Jump to content


Blin neuzsivedu HELLP


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 13:08

Mano Pegasas visai ishdurnejo... 1996 12V 406 1.8 benzins - dujas... Krc. atvaziavau be problemu pas draugeli, ishgeriau aliaus, sedu namo vaziuot bo zmona pikta lauk, a mano pezs plia nesived, bande grebt kabino, kabino ir numiro, ash ji ir taip ir anaip, ir su dujom ir su benzu nu nx. Tadu ryte parvedziau daugiaw suprantanti savo kolegu, sukiojom zvakes visku pandem nu nx. Starteris suka o varikliui px. Tiesa kai nuemem oro filtra ir draugelis denge prie pat oro klapano ranka, variklis bende kazku grebt, bet beviltishkai. Daba stovi mano zirgas ir akys visiems bado, juokias kad ne mashinu nuspirkau... Ish pasiutimo noris kirvi ishsitraukti... Nu gerai problemos: 1) Anksciau sunkiai vesdavosi ir ant benzo ir su dujom, uzhsiveda o apsuku nelaiko, pavaziuoji kazkiek susinormalizuoja, dirba, sustoji kur nors vel vedi nors ir karshtas variklis, vel knisies, apsuku vel nelaiko, pavaziuoji normaliai. 2) Bega tepalas, nerandu kur, bijau varikli plauti... 3) Db visai nesiveda, starteris sukas, zvakes iskras duoda... bet nesikuria... nei ant benzo, nei su dujom. Uzdengus oro padavimo gofra atrodo, kad lyg toj uzsives bet nesiveda... 4) Kartais uzsidegdavo geltona lempute su pavaizduotu ant jos varikliu, bet pavaziuji uzgesta, tai vel uzsidega... dega neilgai koki 30 sekundzhiu. Gal kas gali padeti ir panagrineti mano beda... O ash ko0l kas jeshkosiu buksiravimo kablio ir tempsiu i diagnostika, beje gal kas zino kur gerai ir nebrangiai daro... VILNIUS ishanksto dekoju... Anzalmas :D Jai rimtai gal kas kokiu minciu pabers...
  • 0

#2 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • posts 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Posted 2007 April 20 - 14:41

1. kokia duju iranga ? 2. gal signalizacija yra ? jei paprasta duju iranga, I -II kartos, po kapotu turetu but itaisytas saugiklis (bent jau pas man yra 7.5A) jei jis nusproges nesives nei dujom nei benzu. p.s. ka tau diagnostikoj su neveikianciu mataru pasakys ?
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#3 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2007 April 20 - 16:31

Kai man buvo apie 15 metu vienam nemegiamam mokytojui i duslintuva ikisom slangele o per ja makroflekso neblogai ivarem.... Is lauko niek nesimato. Kai jis bande namo varyti nesiveda nors tu ka, arba iskart uzgesta... Ilgai ir nuobodziai jis ziguliuka gaivino... Atrodo keite zvakes, kuro filtra... Tampe pririses prie fizoriuko golf'o. Net nezinau kaip jam tie bairiai baigesi.... ;] Vat... Gal ir nepanasu, bet kazkaip primine situacija B) . Nors atvirai as vaziaves tik su kokiomis 5 benzininemis masinomis, o po kapotu apskritai nelindau. :blink: Man dyzeliukai patinka :wub: Beje nerekomenduoju tokius pokstus kam nors daryti.. Labai geda dabar :( Tikiuosi mokytojas dabar nenusipirko pugo ir forume nesedi :blink: :blink: :blink:
  • 0
kažkaip.....

#4 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 17:36

Kai man buvo apie 15 metu vienam nemegiamam mokytojui i duslintuva ikisom slangele o per ja makroflekso neblogai ivarem..[..] Labai geda dabar :(

Pavasarį vieniems švaros manija užeina, kitiems morčius prasideda, o tau, panašu, viešo nuodėmių išpažinimo maratonas kokis tai stuktelėjo :D
  • 0

#5 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2007 April 20 - 17:40

... o tau, panašu, viešo nuodėmių išpažinimo maratonas kokis tai stuktelėjo :D

na jau.... :unsure: cia taip truputi ne i tema ;) O gal.... :blink:
  • 0
kažkaip.....

#6 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 18:12

krc dujos lpg tiesioginis purshkalas tiesiai ish olandu... gal t.p. turim koki saugikli... Hm del signalkes nezn. net kokia nu paparasta... olandishka kazkokia... Ir psio shendie bandziau landzioti ieshkoti priezasties bad kaip pasipile kruša tai jomajo... Vot ir nezinau kaip ta motoro atgaivint... :D
  • 0

#7 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 18:38

Ir dar pastebejimai, radau sugedusi saugikli nu ten kur kalkuliatorius nr 1. pasirodo cia prikurkes, neriukau hm, net nezinojau kad ji neveik... :D Ka daryti... toks jausmas kad kuro nepaduoda, zvakes tikrinau, shvarios neuzpiltos, ziezerba... ir nezinau koki cia shamana pasikviesti, kad man mashinuka prikeltu... prisirishau ash prie savo PEGASO... Ir dar beda nu bl. buksiravimo kilpa kazkur nukishau nerandu, o pirkti tai susitariau uzh 20 lt. su vienu atvaziavau i susitarta vieta laukiau... o tas zhasinas neatvaziavo... Teko pezui buti neishtikimam su troliku... Bloga diena... dar kaip pagalvoju, kad svetimam rajone stovi ir gera vieta uzhima... ek tikiuos nebrukshtels man su raktais per shona...
  • 0

#8 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2007 April 20 - 18:56

ir nezinau koki cia shamana pasikviesti, kad man mashinuka prikeltu...

Gal sita klubieti turejai omeny? :lol: :beer:
  • 0

#9 Svečias_toredo_*

Svečias_toredo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 19:01

Tai kuro gal nepaduoda. Gal wazinejai su tusciu benzo baku ir siurbli sudeginai. O siaip po nakties salta dujom uzsiwesdawo?
  • 0

#10 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 19:07

Ne nu rebiatos negerbiat manes visai... nu kad durnas ash ir pats zinau, bad pas mani bake pastoviai 20 l. benzo plaukioja... be to duju balionas beviaik pilnas... Vesdavosi visa laik, tik sakau apsuku nelaike... bet ir su benzu t. p. x zino kas jai atsitiko, sakau kazkoks zjbas... nesived... :beer:
  • 0

#11 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 20 - 21:51

Gal sita klubieti turejai omeny? :lol: :beer:

Sita, uzskaitau!!! :beer: Noretusi padeti zmogui, bet kodangi absoliuciai negerbiu "gazpromo"....sorry... :beer:
  • 0

#12 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 21 - 08:29

atvaziavau be problemu pas draugeli, ishgeriau aliaus, sedu namo vaziuot..

o cia tavo manymu normalu?


Gerai: speju su oro padavimu bus susija. kadangi dujos paprastos, shaude bezdejo 100% ir dar kolektorius plastikinis ne? ziurek kad nebutu slangai nusimove, skyliu isluzusiu ir panasiai..
  • 0

#13 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 24 - 11:30

Nun tai dujos 3 kartos... Nezinau ar paprastos, vieniems paprastos kitiems ne, dar bajeris tai kodel tadu ant benzo nesiveda??? Jai beda su dujom, tai benzas turetu grebt. :ph34r:
  • 0

#14 Svečias_Diavolo_*

Svečias_Diavolo_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 24 - 12:20

Gal kas turite atliekama buksiravimo kilpa parduot???
  • 0

#15 marco

marco
  • Senbuviai
  • posts 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Posted 2007 May 01 - 19:04

kai turejau 605 2l taip irgi buvo, nesikure nei ant benzo nei ant duju, nors tu ka daryk (net ant buksyro). viskas kainavo 360lt, o kad pasalint gedima uzteko tik zvakes pakeist (60lt zvakes is tu 360 kainavo). gera pusdieni ieskojo gedimo per kompus ir pan (mano manymu ir kiek maciau tai jau jis zinojo ta gedima tik kad tempe laika ir issipisinejo ir daba jis taip daro kiek teko girdet, tik nenoriu as to meistro ivardint) ciut neipisau jam po to :ph34r: P.S. kartais tas "baisus" gedimas, kuri tie meistrai ivardija buna toks elementarus, kad ir pats gali susirast ir pasitaisyt gedima. po sios situacijos pirma pats viska isanalizuoju ir jei nepavyksta pasitaisyt tik tada lekiu pas meistriuka
  • 0

#16 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 May 01 - 20:10

... kiek maciau tai jau jis zinojo ta gedima tik kad tempe laika ir issipisinejo ir daba jis taip daro kiek teko girdet, tik nenoriu as to meistro ivardint) ciut neipisau jam po to :ph34r: ...

ta kaip tik reiktu ta meista ivardint kad kiti pas ji nevarytu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#17 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2013 February 23 - 17:23

turiu panasia beda kaip temos autorius. masina stovejo virs savites garaze. numire akumas nuo muzikos klausymo. pajungiau pakroveja. pakeiciau dezes tepalus,pakeiciau variklio tepalus. bandau vesti ir nesiveda. nesikuria nei ant bendzo nei ant duju. nesuprantu kas galejo atsitikti.priestai vazevo ok. ps. kur yra degimo ijungimo rele?
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#18 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2013 February 24 - 15:03

issiaiskinau kad siurblys neysijungia. galvojau siurblys pamire. bet sroves iki jo irgi neateina. tai kazkas blokuoja uzvedima kad net siurbly atjungia. kas galejo atsijungti issikrovus akumui? tik keista kad ir ant duju neina uzvesti. help :wacko:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#19 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 February 24 - 15:45

Tokiais atvejais būna du pirminiai gelbėjimai: eterio purškalas oro filtran ir bandymas kurt, bei patampymas ant šlipso. Jei nepadeda, tada jau svarstymas gilesnis...
  • 0
... labai piktas diedas...

#20 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2013 February 24 - 15:53

tampymas nebent bandant uzkurti dujom tada. nes benzu tai prasmes nera nes siurbliukas net neisijungia benzo. man keista kad ant starterio dujom neuzsikuria
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users