Peršokti prie turinio


Patarkit del duju dejimo i 406 coupe 2L 16V


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_DJ GAMA_*

Svečias_DJ GAMA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 01 - 13:32

Sveiki, gal galit patarti ar apsimoka deti dujas i Peugeot 406 coupe 2l 16V ? Kokia duju iranga deti, kiek ji kainuos ir kiek man valgys duju?
  • 0

#2 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 liepos 01 - 13:36

Ar as ne lietuvis ar man zodziai KUPAS ir DUJOS nefyga nelimpa vienas su kitu :blink:
  • 0
kažkaip.....

#3 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 01 - 14:28

Tai kad nėra žodžio KUPAS lietuvių kalboj, nebent SKUPAS :) Šiaip gerą įrangą nepagailėjus įsimetus nesijaučia skirtumo. Pažystasmas į audi coupe įsidėjęs, na aš nejauciu skirtumo keleivio sedynej sedėdamas kai dujom važiuoja ir kai benzu, o dujų valgo 2 - 3 litrais daugiau negu benzino įprastai, bet vistiek apsimoka jei daug važinėji. Asmeniškai aš pritarčiau STOPforce ir į tokią mašina nesidėčiau dujų, bet kaip sakoma niekada nesakyk niekada :)
  • 0

#4 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 liepos 01 - 20:03

o tai jei kupas tai duju negalima montuoti ?ar kupai prasciau vaziuoja?ar ten super sportinis kupas ir jo galingumas dragose labai jau nukris del tu pigiu duju? :D ar cia tik "pontai" tokie?
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#5 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 01 - 20:53

o tai jei kupas tai duju negalima montuoti ?ar kupai prasciau vaziuoja?ar ten super sportinis kupas ir jo galingumas dragose labai jau nukris del tu pigiu duju? :D ar cia tik "pontai" tokie?

Dujos kai kam vis dar asociuojasi su didžiausia negarbe. Kiek žmonių tiek nuomonių. Man smagu pigiai važiuoti ir minti nesvarbu kokiu greičiu negalvojant ar ten 10 ar 12l 100km paims, todėl važinėju dujom. O kam negarbė - tegul važinėja benzinu arba saliarka bet tą saliarką tegul perka iš kolonėlės, nes kontrabandinė irgi su garbe man kažkaip nesiasocijuoja.
  • 0

#6 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 liepos 01 - 22:56

Ar as ne lietuvis ar man zodziai KUPAS ir DUJOS nefyga nelimpa vienas su kitu :blink:

viskas normalei su tuo kupu ir dujom, nepasakok pasakų ;)
Ne kažkoks super techninės aukštybės kupas su begalo krutu motoru, kad duja neįsidėtų. Statai tiesiogines dujas, susireguliuoji ir pamiršti benzo kainą.
Jei grįžtant prie temos autoriaus:
1. statykis tiesioginio įpurškimo dujas
2. kaina nuo 2000-3000lt (priklauso nuo ofiso ir pačios įrangos)
3. rys kokiu litru daugiau nei benzo. Bet šiaip priklausys nuo vairavimo stiliaus.

P.S. vis dar važinėju benzu -_-
  • 0

#7 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 liepos 02 - 00:26

Ne dėl garbės ar kokių negerumu aš ten rašiau.. Dujų įranga jau ne akmens amžiuj ir nėra ko jos bijoti. Šiaip keista. Nori taupyti - perki dyzeli ar kuklesnę mašina. Aš va nenoriu kurui išlaidauti ir pas mane 205 vartoja iki 5 litrų dyzelio... Jei jau taip rūpi kuro sąnaudos tai kam pirkti kupa? Nežinau... Čia gal man traumą įvarė wrx sti kuris nuolat prie žaliųjų trinasi su aiškiai matomu dujų dangteliu. Ir taip aš galvojau, ir kitaip bet taip ir nesupratau koks durnius į tokia mašina įdėjo dujas...
  • 0
kažkaip.....

#8 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 liepos 02 - 08:49

taip,ir as durnelis vienam klientui (irgi durneliui pagal tave)ikishau dujas i WRX'a 2005m /Rezultatas:+9ag+du kart sumazejusios kuro sanaudos.Ir ka-tai blogai ar ka? As siaip pilnai suprantu tokius zmones kaip tu,nes istikruju duju irangos reputacija lietuvoje kol kas nekokia ,nes buvo gerai sugadinta kreivarankiais montuotojais,prastos irangos komplektacija ir pacos irangos netinkamumu i modernius variklius.Vat ir prasidejo gangai ,kad saudo ,"nivalit" ir panasiai ir negalima su tuo nesutikti -butent taip ir buvo!.Siaip istikruju siuo metu viskas mazdaug gerai ir iranga galima drasiai montuoti net i naujus variklius.aisku priklauso sugebes meistras "perprasti" naujus kolektorius su kintama geometrija,kurie jau tabo kasdienibe siolaikiniu varikliu gamyboje bei atsizvelgti i kitus niuansus.Bet cia jau meistru problema!kas liecia irangos tai ji pilnai tinka ir derinama ir su Subaru WRX ir BMW M ir Ford Fiesta 1,1l.Svarbu zinoti ka ir kur kishti :D
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#9 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 liepos 02 - 10:45

turi sportinio auto imitacija ir ja gadinti su duju iranga tikrai nereiketu.... :wacko:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#10 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 liepos 02 - 11:13

turi sportinio auto imitacija ir ja gadinti su duju iranga tikrai nereiketu.... :wacko:

tame ir reikalas kad imitacija
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#11 Svečias_DJ GAMA_*

Svečias_DJ GAMA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 17:36

viskas normalei su tuo kupu ir dujom, nepasakok pasakų ;)
Ne kažkoks super techninės aukštybės kupas su begalo krutu motoru, kad duja neįsidėtų. Statai tiesiogines dujas, susireguliuoji ir pamiršti benzo kainą.
Jei grįžtant prie temos autoriaus:
1. statykis tiesioginio įpurškimo dujas
2. kaina nuo 2000-3000lt (priklauso nuo ofiso ir pačios įrangos)
3. rys kokiu litru daugiau nei benzo. Bet šiaip priklausys nuo vairavimo stiliaus.

P.S. vis dar važinėju benzu -_-

Aciu uz patarimus :)
  • 0

#12 Svečias_DJ GAMA_*

Svečias_DJ GAMA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 18:05

Sveiki, gal galit patarti ar apsimoka deti dujas i Peugeot 406 coupe 2l 16V ? Kokia duju iranga deti, kiek ji kainuos ir kiek man valgys duju?

Gal kas i 2,0l kupa turi isidejas dujas? Kieno gamybos iranga deti?
  • 0

#13 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 liepos 02 - 20:58

Gal kas i 2,0l kupa turi isidejas dujas? Kieno gamybos iranga deti?

O koks skirtumas, kupas ar sedanas? Mano 2,0 l sumontuota BRC įranga su japoniškais purkštukais ir "Atramos" balionu. Spaly bus 3 metai. Jokių problemų. Važiuoju ir kaifuoju. Kišenės džiova nepuola...
  • 0
... labai piktas diedas...

#14 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2007 liepos 02 - 23:53

is karto sakau, viskas kas parasyta virsui - neskaiciau, bet savo nuomone visitek pasakysiu. Pug 406 Coupe, koks varyklis nesvarbu, deti dujas? cia tipo uz paskutinius pinigus nuperka tacka, kad paskui shustrai vazinet pries mergas, bet kadangi pinigu nera (isleido masina) vazinet su dujom? neee, nu cia jau zmoniu marazmai... jei ner uz vazinet, tai su tokia masina arba nevazinek, arba uzsidirbk bishki rubliu, nezudyk masinos...
  • 0

#15 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 liepos 03 - 09:44

tia pagal tave kupas turi buti tik benzininis ir mergos is kvaPo tai turi atpazinti? koks mergom skirtumas su benzu ta tachka ar su dujom? tai gal ir coupe dizeliai yra "nepacanski" :D oj blin,na Kada jau sitie pontai musu lietuveleje pasibaigs. B)

Šį pranešimą redagavo chibre: 2007 liepos 03 - 09:44

  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#16 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2007 liepos 03 - 09:51

ziurim Nuotraukas
tai paziurejus sitas nuotraukas dujofikuotu Hummeriu ir kitu nauju "Tachku" tai matyt situ auto seimininkai irgi uz paskutinius nusipirko ir kaip valkatos dujas montuoja ? :lol:
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#17 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 12:39

..jei nori dek, nenori nedek, svarbu matariukui tiktu, o nuzudyti automobili nebutinai duju reikia, dazniausiai zudo tarpine (...nu, supratot). Va lenkuose pastebejau, kad kas trecias vabalas su dujom ir ka?... o, siap tai "man gerai, kad jums blogai" ;)
  • 0

#18 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 liepos 03 - 14:33

is karto sakau, viskas kas parasyta virsui - neskaiciau, bet savo nuomone visitek pasakysiu.

Pug 406 Coupe, koks varyklis nesvarbu, deti dujas? cia tipo uz paskutinius pinigus nuperka tacka, kad paskui shustrai vazinet pries mergas, bet kadangi pinigu nera (isleido masina) vazinet su dujom? neee, nu cia jau zmoniu marazmai... jei ner uz vazinet, tai su tokia masina arba nevazinek, arba uzsidirbk bishki rubliu, nezudyk masinos...

oi negaliu juokdarys :lol:
  • 0

#19 Svečias_DJ GAMA_*

Svečias_DJ GAMA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 16:54

is karto sakau, viskas kas parasyta virsui - neskaiciau, bet savo nuomone visitek pasakysiu.

Pug 406 Coupe, koks varyklis nesvarbu, deti dujas? cia tipo uz paskutinius pinigus nuperka tacka, kad paskui shustrai vazinet pries mergas, bet kadangi pinigu nera (isleido masina) vazinet su dujom? neee, nu cia jau zmoniu marazmai... jei ner uz vazinet, tai su tokia masina arba nevazinek, arba uzsidirbk bishki rubliu, nezudyk masinos...

Geriau zudyt masina, nei metyt pinigus i sona, juk mes vistiek greiciau uzsibaigsim, geriau nors viena kita lita dar kisenej turet.. :D gerai cia zmones sako, kad mergos neuostys ar cia dujom vaziuoji ar benzu :D ;).. Mano nuomone - jei yra galimybe taupyt, tai reikia ja ir naudotis B)

Šį pranešimą redagavo DJ GAMA: 2007 liepos 03 - 17:14

  • 0

#20 Svečias_DJ GAMA_*

Svečias_DJ GAMA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 03 - 17:03

is karto sakau, viskas kas parasyta virsui - neskaiciau, bet savo nuomone visitek pasakysiu.

Pug 406 Coupe, koks varyklis nesvarbu, deti dujas? cia tipo uz paskutinius pinigus nuperka tacka, kad paskui shustrai vazinet pries mergas, bet kadangi pinigu nera (isleido masina) vazinet su dujom? neee, nu cia jau zmoniu marazmai... jei ner uz vazinet, tai su tokia masina arba nevazinek, arba uzsidirbk bishki rubliu, nezudyk masinos...

Tarpkitko, NOS sportinej masinoj tipo nedujos ir ji nuo to nesizudo?.. :D

Šį pranešimą redagavo DJ GAMA: 2007 liepos 03 - 17:14

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0