Jump to content


Photo

Žalgiris


  • Please log in to reply
3668 replies to this topic

#1261 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 May 17 - 22:41

zidanas, wanux

butu priesinga situacija ir butu zalgirio fanai nukoseje veliava sakytume kas per debilai tie zalgirio fanai... tipo ne?

i sita situacija reaguoju neutraliai... dar vaikystej zaidziant kara, budavo bandoma panasiai vogt veliava ar uzimt bustine, kol priesas isejes musu ieskot... ir ner ko cia verkt del tokiu nesamoniu, svarbu nebuvo nesamoningu machankiu kaip Taline, va cia ta jau durnas poelgis, nesvarbu kas pradeda...

Bele kuriuo atveju vagyste yra kriminalinis nusikaltimas. Net nezhiurint simbolines veliavos reikshmes.
Atsliukino kazhkoks pacukas ir pavoge kazhkieno nuosavybe.
Ir darbar tai kaip zhygdarbi gazeta aprashyneja.
Neskaniai skamba. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1262 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2009 May 18 - 05:51

zidanas, wanux

butu priesinga situacija ir butu zalgirio fanai nukoseje veliava sakytume kas per debilai tie zalgirio fanai... tipo ne?

i sita situacija reaguoju neutraliai... dar vaikystej zaidziant kara, budavo bandoma panasiai vogt veliava ar uzimt bustine, kol priesas isejes musu ieskot... ir ner ko cia verkt del tokiu nesamoniu, svarbu nebuvo nesamoningu machankiu kaip Taline, va cia ta jau durnas poelgis, nesvarbu kas pradeda...

Tai be abejo, kad as irgi likciau neutralus jei is tavo pezo isdauze langus nupyzdintu oro pagalve, svarbu,kad tai nesusije su manim, nesvarbu,kad tu mano tarkim draugas.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1263 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 May 18 - 07:13

Bele kuriuo atveju vagyste yra kriminalinis nusikaltimas. Net nezhiurint simbolines veliavos reikshmes.
Atsliukino kazhkoks pacukas ir pavoge kazhkieno nuosavybe.
Ir darbar tai kaip zhygdarbi gazeta aprashyneja.
Neskaniai skamba.  :ph34r:

Menkavertis gaiGtas, manau kad net 1 MGL neviršytų. Grėblio kotas ir skuduras. Apie nusikaltimą šnekėti nėra net reikalo žinant jo sąvoką.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#1264 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 18 - 08:01

Menkavertis gaiGtas, manau kad net 1 MGL neviršytų. Grėblio kotas ir skuduras. Apie nusikaltimą šnekėti nėra net reikalo žinant jo sąvoką.

Na ok - pas mane yra Peugeot klubo veliava (didele ir grazi kuria matote foto). Tarkim as pereinu i kita kluba ir man ji visiskai dzin. Skuduro gabalas ir tiek. As ja sukarpau gabalais masinai valyt skudurams pasigaminti. Atvaziuoju i GM ir plaunu masina su ja - niekam jokiu asociaciju nekels? Juk tai skuduro gabalas vienok ir dar menkavertis... :unsure:

Posted Image

Edited by Cr, 2009 May 18 - 08:08.

  • 0
Roots to roots

#1265 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 May 18 - 08:07

Na ok - pas mane yra Peugeot klubo veliava (didele ir grazi). Tarkim as pereinu i kita kluba ir man ji visiskai dzin. Skuduro gabalas ir tiek. As ja sukarpau gabalais masinai valyt skudurams pasigaminti. Atvaziuoju i GM ir plaunu masina su ja - niekam jokiu asociaciju nekels? Juk tai skuduro gabalas vienok ir dar menkavertis... :unsure:

Žinau kad nei Tu nei aš taip nedarytumėm, bet jeigu kas nors tai padarytų ar nuo to mes asilais pataptumėm? :unsure: :D
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#1266 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 18 - 08:14

Žinau kad nei Tu nei aš taip nedarytumėm, bet jeigu kas nors tai padarytų ar nuo to mes asilais pataptumėm? :unsure: :D

ok - nenusileiskim tada iki Piloto lygio kur prie zodziu kabinejasi... :ph34r:
manau reikia baigti sia diskusija siuo klausimu. Laukiam vakaro geriau ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#1267 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 May 18 - 08:19

manau reikia baigti sia diskusija siuo klausimu. Laukiam vakaro geriau ;] :beer:

Teisingiausias sprendimas :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#1268 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2009 May 18 - 12:45

Žinau kad nei Tu nei aš taip nedarytumėm, bet jeigu kas nors tai padarytų ar nuo to mes asilais pataptumėm? :unsure:  :D

Be abejo, kad taip :blush:

Edited by Francis, 2009 May 18 - 12:45.

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1269 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 May 18 - 13:19

Bele kuriuo atveju vagyste yra kriminalinis nusikaltimas. Net nezhiurint simbolines veliavos reikshmes.
Atsliukino kazhkoks pacukas ir pavoge kazhkieno nuosavybe.
Ir darbar tai kaip zhygdarbi gazeta aprashyneja.
Neskaniai skamba.  :ph34r:

Menkavertis gaiGtas, manau kad net 1 MGL neviršytų. Grėblio kotas ir skuduras. Apie nusikaltimą šnekėti nėra net reikalo žinant jo sąvoką.

Na jei is taves kas nudziaus menkaverti daiGta uz 120Lt, tai bus nusikaltimas ar ne?

Shiaip ar taip uzh tai baudzhiama, nors ir pagal kita kodeksa.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1270 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • posts 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Posted 2009 May 18 - 15:16

Bele kuriuo atveju vagyste yra kriminalinis nusikaltimas. Net nezhiurint simbolines veliavos reikshmes.
Atsliukino kazhkoks pacukas ir pavoge kazhkieno nuosavybe.
Ir darbar tai kaip zhygdarbi gazeta aprashyneja.
Neskaniai skamba.  :ph34r:

Menkavertis gaiGtas, manau kad net 1 MGL neviršytų. Grėblio kotas ir skuduras. Apie nusikaltimą šnekėti nėra net reikalo žinant jo sąvoką.

Na jei is taves kas nudziaus menkaverti daiGta uz 120Lt, tai bus nusikaltimas ar ne?

Shiaip ar taip uzh tai baudzhiama, nors ir pagal kita kodeksa.

siaip cia ne policijos forumas, del vagystes kitur kreiptis reikia...
ir speju tos veliavos vagyste kitokia potekste turi nei kad siaip koks chuliganizmas (bent jau fanu tarpe)...
o jei lygint su vagyste is auto - tai manau labiau tiktu palyginimas, kai tau del kasnakt rekiancios signos kokia padanga nuleidzia...
ckant pamoko, nors ir nevisai legaliais budais...

Edited by wanux, 2009 May 18 - 15:19.

  • 0

#1271 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 18 - 22:06

Nu, tai ko pritilom, Žalgirio fanai? Metai be čempionų žiedų - pasaulio pabaiga? Aukščiau nosis, ponai. Rėmėją turim, kiti metai - mūsų !.. ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#1272 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 22:15

Dar neatsigaunu po nepergalės... :(
  • 0

#1273 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 19 - 06:55

Nu, tai ko pritilom, Žalgirio fanai? Metai be čempionų žiedų - pasaulio pabaiga? Aukščiau nosis, ponai. Rėmėją turim, kiti metai - mūsų !.. ;]

ir kokiu komentaru nori isgirsti? pralosem sy sezona ir taskas. gerai, kad atsirado naujas remejas. ateis kitas sezonas tada ir kalbesim. o dabar yra taip kaip yra...
-_-
  • 0
Roots to roots

#1274 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 May 19 - 12:14

ir kokiu komentaru nori isgirsti? pralosem sy sezona ir taskas. gerai, kad atsirado naujas remejas. ateis kitas sezonas tada ir kalbesim. o dabar yra taip kaip yra...
-_-

nezinau kodel, bet mane pyktis ima tik todel, kad LR laimejo viska ka galejo, o Z pralose viska ka galejo....
LKL buvo likusi vienintele viltis... <_<
Bet as vistiek uz ZALGIRI :beer:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1275 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • posts 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2009 May 19 - 15:30

Zalgiris FOREVER. O kas del shio sezono, tai prasta vadyba nuskriaude ne tik zaidejus jiem nemokant algu, bet ir sirgalius atimant is ju pergales kurios but pasiektos jei ne prasta vadyba :( Na ka laukiam kito sezono :beer:
  • 0

#1276 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2009 May 19 - 16:47

Nu ka Wilno liudi,kad neisrinko prezidentu Timosevskio, Kaunas ir Lietuva, kad prakiso Zalgiris :lol: Man Zalgiris laimejo siais metais, tai islikimo dovana :beer: O Zavatskas apsimeslino pats ir apmeslino visa lietryti, nors vargu ar bunant mesle i ki keliu vienas kibiras daugiau meslo pasijaus...

Edited by Francis, 2009 May 19 - 16:48.

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1277 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • posts 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Posted 2009 May 19 - 18:39

Nu ka Wilno liudi,kad neisrinko prezidentu Timosevskio, Kaunas ir Lietuva, kad prakiso Zalgiris :lol: Man Zalgiris laimejo siais metais, tai islikimo dovana :beer:
O Zavatskas apsimeslino pats ir apmeslino visa lietryti, nors vargu ar bunant mesle i ki keliu vienas kibiras daugiau meslo pasijaus...

Apie tai kas ko liudi patylesiu...
Tau Zalgiris laimejo - valio.
Zavackas ne sventuolis.
O del meslo... man kaip tik pasirode, kad tik nesenai vienas malkos vaikas pradejo mezt Zalgirio tvartus, lig to laiko ten meslo jura buvo (ka ten apie puodus ir katilus lietuviai dumoja?)...
Taip kad Franci nesidrabstyk - i Zavacka panasus darais...
  • 0

#1278 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • posts 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Posted 2009 May 19 - 21:58

wanux - se tau.. ;]
  • 0

#1279 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 19 - 22:04

wanux - se tau.. ;]

e - o gal riskit sita tema. dabar yra ir idomesniu diskusiju apie krepsini (ir po pat jusu nosim kolegos) ;] :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#1280 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • posts 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2009 May 19 - 22:04

Gerbiamieji sirgaliai nesantaikos kurstymas naudojant rasistinius ir nacionalistinius motyvus yra baudziamas. Tad prashyciau baigt. Esu super Zalgirio fanas ir greiciausiai buciau elgesis kaip visi Kauno halej buve sirgaliai. Taciau izeidinet vieshai naudojant rases ar nacionalistinius motyvus tikrai nedrysciau. Nors ir esu ciut rasistas, ciut nacionalistas :) Dekui uz supratinguma
  • 0




7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users