Peršokti prie turinio


tiesioginis birzgalas. negerumai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 07 - 09:23

labadiena, turiu problema, mano liuts pries kelias savaites apturejo duju iranga, tiesioginis ir etc. :) bet vat prasidejo negerumai: sokineja apsukos. gesta masina. vedasi sunkiai. pakeiciau zvakes vistiek tas pats. nuveziau pas diagnostikus kad paziuretu varikli is benzo puses = isvada: ant benzo IDEALIAI. Kai nuvariau pas dujininka tas man 2h po darbo ieskojo kame "reples" galu gale po ilgu "knibinejimusi" atrado stai ka: Pasak jo, maniskis reduktorius neuzsyla daugiau nei 45 laipsniukai(gerai uzgazavus) jai ant laisvos nukrenta iki 38. nuorinus, patikrinus skystalus ir etc. jis man liepe keisti termostata. Dar prie viso sito, pastebejau, kad pas mano liuts uzkaista stovedamas kamsciuose, ar siaip ant laisvos.. max buvo 110 laipsniuku. normalu cia? VNZ... gal kas turejot panasia problema? ar tikrai cia beda termostate? Nes servize ji pakeist virs 100 Lt.. :(
  • 0

#2 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 birželio 07 - 09:32

Nu kamsciuose mano pezas irgi uzkaista nu bet ne iki 110 o iki 93 kazkur, tada isijugia ventiliatorius kuris visa karsti ispucia... siaip kamsciuose normalu kad kaista variklis nes jis nesivedina...
  • 0
Nuotrauka

#3 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 birželio 07 - 09:32

man mintis persasi, kad reduktoriaus slangas prie ausinimo sistemos pajunge kazkur ne ten...
  • 0

#4 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 07 - 09:38

man mintis persasi, kad reduktoriaus slangas prie ausinimo sistemos pajunge kazkur ne ten...

Nu dujas dejes zmogutis, vakar tikrino ir tas slangas ir vale ten, ir bande skysti keist, ir liambda tikrino nu vnz.. daug vargo jis ten :) bet kai leidom per programa, rodo klaidose tipo misinys kazkoks netoks.. kaip jis paaiskino kad reduktorius saltas, ir i varikli varo saltas dujas :)
  • 0

#5 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 birželio 09 - 06:11

o tai pajunge teisingai?ligiagreciai peciukui per trisakius? buna variantu ,kad vandens pompa mirsta ,tai tada cirkuliacijos nera.nera cirkuliacijos nebus ir temperaturos reduktoriuje.Bet tai lenkgve patikrinti.Nuemi slanga nu oreduktoriaus ir uzkuri masina.Is vienos slangos turi begti tosolas(ar vanduo...) ir srove turi tokia nu...gan nemaza buti.Jei nera-amen vandens pompai.jei yra-dujininkas prigrybavo. good luck
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#6 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 11:51

o tai pajunge teisingai?ligiagreciai peciukui per trisakius?
buna variantu ,kad vandens pompa mirsta ,tai tada cirkuliacijos nera.nera cirkuliacijos nebus ir temperaturos reduktoriuje.Bet tai lenkgve patikrinti.Nuemi slanga nu oreduktoriaus ir uzkuri masina.Is vienos slangos turi begti tosolas(ar vanduo...) ir srove turi tokia nu...gan nemaza buti.Jei nera-amen vandens pompai.jei yra-dujininkas prigrybavo.
good luck

dzenkujem.. reiks paziuret..
pastebejau toki viena dalyka, kad kai variklio temp. yra ~80-85 laipsn. tai ant duju kaip ir rieda norm. tik biski uzspaudi,uzgazuoji daugiau, pastovineji kamsciuose, temp. pakyla iki ~90-95 ir fizdets dujos pradeda suduka malt...
  • 0

#7 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 10 - 20:52

Beja, ar gali del apsuku sokinejimo cia buti kaltas kuro filtras? nes daba primeciau kad kai nusipirkau liuta jo nepasikeiciau.. :/ Ir dar prie tos dujo bedos.. shian vaziavau trasoj ir kaip visada pradejo trukciot masina, kol vos neuzgesau uzsidege kiek zinau variklio (self diagnostick) paneles lempute.. ji uzsidega uzgesta uzsidega uzgesta :)) kol galiausiai persijungia ant benzino ir tu vel brangiai ir belekaip susinervines vaziuoji kur vaziaves :)) blemba jau uzkns... kame cia kampas

Šį pranešimą redagavo tashkas: 2007 birželio 10 - 20:55

  • 0

#8 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 16 - 12:16

Na jai idomu tai pagaliau sutvarke man ta gedima... Kazkokia slangike iki reduktoriaus buvo ideta per ilga, ir dar uzsilauzusi vienoj vietoj... kai ja nutrumpino ir istiesino masinike kaip bitute skrieja :)
  • 0

#9 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 26 - 15:51

manau pasikeisk termostata, ir paziuresi kas bus su dujom, ir seip zinosi kad jis geras:) nekarve kaijnuoj.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0