Peršokti prie turinio


ausinimo sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1 Svečias_daugis_*

Svečias_daugis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 10:23

Kas gali buti?pakeiciau savo pezui galvos tarpines gumytes zodziu visa varikli sutvarkiau.Isvaziavau i gatves pradejau vazineti vandens temperatura maziau 95c nebuna kas gali buti?termostatas veiokia bet jis nepajegia numusti tokios temp!
  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 29 - 10:55

Kas gali buti?pakeiciau savo pezui galvos tarpines gumytes zodziu visa varikli sutvarkiau.Isvaziavau i gatves pradejau vazineti vandens temperatura maziau 95c nebuna kas gali buti?termostatas veiokia bet jis nepajegia numusti tokios temp!

TU3MC/L/Z varikliui si temperatura yra netgi mazesne nei darbine. Siulyciau nesinervuoti.

P.S. Pasaulyje per 150 metu prigaminta ne vienas simtas ir net ne du tukstanciai ivairiausiu varikliu.
P.S.S. jei nori sulaukti atsakymo, siulyciau i zinute ideti daugiau detaliu apie apsnekama automobili, jo pagaminimo metus bei pati varikli.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 10:59

p 605 3.0 24V 95 METU DUJOS :) TAI VA ZODZIU NZN KA DARYTI VARIKLIS SUTVARKYTAS PILNAI O TEMP KAIOP NEKRENTA TAIP NEKRENTA, AUTOSTRADOJ VISKAS OK 80 85 NORMA,O MIESTE BEDA KYLA IKI 100 IR DAUGIAU .KLAUSIU MEISTRU VIENI SAKO CIA NORMALU KITI KAD BLOGAI TAI IR NZN KA DARYTI,PATARKIT KAS BUVO SUSIDURE SU TOKIA PROBLEMA? aciu
  • 0

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:05

p 605 3.0 24V 95 METU DUJOS :) TAI VA ZODZIU NZN KA DARYTI VARIKLIS SUTVARKYTAS PILNAI O TEMP KAIOP NEKRENTA TAIP NEKRENTA, AUTOSTRADOJ VISKAS OK 80 85 NORMA,O MIESTE BEDA KYLA IKI 100 IR DAUGIAU .KLAUSIU MEISTRU VIENI SAKO CIA NORMALU KITI KAD BLOGAI TAI IR NZN KA DARYTI,PATARKIT KAS BUVO SUSIDURE SU TOKIA PROBLEMA? aciu

1) Baik rekti :unsure:
2) Patikrink ausinimo skyscio issipletimo bakelio kamsti (ar laiko spaudima)
3) Patikrink ventiliatorius bei jo termodaviklius
4) .......
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:08

pagal mane tai normali temperatura . pas mane 2.0l irgi apie 95laikosi
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:10

pagal mane tai normali temperatura . pas mane 2.0l irgi apie 95laikosi

Jei laikosi, tai dar nereiskia jog tai normalu. Ypac jei tai pagal tave :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:11

MANO MEISTRIUKAS JAU IR PRADARE TERMOSTATA KAD JIS ANKSCIAU PRADETU VEIKTI,MAN BAISU DABAR TIK 15 SILUMOS O KAIP BUS 20-25 SILMOS TAI VARIKLIUKAS ISILYDIS,IR RADIATORIU PLOVE,O GAL ZINAI MAZDAUG KIEK TAS TERMO DAVIKLI KAINUOJA?
  • 0

#8 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:15

MANO MEISTRIUKAS JAU IR PRADARE TERMOSTATA KAD JIS ANKSCIAU PRADETU VEIKTI,MAN BAISU DABAR TIK 15 SILUMOS O KAIP BUS 20-25 SILMOS TAI VARIKLIUKAS ISILYDIS,IR RADIATORIU PLOVE,O GAL ZINAI MAZDAUG KIEK TAS TERMO DAVIKLI KAINUOJA?

1) .......BAIK REKTI.......... Caps-Lock nuspausk, a? Toks pailgas mygtukas kaireje klaviaturos puseje. 3'ias nuo virsaus bei 3'ias nuo apacios
2) Kas cia per naujas termostatu reguliavimo "pradarymu" budas?
3) Kiek kainuoja tau atsakys veik bet kurioje parduotuveje kuri prekiauja autodalimis.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#9 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:17

MANO MEISTRIUKAS JAU IR PRADARE TERMOSTATA KAD JIS ANKSCIAU PRADETU VEIKTI,MAN BAISU DABAR TIK 15 SILUMOS O KAIP BUS 20-25 SILMOS TAI VARIKLIUKAS ISILYDIS,IR RADIATORIU PLOVE,O GAL ZINAI MAZDAUG KIEK TAS TERMO DAVIKLI KAINUOJA?

Kaireje klaviaturos puseje yra klavisas Caps Lock, kartais ziurek kaip rasai gerbk ir save ir kitus.
O 3.0 varikliuo 90-100 yra normali darbine temperatura per karscius ir virs 100, visi vazinejasi ir
daug galvos nesuka
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#10 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:25

nu pagal manuala tokia ir turi but.pas mane
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#11 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:29

nu pagal manuala tokia ir turi but.pas mane

"Pas tave", kaip supratau yra <citatos pradzia>" p 605 3.0 24V 95 METU DUJOS"<citatos pabaiga> ?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#12 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 kovo 29 - 11:43

nu tai ir atsakymas turi but ziurek manuale. ir gatava
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#13 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 12:00

nzn tiksliai kaip ten tas termostatas prasidaro as jo net akyse nemates bet meistriukas sake kad paankstino jo veikimo laika>zodziu viskas cia ok su ta mano variklio temp ir nereikia man tada daugiau ioeskoti siknoj smegenu :D
  • 0

#14 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 08:25

Sveikas,
matau kad ne per daugiausiai supranti masinuose, todel pasakysiu tau paprastai - tavo varikliui temp. apie 100 C' ir daugiau :o yra akivazdziai per daug, tad butinai turi sutvarkyti sia problemele jei nenori sugadinti variklio.... Dar sis bei tas - isitikink ar veikia tavo ausinimo ventiliatoriai - ar matei juos besisukant ? Jei jie veikia, bet temp. vis vien auksta, tai skaityk toliau....
Jei zinai kaip atrodo lituoklis bei rezistorius, skaityk idemiai CIA !!!! - rasi sprendima !
Na o jei paciam baisu - vaziuok pas bet koki elektrika.

Ir siaip butu idomu susipazinti su tavo meistriuku..... Labai jau idomu kaip jis sugeba termostato veikima "paderinti" ar "pridaryti" kaip tu rasei ..... ?! ^_^ <_< :blink:
  • 0

#15 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 14:05

Jei esi kaunietis mano mano meistriukas yra neries krantineje,jei idomu papasakosiu paskui konkreciai.Jo as apie masinas suprantu taip kaip apie kosmosa :D Tai tipo geriausia ideti kaip tu sakai varza i ta blokeli ir problemos pasibaigia?Zodziu jei kas nors zinot gera meistriuka kaune kuri tvarko situs reikalus pasakykit nuvaziuosiu apsilankyti!
  • 0

#16 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 02 - 17:23

Ar normalu kad vintiletorius isijungia prie 98c temp paskui nukrinta iki 95c temp ir laikosi?as girdejau kad vintiletorius turi du greicius?cia tiesa ar kliedesiai?ir jei tai tiesa tai nuo kada pradeda antru greiciu suktis jis?
  • 0

#17 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 balandžio 02 - 18:22

O preitaisu skydeliu temperaturos datchikas neturi raudonos juostos? Jei iki raudonos dar daug, tai gal ir normali ta 95 laipsniu temperatura (ypatch jei ventiliatoriai junginejasi).
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#18 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 03 - 08:06

nera pas mane jokios raudonos linijos tik temp surasytos ir viskas,ir nzn ar vitiletorius suka pirmu greiciu ar antru,
  • 0

#19 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 03 - 08:51

kai pirmu greiciu sukasi beveik nesigirdi letai sukasi o antru jau kaukia kaip variklis.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#20 Svečias_daugirdass_*

Svečias_daugirdass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 03 - 12:48

Tada pas mane ir antras greiti yra nes girdisi kaip sukasi vintiletorius,bandysiu deti varza cia forume vienas biciukas siule isideti ir baigsis visos problemos paziuresiu kaip tada bus,jei nieko nesikeis tai isvis parduosiu ir fsio busiu be pezo :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0