Peršokti prie turinio


Automatine greiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 05 - 07:35

Sveiki, gal kas zinot ar tai normalu automatui (pats nzn nes tai pirmas auto automatas man) Kartais persijungiant begiui, sumirksi lempute ant spidometro, kuri rodo kokioj padeti ricagas. Mirksi nesistemingai, dazniausiai persijungiant is 2 i 3 ir is 3 i 4. Cia taip turi buti, ar gal kas nors negerai? Siaip persijungia labai svelniai, vaziuojant nebraska viskas atrodo gerai, tik kad ta lempute sudiorgina kartais :wacko: Tai gal kas ka nors zinot, dekui ;)
  • 0

#2 Svečias_mortall_*

Svečias_mortall_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 07 - 19:28

Labas, pas mane irgi pugas coupe 2.0L V16 automatas, ir kartais buna tas pats, nors servise dare pilna diagnostika ir viskas ciki, tad manau, ten taip turi buti..bent jau 2 zmones tokie esam kuriems taip nutinka :)
  • 0

#3 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 07:38

Labas, pas mane irgi pugas coupe 2.0L V16 automatas, ir kartais buna tas pats, nors servise dare pilna diagnostika ir viskas ciki, tad manau, ten taip turi buti..bent jau 2 zmones tokie esam kuriems taip nutinka :)

Jo as ir pasiklausinejau dar siek tiek ismananciu, tai sake cia tiesiog skydelyje davikliai nespeja sureguot ir sumirksi ta lempute. Tai pastebejau kad pasmane mazdaug tada kai vaziuojant 4 pav, spaudi gaza iki dugno, permeta i 3, ir po to vel 4 ketvirta. Tada ir sumirksi ;) patikino kad nieko blogo cia :beer:
  • 0

#4 Svečias_mortall_*

Svečias_mortall_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 12:00

aisku, tada viskas akej ;) o teko isbandyti antipraslydimo funkcija ar veikia?
  • 0

#5 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 08 - 13:26

greit ziema - isbandysit.... o antipraslidimas, jei yra antiuzmetimas - labai fainas dalykas :lyzht:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#6 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 15:04

aisku, tada viskas akej ;) o teko isbandyti antipraslydimo funkcija ar veikia?

Turi omeny ar teko ta snaige nuspaudus vaziuot? ;) Jo kaip tik vakar buvau i kaima nulekes, tai ten daug prilije ir molio kose. tai i kalna kai nebepakilau, isijungiau pabandymui snaige, nu ir kaip supratau tai ta snauge veikia kaip blokatorius. neleidzia prasikasti vienam ratui (tipo tam kuriam lengviau),

O gal man taip tik atrode, bet uzvaziavau ja ijunges :D .
Gal kas zino - gal kam kitam ta snaige skirta ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0