Peršokti prie turinio


Nuotrauka

filmai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 755

#321 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 kovo 29 - 20:52

Nebandysiu išspręsti "snęčo" klausimo, tačiau dar karštomis emocijomis noriu parekomenduoti, tikiuosi jis nebuvo rekomenduotas dar, "Elitinį būrį", nuoroda į IMDB.COM.
Džiaugiuosi, kad jis ne holivudinis ir turbūt tai jam prideda tikroviškumo, be užuolankų parodomą realią situaciją Brazilijos, konkrečiau Rio, lūšnynų. Įtaigus, kabinantis, labai tikroviškas (garso efektai), kas liečia kovos scenas. Šiek tiek žiaurus, nes kraujo nemažai, tačiau nulis gailesčio, nes daroma vardan teisingumo.
Vertinčiau 9 iš 10.
  • 0

#322 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 kovo 29 - 22:32

O Dievo miestą matei?
  • 0

#323 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 kovo 29 - 22:38

Wonderful world su Metju Broderiku. Visai neblogas. Netinka nesuaugusiems, kompanijoms. Istorija pakankamai paprasta - kaip žmogui labai nesiseka, o paskui pradeda gerėti. Aktorių parinkimas vykęs. Gal šiek tiek trūksta humoro, bet ir siužeto linija jo nediktuoja. Žodžiu, nesigailiu pora miego valandų į jį iškeitęs. Filmas ramus ir įdomiai paprastas.
  • 0

#324 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 kovo 30 - 06:51

O Dievo miestą matei?

Taip. Labai geras.
  • 0

#325 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 kovo 30 - 09:13

Taip. Labai geras.

kuris geresnis?
  • 0

#326 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 kovo 30 - 09:17

The Human Stain. Su Antanu Hopkinsu. Tiems, kam jis patinka puikiai tiks. Nepaisant to, kad šitas diedukas vaidmenis renkasi "by cash" - dirba puikiai. Filmas apie tai, kad kiekvienas prisidirbęs velka savo prisidirbimus kol pavelka. O paskui... Bendrai paėmus - nieko įpatingo, jeigu nevertini Hopkinso talento.
  • 0

#327 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 kovo 30 - 11:15

kuris geresnis?

Anot IMDB, Cidade de Deus yra geriau įvertintas, tačiau man vertinti šiek tiek sunkiau, bo šį filmą mačiau prieš gerus 2 metus. Bet kiek išlikę prisiminimai - tiek vienas tiek kitas vertas mano minėtų 9-ių iš 10. Jie šiek tiek skiriasi, savo siužetu, mintimi - bet abu vienodai geri. Siūlyčiau ir tą ir tą pažiūrėt.
  • 0

#328 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2010 kovo 30 - 18:37

Vat pažiūrėjau rusų filmuką О чём говорят мужчины . Labai linksmai suėjo. Ypač verta žiūrėt jei gyveni su antra puse jau keltą metų, labai daug teisybės išgirsti :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#329 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 kovo 31 - 11:36

As uzvakar ziurejau isminuotoju burys kazkaip buvau ji praleides nes jis 2008 metu bet patiko
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#330 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 kovo 31 - 12:35

zmona senai norejo paziureti filma "Atpirkimas". Prisedau ir as 2 valandoms. Patiko, nors po to visa vakara liudna kazkaip buvo... Gal kam patiks irgi:
http://www.obuolys.l...-atonement.html
  • 0
Roots to roots

#331 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 kovo 31 - 12:40

Vat pažiūrėjau rusų filmuką О чём говорят мужчины . Labai linksmai suėjo. Ypač verta žiūrėt jei gyveni su antra puse jau keltą metų, labai daug teisybės išgirsti :)

Pažėjau "treilerį" - vakare būtinai parsisiųsiu... :lol: :good:
  • 0

#332 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2010 kovo 31 - 14:47

Pažėjau "treilerį" - vakare būtinai parsisiųsiu... :lol: :good:

Kai pažėsi parašyk ar daug teisybės filme. Dabar kai pagalvoju, turbūt vienas iš linksmiausių per paskutinius metus matytų filmų :lol:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#333 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2010 kovo 31 - 14:54

Kaip lietuviskai skamba pavadinimas?
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#334 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2010 kovo 31 - 19:02

Kaip lietuviskai skamba pavadinimas?

Apie ką kalba vyrai ;]
Tik kažin ar LT jau įgarsinimas bus, kita vertus neįsivaizduoju kaip tai skambėtų. Iki originalo toli būtų...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#335 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 kovo 31 - 19:46

Pažėjau "treilerį" - vakare būtinai parsisiųsiu... :lol: :good:

paskui papasakosi ar visi geriausi bajeriai sudėti į treilerį ar buvo geresnių. Aš nežiūrėsiu. Man tik šiaip įdomu.
  • 0

#336 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 balandžio 01 - 15:22

paskui papasakosi ar visi geriausi bajeriai sudėti į treilerį ar buvo geresnių. Aš nežiūrėsiu. Man tik šiaip įdomu.

Taigi taigi... :rolleyes: Buvote, kolega, teisus - bajeris anas ir buvo geriausias... :) Bendrai filmas nėra blogas - nors po "treilerio" tikėjausi daugiau... Filmas labiau tinkamas žiūrėt vedusiems vyrams, ypač paskendusiems šeimyninėj rutinoj... :) Tada viskas turbūt būna taip sava, artima ir juokinga... :) O filmo pabaigoje supranti, kad viskas nėra taip blogai kaip atrodo... :) Maniškė iki galo nelabai ištvėrė ir nuėjo miegot sakydama, kad čia kažkoks vyrų filmas... :) Aš pažiūrėjau iki galo - vietomis privertė susimąstyt, vietomis nusišypsot... Žodžiu filmas daugiau ne žiūrėjimui, bet klausymui ir įsiklausymui... :)
  • 0

#337 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 balandžio 01 - 17:17

Nu aš ir sakau - neverta gadint akių ir aukot miego maskoliškai produkcijai.
  • 0

#338 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2010 balandžio 01 - 17:27

Nu aš ir sakau - neverta gadint akių ir aukot miego maskoliškai produkcijai.

Kaip lengvas zhiuralas visai neblogas. Vakar pavarges ziurejau buvo labai pats tas. Tiesa sakant nelabai ka galeciau papasakoti apie ta filma, bet pamenu kartais kabindavo. :)

Shiaip ir maskoliska produkcija gali but gera. Kam tie stereotipai?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#339 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 balandžio 02 - 20:51

Shiaip ir maskoliska produkcija gali but gera. Kam tie stereotipai?

Tai žinoma, kad gali. Tik kuo toliau, tuo mažiau ten tokio plauko užuominų. Ir čia net ne stereotipai, o tiesiog senatvinės ligos kažkokios... :dntknw:
  • 0

#340 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2010 balandžio 06 - 13:38

QUILLS. Su krūva gerų aktorių. Kadangi filmas apie de Sadą, tai netiks nesuaugusiems. Viena kita žiaurybė jo visai nesugadina, nes padarytos jos kažkaip nelabai baisiai, o ir humoras jas kiek prislopina. Džefris Rašas - puikiai padirbėjo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0