Peršokti prie turinio


Peugeot 406 automatinis diržo itempėjas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 06 - 08:26

Sveiki klubiečiai gal kas esate susidūre su 406-ojo diržo cipimo problama. Štai pas mane jau trečia diena nuolat cypia diržas, pradžioje galvojau kad nuo vandens, bet pasirodo jis senai turėjo išdiuti. Norėjau pasiklausinėti ar galėtu jis cipauti dėl automatinio tempėjo?
  • 0

#2 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 06 - 12:40

Sveiki klubiečiai

gal kas esate susidūre su 406-ojo diržo cipimo problama. Štai pas mane jau trečia diena nuolat cypia diržas, pradžioje galvojau kad nuo vandens, bet pasirodo jis senai turėjo išdiuti. Norėjau pasiklausinėti ar galėtu jis cipauti dėl automatinio tempėjo?

Tai ten generatoriaus dirzasa cypia manau. pas mane taiop buvo. Tai reikejo biski pareguliuoti ta tempeje, nes ten problemu buvo - truko varzto :D
  • 0

#3 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 spalio 06 - 14:07

gal kas esate susidūre su 406-ojo diržo cipimo problama. Štai pas mane jau trečia diena nuolat cypia diržas, pradžioje galvojau kad nuo vandens, bet pasirodo jis senai turėjo išdiuti. Norėjau pasiklausinėti ar galėtu jis cipauti dėl automatinio tempėjo?

Po šitų liūčių ir man pradėjo šiek tiek cypt, tai manau nuo vandens. Vakar į dienos pabaigą lygtai nustojo. Vaistai tikriausiai radijos pasigarsinimas :lol:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#4 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 06 - 14:33

Vat ir išsiaiškinau kame bėda ir tik po kiek laiko pastebėjau, kad tampėjas netiesiai su lyg diržu eina, o šiek tiek pakrypes. Gal kas žinot kokios jo kainos jai kartais tektu keist?
  • 0

#5 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 06 - 15:19

Vat ir išsiaiškinau kame bėda ir tik po kiek laiko pastebėjau, kad tampėjas netiesiai su lyg diržu eina, o šiek tiek pakrypes.

Gal kas žinot kokios jo kainos jai kartais tektu keist?

ar tu mane girdi? :D KOKIO dirzo? Jei generatoriaus, tai gal tas varztas kur prilaiko, kad itempejas tiesiai stovetu, gal jis iskrites? Sakau gi, kad man buvo. Ten reikia isukti 10 ar kazkoki varzta, kad itempeja tiesiai laikytu, o is apacios su tokia verzle dirza itempineji. Ten labai paprasta viskas.
http://www.elcats.ru...496&unit=57A10A
Cia tas varztas atrodo pazymetas 76 numeriu. Pasiziurek kas ten ir kaip ir turetum suprasti kodel tas reguliatorius vazineja,
  • 0

#6 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 08:21

Pas mane irgi buvo problemu su cypimu generatoriaus dirzo. Cype tai necype. Galvojau laisvas ir viskas. Bet parodzius vienam meistrui iskart buvo pasakyta kad tai shkyvas. Tai ir buvo. Patikrinamas butu toks. Atsidaryk kapota su uzvestu varikliu. Ir jei girdesis toks kaip paukscio cypsejimas nuo apacios dirzo tada bus kaltas shkyvas.
  • 0

#7 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 10 - 20:42

Aciu visiems uz patarimus, bet vienas is jusu visgi buvit arciausiai mano tiesos. As pasikeiciau tempeja ir net pati dirza, taciau tai nebuvo butina paprasciausiai varztas kuris laiko tempeja po kurio laiko del vibracijos ir pan issidevi ir pats tempejas turi laisvumo. Is rankos tikrai nepajausi tik kai yra uzdetas dirzas ir uzvestas variklis, o tokiu atveju tik paziureti gali. Zodziu dabar pas mane sucipe dirzas tik kai salta einu is garazo issitraukt uzvedus viena karta cipteli ir viskas nors to anksciau nebudavo. Dabar va turiu visai nebloga dirza ir tikrai gera tempeja (visa mechanizma) tai jai kam prireiktu susitarsim +37069547949 Aciu visiems uz patarimus!!!!
  • 0

#8 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 10 - 20:44

Dar vienas klausimas... Sunku patikrinti generatoriaus sepetelius? Nes norink nuimti plastmase ir juos istraukti reikia nusukineti tepalu filtra berods :D
  • 0

#9 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 10 - 20:49

Ir dar vienas nedidelis klausimelis... Kaip zinote beveik ant visu HDI varikli dengia virsutinis (plastmasinis) dangtis, kuris uzsideda ant 4 spilku ir uzsisuka pastmasiniais suktukais, tiesiog uzsispaudzia tai va gal kas tu suktuku turit man 2 pamete, o kazko chimicint nenoreciau nebet visus tektu perdarut, o beju dangtis nuo vibracijos skleidzia keista garsa. Zinoma galima butu visai ji nuimti bet jai jis ten ir turi buti tai tegul ir buna :D
  • 0

#10 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2007 spalio 11 - 07:14

Ir dar vienas nedidelis klausimelis... Kaip zinote beveik ant visu HDI varikli dengia virsutinis (plastmasinis) dangtis, kuris uzsideda ant 4 spilku ir uzsisuka pastmasiniais suktukais, tiesiog uzsispaudzia tai va gal kas tu suktuku turit man 2 pamete, o kazko chimicint nenoreciau nebet visus tektu perdarut, o beju dangtis nuo vibracijos skleidzia keista garsa. Zinoma galima butu visai ji nuimti bet jai jis ten ir turi buti tai tegul ir buna :D

tie fiksatoriai ziinte berods 6lt kainuoja
  • 0

#11 Svečias_pats_*

Svečias_pats_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 09:49

Ir dar vienas nedidelis klausimelis... Kaip zinote beveik ant visu HDI varikli dengia virsutinis (plastmasinis) dangtis, kuris uzsideda ant 4 spilku ir uzsisuka pastmasiniais suktukais, tiesiog uzsispaudzia tai va gal kas tu suktuku turit man 2 pamete, o kazko chimicint nenoreciau nebet visus tektu perdarut, o beju dangtis nuo vibracijos skleidzia keista garsa. Zinoma galima butu visai ji nuimti bet jai jis ten ir turi buti tai tegul ir buna :D

pas mane tai tos gumines spilkos nutrukusios :(
  • 0

#12 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 23:08

Kebabas kas tas (ziinte) kazkaip nesupratau !!!!!!
  • 0

#13 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 23:10

Kebabas tu turejai omeni žibinte?
  • 0

#14 Svečias_gedi_*

Svečias_gedi_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 22 - 21:18

labas visiem ta pati problema su dirzo cypimu,pas406 kupini jis toks pat kaip ir paprasto nezinau,bandziau papust wd40 garsas dingo,bet neilgai pradejo pastoviai cypt nu nestipriai,dar kazkoks lyg ir tarskejimas,kas nors patarkit kame reikalas/
  • 0

#15 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 22 - 23:23

labas visiem ta pati problema su dirzo cypimu,pas406 kupini jis toks pat kaip ir paprasto nezinau,bandziau papust wd40 garsas dingo,bet neilgai pradejo pastoviai cypt nu nestipriai,dar kazkoks lyg ir tarskejimas,kas nors patarkit kame reikalas/

kaip dirzo itempejas laikosi? ar tvarkingai, ar neisklibes?
  • 0

#16 Svečias_gedi_*

Svečias_gedi_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 23 - 23:05

ispradziu labas,nebuvo laiko kada konkreciau paziuret,as manau kad itempejas,nes kai papuciau sito wd40 tiesiai ant jo lyg dingo garsas keleta sekundziu,po to vel ,kazi kiek gali kainuot?
  • 0

#17 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 24 - 08:55

auksciau vienas pardavineja (atrodo imantas) nes jis be reikalo atrodo nusipirko toki. :) Jis daves savo telefono numeri.
  • 0

#18 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 06 - 21:45

Sveiki dar karteli Tempeja dar turiu jai kam reikia prasom +37069547949 (Originalas) Be reikalo pasikeiciau tempeja butu pakake pasikeisti tik dirza,bet didelis BET man nesiseka saltam motorui vistiek pacypia dirziukas taciau padariau viena ir negincitina isvada, kad dirzas kuri dabar uzdejau yra per ilgas ta prasme ilgesnis nepastebimai. Itempejas ji itempia bet jo tempimo jegos neuztenka, bandysiu deti sena dirza ir ziuresiu kas bus. jai kam kils kokiu klausimu prasom klauskit patarsiu ir atsakysiu. po mazu as tuos pezokus pradedu perprasti. JAI TURI PEUGEOTA NIEKADA NEDET PIGIU NEORIGINALU !!!! nes is to nieko gero nebus (cia patarimas)
  • 0

#19 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 rugpjūčio 02 - 18:41

prikelsiu laabai sena tema. Pakeite generatoriaus dirza, pavazinejau pora savaiciu ir pries kelias dienas pastebejau,kad pradedant vaziuot saltu varikliu girdisi cypimas. Siltam varikliui to nera, su senuoju dirzu tokiu bajeriu nebuvo.Kas ccia galetu buti? Vaziuoti atgal pas meistrus,kad itempeja pareguliuotu ar dirza perdetu? Dirza man pakeite per koki 15min.itempejui nieko nedare,nieko nesuko,su ranka paspaude ir uzdejo dirza...

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2009 rugpjūčio 02 - 18:43

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#20 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 14:31

prikelsiu laabai sena tema. Pakeite generatoriaus dirza, pavazinejau pora savaiciu ir pries kelias dienas pastebejau,kad pradedant vaziuot saltu varikliu girdisi cypimas. Siltam varikliui to nera, su senuoju dirzu tokiu bajeriu nebuvo.Kas ccia galetu buti? Vaziuoti atgal pas meistrus,kad itempeja pareguliuotu ar dirza perdetu?
Dirza man pakeite per koki 15min.itempejui nieko nedare,nieko nesuko,su ranka paspaude ir uzdejo dirza...

Na,gal kas kokia minti duos? Nuėmė man diržą, apžiūrėjo įtempėjus,viskas gerai, nekliba niekas (pažiūrėjo tik guoliukus), bet cypia rytais ir toliau.Ka daryt: vėl keisti diržą ir kartu automatinį įtempėją? Gal kas susidūrėt,kiek toks galėtų pakainuot?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0