - štokas turėtų pridaryt plunžerius ir sumažint stbd skysčio slėgį. Bet kaip yr ištikrujų? :(
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#4 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 02 - 15:32

Jeigu nori sužinoti kaip yra ištikruju išsiardyk ir sužinosi ir mums pasakysi :D .
  • 0

#5 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 02 - 15:58

Jeigu nori sužinoti kaip yra ištikruju išsiardyk ir sužinosi ir mums pasakysi


Šmaikštuolis <_<
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#6 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2003 September 02 - 16:08

Gal kam teko ardyt subj.? Ar tas daiktas iš vis ardomas? Ir kas ten pas jį viduj?

Čia man tokios kvailos mintys pareina bo kiek suprantu tas daiktas pas mano pyžončika užkirmijo <_< , nejuda štokas nei kiek :blink:
Tad any ideas are welcome - visada geriau mokytis iš svetimų klaidų ;)

pamenu pas mano ex žti tokia problema buvo, baigesi viskas kad tas slegio reguliatorius berods isoperuotas suvisam buvo...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#7 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2003 September 02 - 16:28

Ghmmm, bet pas 405 ta tai ten kiek suprant turėtų būt plunžerių bent pora - yra štokas per spyruokle sujungtas su kėbulu. Jei užpakalis kila aukštyn - štokas turėtų pridaryt plunžerius ir sumažint stbd skysčio slėgį.
Bet kaip yr ištikrujų? :(

Hm, kai ardžiau migą, kažkaip nieko tokio navarotno nepastebėjau...

pamenu pas mano ex žti tokia problema buvo, baigesi viskas kad tas slegio reguliatorius berods isoperuotas suvisam buvo...


:blink: :o :o Lari, tu dar gyvas? :)
  • 0

#8 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 September 03 - 08:29

Gal kam teko ardyt subj.? Ar tas daiktas iš vis ardomas? Ir kas ten pas jį viduj?

Čia man tokios kvailos mintys pareina bo kiek suprantu tas daiktas pas mano pyžončika užkirmijo <_< , nejuda štokas nei kiek :blink:
Tad any ideas are welcome - visada geriau mokytis iš svetimų klaidų ;)

Stabdžių slėgio reguliatorių man išoperavo prieš savaitę, kadangi kirmėlės jame begyveno. :blink: Dabar važinėju be jo, ir vienintelis šalutinis poveikis turėtų būti - truputį greitesnis galiniu stabdžių kaladėlių sudilimas.
P.S. operacijos metu ilgasis stabdžių vamzdelis subirėjo y šipulius... :o tai sako meistrai, "kaipo, laiku užvažiavai..." :rolleyes:
  • 0
Scenario planning

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 08:44

ir vienintelis šalutinis poveikis turėtų būti - truputį greitesnis galiniu stabdžių kaladėlių sudilimas.

Nevisai. Salutiniai efektai bus du:
1) nepakrautai masinai greiciau uzsiblokuojantys (daugiau stabdantys) gal stabdziai, ko pasekoje automobilio subine bando aplenkti prieki.
2) nepakankamai stabdantis pakrautas automobilis

P.S. maniskis monstras nuo pat gimimo vazineja be stabdziu reguliatoriaus.... :blink:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 03 - 08:53

P.S. maniskis monstras nuo pat gimimo vazineja be stabdziu reguliatoriaus.... 


:blink: :blink: o aš maniau, kad pyžio tokių bajerių nedaro, tik pas chrienuškes būna :ph34r:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#11 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 09:01

:blink: :blink: o aš maniau, kad pyžio tokių bajerių nedaro

Daro. Ir dar ne tokius....pvz, maniski monstra buvo galima uzsisakyti ir su ABS'u ir su kondicionieriumi... :blink:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#12 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 03 - 09:12

pvz, maniski monstra buvo galima uzsisakyti ir su ABS'u ir su kondicionieriumi...


Nu bet su ab'esu tadu jau reguliatorius turbūt būtų buvęs... :ph34r:, ar su juo jis ir nepriklauso?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#13 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 September 03 - 09:43

Daro. Ir dar ne tokius....pvz, maniski monstra buvo galima uzsisakyti ir su ABS'u ir su kondicionieriumi... :blink:

Ech, ir kodėl gi pirmasis savininkas tavo monstrui neužsakė AB'eso ir kodishino... :unsure: :lol:
  • 0
Scenario planning

#14 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 03 - 09:43

pvz, maniski monstra buvo galima uzsisakyti ir su ABS'u ir su kondicionieriumi...


Nu bet su ab'esu tadu jau reguliatorius turbūt būtų buvęs... :ph34r:, ar su juo jis ir nepriklauso?

Maniskis irgi nekada neturejo reguliatoriaus, bet buvo istatytas ABS. Be to ne karto pastebejau aprasytu virsuj povekiu. Visada man kazkaip galas blogiau stabde, o del prikrautos masinos, tai aisku siek tiek blogiau, bet ne taip kad sunku sustabdyti. Be to senas auto katalogas raso, kad vienas is minusu 405 tai, kad blogiau stabdo prikrautas, nors man tai stabdo kaip Liutas! :D Zodziu pilnai pakanka to stabdymo!

P.S. Rallyje pastebejau, kas galiniai ratai ne blokojasi, net stipriai spaudziant pedala, to tarpu ir ziema, jokiu blokavimu, kaip ir turetu buti!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#15 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 09:47

Maniskis irgi nekada neturejo reguliatoriaus, bet buvo istatytas ABS. Be to ne karto pastebejau aprasytu virsuj povekiu.

Kazko nesupratau....Kazkaip maniau, jog jei automobilyje instaliuotas ABS'as, ir jis veikia, ratai lyg ir neturetu blokuotis.... :blink:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#16 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 03 - 09:50

Kazko nesupratau....Kazkaip maniau, jog jei automobilyje instaliuotas ABS'as, ir jis veikia, ratai lyg ir neturetu blokuotis.... :blink:

Aroone, mano liutas jau pora metu kaip vazineja be jokiu ABS, nes Zibintu perinstaliuotas vakuminis stiprintuvas su pagrindiniu cil., cia visa stabziu sistema siai dienai, na jau taip isejo :(
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#17 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 10:16

Kazko nesupratau....Kazkaip maniau, jog jei automobilyje instaliuotas ABS'as, ir jis veikia, ratai lyg ir neturetu blokuotis.... :blink:

Aroone, mano liutas jau pora metu kaip vazineja be jokiu ABS, nes Zibintu perinstaliuotas vakuminis stiprintuvas su pagrindiniu cil., cia visa stabziu sistema siai dienai, na jau taip isejo :(

Tada siulau susirasti slapia kelio atkarpa, isibegeti, siek tiek susukti vaira, ir staigiai uzminti stabdziu pedala.... ;) .....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#18 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 03 - 10:23

Tada siulau susirasti slapia kelio atkarpa, isibegeti, siek tiek susukti vaira, ir staigiai uzminti stabdziu pedala

ir vienu dinozauru liktu mažiau :ph34r: .....
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 03 - 10:37

Tada siulau susirasti slapia kelio atkarpa, isibegeti, siek tiek susukti vaira, ir staigiai uzminti stabdziu pedala.... ;) .....

Netgi ziema bandyta, ir galiu tegti kad galas visada gale ir net su rankiniu blogai slista i sona, arba as nemoku :blush: Be to mergina kiek vazinejo, tai pas ji nebuvo tokio jausmo kad masinai slista galas, sake tik i prieki ir tiesiai. Buvo bajeris: ji sake noriu apvaziuoti stabdau, lyg nepastoviai spaudziant pedala, masina vaziuoja beveik tesiai, netgi susukus vaira, o apie uznesimus ir kalbos nebuvo. Zodziu nezinau kaip, bet su stabdymu viskas gerai, tikrai nesiskundziu, kiek kartu gebejo! :wub:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 10:42

Netgi ziema bandyta, ir galiu tegti kad galas visada gale ir net su rankiniu blogai slista i sona, arba as nemoku :blush:

hmmm...arba blogai stabdei arba gale neveikia stabdziai isviso.... :wacko:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users