Jump to content


Sildomos sedynes


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 09 - 15:47

Sveiki, turiu toki klausimeli, neseniai pastebėjau, kad pas mane P406 po sedynemis ateina kazkokie oranziniai laidai ir jungiasi i fyskes. Kas cia per velnias gal galite paaiskinti. Nes pamaniau, kad sedyniu sildymas, bet lyg jokio mygtuko ir nera. Aciu uz atsakymus.
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 July 09 - 15:50

cia nesijaudink yra dirzu pirotechnika pajunkta, avarijos metu jos suveikia ir patraukia dirza atgal
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 July 09 - 15:51

Spėju, ar tik nebus analogiška situacija, kaip Opel klubo forume :)
Įtariu pirotechninių diržų tempiklių ar šoninių oro pagalvių laidus ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#4 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 09 - 19:10

Dabar situacija paaiškėjo, o aš maniau šildymas :lol:
  • 0

#5 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 July 09 - 19:20

Aš irgi maniau, kad gal koks šildymas. Kadangi pas mane tik vairuotojui yra oro pagalvė, o laidai ateina į abi sėdynes, tai matyt diržų tempikliai.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#6 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • posts 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Posted 2007 July 09 - 22:20

O kaip pas mane ? Ant sėdinės yra trys fiškės, Balta, Geltona ir dar kažkokios spalvos ( neprisimenu dabar ). Tai gal pas mane šildomos ?
  • 0

#7 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 10 - 10:54

hmmm interesnai... as irgi maniau kad sildomos pas mane.. bet tada nesuprantu kam tie du mygtukai tarp rankinio ir prikurkes? nes as kaip suprantu ten kazkas kazka sildo..:))))) arba klystu
  • 0

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 July 10 - 11:52

hmmm interesnai... as irgi maniau kad sildomos pas mane.. bet tada nesuprantu kam tie du mygtukai tarp rankinio ir prikurkes? nes as kaip suprantu ten kazkas kazka sildo..:))))) arba klystu

Kurios vietos Pawka nesupranti? Mygtukai yra? Šikna šyla? Vadinasi yra.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 10 - 11:56

Kurios vietos Pawka nesupranti? Mygtukai yra? Šikna šyla? Vadinasi yra.

Ar sikna syla nzn.. nemeginau, ir labai sunku pajaust vasara... o siaip tai tu nepyk taip.. as tik paklausiau jai taip tai kaip.. :mellow:
  • 0

#10 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 July 10 - 12:02

Aš nepiktas -_-
Šiaip, be pietų likau ir dar kavos kaip durnius prisisprogau. Dabar visas pasaulis aplinkui sulėtėjo, ir šiektiek jautresnis pasidariau...
Posted Image
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#11 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 10 - 12:09

Aš nepiktas -_-
Šiaip, be pietų likau ir dar kavos kaip durnius prisisprogau. Dabar visas pasaulis aplinkui sulėtėjo, ir šiektiek jautresnis pasidariau...
Posted Image

o Man shian pirma diena po atostogu darbe :( siaubs.. net "vidurius paleido" kai perzengiau darbo slenksti :D

Edited by Pawka, 2007 July 10 - 12:09.

  • 0

#12 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • posts 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Posted 2007 July 10 - 17:11

O kaip pas mane ? Ant sėdinės yra trys fiškės, Balta, Geltona ir dar kažkokios spalvos ( neprisimenu dabar ). Tai gal pas mane šildomos ?

Hėbra tai kaip ten pas mane ?
  • 0

#13 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 July 10 - 17:31

Hėbra tai kaip ten pas mane ?

jei nesyla tai vadinasi nesildomos ir ar yra kokie junktukai prie rankinio svirties.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#14 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • posts 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Posted 2007 July 10 - 18:11

jei nesyla tai vadinasi nesildomos ir ar yra kokie junktukai prie rankinio svirties.

Nėra, o kam reikalingos tos trys fiškės ? Sakykim viena diržams, o kitos dvi kam ?
  • 0

#15 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 July 10 - 21:01

Nėra, o kam reikalingos tos trys fiškės ? Sakykim viena diržams, o kitos dvi kam ?

ymanomos ir saugos pagalves sedyniu sonuose.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#16 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • posts 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Posted 2007 August 02 - 15:10

pas mane 306xs irgi kazkokie laidai styro is po sedynes, kazkaip galvojau kad gal sildymui skirta buvo, pasirodo dirzu itempejas pagal jus
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#17 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Posted 2007 October 02 - 12:37

Siaip toki susidomejima ir as turejau del sedyniu sildymo, aisku ir iki siol turiu, pas mane p406 2000m. I abi sedynes sueina po 4 fiskes laidu. Kiek zinau oro pagalves 2 priekyje, papildomu mygtuku sedynems sildyt kaip ir nera, sedynes ne elektra, taai kam ten ta kruva laidu...? :blink:
  • 0

#18 Svečias_christus_*

Svečias_christus_*
  • Svečiai

Posted 2009 October 12 - 11:10

pas mane po vairuotojo sedyne trys fiskes, o po kelevio dvi..po abiem sedynem yra oranzinis laidas, tai cia dirzu pirotechnika, po abiem taippat ateina sildymas sedyniu..ir ikista i fiskutes..bet prie begiu svirties jokiu mygtuku nera, tai ir paklaust noriu kaip patikrint visa sita reikala, gal perdetos kitos sedynes cia..su sildymu..kaip patikrint ar su sildymu jos?visai noretus silumos...na ir dar po sedyne fiske yra..laidai ateina 475 ir m475, kas cia per fishke?
  • 0

#19 Svečias_Stepas_*

Svečias_Stepas_*
  • Svečiai

Posted 2009 October 15 - 15:40

jei sedynes sildomos turi buti per viduri knopkes sildymuj, laidai su sildimo fyskem ajna orginaliai turbut pas visus pezus, ir cia neprisigalvokit jokiu nesamoniu..... mazai tera ne odiniu sedyniu kurios sildytu.... jei odines tai didele galimybe kad sildomos....
  • 0

#20 Svečias_vaflis_*

Svečias_vaflis_*
  • Svečiai

Posted 2009 December 08 - 00:10

o jei odines sedynes ir laisva vieta fyskej yra, bet prie rankinio jokiu knopkiu? kaip patikrinti are veikia? nuo kokiu laidu ka pajungt? kokio ten maitinimo gali uztekti? :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users