Peršokti prie turinio


sokineja apsukos p206


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_exzec_*

Svečias_exzec_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 19:43

help!! turiu problema. aisku cia taip darosi ne pastoviai bet i savaite bent pora kartu pasitaiko vaziuojant viskas normaliai bet tik paspaudi sankaba ir apsukos basoka iki 2000 rpm 3000 buvo ir iki 4000. po kurio laiko vel viskas normaliai. gal kas zino kame beda?
  • 0

#2 mindish

mindish
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 79
  • Vieta:Panevėžys - Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2hdi ; Nissan rs13

Parašyta 2007 birželio 22 - 12:15

man budavo rytais kad pasokineja apsukos kol saltas variklis. motoristai patare prasiplauti laisvos eigu reguliatoriu/voztuveli aka jis ten kazkokiais garais apsitraukia ir sunkiai dirba. Praplovimas padejo, taciau i menesi bent karta dar pasitaiko kad apsukos porai sekundziu pasokineja ir nezinau kame beda :huh:
  • 0

#3 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 birželio 22 - 17:28

kad nekurt naujos temos,gal galetu kas imest foto,kur peugeot 306 po kapotu yr tas laisvos eigos voztuvas? :blink: Bent apytiksliai nupasakot...

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2007 birželio 22 - 17:28

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#4 Svečias_exzec_*

Svečias_exzec_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 17:52

o kurioj vietoj 206 yra laisvos eigos voztuvas? variklis 1.4 benzas.
  • 0

#5 Svečias_blond_woman_*

Svečias_blond_woman_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 22:57

help!! turiu problema. aisku cia taip darosi ne pastoviai bet i savaite bent pora kartu pasitaiko vaziuojant viskas normaliai bet tik paspaudi sankaba ir apsukos basoka iki 2000 rpm 3000 buvo ir iki 4000. po kurio laiko vel viskas normaliai. gal kas zino kame beda?

o gal gali buti, kad nepakankamai issitempia sankabos trosas? :wacko:
  • 0

#6 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 23:19

o gal gali buti, kad nepakankamai issitempia sankabos trosas? :wacko:

Klausimas tinka prie nicko... :lol:
Nieko asmeniško. -_-
  • 0
... labai piktas diedas...

#7 Svečias_blond_woman_*

Svečias_blond_woman_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 23:23

jimmy, nezvenk, as nika specialiai uzsidejau :P bet man meistras taip isaiskino, kadangi taip buvo man,,, vaziuojant normaliu greiciu viskas normaliai, o jei paspaudi daugiau, tada apsukos pradedavo kilti ... staigiai pakildavo kelis kartus ir vel normaliai budavo ... tada meistras uzdejo kazkokia saiba, kad istemptu sankabos trosa :P
  • 0

#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 23:35

jimmy, nezvenk, as nika specialiai uzsidejau :P bet man meistras taip isaiskino, kadangi taip buvo man,,, vaziuojant normaliu greiciu viskas normaliai, o jei paspaudi daugiau, tada apsukos pradedavo kilti ... staigiai pakildavo kelis kartus ir vel normaliai budavo ... tada meistras uzdejo kazkokia saiba, kad istemptu sankabos trosa :P

Paprastai, spaudžiant sankabą, dėl troso įtempimo apsukos nekyla. Nebent pamiršti nukelt tapkę nuo gazo. Gal tas meistras ir "užmetė šaibą", bet nesupratau, kuo tai galėjo padėt.... <_<
Vat jei gazo sklendė (droselis) stringa - kita šneka.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0