Peršokti prie turinio


Nuotrauka

ABS bajeris :D :D :D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 21:54

Siandiena pas drauga i servisa nuvariau paremontuoti savo liutuka (pats jau labai laiko neturiu sietiems darbeliams. kita karta ta padarysiu pats. kai orai atsils :D).
Pakeiciau sitas dalis:
1 stabilizatoriaus trauke;
1 sarnyra;
2 priekinius svirties sailentblokus;
2 galinius svirties sailentblokus;
1 galini guoli (su stebule);
Visas detales isskyrus 1 sarnyra ir viena galini svirties sailentbloka daviau pats, o sitas dvi man nupirko. Uz viska sumokejau 397 lt. Tai vien darbai isejo 300 lt., o dar sailentblokas ir sarnyras 97 lt. (kitos detales kaip minejau, pirktos mano, siek tiek seniau).

Po darbu isvaziavau ir dziaugiausi vaziuodamas kaip tyliai vaziuoja mano liutas :D (ilgokai pravazinejau su uzianciais ABIEM galiniais guoliais tai buvau pamirses kas yra tyla masinoje :D) bet vienas BET. Pavaziavus tam tikra laika, uzsidege lemputes AIRBAG ir "KREIVAI SLYSTANTI MASINYTE" kartu. :D
Uzgesinus varikli, ijungus degima arba ir vel uzsivedus jos uzgesta iskarto bet pavaziavus siek tiek vel tas pats - isiziebia abi!
Nesupratau kas nutiko.
Skambinu ir klausiu ar meistras apart pakabos nieko kito neremontavo. :D Sako ne.
Nusprendziau patikrint ABS. Isibegejau ant zvyro, nuspaudziau stabdi iki dugno ir.... nuciuoziau gal pusmetri. Supratau kad nera ABS.
Skambinu vel. Tai draugelis sako, jog meistras minejo, kad mano seno, uziancio guolio ABS dantraciai tokie buvo stambesni, o nauja kuri daviau, buvo siek tiek smulkesni. Pradejau itarineti, kad man pardave biski ne ta guoli. :)
Namie prisedau prie elcats. Ziuriu guolius elcatse. Pasirenku - ikirestailinginis pugas (mano), pasirenku galini guoli ir toliau tik du pasirinkimai puslapyje - guolis SU ABS ir guolis BE ABS. Paziuriu kaip atrodo guolis BE ABS. Vaizdas toks:
http://www.exist.ru/...F9&imid=1040993
Vadinasi meistras tikrai neuzdejo mano atvezto guolio, skirto be absinems sistemoms. Be to pats sake, kad dantys BUVO tik jie smulkesni nei esancio ant masinos.
Dabar pasirenku SU ABS sistema ir matau toki vaizda:
http://www.exist.ru/...37B&imid=259772
Dantys kaip matome stamboki tokie. Toki as pats pries dvi savaites uzmoviau.
Galvoju ka daryti? Kaip cia iseina - tera tik du guoliai. Beje ir prekiu kodai tik du skirtingi. SU ABS guolio kodas yra 3748 35, o BE ABS guolio kodas tik toks 3748 28. Kito nera.
Siek tiek pagalvojaus nusprendziau patikrinti, o kaip gi atrodo PO RESTAILINGINIO pugo guolis.
Atsidarau guolius ir tik vienas pasirinkimas su vienodu guolio kodu kuris man nematytas 3748 68. Atsidarau siu guoliu kainyna, paziuriu nuotraukia ir... VUOLIA. Matau toki vaizda:
http://www.exist.ru/...37A&imid=630293
Dantukai ryskiai smulkesni. :D Isvada - as uzmoviau savo masinai guoli nuo porestailinginio pugo. :D Va taip vat.
Tai dabar klausimas. Kokios to pasekmes? Ar mano ABS sistema artimiausius 20 000 - 30 000 km nesubires del to, kad neveiks, del vieno ne tokio guolio ar vistik cia dziundzec ir reikia mauti sita guoli lauk ir deti toki koks turi buti? :D
  • 0

#2 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:08

as cia nieko nesuprantu, nieko apie masinas neismanau, bet keisti reikia B)
  • 0

#3 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:13

as cia nieko nesuprantu, nieko apie masinas neismanau, bet keisti reikia  B)

Tu blemba nekarksek! :D jei guolis kainuotu 50 lt tai man dzin - pasikeisciau, bet kai kaina jo 400 lt tai........... . :D Biski nervas paima pagalvojus, kad reikes ismesti 400 lt. As uz tuos 400 lt dar ojojoj kiek pasidaryciau masinai :D
Kas kvailiausia, kai pirkau tai kazkaip neatkreipiau demesio i tuos dantukus. Nu kazkaip paziurejau ar yra varztas, radau dar dangtuka nauja varztui uzdengti ir... tiek. Visas mano dziaugsmas tuo ir baigesi. O pasirodo viskas biski kitaip gavosi :D

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2007 spalio 16 - 22:14

  • 0

#4 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:16

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas. ;) Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#5 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:17

jei niekas nieko nesuede (nesuprantu kaip galejo isvis lysti, nejau nera jokiu apribojimu ka ikishi), tai parduosi kad ir pigiau ta porestailingini ir isidesi iki... skirtumas bus, bet bus ir abs ir tinkama detale tinkamoj vietoj.. p.s.: kaip suprantu kai pirkai ne tokia detale padave? as tokiu atveju (tik dar nebuvau panaudojes) variaus i parduotuve ir pateskiau ant stalo, sakau "ne ta davet, keiskit"..
  • 0

#6 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:32

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas. ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.
  • 0

#7 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:34

jei niekas nieko nesuede (nesuprantu kaip galejo isvis lysti, nejau nera jokiu apribojimu ka ikishi), tai parduosi kad ir pigiau ta porestailingini ir isidesi iki... skirtumas bus, bet bus ir abs ir tinkama detale tinkamoj vietoj..

p.s.: kaip suprantu kai pirkai ne tokia detale padave? as tokiu atveju (tik dar nebuvau panaudojes) variaus i parduotuve ir pateskiau ant stalo, sakau "ne ta davet, keiskit"..

Tai cia ir esme, kad ilindo :D O jis uzdetas tik siandiena.
jeigu jis butu neuzdetas, tai as irgi pakeisciau i IKI restailingini. Bet jis jau smagiai sukasi ant mano masinos. nulupes atgal gi nenesi. :D

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2007 spalio 16 - 22:36

  • 0

#8 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:37

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

paprastai galvojant: i smulkaus sriegio varzto vieta isukus stanbaus sriegio varzta, jis laikos gerai, bet i gera neiseina nei varztui nei verzlei.. todel nemanau, kad galima taip imti ir vazineti su kitokiu guoliu.. nzn, tikrai palauk dar kitu forumieciu minciu.. as kaip minejau: "nieko nesuprantu, nieko apie masinas neismanau, bet keisti reikia"..
  • 0

#9 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:41

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

Turejau omeni, lupti, abs saukykli saugykliu bloke, kad ABS ir negalvotu veikti.
Pati guoli nuimti nuimsi nesugadines. Ten jau senajam myshios turbut buvo, del to ir ishsinere.

Keista, kad Airbago lempa dega. Nelabai suprantu ryshio. Nebent kokie elektriniai trikdziai.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#10 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:41

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

paprastai galvojant: i smulkaus sriegio varzto vieta isukus stanbaus sriegio varzta, jis laikos gerai, bet i gera neiseina nei varztui nei verzlei.. todel nemanau, kad galima taip imti ir vazineti su kitokiu guoliu.. nzn, tikrai palauk dar kitu forumieciu minciu.. as kaip minejau: "nieko nesuprantu, nieko apie masinas neismanau, bet keisti reikia"..

Tai ten viskas uzsisuko normaliai. Ten viskas atitinka isskyrus tuos dantukus. :D Jie tipo veikia davikli abs'o ir jis matyt ima durniuot nuo per daug smulkiu dantu.
  • 0

#11 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:44

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

Turejau omeni, lupti, abs saukykli saugykliu bloke, kad ABS ir negalvotu veikti.
Pati guoli nuimti nuimsi nesugadines. Ten jau senajam myshios turbut buvo, del to ir ishsinere.

Keista, kad Airbago lempa dega. Nelabai suprantu ryshio. Nebent kokie elektriniai trikdziai.

Nu tai ryt lupsiu saugikli kad ABS pailsetu metelius :D Parasysiu ar airbago lempa dabar dege.
Beje, gal kam guolio reikia? :D Porestailinginio? :D :D :D :D
  • 0

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 spalio 17 - 06:46

Keista, kad Airbago lempa dega. Nelabai suprantu ryshio. Nebent kokie elektriniai trikdziai.

Rysys yra. Oro pagalvems reikalingas greicio signalas. Gal ne visoms, taciau reikalingas. O greitis nuimamamas arba nuo kurio nors rato daviklio arba nuo greicio dezes, taciau atsiradus parodymu nesutapimams tarp keliu skirtingu gr. davikliu, sistema pereina i avarini rezima ir informuoja, jog pasitiketi gr. signalu negalima, ko pasekoje kitos sistemos savo ruoztu irgi gali persijungti i avarini rezima. Tame tarpe ir saugos pagalviu, variklio valdymo, ABS bei dar kren kokios sistemos.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 spalio 17 - 07:03

Aš asmeniškai padaryčiau paprasčiau, pradžiai nuvaryčiau į parduotuvę ir paaiškinčiau, kad ne tą detalę įstūmėt, o dantis tegul patys skaičiuoja. Šiaip pagal idėją privalo priimt ją atgal ir nesvarbu ar ji buvo uždėta ar ne.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#14 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 17 - 09:39

paaiškinčiau... dantis tegul patys skaičiuoja...

Ideja nebloga. :lol: Gali ir atiduoti.

Bet shiaip siulytchiau meistrui kuris keite "dantis paskaitchiuoti". Va tas tai tikrai mate ir turejo zhinoti, kad ne tokia detale deda. Jei keitei normaliam servise ir turi saskaita, tai drasiai gali grasinti vartotojo teisiu ginimo institucijomis.
Jei keite dede Vasia (kuri visi zhino), tai reik bandyt siulyt "skaitchiuoti dantis" ar kaip nors panashiai tartis "del kompensacijos"
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#15 Svečias_physical_*

Svečias_physical_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 12:18

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

Turejau omeni, lupti, abs saukykli saugykliu bloke, kad ABS ir negalvotu veikti.
Pati guoli nuimti nuimsi nesugadines. Ten jau senajam myshios turbut buvo, del to ir ishsinere.

Keista, kad Airbago lempa dega. Nelabai suprantu ryshio. Nebent kokie elektriniai trikdziai.

arba dar gali buti rysys tame, kad cia jau veikia turgaus desniai... :D Airbag'ai issauti, o kad lempute visada nedegtu tai pajungta kartu su abs'o lempute... nes girdejau visokiu variantu :unsure:
  • 0

#16 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 17 - 12:41

Na jei tau ABS'o nereikia, tai lupk lauk saugykli (del visa ko pikto) ir vazhinek spakainas.  ;)
Dar yra variantas ji ishemus parduoti ir kazhkiek kompensuoti patirtas ishlaidas.

Nu as nezinau ar kazkaip tu ji nulupsi nesupleses? Mes kai lupome sena (asiku jis labai uziantis buvo) bet issinere visas ir jau buvo nebenaudojamas.
Nu ziuresime ka kiti pasakys :)
As be abs nebijau vazineti. Atsargesnis busiu, man tik svarbu, kad iki kito keitimo jis nepareitu ten kazkaip.

Turejau omeni, lupti, abs saukykli saugykliu bloke, kad ABS ir negalvotu veikti.
Pati guoli nuimti nuimsi nesugadines. Ten jau senajam myshios turbut buvo, del to ir ishsinere.

Keista, kad Airbago lempa dega. Nelabai suprantu ryshio. Nebent kokie elektriniai trikdziai.

arba dar gali buti rysys tame, kad cia jau veikia turgaus desniai... :D Airbag'ai issauti, o kad lempute visada nedegtu tai pajungta kartu su abs'o lempute... nes girdejau visokiu variantu :unsure:

Gali buti ir taip. :) Kad pajungta kartu su ABS lempute. :D Bet tai kolkas kaip ir nesvarbu.
Ir visi siulymai del dantu skaiciavimo irgi nelabai tinka. Servisas nebrangiai viska sutvarke, tai man cia nebeda. Atvazinesiu as tuos metus be ABS ir viskas. :) Man svarbiausias klausimas tas, kad as dabar atjungiau net ABS saugikli (dega dabar ta masinyte slystanti ir airbagu lemputes istisai) ir pavazinesiu metelius kokius iki to laiko, kol vel guoli riekes keisti, tik ar ABS sistema man nuo to nesukvailios tiek laiko vazienjant nors ir su atjungtu ABS rezimu? :)
  • 0

#17 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:12

O ko jai kvailioti, jei atjungta? Nieko jai neturetu atsitikti. ABS ir Airbagu lempute ankshtchiau po uzhkurimo kartu uzhgesdavo? Jei taip, tai greitchiausiai ir yra physical paminetas variantas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:31

ABS ir Airbagu lempute ankshtchiau po uzhkurimo kartu uzhgesdavo?

Ne rodiklis. Jei viskas gerai, tiek pas autobusa, tiek pas kibira visos lemputes uzgesta vienu metu. Be abejo, buna kad dega tai viena tai kita :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:47

O ko jai kvailioti, jei atjungta? Nieko jai neturetu atsitikti.

ABS ir Airbagu lempute ankshtchiau po uzhkurimo kartu uzhgesdavo?
Jei taip, tai greitchiausiai ir yra physical paminetas variantas.

uzgesdavo kartu vienu metu. :) O vaziuojant po guolio pakeitimo kartu ir uzsidegdavo (kaip brolis ir sesuo). :D Isemiau ABS saugikli tai ne viena negesta. Taigi dabar vaziuosiu metus laiko be ABS. :D Tikiuosi kitais metais ant kaledu guolis jau bus suestas, nes per metus padarau 30 000 km. :D

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2007 spalio 17 - 13:48

  • 0

#20 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:50

Ne rodiklis. Jei viskas gerai, tiek pas autobusa, tiek pas kibira visos lemputes uzgesta vienu metu. Be abejo, buna kad dega tai viena tai kita  :lol:

Gali buti. Pas mane abiejuose kibiruose uzhgesta po viena.
Padushku, berods, abiejuose paskutine.

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2007 spalio 17 - 13:51

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0