Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Žalgiris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3668

#1001 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 23 - 10:34

Taip, kalba apie lėšų aukojimą Žalgiriui iš patriotiškumo. Tik iš kur jo gaut, jei net savo valstybę rašai iš mažosios...
Jeigu kažkada Žalgiris tapatinosi su pasipriešinimu TSRS ir dabar konstatuoti, jog tai "jau nebe tas Žalgiris, o kažkoks UAB-as", tai tą patį galim pasakyt apie bil kurią komandą - nebe tas CSKA, Realas, Cibona. Laikai keičiasi, žmonės keičiasi, lieka įvaizdis...

Patriotiškumo tėvynei pas mane yra pakankamai, bet kodėl tas patriotiškumas turėtų būti tapatinamas su kažkokiu klubu? Ir kiek jau gerbiamasai ponas nusipirkot tų šiukšlių už tūkstantines sumas paremt tą varganą klubelį? :D

Būtumėm ptriotiškai nusiteikę Žalgirio atžvilgiu, jei jiems tikrai sektusi eurolygoj, būtų lyderiais. Ar lietusi tada jų adresu pamazgos ir pašaipos? Dabar gi "lietuviais esame mes gimę"... Skant, dabaik, kad nesikankintų. Jei ne kojom uždubasint, tai bent jau pašaipom. Blin, turbūt jei ir giminės namas degtų, vietoj kibiro vandens žibalo nepagailėtumėt... :mad:
Kai kilo vajus dėl Kauno arenos, pervedžiau į sąskaitą. Tikrai tai nebuvo tūkstantinė suma, greičiau simbolinė parama. Rezultate gavosi juokinga suma, nes ponai lietuviai moka kažką remti, kol tai neliečia jų piniginių.
Su privačia iniciatyva paremti finansiškai Žalgirį, būtų gavesi dar kukliau, nelabai krizės akivaizdoj pinigais kas nori sklaidytis, užtai didelis AČIŪ "Respublikai"... :beer:
Kažkada baigsis tas sunkmetis, atsigaus ir Žalgiris, duos visiems piprų tarptautiniuose turnyruose, tik tuomet nedryskit seilėtis džiaugdamiesi jų pergalėm... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#1002 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2009 vasario 23 - 11:37

Nieks ant to zalgirio nevarytu jei komanda rinktu pagal financines galimybes ir zaistu pagal tos komandos galimybes.
Siaip gera jumoro doze: cia
  • 0

#1003 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:07

Nieks ant to zalgirio nevarytu jei komanda rinktu pagal financines galimybes ir zaistu pagal tos komandos galimybes.

Nu supratau. Visi labai gailėtumėm ir pergyventumėm už juos, jei šis superklubas (visai nebijau šito žodžio) turėtų profkinės kašiaus komandos biudžetą, važinėtų sukriošusiais golpais, legionieriai gyventų tarakonais knibždančiuose bendrikuose. Va tada jie mums būtų tikras tautinis pasididžiavimas, ar aš kažką čia ne taip?...
Atsipeikėkit gi pagaliau... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#1004 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:11

Nieks ant to zalgirio nevarytu jei komanda rinktu pagal financines galimybes ir zaistu pagal tos komandos galimybes.

Nu supratau. Visi labai gailėtumėm ir pergyventumėm už juos, jei šis superklubas (visai nebijau šito žodžio) turėtų profkinės kašiaus komandos biudžetą, važinėtų sukriošusiais golpais, legionieriai gyventų tarakonais knibždančiuose bendrikuose. Va tada jie mums būtų tikras tautinis pasididžiavimas, ar aš kažką čia ne taip?...
Atsipeikėkit gi pagaliau... :(

tai geriau prisiimt brangiausiu krepsininku, neturint pinigu, ir paskui kaltint visus aplinkui, kad pinigu nera?
Atsipeikekit, Zalgiris ne baznycia, o verslas...
  • 0

#1005 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:18

Nieks ant to zalgirio nevarytu jei komanda rinktu pagal financines galimybes ir zaistu pagal tos komandos galimybes.

Nu supratau. Visi labai gailėtumėm ir pergyventumėm už juos, jei šis superklubas (visai nebijau šito žodžio) turėtų profkinės kašiaus komandos biudžetą, važinėtų sukriošusiais golpais, legionieriai gyventų tarakonais knibždančiuose bendrikuose. Va tada jie mums būtų tikras tautinis pasididžiavimas, ar aš kažką čia ne taip?...
Atsipeikėkit gi pagaliau... :(

tai geriau prisiimt brangiausiu krepsininku, neturint pinigu, ir paskui kaltint visus aplinkui, kad pinigu nera?
Atsipeikekit, Zalgiris ne baznycia, o verslas...

Legionieriai ir normalesni vietiniai grajokai buvo renkami dar gerokai iki to momento, kai visi ėmėm kalbėt apie krizę. O ir anksčiau (santykinai gerais laikais) ne ypatingo lygio sugebėdavo prisiviliot su tokiu biudžetu. Net ir savi geresni tuoj išlekia užseniuosna legionieriais pachaltūryt. Čia pas graikus superklubai tik "milionierius" privilioja...
  • 0
... labai piktas diedas...

#1006 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:19

Na jeigu apie pasididžiavimus pradėjom varyt, tai aš mielai norėč iš kolegų išgirst konkrečių pasiūlymų, kaip atgaivint legendinį Vilniaus Žalgirio futbolo klubą, kuris dabar yra su profkinės futbolo komandos biudžetu, važinėja sukriošusiais golpais, legionieriai gyvena tarakonais knibždančiuose bendrikuose. Bet aš manau, kad čia jau pasenus info ir greičiausiai legionieriai gyvena ant šaligatvio...??? Bet kaip čia dauguma mėgsta apeliuot į dvigubus standartus, tai...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1007 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:20

Nieks ant to zalgirio nevarytu jei komanda rinktu pagal financines galimybes ir zaistu pagal tos komandos galimybes.

Nu supratau. Visi labai gailėtumėm ir pergyventumėm už juos, jei šis superklubas (visai nebijau šito žodžio) turėtų profkinės kašiaus komandos biudžetą, važinėtų sukriošusiais golpais, legionieriai gyventų tarakonais knibždančiuose bendrikuose. Va tada jie mums būtų tikras tautinis pasididžiavimas, ar aš kažką čia ne taip?...
Atsipeikėkit gi pagaliau... :(

tai geriau prisiimt brangiausiu krepsininku, neturint pinigu, ir paskui kaltint visus aplinkui, kad pinigu nera?
Atsipeikekit, Zalgiris ne baznycia, o verslas...

Na ir sukasi kaip verslas! Ish kur galejo sezono pradzhioj zhinoti, kad numatytos leshos biudzheto nepasieks? Leshu neatsirado atsisake brangiausiu krepshininku ir t.t. toliau ieshkojo remeju ir kazhkaip krapshtesi. Kas jums tchia nepatinka? Kad vyriausybe ir savyvaldybe nenori savo isipareigojimu ivykdyti? Ar klubas kaltas, kad jie tuos isipareigojimus prisieme.
Nesakau klaidu buvo, bet visi tu klaidu padaro. Vistik klubas tikrai istorija ir nesinoretu, kad ishnyktu Zhalgirio pavadininimai tiek futbole, tiek krepshynyje. Lietuvoj ishvis manytch LKL nuniktu, jei nebebutu zhalgirio.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1008 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:49

Lietuvoj ishvis manytch LKL nuniktu, jei nebebutu zhalgirio.

butent. kazkaip tada liktu tik Lietuvos rinktine, bo kitu klubu pasiekimai manes lygiai taip pat nedomina (gali kad ir 5 Kaune buti triobetai ar aisciai...)... Gerai, kad kazka daro, kabinasi, o ne palieka likimo valioj. Ka jus skaitot superzvaigzdemis dabartiniam Zalgiri? Tie patys Jankunas ir Maciulis uzauginti savoj komandoj, Pirma karta per 10 metu nebera jau nei vieno legionierio? Tai kas dar blogai?
As visom keturiom uz tai, kad zaistu kad ir Saboniuko mokyklos vaikai ir liktu Žalgiris kaip komanda, kuri visvien atsities kažkada :beer:
  • 0
Roots to roots

#1009 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 23 - 13:52

Na jeigu apie pasididžiavimus pradėjom varyt, tai aš mielai norėč iš kolegų išgirst konkrečių pasiūlymų, kaip atgaivint legendinį Vilniaus Žalgirio futbolo klubą,

tai matyt vilnieciams pavydu yra ziureti i tai kaip Kaunas savo legendini Žalgiri gelbeja ir kažka daro, o ne žiuri kaip jis ima ir numirsta... Del to, kad Vilnius turi daugiau visko nei legendini kluba ir apteke pramogom bei kitokiais malonumais... Todel ir pats klubas yra neidomus niekam (isskyrus likusius paskutinius mohikanus is Pietu IV tribunos) -_-
  • 0
Roots to roots

#1010 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 vasario 23 - 14:38

Na matai, Cr. Aš pabandžiau pakurstyt aistrą atgaivint Žalgirį Vilniuje, tai kažkaip iš kauniečių gavau apie kažkokias pramogas ir bile ką... <_< Beje, vistik mano minties nepagavai. Šiaip aš apeliavau į Jimmy kalbas apie milijonus legionieriams, kurie su legendiniu žalgiriu kaip ir nieko bendro. O ir šiaip, dabartinė Žalgirio sudėtis man visai patinka ir ne todėl, kad gauna nuo estų 30 taškų, o kad kaip ten Garastas sakė... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1011 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 23 - 14:51

Na matai, Cr. Aš pabandžiau pakurstyt aistrą atgaivint Žalgirį Vilniuje, tai kažkaip iš kauniečių gavau apie kažkokias pramogas ir bile ką... <_< Beje, vistik mano minties nepagavai.

na, matai, kad lietuviai dar didesniu pinigu nori nei juodukai, tai ka jau padarysi... nesam tokie turtingi kaip graikai, bet galim kazkaip ir savais bandyti verstis...
ok - peace! :beer: Svarbu, kad tas legendinis Zalgiris nepavirstu legendine Respublika su laiku :D
  • 0
Roots to roots

#1012 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 23 - 16:16

... aš mielai norėč iš kolegų išgirst konkrečių pasiūlymų, kaip atgaivint legendinį Vilniaus Žalgirio futbolo klubą...

Bet kaip čia dauguma mėgsta apeliuot į dvigubus standartus, tai...

Tai vilniečiams kažkokią vieną legendą reiktų pasirinkti. Kuo jumi blogai, kad Brazauckis legendinius Valdovų rūmus atkūrė? Ir dar gausiai "sportinio inventoriaus" leido pripirkt aukcionuose. Už tiek bašlių Vilniaus Žalgiris keliolika metų neblogai gyvuotų dar su brazilais legionieriais.
Na, Kaune irgi naujas legendas kuria, pvz šikanas-konteineris prie pilies už ar ne pusę limono. Nesitaškytų sabakos valdininkai lėšom, visiem užtektų.
Kaip sakė sen. romėnai - "duonos ir reginių". Su duona darosi vis sunkiau, o jei atims ir reginius (Ž), tai visai jau.... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#1013 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 23 - 16:23

Futbolas kitas reikalas. Jei nebutu visokie LKF su majonezais visko sukrushe tai gal ir lygis kitas butu. Normaliam pasauli futbolo klubai ir pelnus dar gauna. Na Lietuvoj irgi pvz Kaunas. Vilniaus Zhalgirio esmine beda dabartinis savininkas. Kaip kazhkuria prasme ir Kauno Zhalgirio.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1014 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 23 - 17:55

Futbolas kitas reikalas. Jei nebutu visokie LKF su majonezais visko sukrushe tai gal ir lygis kitas butu. Normaliam pasauli futbolo klubai ir pelnus dar gauna. Na Lietuvoj irgi pvz Kaunas. Vilniaus Zhalgirio esmine beda dabartinis savininkas. Kaip kazhkuria prasme ir Kauno Zhalgirio.

faktas.
butu gaila ir to ir to Zalgirio...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1015 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2009 vasario 23 - 17:57

ne nu jus man durnam paaiskinkit: Maestro tai kaip sudaromas biudzetas, kad jau 2008 m spali Zalgiris rekia kad Kaunas neduoda pinigu (numatytu 2009 biudzete)? Jimmy, sikanas uz puse limono aiksu negerai, bet jei komandos biudzetas sakykim 20 mln - tai kiek turi babkiu duot akcininkas (kuris turi tik 1% akciju) per metus klubui babkiu ir kiek duoda? Lyg ir Kaunas savo akcijas atidave Zalgiriui uz viena lita, tai ka protingo Zalgiris su tom akcijom padare?
  • 0

#1016 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 vasario 23 - 18:09

o kaip siauliai visa sita laika gyvena , negirdejau kad butu pas juos problemu ir zaidejai pofig suringti ir algas gauna ir nestreikuoja ir kaipo kol kas trecia komanda lietuvoje :wacko: ai ir dar lygtais siauliu savivaldybe ne kazka ten jiems duoda :) ...
kol zalgiris neturetu kazko panasaus neduociau komandai nei lito :
Posted Image
o dabar pinigus paduodi o jie kazkur kotedzuose nuseda , gal rimtai zmones kalba kad sabas kaip zaidejas gal ir geras bet kaip zmogus ....
pps : gana bliaut bet kokiu atveju abejoju ar kas nors leistu bankrutuot zalgiriui :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1017 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 vasario 24 - 08:19

http://www.15min.lt/...icija/91/29583/ :blush:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#1018 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2009 vasario 24 - 18:58

http://www.15min.lt/...icija/91/29583/ :blush:

cia tai baika, pamatytum kaip megsta lryto vyrukais savo superstas skodas prie Akropolio wilno priparkuot :rolleyes:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1019 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2009 vasario 24 - 22:09

cia tai baika, pamatytum kaip megsta lryto vyrukais savo superstas skodas prie Akropolio wilno priparkuot :rolleyes:

prie ko cia Lrytas su "superstom" shkodom? :) Franci primeni vaiku darzeli. Jauciu jei parodyciau Lansbergio myzancio prie prezidenturos foto, pultum aiskint kad matei katedroj shikanty AMB.... Matom kad musu liaupsinami "dievaiciai" tikrais dievais pasijaute ir ne prie ko cia rytas ar zalgiris...
  • 0

#1020 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 24 - 23:44

prie ko cia Lrytas su "superstom" shkodom? :) Franci primeni vaiku darzeli. Jauciu jei parodyciau Lansbergio myzancio prie prezidenturos foto, pultum aiskint kad matei katedroj shikanty AMB.... Matom kad musu liaupsinami "dievaiciai" tikrais dievais pasijaute ir ne prie ko cia rytas ar zalgiris...

Ne prie ko tchia Jankunas ir zhaliagrybis? Visiems seniai aishku, kad sportininkai intelektu ir kitom savybem susijusiom su galva paprastai neapdovanoti. Reikia dzhiaugtis kad musu dievukai (ala tulas lavrinovitch) ishvis sugeba koki zhodi ishlementi. Reikalauti, kad jie dar pajegtu isigilinti i KET ir pan. tai jau tikrai pereboras. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0