Peršokti prie turinio


Nuotrauka

stipras prie originalaus mago?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 mariuzzzzz

mariuzzzzz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2007 kovo 20 - 10:15

Tai wa iskilo toks idomus klausimas. Ar imanoma stipra pajungti prie originalaus mago Peugeot 406 96m. Gal kam teko ardyti tai zinote? Dekui uz atsakyma.
  • 0

#2 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 20 - 11:59

Stipra galima prijungti prie bet kokio mago....Tam reikalui yra parduodami linijiniu isejimu adapteriai, jei veiksmas kaip pvz. Kaune, tai priekiauja UAB "Laverna", orientacine kaina - nuo 55lt iki 110lt....
  • 0

#3 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 20 - 12:18

Galvoju vietoj mago insimesti stipriaka ~ 2x50W ir ishsivesti laida (pajungus ir antena) i mp3 playeri. Playeri lengviau neshiotis, nei mago morda ir nakti turetu ramiau miegotis. Ka galit pasakyt apie toki sprendima? Kad visokiu RDS ir pan. nebus suprantu ir pats. Kur Vilniuj tokio stipreko ieshkoti?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 20 - 13:43

shamann teisingai sake, kad galima pajungt bet koki. Kainos, tai siak tiek mazesnes... As pasijunges, bet nepirkau jokiu adapteriu, pasidariau pats, tam reikia 2 kondencatoriu ir 4 varzu ir turi 2 linijinius isejimus. Kiek pamenu, yai dvi po 1k.oma, dvi 100k. omus, ir kondikai lygtais po4.7uF. Jei domina, patikslinsiu veliau.
  • 0

#5 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 20 - 13:46

Galvoju vietoj mago insimesti stipriaka ~ 2x50W ir ishsivesti laida (pajungus ir antena) i mp3 playeri. Playeri lengviau neshiotis, nei mago morda ir nakti turetu ramiau miegotis.
Ka galit pasakyt apie toki sprendima? Kad visokiu RDS ir pan. nebus suprantu ir pats.
Kur Vilniuj tokio stipreko ieshkoti?

Vilniu tai nezinau, bet kaune, ju kaina apie 150lt...
  • 0

#6 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 20 - 14:13

shamann teisingai sake, kad galima pajungt bet koki. Kainos, tai siak tiek mazesnes...
As pasijunges, bet nepirkau jokiu adapteriu, pasidariau pats, tam reikia 2 kondencatoriu ir 4 varzu ir turi 2 linijinius isejimus.
Kiek pamenu, yai dvi po 1k.oma, dvi 100k. omus, ir kondikai lygtais po4.7uF. Jei domina, patikslinsiu veliau.

Viso shito reikia ir mp3 playeri jungiant?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#7 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 20 - 15:24

ne, cia stiprintuva, prie mago, kuris neturi tulpiu.
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 20 - 15:37

Tai skiatch imetu stiprintuva, pajungiu laida "ausiniu jungtis -> tulpes" tulpes i stipriaka, "ausiniu jungti" i mp3 ir vualia? Beje kuris ausiniu laidas dirba kaip antena mp3 radijuj?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#9 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 20 - 18:55

Tai skiatch imetu stiprintuva, pajungiu laida "ausiniu jungtis -> tulpes" tulpes i stipriaka, "ausiniu jungti" i mp3 ir vualia?
Beje kuris ausiniu laidas dirba kaip antena mp3 radijuj?

Pala-pala....supainiojai visai...Sistema tokia - is MP3 ausiniu iseinanti laida reikia jungti tiesiai prie stipro linijiniu iejimu! Bet.....reikia nepamirsti-jei itampa ausiniu lizde ne didesne negu 1,5V-dedasi sroves pakelimo blokelis, jei itampa nuo1,5 iki 3V laidas is headphones port tiesiai i stipro lineikas!!!(visa sita reikala imanoma organizuoti mazdaug uz 100 pinigu), kas liecia antena - abu ausiniu laidai dirba kaip antena, tik galimi trikdziai del uzdaros erdves automobilyje, juk ne be reikalo automobiline antena isvesta i lauka, kaip issprest sia problema tiksliai nezinau, bet iseitis tikrai yra......Gero klausimo!..... :beer:
P.S. - tokiems burtams rekomenduojami truputi rimtesni stiprintuvai....(turima uomeni aktyvus ir pasyvus filtrai, dar gerai butu kuo platesnio daznio,"jautrus" garsekalbiai)...

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 kovo 20 - 19:12

  • 0

#10 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 kovo 20 - 19:13

Nu tai Maestro berods panašiai ir nupiešė vaizdą. Tik tų abra-kadabrų su įtampa neįvertino. Bet vistiek IMHO kažkaip per užpakalį gaunasi... Iš pradžių suškam muziką konvertuodami CD->mp3 (kuo labiau sušikam, tuo daugiau sutalpinam). Tada dar kartą ją sušikam kokiam nors nebrangiam mp3 grotuve atkurdami (mp3 -> analogas). Ir tada iš to š. bandom išspaust vašką su brangiu ir geru stiprintuvu, garsiakalbiais? :blink: Ar dabar jau aš čia kažko nebesuprantu... :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#11 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 20 - 19:37

Tu viska supranti kuo puikiausiai , tik va yra zmoniu, kuriems automobilio langai, islauztos spyneles ir terliones su draudimu nepriimtinos ir tai normalu! Isreksiu savo nuomone - variantas su MP3 IPOD nera blogas, bet mp3 ir lieka mp3, del to ir rekomenduojama rimtesne iranga...As asmeniskai uz gera cd grotuva ir originalius audio cd.....ir draudima!...bet kiekvienam savo....
  • 0

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 20 - 21:24

Tai va ash ta lauko automobiline antena ir planuoju jungti i ausiniu lizda. Gal net ekranuoti tektu, bet tai ishsprendzhiama. Puikiai suprantu, kad garso kokybes neishloshiu, bet kaip shamann pastebejo butent del narkomanu ir tenka aukoti kokybe. :angry: Paskutiniu metu pastebejau kad ir be "snukiu" sekmingai bombina, net nezhiuredami i turio davyklius. Liudna kaimynu patirtis. :( Nusibodo tampytis su savimi CD griozda ir jo morda, tai ir galvoju pasidaryti grojika ish mp3 arba telefono. Iejimo itampos, kiek spejau ishsiaishkinti, 0.8V pakanka. Tai mp3 turetu patempti. Ko labiausiai bijau, tai triukshmu ivairiausiu. Na dar mp3 maitinima irgi butu neproshal sukonstruoti. Turiu dar neshiojama DVD adaptuota automobiliui ir nors jis transliuoja garsa FM, bet vistiek pajungti tiesiai butu patogiau.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 00:31

kallega, variantas su MP3 dar veza, bet jei prie tu paciu burtu planuoji jungti dar ir DVD'iske....nu sorry, tada gaunasi vietoi siuo metu nesiojamo cd grotuvo su "morda" kaip jus issireiskete - nesiojamas DVD!... Ir taps tada Maskolio zodziai pranasingi :D nueik i balkona, parukyk, pamastyk - ar verta.... Kazkada buvo pas mane laikotarpis kai atejus i galva mano manymu konstruktyviai minciai zut but norejau ja igyvendinti neziurint i procesa ir pasekmes....pridariau daug kvailysciu... :ph34r: Draugiskai, juk vienmeciai esam...nekvailiok ir pasijunk ta savo me-pe 3 jei tik pasijusi ramiau... :beer: :beer: :beer:
  • 0

#14 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 21 - 00:50

kallega, variantas su MP3 dar veza, bet jei prie tu paciu burtu planuoji jungti dar ir DVD'iske....nu sorry, tada gaunasi vietoi siuo metu nesiojamo cd grotuvo su "morda" kaip jus issireiskete - nesiojamas DVD!... Ir taps tada Maskolio zodziai pranasingi :D
nueik i balkona, parukyk, pamastyk - ar verta....
Kazkada buvo pas mane laikotarpis kai atejus i galva mano manymu konstruktyviai minciai zut but norejau ja igyvendinti neziurint i procesa ir pasekmes....pridariau daug kvailysciu... :ph34r:
Draugiskai, juk vienmeciai esam...nekvailiok ir pasijunk ta savo me-pe 3 jei tik pasijusi ramiau...
:beer: :beer: :beer:

Nu neshiojamas DVD butu tik ilgesnems (arba kai reikia ilgai sedeti in auto) kelionems, idant kozhkoki fima ar pan. paspoksinti.
Bet shiaip orentacija ne i DVD. Dabartine vizija laidai iki mp3 grotuvo. Esant poreikiui tie patis laidai tiks ir dvd.
Shiaip tikrai uzhsikabliavau. Visa vakara pranarshiau ieshkodamas info apie "mp3 player + stiprintuvas" ir shiaip apie stiprintuvus.
Ish surinktos info galiu drasiai daryti ishvada, kad mano ideja igyvendinama ir rezultatai turetu buti bent jau pakentchiami.
Tiesa samata gausis kelis kartus dydesne, nei ish pradzhiu isivaizdavau.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#15 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 00:54

Tiesa samata gausis kelis kartus dydesne, nei ish pradzhiu isivaizdavau.

:rolleyes: Zinai - labai jau man pazistamas sis optimizmo kupinas jausmas.... :beer:
A duosi kada "sound drive"a padaryti ??? Labai jau megstu pratestuoti savo ausytemis visokiausius experimentinius igyvendinimus....!
  • 0

#16 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 21 - 01:03


Tiesa samata gausis kelis kartus dydesne, nei ish pradzhiu isivaizdavau.

:rolleyes: Zinai - labai jau man pazistamas sis optimizmo kupinas jausmas.... :beer:
A duosi kada "sound drive"a padaryti ??? Labai jau megstu pratestuoti savo ausytemis visokiausius experimentinius igyvendinimus....!

Aishku, kad duosiu :beer: , nors stebuklo ir pats nesitikiu, kad ir koks optimistas butchiau.
Shiaip mastau, kad uzh ta kaina galimetu susideti visai normalia aparatura. Deja ja detis reiktu periodishkai. Be to ash labai alergishkas visokiems narkomanams. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#17 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 kovo 21 - 08:29

Aš turėjau gerą CD grotuvą ir nenorėjau draskyti orginalaus kasetinio. Pakišau CD po keleivio sėdyne (arčiau vairuotojo pusės - laisvai galima keisti diskus - tuo pačiu ir po sijonu palysti), o galvą pritaisiau priekyje po orginalu - nelabai matosi, o ir dangtelį padarysiu. Vienu jungtuko nuspaudimu persijungia kitas agregatas. Tiesa reikėjo 9 rėlių bloko perjungimui. Gal kada prisiruošiu nufotografuoti. :rolleyes:
  • 0

#18 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 kovo 23 - 20:23

o rimtai po sydyne pakisti maga ir pajungti ne pigiau butu arba ant paneles sukonstruot ka nors uzdengti ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#19 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 23 - 23:47

Aha, po sedyne pats tas!!! Ypatingai keiciant diskus ar reguliuojant radiostoti ar garsa!.... Mazdaug - pro tarpeli tarp vairo ir paneles "ziuri i kelia", o ranka grabalioji po sedyne!.... :D :D :D Siaip protingai padaryta pas senesnes citrinas - "stock"inis dangtelis, "HLOP!!!" i visks!.....

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 kovo 23 - 23:49

  • 0

#20 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 kovo 24 - 22:16

Aha, po sedyne pats tas!!! Ypatingai keiciant diskus ar reguliuojant radiostoti ar garsa!....
Mazdaug - pro tarpeli tarp vairo ir paneles "ziuri i kelia", o ranka grabalioji po sedyne!.... :D :D :D
Siaip protingai padaryta pas senesnes citrinas - "stock"inis dangtelis, "HLOP!!!" i visks!.....

Ir tada mato, kad dangtelis uzhdarytas ir lauzhiasi, jei net nieko nera po apatchia.
Tas pats po sedyne. Jei uzhmato ragai.
Dar yra variantas montuot i panele skyle CD prapjovus ir ishvesti laidus mordai. Kol kas neapsiperdzhiu. Nerandu kas duotu siprintuva su padoriom kolonkem ishbandyt. Pirkti nebandzhius bishki per zhiauru.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0