Jump to content


prislopsta,spusteli daugiau,atsigauna....


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 21 - 15:22

labadiena, Nu as meginau search'int apie tai forume bet lygiai tokio pat nelabai atradau... Pas mane beda tokia.. masina 406 2.0 16V, dujos su tiesioginiu..Vnz karts nuo karto atsitinka taip: Vazuoji vazuoji spaudi gaza ir uzslopsta masina, paspaudi daugiau atsigauna, i vel viskas normaliai.. ir taip karts nuo karto.. Dujos pries 4 dienas reguliuotos.. po reguliavimo tas 2 dienas kaip BITUTE riedejo.. A cia man saukt ant dujininko, ar cia ne dujose beda? Nesu keites kuro filtro.. bet kaip suprantu jis cia ne prie ko? ar prie ko? :) O gal kam jau taip buvo, tai ka tokiu atveju daret? Nu didelis dzenkujem is anksto atsakiusiesiesiesiems.. :D
  • 0

#2 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2007 June 21 - 22:23

Sveikas, as nelabai koks dujininkas, taciau man teko vazineti Roveriuku su tiesioginiu ipurskimu, tai panasiai budavo, kai uzsipyldavau prastesniu duju.... Pazek ir toki varianta, atkreip demesi is kuriu degaliniu geresnes dujos ;]
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#3 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 08:33

Sveikas, as nelabai koks dujininkas, taciau man teko vazineti Roveriuku su tiesioginiu ipurskimu, tai panasiai budavo, kai uzsipyldavau prastesniu duju.... Pazek ir toki varianta, atkreip demesi is kuriu degaliniu geresnes dujos ;]

visada lukoil..nu netikiu kad pas juos blogos dujos :)
  • 0

#4 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2007 June 22 - 10:20

Zinok as kazkada buvau kaip tik is lukoilo prastu duju uzsipyles :( masina ne velnio netrauke B)
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#5 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 10:29

Zinok as kazkada buvau kaip tik is lukoilo prastu duju uzsipyles :( masina ne velnio netrauke B)

As butinai pameginsiu sita reikala.. bet daba reik isvazinet pilna baka :)
  • 0

#6 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2007 June 22 - 11:41

As butinai pameginsiu sita reikala.. bet daba reik isvazinet pilna baka :)

paskui pasakyk rezultata, ar tikrai dujos kaltos.... ;)
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#7 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 11:56

paskui pasakyk rezultata, ar tikrai dujos kaltos.... ;)

OK.. bet nuamanau kad ne jos kaltos :)
  • 0

#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 June 22 - 15:35

Purškalinė įranga nėra itin jautri dujų kokybei, bent jau aš nelabai pajaučiau skirtumą pildamas skirtingose vietose. Kas kita išeiga l/km. Pas mane tas pats variantas buvo pernai. Gazo duodi - pridūsta. Nepasakysiu, kas konkrečiai padėjo, nes dariau kompleksinį keitimą : žvakės, dujų filtras, oro filtras. Tai bene jautriausi mazgai dujofikuotai auto.
  • 0
... labai piktas diedas...

#9 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 15:43

Purškalinė įranga nėra itin jautri dujų kokybei, bent jau aš nelabai pajaučiau skirtumą pildamas skirtingose vietose. Kas kita išeiga l/km.
Pas mane tas pats variantas buvo pernai. Gazo duodi - pridūsta. Nepasakysiu, kas konkrečiai padėjo, nes dariau kompleksinį keitimą : žvakės, dujų filtras, oro filtras. Tai bene jautriausi mazgai dujofikuotai auto.

zvakes keistos, dujos detos pries 2 savaites, oro filtras keistas pries daugiau biski nei menesi...
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 June 22 - 15:57

Tiesa, nepaminėjau, keisdami dujų filtrą įvedė atnaujintą programą į dujų kompą .
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 15:59

Tiesa, nepaminėjau, keisdami dujų filtrą įvedė atnaujintą programą į dujų kompą .

nu blin netikiu kad kaltas duju filtras, katik idetos dujos :) negi jie taip greit nusidevi
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 June 22 - 16:05

Ne, tas filtras mainomas kas 30000-40000 km. Kažkas panašaus į nesutapimą oro padavimo su dujų įpurškimu. Gazas - sklendė atsidaro, oras jau įeina, o dujų dar nepurškia. Liesas mišinys - dusimas. Nu, nenoriu burt. Gal ir ne tai, bet irgi būna. Teks po šv. Jono pas meistrelius...
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 22 - 16:10

Ne, tas filtras mainomas kas 30000-40000 km.
Kažkas panašaus į nesutapimą oro padavimo su dujų įpurškimu. Gazas - sklendė atsidaro, oras jau įeina, o dujų dar nepurškia. Liesas mišinys - dusimas.
Nu, nenoriu burt. Gal ir ne tai, bet irgi būna. Teks po šv. Jono pas meistrelius...

Jau mastau gal nuvesti pas kitus dujininkus, o ne pas tuos kurie man dejo.. gal tie pamatys kokia tu kitu klaida :/ blemz jau nervina tiesa pasakius
  • 0

#14 Svečias_ENDaZONE_*

Svečias_ENDaZONE_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 24 - 16:20

Pagalvojau, kad neverta kurti naujos temos, tai paklausiu cia. Pas mane 406 1.8 16V. 97m., dujos su tiesioginiu ipurskimu. Vaziuojant antra pavara, kol apsukos dar maziau nei 1800 nera traukos, bet kai apsukos > 1800 trauka jau gana gera. Ir dar vaziuojant 55km/h ketvirta pavara, tenka mesti trecia, nes pradeda trukcioti. Apsukos buna apie 1800. Tai va ar cia normalu ar kokios problemos?
  • 0

#15 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • posts 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2007 July 06 - 12:48

Pagalvojau, kad neverta kurti naujos temos, tai paklausiu cia. Pas mane 406 1.8 16V. 97m., dujos su tiesioginiu ipurskimu. Vaziuojant antra pavara, kol apsukos dar maziau nei 1800 nera traukos, bet kai apsukos > 1800 trauka jau gana gera. Ir dar vaziuojant 55km/h ketvirta pavara, tenka mesti trecia, nes pradeda trukcioti. Apsukos buna apie 1800. Tai va ar cia normalu ar kokios problemos?

pas mane buvo 605 su dujomistoks reiklas, radau pratrukusia zarnele,ir per jaamtyt siurbdavo ora, ar kokio tai vakumo kurnors nebudavo, zodziu gerai pasiziurek ar nera sutrukinejusios senosslangos prie ipurskimo
  • 0
Andrius

#16 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Posted 2007 July 06 - 19:20

Pagalvojau, kad neverta kurti naujos temos, tai paklausiu cia. Pas mane 406 1.8 16V. 97m., dujos su tiesioginiu ipurskimu. Vaziuojant antra pavara, kol apsukos dar maziau nei 1800 nera traukos, bet kai apsukos > 1800 trauka jau gana gera. Ir dar vaziuojant 55km/h ketvirta pavara, tenka mesti trecia, nes pradeda trukcioti. Apsukos buna apie 1800. Tai va ar cia normalu ar kokios problemos?

beveik isitikines kad duju purkstukai per dideli.Taip butent ir buna kai labai trumpas ipurskimo laikas ant mazu sukiu.
Vaziuok pas dujininkus ,tegul patikrina.
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 10 - 08:24

visada lukoil..nu netikiu kad pas juos blogos dujos :)

Mazeikiu naftos dujos aplamai shudas. lietuvoje dujomis ne is mazeikiu prekiauja tik vienetai degaliniu. vilniuje tai butu "VALSTINA" nestes degelinese isikurusi, arba "Gintarine Nafta" kuri yra aplamai vienintele degaline lietuvoje. o LUKOILO DUJOS SUDAS. jau nekalbu apie STATOIL ir panasiai. mazeikiu dujos tinka tik kaime arbatinuka uzsikaist.

Edited by mmx, 2007 July 10 - 08:25.

  • 0

#18 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2007 July 10 - 09:53

jau beweik 4 m pilu Lukoile ir nesiskundziu,ten dujos tos pacios is Naftos,bet jos dar sumaisomos su rusiskom.Buwo keletas bandymu pilti is kitu degaliniu,bet arba sudinai traukia arba daugiau suwalgo. Statoile pilt nebandziau
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#19 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 10 - 10:48

jau beweik 4 m pilu Lukoile ir nesiskundziu,ten dujos tos pacios is Naftos,bet jos dar sumaisomos su rusiskom.Buwo keletas bandymu pilti is kitu degaliniu,bet arba sudinai traukia arba daugiau suwalgo. Statoile pilt nebandziau

tai gal del duju irangos dar.. kaip kokia su kokiom dujom bendrauja :) nes as nzn gal ne tame esme.. bet va uzsipyliau po pilna baka du kartus "trevena" degalinej ir vaziavau ir nebuvo jokiu nesamoniu.. tik uzsipyliau kitoj iskart vejai :( kame saknys
  • 0

#20 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2007 July 10 - 18:48

tai gal del duju irangos dar.. kaip kokia su kokiom dujom bendrauja :) nes as nzn gal ne tame esme.. bet va uzsipyliau po pilna baka du kartus "trevena" degalinej ir vaziavau ir nebuvo jokiu nesamoniu.. tik uzsipyliau kitoj iskart vejai :( kame saknys

sakiau, kad dujos kaltos <_< ;]
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users