Peršokti prie turinio


Garso stiprintuvai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 84

#1 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 13:04

Sveiki, norejau paklausti, gal kas esat susidure su BOSHMAN firmos stiprintuvais, kokie atsilepimai butu ? del konkretaus modelio dar neapsisprendziau, bet kazkur apie 1.5 KW gerai butu. dviem subams.
  • 0

#2 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 15:04

neiskris masinos langai nuo 1,5 kw?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#3 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 15:24

nu manau kad ne :P
  • 0

#4 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 balandžio 22 - 15:33

Turejau boshman firmos pyscialkas, mokejau 40 lt uz viena... SUDAS paskutinis tas boshman... per pora menesiu parejo... nepirk taupyk Soniui arba kenwoodui arba pionieriui
  • 0
Nuotrauka

#5 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 15:34

nes pas mane jokio stipriako ner bet ik koloneles pakeisto ir tai jau jei ant didelio garso uzleidi pradeda drebet dureles kokios :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#6 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 balandžio 22 - 15:37

Su-as su-as su-as..... beje ir tie kiti isvardinti yra dideli su-ai.... Nesupykit tu firmu gerbejai tik pasakiau savo nuomone
  • 0

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 22 - 16:16

as tik viena karta buvau susidures su boshman, tai buvo elipses, dar audinej buvau susidejes, uz naujas gal 160 lt atidaviau lyg buvo 180w , tai ispudis neblogas buvo, pagal garso kokybe man buvo ne prasciau nei 200w pionier. tai paklauses draugelis ir tas buvo tokias pat nusipirkes bet jam po kokiu metu viena sudege. :mad:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 16:25

nes pas mane jokio stipriako ner bet ik koloneles pakeisto ir tai jau jei ant didelio garso uzleidi pradeda drebet dureles kokios :)

pas mene durelese yra neorginalai ideti, ten zemu pas jas nera , tai dyrys tikrai nedreba :D
  • 0

#9 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 16:27

Su-as su-as su-as..... beje ir tie kiti isvardinti yra dideli su-ai.... Nesupykit tu firmu gerbejai tik pasakiau savo nuomone

tai tavo nuomone kurios firmos stiprintuvai yra geri, jei soni pionierius kenvudas su-as
  • 0

#10 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 16:30

pas mene durelese yra neorginalai ideti, ten zemu pas jas nera , tai dyrys tikrai nedreba :D

nu vat o pas mane tos kur idejau i duris skaitos kad daugiau zemu juos duoda... nors aisku tai ne bosas...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#11 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 22 - 16:40

jei subui taj patarciau pirkt amerikanska pyle concord. turejau concorda taj super bet akuma valgo reikia kondiko butinai. o jame tas pliusas kad jis bridzinasi iki 1 kanalo . buvo pas mane 4x400watu RMS bet subridzinus iki vieno o vaikyti. viskas ishbarskejo masiniuky. o pyle draugelis turejo taj buvo patenkintas kol nepaskolino kai auto pardave ir veikejas kazkoks susvilino. o del bochmanu tai ka galiu pasakyt ten ka raso taj puse ir gal net dauiau ishmesk. nes pajungus tiek pat vatu turinty kita stepra garsas visai kitas. dar galiu patart nepigu malonuma alpinos bosiniai stepraj ziauriai geri. irgi turejau pardaviau nesenai.dbr pionieriu turiu bet jau dbr tik paklausyt sau susidejau o ne kitiem kas uz 200m nuo auto :D
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#12 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 18:45

nu ten 4 po 400 W bridzu 2 po 800 W tai cia po 300 rms kazkur. 700 lt nori naujas cia is pardos kur muzona deda netoli savanoriu su kipro petrausko kur kertasi. nu sake kad dar niekas nesiskunde. o tai kokia kkaina to konkordo ? ple truputi 4x400 RMS perdaug :P ir isvis kur butu geras stiprintuvu pasirinkimas kaune ?
  • 0

#13 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 20:36

be to cia biski ne i tema bet susije su stiprintuvu. va turejau anoj masinoj tokia beda. magas pas mane blaupunkt ir stipriaka prie jo buvau pajunges bet buvo tokia beda kad kai vaziuoji girdisi toks cypimas nuo apsuku. ten sake det kazkokius filtrus... na buvau nupirkes radijo daliu parduotuvej bet nepadejo. vistiek cypimas nedingo. tai kol nesuzinojau kaip isprest sita problemele net nesiryztu det i savo peziuka stipriaus.

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2007 balandžio 22 - 20:37

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#14 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 20:58

be to cia biski ne i tema bet susije su stiprintuvu. va turejau anoj masinoj tokia beda. magas pas mane blaupunkt ir stipriaka prie jo buvau pajunges bet buvo tokia beda kad kai vaziuoji girdisi toks cypimas nuo apsuku. ten sake det kazkokius filtrus... na buvau nupirkes radijo daliu parduotuvej bet nepadejo. vistiek cypimas nedingo. tai kol nesuzinojau kaip isprest sita problemele net nesiryztu det i savo peziuka stipriaus.

Ko gero akustiniai laidai garsekalbiams buvo pravesti kartu su jeginiu stipro maitinimo laidu!??
  • 0

#15 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 21:09

Ko gero akustiniai laidai garsekalbiams

cia linijiniai tipo? is pradziu tai jo buvo toj pacioj pusej bet paskui pasake kad taip negalima tai vel viska is naujo pervedziau i linijinius pervedziau kitoj masinos pusej.
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#16 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 21:33

Dingo zyzymas? Panasus i turbinos, spaudziant akseleratoriu....? ;] ;] ;]
  • 0

#17 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 22 - 21:45

nu ten 4 po 400 W bridzu 2 po 800 W tai cia po 300 rms kazkur. 700 lt nori naujas cia is pardos kur muzona deda netoli savanoriu su kipro petrausko kur kertasi. nu sake kad dar niekas nesiskunde.

o tai kokia kkaina to konkordo ?
ple truputi 4x400 RMS perdaug :P

ir isvis kur butu geras stiprintuvu pasirinkimas kaune ?

nu nevisada ka raso tiek buna bet taj tu nori visko naujo kaip matau?nemanau ar verta uz 700lt pirkt. paziurek www.audiolitas.lt gal ten ka rasi
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#18 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 21:55

Dingo zyzymas? Panasus i turbinos, spaudziant akseleratoriu....?  ;]  ;]  ;]

ne nedingo... nu jo kuo labiau spaudi akseleratoriu tuo labiau zyzia.

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2007 balandžio 22 - 21:55

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#19 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 22 - 23:06

ne nedingo... nu jo kuo labiau spaudi akseleratoriu tuo labiau zyzia.

Yra variantas, kad lineikos kazkurioi vietoi nuogai lieciasi su masinos korpusu, jei neklystu korpusu teka kintanti minusine srove, tai gali itakoti problemele.....buvo keletas atveju, kai kisant laidus ir grazinant atgal slenksciu apdaila hebryte samariezais pazeisdavo laidus ir ilgai jeskojo slieku - is kur ta "turbina" atsirado??? B) B) B)
  • 0

#20 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 balandžio 22 - 23:14

ziurint ko nori is to stiprintuvo ir kokio lygio pas taves visa aparatura ? Tikrai nepirk boshman, geriau, kad ir ta pati pioneer. Kodel jum firma Vibe = Boose ??? Del lineiku tai kazkas blogai su minusu, dek filtra, o jei nepades tada vaziuok pas meistra ( man buvo ta pati liga tai prasivedziau visus laidus ).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0