Peršokti prie turinio


vel del guoliu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Svečias_tomsonas_*

Svečias_tomsonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 19:58

uzsip....kariaut su tuo uzesiu auto priekyje....ar galit kas nors normaliai paaiskint kaip nustatyti ar uzia guolis ar ne...nes du servisai tai mane parajuokino pakele auto ant keltuvu ir pasuko ranka ratus - taip nustate kad guoliai tavrkoj :lol: :lol: jei man pradeda uzti tik prie ape 50 km/h greicio tai kaip jis nustate pasukes vos vos ---grybai. be to tikrinimas vaziuojant ir sukant kairen desnen padeda gal tik specam o man sunku tai isgirsti...nezinau ka daryt ...ar aklai keisti abu guolius (o jei vistiek uz) ar serviso darbuotoja sodint i auto ? patarkyt ka jus daret jei tokia situacija buvo ? P.S. o gal uza padangos ar atip gali buti ? padekit man ..aciu.
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 02 - 20:14

guoliai jei uzia tai vaziuojant sukinejant vaira tai tikrai keis garsa.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_tomsonas_*

Svečias_tomsonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 20:40

guoliai jei uzia tai vaziuojant sukinejant vaira tai tikrai keis garsa.

o kas dar gali uzti ?
  • 0

#4 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:03

o kas dar gali uzti ?

gal is pavaru dezes sklinda garsas
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#5 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:15

uzsip....kariaut su tuo uzesiu auto priekyje....ar galit kas nors normaliai paaiskint kaip nustatyti ar uzia guolis ar ne...nes du servisai tai mane parajuokino pakele auto ant keltuvu ir pasuko ranka ratus - taip nustate kad guoliai tavrkoj :lol: :lol:

jei man pradeda uzti tik prie ape 50 km/h greicio tai kaip jis nustate pasukes vos vos ---grybai.

be to tikrinimas vaziuojant ir sukant kairen desnen padeda gal tik specam o man sunku tai isgirsti...nezinau ka daryt ...ar aklai keisti abu guolius (o jei vistiek uz) ar serviso darbuotoja sodint i auto ? patarkyt ka jus daret jei tokia situacija buvo ? P.S. o gal uza padangos ar atip gali buti ?

padekit man ..aciu.

taip jie ziuri ar nekliba ratas,nes kai pareina guolis ratas makaluojasi i visas puses.
  • 0

#6 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:28

ranka pasukant nustatyti tikrai imanoma - vienas meistrukas ish kart man senam toledukui guoli parejusi rado (buvau pasakes tik kad girdzhiu o ish kur nezhinau - pataike ish pirmo sykio. Kiek suprantu nei jis juda besisukdamas, nei kaukia - guoliai barshka - o geri mechanikai tam ausi turi. Dar shiaip pakelus rata galima patikrint stipriei abiem rankom klibinant rata - jauchiasi laisva eiga (labai silpnai, bet greitai klibinant pajausti galima). Aishku gali ir kas nors dar klibeti - ne guoliai. Tokiu atveju reikia visus mazgus patikrint su kokiu lauzhtuvu.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#7 Svečias_Donce_*

Svečias_Donce_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:56

As tai taip tikrinu: pakeliu vienos puses rata domkratu, uzkuriu varikli, ijungiu 5 begi ir isuku iki kokio 120-140km/h(ziurek kad nieko arti nebutu, nes akmenukai is padangos protektoriu issilaksto), tada jungiu laisva, gesinu varikli ir i lauka prie rato varau paklausyti - gerai girdisi jei uzia. Jei jau labai guolis parejes - nereikia net variklio gesinti - ijungi 5 begi (apsukos laisvos eigos) ir taip gali isgirsti ausi arciau prikises kaip saruotukai braska. O po to kita rata taip pat patikrinu.
  • 0

#8 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 gegužės 03 - 06:38

Donce, ar nebijai, kad padanga issimontuos? Tada islakstys ne tik akmenukai, bet ir posparniai, sparnai, kapotas,.... Suleks kaimynai. Jei pakeli viena puse ir issuki iki tokio greicio, tai ratas sukasi 240-280 km/val. Kamikadze. :ph34r:
  • 0

#9 Svečias_Micro_*

Svečias_Micro_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 10:33

Siaip guolei taip ir tikrinami pasukus rato nieks neima ir nenagrineja guolius :D Lietuviai jog tinginiai pasuki irgirdi kaip grazei uzia silpnai bet isgirst imanoma:D Siaip pas mane tas pats barskejimas tai tipo sake kazkas tipo traukes atsilaisvinusio tai reik sutempt nu kita savaite varau pas dede fede i garaza tai pasakysiu kas dar gali uzt:)
  • 0

#10 Svečias_Donce_*

Svečias_Donce_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 11:25

Donce, ar nebijai, kad padanga issimontuos? Tada islakstys ne tik akmenukai, bet ir posparniai, sparnai, kapotas,.... Suleks kaimynai.
Jei pakeli viena puse ir issuki iki tokio greicio, tai ratas sukasi 240-280 km/val. Kamikadze. :ph34r:

Manau tu klysti del rato sukimosi greicio - bent jau pas p405 greicio trosas sukasi nuo ilgojo pusasio. Jei gali - paaiskink is kur ta dviguba skirtuma tarp spidometro ir rato realaus greicio istraukei.
  • 0

#11 Svečias_tomsonas_*

Svečias_tomsonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 11:44

uzdejau naujus 17 ratus ir plonas labai padangas gal del to uzia ?????????? padangos ?
  • 0

#12 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 03 - 13:22

Donce, ar nebijai, kad padanga issimontuos? Tada islakstys ne tik akmenukai, bet ir posparniai, sparnai, kapotas,.... Suleks kaimynai.
Jei pakeli viena puse ir issuki iki tokio greicio, tai ratas sukasi 240-280 km/val. Kamikadze. :ph34r:

Manau tu klysti del rato sukimosi greicio - bent jau pas p405 greicio trosas sukasi nuo ilgojo pusasio. Jei gali - paaiskink is kur ta dviguba skirtuma tarp spidometro ir rato realaus greicio istraukei.

del to kad viena rata sustabzius kitas ratas sukasi dvigubai greiciau tai Alba neklysta, o apie parodymus spidometre tai jau cia kita kalba nuo ko pajunkts reik ziuret
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#13 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2007 gegužės 03 - 15:35

del to kad viena rata sustabzius kitas ratas sukasi dvigubai greiciau tai Alba neklysta, o apie parodymus spidometre tai jau cia kita kalba nuo ko pajunkts reik ziuret

Paaišinkit ir man, kodėl turi ratas suktis dukart greičiau - juk ryšys tik mechaninis (jei būtų elektrinis (srovės stipris/įtampa, kt.), tada - galbūt), o dėl mažesnės apkrovos transmisijai ar ratai ims suktis greičiau?
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#14 wikkys

wikkys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 122
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 405 Vendome

Parašyta 2007 gegužės 03 - 16:01

Pas mane su 405 irgi istorija buvo. Vazinejau vazinajau, pradejo uzt, nu galvoju xana, reikia guoli keist, bet ikiriai, ypac prie koki 70 km/h... Pasitikrinau Donces metodu, tik aisq kam reikia iki 140 km/h ta ratu sukt :? Ogi pasirodo, kad niekas neuzia, mistika. Pasikeiciau, ratus i zieminius, nes jau rudens pabaiga buvo, uzimas dingo. Tai suprask, ar padanga kalta, Diskas biski kreivas buvo, nes vairas vibravo prie kokiu 110 km/h
  • 0

#15 Svečias_Donce_*

Svečias_Donce_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 21:16

Tiek daug isuku, kad akmenukai islakstytu iki man ateinant prie rato. be to kol imusi laisva isjungi varikli ateini prie rato - ten lieka kokia 60-80 km/h ( kaladeles, guoliai ir t.t. priesinasi). O kokiu greiciu jusu ratas sukasi ir nuo kur spidometras prijungtas - cia jau kaip ir patiems issiaiskinti reiketu :), as savo patirtim pasidalinau.
  • 0

#16 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 gegužės 06 - 18:52

Donce, o kaip perduodamas sukimasis i ratus? ar viena rata uzblokavus, kitas sukasi tuo paciu greiciu? Reiktu pastudijuoti greiciu deze. O nuo kur pas tave spydas pajungtas tik tu ir zinai. ;]
  • 0

#17 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 06 - 20:23

nieko as cia nematau sudetingo jei girdisi uzimas vienoj pusej tai arba guolis arba padanga, dedi priekine padanga ant galo o galine ant priekio ir ziuri jei dingo viskas aisku tada, bet cia irgi problema gali ir galine padanga buti isdauzyta :) nu jei kas tai guolis gi ne karve kainuoja nusiperki guoliuka vezi pas mane perpresuoju ir zinosi kad guolis tikrai geras ;) siaip daugiau niekas uzti kaip ir negaletu tik padanga arba guolis....
  • 0

#18 Svečias_semkam_*

Svečias_semkam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 14:19

man labai panaši liga, skirtumas tik toks, kad sukant į dešinę garsas dingsta. dvejuose servisuose buvau - nieko neranda, nes pakėlus mašiną jokio ūžimo nėra. Rato guolį pakeitė - nepadėjo. Pasiūlė pusašio guolį pakeist, bet blemba, jei vėl ne tas... nesinori pinigus vėjais leist. Bet ar kitas sprendimas yra?
  • 0

#19 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 18:03

o kurios puses guoly keite? gal desines? :D siaip arba kaires puses guolis arba kaires puses padanga isdauzyta man passatui buvo tas pats guoly pakeiciau o viskas tas pats o kai padangas prieki su galu sukeiciau dingo...
  • 0

#20 Svečias_semkam_*

Svečias_semkam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 15 - 07:07

o kurios puses guoly keite? gal desines?


nuuuuu.... jo :huh: o tai ne dešinė pusė kalta, kai į dešinę sukant garsas dingsta? apkrova tai apmažėja... ar aš loxas ir nieko fizikoj neišmanau? :blink:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0