Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P 406 2.2 16 V variklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 Ramunas26

Ramunas26
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2007 birželio 21 - 22:20

Sveiki, turiu tokia problema, na nzn ar tai problema, taciau mane labai erzina, kada atejes is ryto uzsivedi auto ir nuo variklio pradeda drebeti visas kebulas, toks jausmas kad uzvedei traktoriu..., visa tai vyksta tik kol tepalo tem. pakyla virs 90 laipsniu, tada visas variklio drebejimas sumazeja, praktiskai jo nebelieka. Buvau nuvaziaves i atsovybe, taciau man pasake, kad viskas su el. dalimi yra gerai, variklis tipo dirba normaliai, zodziu jie man sio blogio nediagnozavo, sake kad nzn nuo ko tai gali buti, tiesa parekomendavo pakeisti zvakes, pas juos ir pasikeiciau , taciau nulinis variantas. Tiesa kad aiskiau butu pas mane auto p 406, 2.2 16V (benzinas) varikliukas. Siaip skustis nieko negaleciau tacioau sis variklio darbas mane labai erzina ir nzn ka su juo daryti, gal kas buvot susidure su sia problemele ir galit ka nors pakomentuoti, buciau dekingas bet jau uz kokius komentarus. P.S. man pazistami buvo kazka mineja apie kazkokius balansyrus, taciau nelabai isivaizduoju kas tai per dalykai ir koks ju vaidmuo, ar sioje situacijoje jie turi koki nors vaidmeni.... Visiems busiu dekingas uz pasisakymus ;)
  • 0

#2 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 birželio 21 - 22:39

variklio pagalve? :wacko:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 birželio 25 - 15:46

atejes is ryto uzsivedi auto ir nuo variklio pradeda drebeti visas kebulas, toks jausmas kad uzvedei traktoriu

2.2 benzinas dirba (turetu) ganetinai tolygiai.
Jei bedos butu su balansyrais - drebetu nuolatos.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Ramunas26

Ramunas26
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2007 birželio 27 - 15:30

Buvo viena virsutine kreipiancioji pagalve kazkada, ja pakeiciau, taciau tas problemos neissprende, ir toliau dreba. Dreba siek tiek kai ir ikaista, taciau truputi maziau, o kol salta tai gan gerai dreba, net salone viska labai puikiai jauti, kaip .... Kas tai per balansyrai man kazkas apie juos buvo mineje, taciau nzn kur pasiziuret ir kur juos surasti, gal Aroone gali issamiau papasakot, buciau dekingas
  • 0

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 birželio 27 - 15:34

Kas tai per balansyrai man kazkas apie juos buvo mineje, taciau nzn kur pasiziuret ir kur juos surasti, gal Aroone gali issamiau papasakot, buciau dekingas

Balansyrai - balansyriniai velenai, padedantys sumazinti variklio vibracijas. Sitoj vietoj mano zinios ir baigiasi :lol: Reiktu zvilgtert pvz i elcats.ru ir paziureti kas ten ir kaip su juju sandara
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 27 - 17:46

Balansyrai - balansyriniai velenai, padedantys sumazinti variklio vibracijas. ...

Įtaisyti jie bloko apačioje arba karteryje. Sukasi jie priešingomis kryptimis ir 2x greičiau už alkūninį veleną. Tobiš - fiksuotas perdavimas nuo alk. veleno turi būti (dantračiais arba dantytu diržu). Gesti ten kiek įsivaizduoju nelabai yra kam...
Šiek tiek apie principus
O šitaip konkrečiai PSA 2.2 motore tai atrodo
Ir dar čia
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#7 Ramunas26

Ramunas26
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2007 birželio 28 - 09:34

Pagal atsiusta informacija taip isivaizduoju, kad galiu tureti labai daug problemu. O ar negali buti pavyzdziui dirzas persokes per juos, kazkur girdejau ir apie tai, kad problema gali kilti ir del to, gal kas zino?
  • 0

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 28 - 11:42

Kažkodėl nemanau, kad viskas ten taip prastai... Velnias žino - žvakės, dar kokia fignia. Balansyrus įtarinėčiau paskutinius. Juolab turiu įtarimą, kad sukami balansyrai dantračiu nuo alkūninio veleno, o ne diržu.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 Ramunas26

Ramunas26
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2007 birželio 28 - 13:46

Na jei zinociau istikruju kuo tai pasakyciau, taciau nezinau, o kas liecia zvakes tai irgi keiciau, taciau snipstas
  • 0

#10 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 15:09

va mano cupas ir drebejo,tai pakeiciau temperaturos dacika ir viskas ciki,tipo sako variklis galvojo kad jis visad karstas ar kazkaip ten... :) nes ryte uzpurtydavo neblogai :)
  • 0

#11 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 sausio 02 - 20:23

Tai kaip, ar pavyko išspręsti problemą su 2.2 benzininio variklio drebėjimu? Pas mane irgi šiek tiek dreba tol, kol tepalo temperatūra nepakyla virš maždaug 90 laipsnių. Gal tai iš tikrųjų temperatūrinis daviklis???
  • 0

#12 Svečias_znyples_*

Svečias_znyples_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 03 - 12:21

Ziurau senoka tema, bet taip ir be pabaigos.. Na pas mane irgi panasios problemos, bet kol kas jokiu priemoniu nesiimu. (Auto p406 2.2 16V). Jei kam pavyko ishsprest variklio drebejima, tai duokit zinia, liaudis laukia.
  • 0

#13 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 kovo 03 - 12:29

buvo man tokia pati beda su bmw irgi viska pakeiciau nepadejo , ... pradejau viska is naujo tikrinti - pasirodo viena zvake brokuota buvo nors ir boshine
  • 0

#14 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 kovo 03 - 14:42

As jau 3 menesius vaziuoju drebedamas ir nerandu problemos sprendimo :mad: Butu labai saunu, jei kam pavyktu isspresti sia problema, nes tokiu besiskundzianciu yra jau ne vienas ir ne du. Galbut si gedima galima laikyti stu varikliu liga netgi. <_< P.S. Pas mane zvakes sudetos naujos, bet, zinoma, butu galima pabandyti pakeitinet po viena zvake ir paieskot :(
  • 0

#15 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 balandžio 07 - 10:03

Pagaliau pas save sugebejau isspresti 2.2 variklio drebejima ant tuscios eigos. Kalta buvo variklio apatine pagalve. Pasikeiciau ir kaip ranka nueme :) Iskart pasidare smagiau vaziuot su masina. Patariu ir kitiems pasiziureti butent sita pagalve. Profilaktiskai galima patikrinti ir abi virsutines, bet del drebejimo kalciausia gali buti aptine del jos dislokacijos vietos.
  • 0

#16 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2008 balandžio 07 - 16:35

Didelis aciu, reiks ziuretis kaip pas mane ji ten laikosi ^_^
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#17 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2008 spalio 16 - 23:01

prisireike ir man pakeisti apatine variklio pagalve.Gal pasidalintumete patirtimi kur jos pigiausios(veiksmas Marijampole,Kaunas).Bei kur keitete.Ir dar butu vienas klausimas kaip ten ji keiciasi ten ta pati guma?tikriausiai nereikia isimti tos aliumines ploksteles ploksteles ,i kuria statosi guma?Nes tada eina na.... :D
  • 0

#18 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2008 spalio 18 - 11:47

Atsirado ir man panasi problema :angry: , pradejo drebet saltas motoras, o pasilus praktiskai nebesijaucia to drebejimo, pakeiciau zvakes, bet problema liko, greiciausiai irgi reiks paziuret pagalviu bukle.
  • 0

#19 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 spalio 20 - 10:03

Turejau as kazkada VW Passat ir tvarkydavausi viska pats, nuo A iki Z. O dabar kazkaip gyvenimas pagerejo, tai dali darbu perleidavau autoservizams :D Uz apatines pagalves pakeitima su detalemis ir darbu sumokejau 80 pinigu. Tebunie buciau pats pasikeites uz per pus pigiau, bet laikas sugaistas ir panasiai :) Keiciau Kaune, servize pavadinimu "Autohofas".
  • 0

#20 Ramunas26

Ramunas26
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 balandžio 10 - 12:47

Na jai kam pavyko issprersti sia problema tai saunu, bet man kazkaip iki siol nepavyksta. Gal dar kas turit kokiu minciu ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0