Peršokti prie turinio


Greiciu deze - atejo laikas...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 12:32

Taigi atejo laikas mano pugo greiciu dezei..:) Vakar pradejo zyst.. sendiena jau aiski priezastis ir kaina:) Susidevejo greiciu dezes (automatic) tepalo siurblys (toks zyzimas atsiranda tolygus variklio darbui) Detale uzsakineja is vokieciu (dezes gamintojo kilme vokietija:) ) - 1200Lt + Tepalai, filtrai, darbas. = iki 3000Lt vatepva.. :unsure: zmogelis tvarko tik Greiciu dezes, duoda garantija, ir tvarko tik PRANCUZISKU AUTO. tas suteikia vilciu. Adresas: Darbininku 11. viska zadejo padaryt per savaitele.. (laikas kol atkeliaus siurblys..)
  • 0

#2 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 20:33

atsiprasau 1900Lt o ne 1200 :unsure:
  • 0

#3 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 22:51

Daugokokkk-ka. Seniai buvau įmetęs automatų remontininkų tel nr. Jeigu moki ieškotis, susirask ir pasikonsultuok bent jau dėl kainos.

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2007 rugpjūčio 30 - 22:53

  • 0

#4 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 22:59

Daugokokkk-ka. Seniai buvau įmetęs automatų remontininkų tel nr. Jeigu moki ieškotis, susirask ir pasikonsultuok bent jau dėl kainos.

Gal kokius 500 Lt ir eitu sutaupy, nors nebutinai.
Moralas: tingi junginet begius turek altliekamus 3000Lt remontui, kas pora metu. Draugu patirtis byloja. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#5 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 23:02

Gal kokius 500 Lt ir eitu sutaupy, nors nebutinai.
Moralas: tingi junginet begius turek altliekamus 3000Lt remontui, kas pora metu. Draugu patirtis byloja. :lol:

Aš tuoj paneigsiu tavo draugų patirtis ir eilinį kartą priminsiu - rtfm, prieš paliesdamas tokį delikątų mechanizmą kaip AT.
  • 0

#6 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 23:11

Gal kokius 500 Lt ir eitu sutaupy, nors nebutinai.
Moralas: tingi junginet begius turek altliekamus 3000Lt remontui, kas pora metu. Draugu patirtis byloja.  :lol:

Aš tuoj paneigsiu tavo draugų patirtis ir eilinį kartą priminsiu - rtfm, prieš paliesdamas tokį delikątų mechanizmą kaip AT.

Itarimu apie RTFM daznas remontas gali kelti. Gal ir per daug simptomatishkai problemos kila?
Ish kitos puses nx tas automatas. Tenka pavazhiuot, tai kaip durnius kartinge. Kaire koja stapdi spaudau, lenkdamas depresuoju ir pan. Geriau jau ilgai ir nuobodziai maigysiu sankaba, bet zhinosiu kada ja ismygau ir kada begi perjugnsiu.
Kamshty kirmijant avtomatas aisku neblogas daiktas. Negali gintchitis.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#7 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 10:05

matot, gal ir teisybe del tu poros metu butent sitam modeliuj, nes isleke tepalo siurblys, kuriam PSA garantija duoda tik 120kkm... :wacko: Greiciu dezes gamintojas "Mercedes - Benz" mano pugius jau tuoj 180kkm isuks.. kaina ziauri, bet nu ka dabar daryt?
  • 0

#8 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 11:20

Taigi atejo laikas mano pugo greiciu dezei..:)

Vakar pradejo zyst.. sendiena jau aiski priezastis ir kaina:)

Susidevejo greiciu dezes (automatic) tepalo siurblys (toks zyzimas atsiranda tolygus variklio darbui)

O zyzimas tik važiuojant? Man tokio irgi reikia bijot? :ph34r:
  • 0
Nuotrauka

#9 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 11:30

Ish kitos puses nx tas automatas. Tenka pavazhiuot, tai kaip durnius kartinge. Kaire koja stapdi spaudau, lenkdamas depresuoju ir pan. Geriau jau ilgai ir nuobodziai maigysiu sankaba, bet zhinosiu kada ja ismygau ir kada begi perjugnsiu.

Tinka tik labai senoms dėžėms. Bet jau beveik penketą metų tokių nesiseka sutikti. Pas mane abiejuose 9-5'se Aisin japoniški automatai. Nepavedė dar nė karto net ir beprotiškiausiuose lenkimuose. Svarbu S knopkę laiku - prieš kickdowną - pamygt.
  • 0

#10 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 22:04

Taigi atejo laikas mano pugo greiciu dezei..:)

Vakar pradejo zyst.. sendiena jau aiski priezastis ir kaina:)

Susidevejo greiciu dezes (automatic) tepalo siurblys (toks zyzimas atsiranda tolygus variklio darbui)

O zyzimas tik važiuojant? Man tokio irgi reikia bijot? :ph34r:

tooshas tau ne.. tik automatika sita dalyka leidzia:)
  • 0

#11 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 22:07

Ish kitos puses nx tas automatas. Tenka pavazhiuot, tai kaip durnius kartinge. Kaire koja stapdi spaudau,  lenkdamas depresuoju ir pan. Geriau jau ilgai ir nuobodziai maigysiu sankaba, bet zhinosiu kada ja ismygau ir kada begi perjugnsiu.

Tinka tik labai senoms dėžėms. Bet jau beveik penketą metų tokių nesiseka sutikti. Pas mane abiejuose 9-5'se Aisin japoniški automatai. Nepavedė dar nė karto net ir beprotiškiausiuose lenkimuose. Svarbu S knopkę laiku - prieš kickdowną - pamygt.

ant protingo automato kickdowno metu net nereik "S"spaust. tik pedala imyg ir smegenine dezes pati suvokia jog kilt rosiesi :D :beer:

Automatas geris.. seip
  • 0

#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 23:58

O kiek paspaudimo pakopų turi tavo "gazas"?
  • 0

#13 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 01 - 11:06

2 zinoma. 1 - normaliam vazinejimui 2 - skridimui:) taspats kas ispaudus "S"
  • 0

#14 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 rugsėjo 01 - 15:56

papasakokite placiau apie zyzima, nes ir pas mane jis girdisi bel labai tylus isgirsi tik be muzikos ir kai eismas nevyksta.. kai spaudi gaza ir po truputi greiteji tai pagal greitejima ir zyzimas keicisasi :wacko: ???
  • 0

#15 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 01 - 17:07

papasakokite placiau apie zyzima, nes ir pas mane jis girdisi bel labai tylus isgirsi tik be muzikos ir kai eismas nevyksta.. kai spaudi gaza ir po truputi greiteji tai pagal greitejima ir zyzimas keicisasi :wacko: ???

nu taip zyzia taip kaip variklis dirba, spaudi gaza variklio garsas agresiveja tai tolygiai ir zysimas agresyvus darosi, nelabai daugiau ka galiu ir papasakoti, garsas toks kaip kad plastikiniai dantraciai persokineja :wacko:
  • 0

#16 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 11:34

keisciau masina, o ne greiciu deze.... :blush:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 19:18

nu jo ir as keisciau, jeigu sita zyzencia kas paimtu kaip sveika. o tik del dezes dabar pardavineti, kai variklis dar 80kkm turi garantijos:) manau irgi nelogiska. cia kaipsakant algirdai nepasakei nieko protingo..
  • 0

#18 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 19:43

nori protingo - ipilk metalo drozliu... tam laikui gal zyst apstos (o gal visai lenksis) :)... tada parduosi :D

Šį pranešimą redagavo Algirdas: 2007 rugsėjo 02 - 19:57

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 12:21

Medzio drozliu reiktu.. o ne metalo.. ir cia tu nepasireiskei:)
  • 0

#20 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 13:49

ne kiekviena diena gudrios mintys aplanko.....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0