Peršokti prie turinio


Nuotrauka

dega lempute variklio diagnostika


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

#1 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2007 gegužės 07 - 13:41

gal kas ka patarsit? vakar vaziavau ir uzsidege variklio diagnostikos lempute poto uz kokios 1min uzgeso, veliau vel lyg ir nieko, bet vedziau masina ir vel uzsidege ir taip pat uzdeso :blink:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#2 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 07 - 16:51

ai pas mane degaliojasi daznai. cia daug priezasciu gali buti, pas mane tai ta AVAC sistema, ar kaip ji ten, nu tos membranos, neveikia. nuvezhk i servisa, pajungs prie kompo ir pasakys kas blogai :)
  • 0

#3 Svečias_byzgis_*

Svečias_byzgis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 26 - 21:55

jaigu dega lampeckos tai geriau parduoti masiniuka.nes korbikuij paskutinioji ateina.o jis tikrai nera is pigiuju.pas mane ir uzsidegdavo lempute,bet vaziavo normaliai.po pusmacio prasidejo apsuku kritimai,gesinejimai.dariau diagnostika.pasiule pakeisti korbika.cia yra pezu amzina problema
  • 0

#4 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 26 - 22:00

gal kas ka patarsit? vakar vaziavau ir uzsidege variklio diagnostikos lempute poto uz kokios 1min uzgeso, veliau vel lyg ir nieko, bet vedziau masina ir vel uzsidege ir taip pat uzdeso :blink:

va mano cupui tas pats ,uzsidega ir vel uzgesta ,buvau daryt variklio diagnostika tai nieko nerado :(
  • 0

#5 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 gegužės 29 - 11:53

jaigu dega lampeckos tai geriau parduoti masiniuka.nes korbikuij paskutinioji ateina.


Patikslinimui. O apskritai buvo 406tu su karburatoriniais varikliais?

Ramunas

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2007 gegužės 29 - 11:54

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#6 Svečias_byzgis_*

Svečias_byzgis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 14:48

sakydamas korbikas turejau galvoje visa ipurskimo sistema :P
  • 0

#7 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 01 - 09:35

Prisidesiu prie to pacio - pas mane uzvedus variklio diagnostikos lempute uzgesta po kokiu 10 sek. Vakar pavazinejus per skvala ir paplaukiojus po puses metro balas, ji isvis uzgeso gal tik po 3 min.. <_< Servise anksciau ziureta nieko neranda... -_-
  • 0

#8 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 06 - 17:16

pastebejau jog sukant po vieta ji neuzsidega ,bet va kaip taisykle isvykstu i ilgesne kelione ir va uzsidega ...sustoji pakelej ,isjungi varikly ,vel uzvedi ir nebesviecia :) kas svarbiausia dariau 3 diagnostikas bet nieko nera :ph34r:
  • 0

#9 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2007 birželio 07 - 13:20

pasiradariau diagnostika bet irgi niek nerado :mellow: o kam tu dariai 3 diagnostikas vienos neuzteko :D beto kiek uz jas mokejai
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#10 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 07 - 18:38

pasiradariau diagnostika bet irgi niek nerado :mellow: o kam tu dariai 3 diagnostikas vienos neuzteko :D beto kiek uz jas mokejai

mokejau tik uz viena 80 lt o kitos nemokamos :D
  • 0

#11 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 08 - 07:23

Kur cia taip nemokamas dalina? Profilaktiskai apsilankysiu :D
  • 0

#12 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 08 - 11:23

Kur cia taip nemokamas dalina? Profilaktiskai apsilankysiu :D

na cia tik man taip pasiseke :D
  • 0

#13 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2007 birželio 09 - 08:02

jaigu dega lampeckos tai geriau parduoti masiniuka.nes korbikuij paskutinioji ateina.o jis tikrai nera is pigiuju.pas mane ir uzsidegdavo lempute,bet vaziavo normaliai.po pusmacio prasidejo apsuku kritimai,gesinejimai.dariau diagnostika.pasiule pakeisti korbika.cia yra pezu amzina problema

kiek sumokejai uz jo keitima nes jauciu galbut ta pati problema :huh:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#14 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 14:58

vakar uzsidege vek lempacka,ir dingo trauka,gali spaust gaza ir ne velnio ,siandien vel viskas ciki ,lyg niekur nieko,gal pas ka panasiai buvo? padekit o tai jau nzn ka daryt :)
  • 0

#15 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2007 birželio 10 - 16:26

vakar uzsidege vek lempacka,ir dingo trauka,gali spaust gaza ir ne velnio ,siandien vel viskas ciki ,lyg niekur nieko,gal pas ka panasiai buvo? padekit o tai jau nzn ka daryt  :)

jauciu cia su ipurskimu pas tave ir pas mane beda :angry:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#16 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 16:51

jauciu cia su ipurskimu pas tave ir pas mane beda  :angry:

nelaiko nervai ,nuvarau tvarkyt tai nieko neranda :mad: taip ir vazineju su galvos skausmu...... parduot nesinori :(
  • 0

#17 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 10 - 16:59

man kazkas buvo mineje kad kai ka nors padaro su varikliu tai geriausia yra atjungti kompa kad jis pamirstu visokius gedimus... nors as cia sakau tik man kazkas taip sake buvo...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#18 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 17:03

man kazkas buvo mineje kad kai ka nors padaro su varikliu tai geriausia yra atjungti kompa kad jis pamirstu visokius gedimus... nors as cia sakau tik man kazkas taip sake buvo...

o man va sake "atjunk nakciai akuma ir viskas bus ciki" :D tipo reiks bandyt :lol:
  • 0

#19 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2007 birželio 10 - 17:10

tai kai daro diagnostika gi gali panaikinti senus gedimus apie kuriuos dar kompas ispeja nu bet jei gedimas egzistuoja tai ir su kompu rodo kad neimanoma panaikinti. Man pvz nuvariau diagnostika panaikino tipo buves kazkoks senas degimas uz kokios sav. vel lempute kartais uzsidega. :huh: o del akumo atjungimo tai abejoju :D nors gal... :lol: :huh:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#20 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 17:19

tai kai daro diagnostika gi gali panaikinti senus gedimus apie kuriuos dar kompas ispeja nu bet jei gedimas egzistuoja tai ir su kompu rodo kad neimanoma panaikinti. Man pvz nuvariau diagnostika panaikino tipo buves kazkoks senas degimas uz kokios sav. vel lempute kartais uzsidega.  :huh: o del akumo atjungimo tai abejoju  :D  nors gal...  :lol:  :huh:

vava,man ir senas klaidas istryne,bet jos sugryzo ... :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0