Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nesusije su PEUGEOT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

Apklausa: Legali-nelegali alga (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Legali-nelegali alga

  1. 1. Mano alga legali (31 balsai(-ų) [65.96%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 65.96%

  2. 2. Mano alga nelegali, gaunu dali algos voke (16 balsai(-ų) [34.04%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 34.04%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 08:36

Ne velnio ta visa Lietuva nebaigia legalizuotis, man tai kesta, kad sioje apklausoje dauguma gauna legaliu pinigu ir tas yra gerai :beer: Is mano pazystamu rato tai turbut kokie 99% gauna nelegalias algas...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#42 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 08:41

Dabar vias Lietuva baigia legalizuotis.
Pries pora metu puse algos gaudavau vokelyje, o dabar viska moka baltai.
Bet orgi sugalvjo afera, kaip maziau moketi mokesciu.

ale kazi kaip man ce sviechiasi kad vagiama ish saves yra? :D aferistai blin....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#43 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 14:03

/me viska gauna legaliai - valdzios institucijos kitaip nesugeba :lol: mokesciu inspekcija numato generalini trumpinima, asmeniskai informuoja itariamu imoniu vadus ir dalis ju jau kita savaite pradejo moketi normaliai o del atostoginiu, biuleteniu ir lizingu, budavo sitas :( kai gaudavau 430 ant popieriaus ir 2K i rankas. Jaunas, nepatyres buvau, sutikau kai teip pasiule, dziaugiausi, kad galiu daugiau gaut. Uztat kai prireike atostogu iseit gavau 350 Lt menesiui ir pasakyma - juk nedirbi ta menesi, uz ka tau moket... va taip vat. beje, mokesciu nasta LTU anaiptol ne pati didziausia...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#44 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 14:09

Dirbu jau antroj darbovietej, bet kolkas tiek pirmoj tiek dabar gaunu viska legaliai. Cia aisku viskas legalu del to, kad tos abi darbovietes buvo valstybines istaigos. Kolkas privaciose strukturose dar neteko padirbeti...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#45 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 14:52

beje, mokesciu nasta LTU anaiptol ne pati didziausia...

IMHO - koks skirtumas kiek tu mokesciu sumokam valstybe - jeigu jus dabar gaunat tarkim mokat valstybei 30% ir i rankas gaunat 3K, ka jus galvotumet jei kas pasiulytu varianta 90% valstbei ir 6K i rankas? :D
aishku kuomet ivairiais budais yra paslepiami mokesciai - tada kad ir kaip butu gaila, stabdomas ekonomikos augimas :(
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#46 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 22:54

Budamas studentu teko visur padirbeti - pradedant sargu, baigiant reklamos ir veliau pardavimu vadybininku. Tai blyn, tik dirbant kurjeriu mane idarbino menesiui oficialiai! Bet tada man buvo dzin kam ir kur ejo stazas, svarbu as gaudavau siek tiek pinigeliu. Kita vertus jei dabar pamatyciau savo Soc.knygelej visus tuos irasus.... Siuo metu gaunu pilnai ka uzdirbu i kortele ir moku visus mokescius. Del to galiu tureti lietnykus issimoketinai B) O vat zmona gaudavo savo alga i vokeli, o oficialiai ant popieriaus buvo tik 500 Lt. Buvo tai dzin, bet kai gime vaikas, tai supratom.... Jos drauge uz vaiko babkes nusipirko Nisan Premiera, o musu gaunamu pinigeliu vos ant Pampersu uzteko.... Kaip toj reklamoj... :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#47 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 23:27

Budamas studentu teko visur padirbeti - pradedant sargu, baigiant reklamos ir veliau pardavimu vadybininku. Tai blyn, tik dirbant kurjeriu mane idarbino menesiui oficialiai! Bet tada man buvo dzin kam ir kur ejo stazas, svarbu as gaudavau siek tiek pinigeliu. Kita vertus jei dabar pamatyciau savo Soc.knygelej visus tuos irasus.... Siuo metu gaunu pilnai ka uzdirbu i kortele ir moku visus mokescius. Del to galiu tureti lietnykus issimoketinai B) O vat zmona gaudavo savo alga i vokeli, o oficialiai ant popieriaus buvo tik 500 Lt. Buvo tai dzin, bet kai gime vaikas, tai supratom.... Jos drauge uz vaiko babkes nusipirko Nisan Premiera, o musu gaunamu pinigeliu vos ant Pampersu uzteko.... Kaip toj reklamoj... :ph34r:

aha - uzhsiminei apie vaikus tai prisiminiau - tie kurie dirba ala dalis oficialiu pinigu, dalis autoriniu gali bandyti daryti toki finta: eini vaiko auginimo atostogu, visa suma susitari kad moketu per autorinius, kadangi oficialiai pasidarai bedarbis - gauni pashalpa ten kazhkokia.... ir taip metus ar dvejus....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#48 Svečias_Kukusas_*

Svečias_Kukusas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 08 - 13:59

As tai visa alga gaunu voke <_<
  • 0

#49 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 spalio 08 - 14:44

ar i tave kreiptis pagal nuotrauka :unsure: Gal busi trečioji klubietė
  • 0

#50 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 08 - 14:49

Jos drauge uz vaiko babkes nusipirko Nisan Premiera...

Nifiga sebe... :o
  • 0

#51 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 08 - 17:50

As tai visa alga gaunu voke <_<

Tai gal reketu uzsiimi :wacko:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#52 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 08 - 22:49

Jos drauge uz vaiko babkes nusipirko Nisan Premiera...

Nifiga sebe... :o

Aha. Bet tai buvo pries 3 metus. Dabar lyg ivede kazkoki apribojima - kad ir kiek tavo zmona beuzdirbtu, maksimaliai uz vaika per menesi gautu 800 Lt. (cia taip tik vienus metus). Bet kai maniske tik minimuma gavo tai man dzin tie maksimumai... <_<
  • 0
Roots to roots

#53 Svečias_FutureArcH_*

Svečias_FutureArcH_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 10 - 08:36

Gaunu nelegalia alga...per du darbus (vienam darbe dirbu nuo 10-18...kita darba parsinesu namo) Darau viska kas susije su architekto darbu ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0