Peršokti prie turinio


Nuotrauka

paprastų langų perdarymas į elektrinius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#1 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:25

lievai kai masinoj irklai.. pagalvojau kad reiktu persidaryt i elektrinius :) ar iseitu paciam? uztenka tik varrikliu? ar ir pats pakelejas lango turi but koks nors kitoks? ko dar reik? pasidalinkit info kas zinot.
  • 0

#2 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:26

nu istikro svarbiausia suzinot noreciau ar nereik keist pacio pakelimo mechanizmo? ar uzteks tik varikliuka prijungt?
  • 0

#3 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 18:07

nu istikro svarbiausia suzinot noreciau ar nereik keist pacio pakelimo mechanizmo? ar uzteks tik varikliuka prijungt?

na as pernai savo 406 tam pirkau visa ta pakeleje su varikliuku tai mokejau lyg apie 50 lt tai nemanau kad tau apsimoketu bandyt prijunginet ta varikliuka

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2007 rugpjūčio 02 - 18:07

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#4 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 20:49

na as pernai savo 406 tam pirkau visa ta pakeleje su varikliuku tai mokejau lyg apie 50 lt tai nemanau kad tau apsimoketu bandyt prijunginet ta varikliuka

tai o pats viska isidejai? cia nereikejo pjaut to duru remo? ir ar nauja pirkai ar kaip? surteik biski info daugiau :)
  • 0

#5 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 23:01

Jei sumanysi "irklus" keisti elektra, papildomai reikės naujų rankėnėlių su mgtukais. Be to, nesu tikras, ar ateina elektra į duris, jei nenumatyti el. langai. Žodžiu, daugiau vargo nei naudos. Be to, norėdamas praverti langą būtinai turėsi įjungti degimą. Taipkad gerai pagalvok, ar verta :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#6 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 10:01

Taip verta, jei zmogus nori.. daug patogiau nei beveiruojant irkluot, ir siaip man tai didelis pliusas, tik vat nezinau ar paprasta paciam isidet, draugas norejo i bmw detis bet servise tai vis dar taupo ant el.langu :D
  • 0

#7 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 10:10

tai o pats viska isidejai? cia nereikejo pjaut to duru remo? ir ar nauja pirkai ar kaip? surteik biski info daugiau :)

cia tu apie priekinius langus? as tik keiciau ta visa mechanizma nes pas mane buvo siaip elektriniai langai bet kai nusipirkau buvo sudeges vairuotojo puses varikliukas todel teko keisti... o pakeiciau visa ta kelikli su varikliuku... net jie gal atskirai ir neparsiduoda...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#8 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 10:13

.... Be to, norėdamas praverti langą būtinai turėsi įjungti degimą. Taipkad gerai pagalvok, ar verta :rolleyes:

nu tai kad pas mane ir beveik galima sakyt reik ijungt degima... na gerai reik rakciuuka pasukt bet neina kad atejai ir darineji langa ... tai koks skirtumas ar ta rakciuka pasukt per viena padala ar per dvi...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#9 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 12:40

vietoje stovedamas nelabai daznai ir darinesi tuos langus, siaip ranka nenulus jei ir pasuksi, vis lengviau nei irkluot isikirtus, o kai vaziuoji raktelio sukint nebereiks gi ;)
  • 0
Andrius

#10 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 16:18

Jei sumanysi "irklus" keisti elektra, papildomai reikės naujų rankėnėlių su mgtukais. Be to, nesu tikras, ar ateina elektra į duris, jei nenumatyti el. langai.

Žodžiu, daugiau vargo nei naudos. Be to, norėdamas praverti langą būtinai turėsi įjungti degimą. Taipkad gerai pagalvok, ar verta  :rolleyes:

tikrai verta.. reik bandyt.. nesigaus tai nesigaus, o jei gausis tai gerai.. labai jau nervuoja kai reik atidarinet langa, o jei dar keleivio puses, tai isvis.. o jei reiktu tik laidus atsivest, tai cia pati maziausia problema.. o del degimo, tai pas mane ir su magu tas pats, jei noriu kad grotu reik pasukt rakta viena karta. tai nemanau cia sunkumo labai didelio

Šį pranešimą redagavo Wyz: 2007 rugpjūčio 03 - 16:20

  • 0

#11 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 21:20

Reikia pakelimo mechanizmo su varikliukais, originalios pakeleju pravodkes su atidarymo migtukais... durelese turetu buti numatytos vietos el. pakeleju montavimui, manau dideliu problemu neturetu kilti, gal dar patartina tureti el. shema.....
  • 0

#12 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 22:30

na as pernai savo 406 tam pirkau visa ta pakeleje su varikliuku tai mokejau lyg apie 50 lt tai nemanau kad tau apsimoketu bandyt prijunginet ta varikliuka

o cia 50 lt uz viena ar uz avieju duru? ne kainoj esme, bet kieky :)
  • 0

#13 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 22:32

o cia 50 lt uz viena ar uz avieju duru? ne kainoj esme, bet kieky :)

uz viena... be to dar prisiminiau jei ten pas tave bus laidai atvesti tai pasiziurek keliu ten kontaktu nes kai as pirkau tai atsimenu kad buvo keliu rusiu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#14 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 22:58

uz viena... be to dar prisiminiau jei ten pas tave bus laidai atvesti tai pasiziurek keliu ten kontaktu nes kai as pirkau tai atsimenu kad buvo keliu rusiu...

o kur pirkai gal pameni?
  • 0

#15 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 01:10

keliu ten kontaktu nes kai as pirkau tai atsimenu kad buvo keliu rusiu...

dali buti kad kontaktu skaicius priklauso nuo to ar yra rele-atmetejas, t.y. - variantas kai nuspaudi mygtuka atidarymui viena karta - langas nukrenta iki galo, pats...krenta kol nesustabdysi ir ta reliuske atmeta varilkliuko maitinima, kad sis neperdegtu....pas bendradarbi 406 ikirestailo buvo tokie burtai.....
  • 0

#16 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 10:44

o kur pirkai gal pameni?

pirkau pas siaip kazkoki zmogeli kur garaze arde savo puga po avarijos... man reikejo tokio pakelejo su daug kontaktu tai jis ne visuose srotuose buvo... tokiu kur su dviem kontaktais tai budavo kiekvienam srote kur tik paskambindavau...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#17 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 11:51

Be to, norėdamas praverti langą būtinai turėsi įjungti degimą.

kai pats daraisi tai pats ir sprendi ar reiks degima jungti ar ne.... :lol:
  • 0
kažkaip.....

#18 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 21:40

pirkau pas siaip kazkoki zmogeli kur garaze arde savo puga po avarijos... man reikejo tokio pakelejo su daug kontaktu tai jis ne visuose srotuose buvo... tokiu kur su dviem kontaktais tai budavo kiekvienam srote kur tik paskambindavau...

o tai kaip man dabar zinot su kiek kontaktu reikia?
  • 0

#19 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 21:58

tai gal jei tu pats darysies tai pasidarysi kaip nori... pas mane tai tokia fyske buvo tai man reikejo su daug kontaktu...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#20 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 05 - 11:22

tai gal jei tu pats darysies tai pasidarysi kaip nori... pas mane tai tokia fyske buvo tai man reikejo su daug kontaktu...

tiesa sakai :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0