Jump to content


Photo

Žalgiris


  • Please log in to reply
3668 replies to this topic

#2181 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2010 March 15 - 09:03

... :blush: kad tas Brauwnas jau nesimato i kuria puse bega. Ir net pac nemato... :doh: . Atsitrenke Jonui i sona ir dar ta savo firmini fuksa imete, o teisejai vietoj zingsiu bauda dave :hmm: .

O tu(o gal JŪS) is to tuscio paiputimo ir arogancijos net nejauti temos. Siaip tai kalba buvo apie didesni angliu maisa... :fool: ;

P.S. O i ta "Myzsale" nesiruosiu net eit. Nebent kai bus ikurtas muziejus dukrai parodysiu...
P.S.S. ... triju (ar tais keturiu) baltu juosteliu prisiziuriu gatveje.... :ax:

Ta hale nebutu Myzsale jei ten nemyztu atvyke lryto sirgaliai, ple apsisnarglije nuo rekimo, policija tik ir kursuoja ramint :doh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2182 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2010 March 15 - 09:20

... :blush: kad tas Brauwnas jau nesimato i kuria puse bega. Ir net pac nemato... :doh: . Atsitrenke Jonui i sona ir dar ta savo firmini fuksa imete, o teisejai vietoj zingsiu bauda dave :hmm: .

O tu(o gal JŪS) is to tuscio paiputimo ir arogancijos net nejauti temos. Siaip tai kalba buvo apie didesni angliu maisa... :fool: ;

P.S. O i ta "Myzsale" nesiruosiu net eit. Nebent kai bus ikurtas muziejus dukrai parodysiu...
P.S.S. ... triju (ar tais keturiu) baltu juosteliu prisiziuriu gatveje.... :ax:

Barkli, kas tau?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2183 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 15 - 12:04

... :blush:  kad tas Brauwnas jau nesimato i kuria puse bega. Ir net pac nemato... :doh: . Atsitrenke Jonui i sona ir dar ta savo firmini fuksa imete, o teisejai vietoj zingsiu bauda dave  :hmm: .

O tu(o gal JŪS) is to tuscio paiputimo ir arogancijos net nejauti temos. Siaip tai kalba buvo apie didesni angliu maisa...  :fool: ;

P.S. O i ta "Myzsale" nesiruosiu net eit. Nebent kai bus ikurtas muziejus dukrai parodysiu...
P.S.S. ... triju (ar tais keturiu) baltu juosteliu prisiziuriu gatveje....  :ax:

Barkli, kas tau?

Ta prasme???

O siaip argi nelinksma atsistot i idiotu gretas ir kartu "protingom" temom padiskutuot :good: .
  • 0

#2184 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 15 - 12:05

Atsiprasau Barkli bet laikiau tave truputi protingesniu...

be to jei jau neturi jegos pasistumdyt tai cia vatsono problema? ju kpats kurtis visad sako kad mes zaidzia KIETA krepsini. o siaip pasakysiu tai ka kai pries du metus dalyvavau tipo automobiliu lygoj ir mane tie visi stambesni priesininkai kaip lapa nustumbdavo tai cia ir nesazininga buvo? ar gal visgi ci mano problemos kad neturiu pakankamai svorio ir jegos pries kitus atsilaikyt...

be to nereikejo issitrint ryto temos :) galetum ten skustis :)

nesupratau ka tu cia norejai pasakyt?
  • 0

#2185 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2010 March 15 - 14:42

o man juokinga darosi. geriau nei anekdotuose :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2186 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 15 - 15:50

o man juokinga darosi.
geriau nei anekdotuose :D

Tai prikin ka as cia veikiu? Tam skyreli kur tipo anegdotai tai jau banalu. O cia viskas "gyva", "tikra" :good:
  • 0

#2187 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2010 March 15 - 18:44

nezinau kaip klubieciai galvoja apie P kluba kaune, bet mes vilniuje visada juokiames is audi ir kitu klubu, nes mes save laikome truputi labiau suaugusiais ir solidesniais klubieciais, bet zinant, kad musu klubo puslapis nera rakinamas zmonems is sono (nepriseregistravusiems), tai manau, kad yra paskaitanciu musu puslapi ir is kitu klubu, tai paskaite kas rasoma siame puslapyje ir pavarcius keliu paskutiniu savaiciu puslapius, apie mus galvojama kaip apie 18mecius, kuriems tevai nupirko pugus. :( nezinau, ka yra uzsivartojes Barklis, nezinau ka apskritai vartoja Frencis, bet brangieji, jau buvau kazkada rases, jei neturite ko protingo rasyti, tai ir nerasykite!!! :ph34r: Barklis istrynei LR tema, motyvuodamas, kad neva Z fanai uzterse gera puslapi, tai bet ar dabar pats to nedarai!o gal cia ir yra Tavo toks noras? :o nes dabar tikrai gaunasi tai, kad is Z puslapio gali suzinoti daugiau, negu is kitu.Geda, slykstu, bjauru skaityti. jei taip jau Jums bloga - issivemkit. kazkaip geda darosi ir skaityt, ir zinoti, kad as tuos zmones pazystu, kad vadinu Juos savo pazistamais, kad losiu kase su Jais.... nebeterskim tu puslapiu, kurie mums nepatinka. peace :good: as uz zalgiri!!!
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2188 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 15 - 21:14

nezinau kaip klubieciai galvoja apie P kluba kaune, bet mes vilniuje visada juokiames is audi ir kitu klubu, nes mes save laikome truputi labiau suaugusiais ir solidesniais klubieciais, bet zinant, kad musu klubo puslapis nera rakinamas zmonems is sono (nepriseregistravusiems), tai manau, kad yra paskaitanciu musu puslapi ir is kitu klubu, tai paskaite kas rasoma siame puslapyje ir pavarcius keliu paskutiniu savaiciu puslapius, apie mus galvojama kaip apie 18mecius, kuriems tevai nupirko pugus. :(
nezinau, ka yra uzsivartojes Barklis, nezinau ka apskritai vartoja Frencis, bet brangieji, jau buvau kazkada rases, jei neturite ko protingo rasyti, tai ir nerasykite!!! :ph34r:
Barklis istrynei LR tema, motyvuodamas, kad neva Z fanai uzterse gera puslapi, tai bet ar dabar pats to nedarai!o gal cia ir yra Tavo toks noras? :o
nes dabar tikrai gaunasi tai, kad is Z puslapio gali suzinoti daugiau, negu is kitu.Geda, slykstu, bjauru skaityti.
jei taip jau Jums bloga - issivemkit. kazkaip geda darosi ir skaityt, ir zinoti, kad as tuos zmones pazystu, kad vadinu Juos savo pazistamais, kad losiu kase su Jais....
nebeterskim tu puslapiu, kurie mums nepatinka.
peace :good:

as uz zalgiri!!!

Pataikei i desimtuka. :good:
Pyk nepykes, bet as savo misija tesiu. Butent toks ir yra mano noras, kad patys pajustumet kokius sudus mums kisot. Lashai tu gana greit pagavai minti, bet Žūdfanių tarpe yra tokiu, kurie niekad ir nesupras :fool: . O man nuo to bus tik juokingiau :clap: .



Aš už LIETUVOS RYTĄ :good: :good: :good:

Edited by Barklis, 2010 March 15 - 21:17.

  • 0

#2189 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2010 March 15 - 22:52

[quote name='Barklis' date='Mar 15 2010, 09:14 PM']

as uz zalgiri!!! [/QUOTE]
Pataikei i desimtuka. :good:
Pyk nepykes, bet as savo misija tesiu. Butent toks ir yra mano noras, kad patys pajustumet kokius sudus mums kisot. Lashai tu gana greit pagavai minti, bet Žūdfanių tarpe yra tokiu, kurie niekad ir nesupras :fool: . O man nuo to bus tik juokingiau :clap: .



Aš už LIETUVOS RYTĄ :good: :good: :good: [/quote]
Siulau Tau buti protingesniam uz nemaza dali cia esanciu, ir nebetersti!!!! susitaikyk ir pripazink, kad pasaulyje yra visokiu, bet tikrai nevisokiu reikia. :fool:
Gerbiu Tave, ir tikiu, kad Tu suprasi ka bandau paaiskinti.

as uz zalgiri!!!
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2190 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 March 15 - 23:12

nezinau kaip klubieciai galvoja apie P kluba kaune, bet mes vilniuje visada juokiames is audi ir kitu klubu, nes mes save laikome truputi labiau suaugusiais ir solidesniais klubieciais

Tas apie solidesniais laikome tai prajuokino.Nepyk, bet tokio klubo lietuvoje nera, kaip sis su tokiom blevyzgom...Laimei ne visi tokie cia :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2191 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 16 - 20:50

Shiaule gerai vare... o Bawnui gal jau ir sezonas baigtas?

Edited by Barklis, 2010 March 16 - 20:54.

  • 0

#2192 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2010 March 16 - 20:56

Bawnui

a?
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#2193 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 16 - 21:10

Taigi ple vos isaiksteles isrepliojo...

O tu dainiusas tas ir Rudupio tema sukurk. Pamislyk gal kokia trecios kartos pusesere ten gyvena ar klasioke apsizenijo uz Prieniskio.
Patikek geda nebus. Bet pamazgom zinok Shicia man smagiausia metytis.

A beja USAS i Zalgiri grysta vot

------------------------------
Ir dar: Liuks komentaras is Dainiuso pateiktos nuorodos :good: :
"vietomis buvo gaila ziureti i Zalgiriecius,ypac 3 kelinyje kai Siauliai kibiau paspaude,tai Zalgirieciu tokie veideliai buvo,kad dieve dieve,o eurolygos komanda o dairosi vienas i kita ir net atakos iki metimo neparuosia.Aisku sunku antra sezona zaist be centro,nes pernai jo kaip ir nebuvo,siemet is dalies Begicius,bet toks nerimtas ramstis.Ka veikia komandoje Caplinas manau niekas nesupranta,tokiu lietuvaiciu tai tikrai turime,nei pataiko,nei rimtai suzaidzia.Reikia rimto trenerio sustyguot tuos zaidejus,o tada kurie netinka jo braizui lauk,dabar individualiai dar kai kurie veza,o minties nulis.Komanda toks vaizdas po pernykstes renimacijos,perkelta i intensyvios terapijos skyriu.Na laukiame Grigo,gal jis ka sukurs,ir dar i nevilti veda tas Browno skericiuojimasis ir itampos kelimas.Na beliko laukti geresniu veju kitamet,ir sekmes siemet per finalus"

Edited by Barklis, 2010 March 16 - 21:44.

  • 0

#2194 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2010 March 16 - 21:45

Taigi ple vos isaiksteles isrepliojo...

O tu dainiusas tas ir Rudupio tema sukurk. Pamislyk gal kokia trecios kartos pusesere ten gyvena ar klasioke apsizenijo uz Prieniskio.
Patikek geda nebus. Bet pamazgom zinok Shicia man smagiausia metytis.

A beja USAS i Zalgiri grysta vot

cia tau menesines prasidejo ar siaip po biski gyvenimu pradedi nusivilt ???
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2195 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 16 - 22:01

Zinok taip gerai nesijauciau jau kokius 3 metus. :good: Ir jauciu, kad dar geres. Nes sita tema jau beveik tapo tokia apie kokia as svajojau: "menesines", "kas tau yra" ir pns. o apie krepsini minimaliai :clap:

Edited by Barklis, 2010 March 16 - 22:01.

  • 0

#2196 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2010 March 16 - 22:06

Zinok taip gerai nesijauciau jau kokius 3 metus. :good: Ir jauciu, kad dar geres.
Nes sita tema jau beveik tapo tokia apie kokia as svajojau: "menesines", "kas tau yra" ir pns. o apie krepsini minimaliai :clap:

nu as tik siaip paklausiau ...keista tave cia toki matyt kazkaip :hmm: naujas imidzas skant :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2197 Svečias_Svečias Maestro_*

Svečias_Svečias Maestro_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 17 - 00:38

Barkli, gal nueik pas sheimos gydytoja. Turetu nukreipt kur reikia. Tau labai rimtai stogas pavazhiavo. Bijau, kad kokios virves nesigriebtum. :ph34r:
  • 0

#2198 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 17 - 06:46

Barkli, gal nueik pas sheimos gydytoja. Turetu nukreipt kur reikia.
Tau labai rimtai stogas pavazhiavo. Bijau, kad kokios virves nesigriebtum.  :ph34r:

:clap: :clap: :clap:
Viskas eina teisinga linkme

Edited by Barklis, 2010 March 17 - 06:47.

  • 0

#2199 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2010 March 17 - 07:02

Barkli, gal nueik pas sheimos gydytoja. Turetu nukreipt kur reikia.
Tau labai rimtai stogas pavazhiavo. Bijau, kad kokios virves nesigriebtum.  :ph34r:

:clap: :clap: :clap:
Viskas eina teisinga linkme

Tipo esu debilas ir man viskas px :doh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2200 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2010 March 17 - 11:08

Barkli, gal nueik pas sheimos gydytoja. Turetu nukreipt kur reikia.
Tau labai rimtai stogas pavazhiavo. Bijau, kad kokios virves nesigriebtum.  :ph34r:

:clap: :clap: :clap:
Viskas eina teisinga linkme

Tipo esu debilas ir man viskas px :doh:

O tu cia apie save ar Maestro???
^_^
  • 0




8 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users


    Facebook (1)