Peršokti prie turinio


Kiek laiko jau vairuojate?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 138

#41 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 liepos 16 - 10:15

Gera pradzia puse darbo.... :blink:

Amen. :)
  • 0
Variantas B

#42 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 liepos 16 - 15:00

Tesiant ta tema ir as prisijungsiu. Vairuoju siaip nuo kokiu 14-15metu, tai butu jau kaip ir 13-14 meteliu, oficialiai vairuotojo pazymejima gavau 1999-09-04. Tik gavau pazymejima - tevas iteike dokumentus bei raktus masinos ir pasake ,,niekas taves nevezios" negavau nei pinigu kelionei i Kauna, nei savaitei arbatpinigiu, nes tevas aiskino ,,namo parvaziuosi, masina turi, valgyt ideta". Teko pertrauka padaryt, nes per skubejima barkstelejus buvau vienam asilui ir nebuvo laiko ir noro gincytis, tad teises 1.5meteliu buvo priglaustos Alytaus m. ir r. PK Eismo prieziuros poskyryje. Kai atsiemiau, pradejau keliones po Lietuvele. Galiausiai rugsejo viduryje buvo nemazas BUM ir mano mylimos vectros nebeliko. Teko vel padaryti pertraukele iki kovo. Tada isigijau A4, o birzeli ja iskeiciau i savo seiluza - 306 pugiuka.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#43 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 16 - 15:25

Tesiant ta tema ir as prisijungsiu. Vairuoju siaip nuo kokiu 14-15metu, tai butu jau kaip ir 13-14 meteliu, oficialiai vairuotojo pazymejima gavau 1999-09-04. Tik gavau pazymejima - tevas iteike dokumentus bei raktus masinos ir pasake ,,niekas taves nevezios" negavau nei pinigu kelionei i Kauna, nei savaitei arbatpinigiu, nes tevas aiskino ,,namo parvaziuosi, masina turi, valgyt ideta". Teko pertrauka padaryt, nes per skubejima barkstelejus buvau vienam asilui ir nebuvo laiko ir noro gincytis, tad teises 1.5meteliu buvo priglaustos Alytaus m. ir r. PK Eismo prieziuros poskyryje. Kai atsiemiau, pradejau keliones po Lietuvele. Galiausiai rugsejo viduryje buvo nemazas BUM ir mano mylimos vectros nebeliko. Teko vel padaryti pertraukele iki kovo. Tada isigijau A4, o birzeli ja iskeiciau i savo seiluza - 306 pugiuka.

Teises kaip teises svarbu, kad asilas gyvas liko.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#44 Svečias_Čirka_*

Svečias_Čirka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 16 - 17:37

Prisiminus senus gerus laikus ir pirma masina GAZ53 su kuria pradejau mokytis vairuoti. Visus kaime gazdindavau.
  • 0

#45 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 liepos 16 - 18:54

Prisiminus senus gerus laikus ir pirma masina GAZ53 su kuria pradejau mokytis vairuoti. Visus kaime gazdindavau.

Tam ir GAZ, kad GAZdint... :D
  • 0
... labai piktas diedas...

#46 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 16 - 18:57

Teises kaip teises svarbu, kad asilas gyvas liko.

Nu nesusilaikiau... cia biski idomu, kaip tas asilas asilu patapo? kai jam buvo bruxteleta? :lol:
  • 0

#47 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 16 - 19:53

Nu nesusilaikiau... cia biski idomu, kaip tas asilas asilu patapo? kai jam buvo bruxteleta? :lol:

man ir gerai nuskambejo pati i vaziavo kazkam i kazkur ir dar asilu nukentejusiji vadina, tokia ta musu kultura :angry:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#48 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 liepos 16 - 19:57

Nu nežinant visos situacijos gal dar nereikia žmogaus kryžiuoti... Aš tikiui - tuoj ateis Lauriūkšte ir jumi viską išaiškins. Sėskit, patogiai įsitaisykit ir klausykit.

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2007 liepos 16 - 19:57

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#49 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 liepos 16 - 20:36

teises turiu nuo 94 metu vasaros, o vairuot moskviciuka (ir pirma bauda gavau) gerokai anksciau ;]
  • 0
Roots to roots

#50 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 16 - 20:58

Aš tikiui - tuoj ateis Lauriūkšte ir jumi viską išaiškins. Sėskit, patogiai įsitaisykit ir klausykit.

:lol: :lol: :lol: Uzskaitau!... :lol: :lol: :lol:
  • 0

#51 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 17 - 12:13

Nu nežinant visos situacijos gal dar nereikia žmogaus kryžiuoti...
Aš tikiui - tuoj ateis Lauriūkšte ir jumi viską išaiškins. Sėskit, patogiai įsitaisykit ir klausykit.

deja nekoks sinoptiks :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#52 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 liepos 17 - 12:22

Nu kantrybės biški. Grįš iš darbo banke, pavedžios šuniuką ir parašys. Ko čia dabar spirgat visi <_<
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#53 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 liepos 17 - 23:20

Nu kantrybės biški. Grįš iš darbo banke, pavedžios šuniuką ir parašys. Ko čia dabar spirgat visi <_<

ple jau sunku ir tvardytis nesukomentavus.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0
kažkaip.....

#54 Jurgute

Jurgute
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot 205

Parašyta 2007 liepos 18 - 13:40

Nuo 2002 gruodzio ;) beveik 5 metukai :rolleyes:
  • 0
NuotraukaNuotrauka

#55 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 18 - 17:51

popietiuka gavau pries 5 metus, o uz vairo sedau kai dar kojytemis pedalu nepasiekiau, tetei ant keliu sau patogiai sedejau :D
  • 0

#56 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 liepos 18 - 18:31

popietiuka gavau pries 5 metus, o uz vairo sedau kai dar kojytemis pedalu nepasiekiau, tetei ant keliu sau patogiai sedejau :D

Ką tokį gavai prieš 5 metus? :wub: ?
  • 0
... labai piktas diedas...

#57 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 18 - 18:41

cia tas kur po pietiu buna isdalinamas :beer:
  • 0

#58 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 18 - 20:08

popieriuka :D :D huj arti tos raides, o dar pirstai kai netokei miklus tai pasitaiko :P
  • 0

#59 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 liepos 18 - 20:41

manau ne metuose esme yra :) gali but tokiu kas teises turi 30 metu bet nuvaziaves su masina nei tas kuris turi teises tris metus :) na as siaip nerimtas esu vairuotojas nes per metus nuvaziuoju mazdaug tik po 10000 km o mano stazas tik 3 metai :D :beer:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#60 Svečias_Čirka_*

Svečias_Čirka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 18 - 20:51

visiskai pritariu jusu minciai. Leidimas vairuoti dar nereiskia kad esi keliu liutas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0