Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#281 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2009 balandžio 03 - 13:20

jei yra neskaidrus stiklas(spindulio isskaidymas ant stiklo) xenonai praranda savo apsvietimo galiair prasme.

:lol:

Čia turbūt reiktų suprasti, kad dėti zenonus į priešfeisliftinį 406 nėra prasmės? :lol: Man yra: mėgstu, kai asfaltas šviesą atspindi, o ne sugeria. O be to, balta šviesa kur kas malonesnė tamsiu paros metu nei geltona.

Kaip zenonai gali "prarasti galią"? Dalį šviesos išsklaido į viršų... Bet galią..?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#282 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 03 - 13:33


Kaip zenonai gali "prarasti galią"? Dalį šviesos išsklaido į viršų... Bet galią..?

galia ...tai cia truput per riebiai parasiau ;) sviesa isklaido stiklas(revetas) tuo paciu kazkiek prarandamas spindulio ilgis,o pas originalius xenonus fokusuoja spinduli- lempos korpusas ir skaidrus stiklas dar karta nebelauzia spindulio
gali det tuos zenonus blogiau tikrai nebus ir lempos tikrai zymiai geriau svies :) jei yra galimybe dek skaitmeninius blokelius(nebus problemu su radio trukdziais)
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#283 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2009 balandžio 03 - 14:02

sviesa isklaido stiklas(revetas)

Tikrai taip. 406 lempos dėlto siaurų šviesos pluoštelių paleidžia į apie 2-3 metrų aukštį... :wacko:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#284 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 16:57

Paasikinsiu Xenon fanams, nu ri kas kad nebereik nei ilgu nei trumpu, uztat atvaziuodami kitiems taip spiginat kad nervas paima ant jusu xenonu sudetu uz 300lt kurie laiko 3 men ir sudega visi blokeliai ir puse lietuvos xenonu atkripkim demesi vazineje perdege, ce pikta tokia nuomone bet atsibodo tas kvailas fanatizmas xenon, bixenon- zodziu GAVNON ir tiek :lol:
  • 0

#285 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2009 balandžio 16 - 19:09

nervas paima ant jusu xenonu sudetu uz 300lt kurie laiko 3 men ir sudega visi blokeliai ir puse lietuvos xenonu atkripkim demesi vazineje perdege

O mane nervina žiopliai pro užtamsintus priekinius langus nematantys kelio ir sudarantys avarines situacijas. Dar nervina tie, kas naudoja priešrūkinius kai nėra nei rūko, nei lietaus. Taip pat nervuoja išminčiai, užsidėję plačias padangas ir nesivarginę bent jau purvasaugių užsidėti. Labai nervuoja amerikonai raudonom posūkių-stabdžių-gabaritų lempom... :lol:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#286 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 20:43

ce viskas ka isvardinai mane taipogi nervuoja, bet dar nervuoja xenonai perdege pastoviai, tai naxren juos dedat jei vistiek jie saudo pastoviai, tipo grazu, nu man tai nei kiek perdeges negrazu, o del keliu men leist tokias bapkes manau neverta, nes paskui keist keist ir keist, stovi halogenas ir gerai yra :P
  • 0

#287 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 09:31

ce viskas ka isvardinai mane taipogi nervuoja, bet dar nervuoja xenonai perdege pastoviai, tai naxren juos dedat jei vistiek jie saudo pastoviai, tipo grazu, nu man tai nei kiek perdeges negrazu, o del keliu men leist tokias bapkes manau neverta, nes paskui keist keist ir keist, stovi halogenas ir gerai yra :P

O mane tai labiausiai nervuoja ant viso pasaulio nervuoti diedai :P
  • 0

#288 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 11:02

as dar ne diedas jaigu ka :DDDD as dar jauniklis :P
  • 0

#289 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 balandžio 19 - 14:18

Paasikinsiu Xenon fanams, nu ri kas kad nebereik nei ilgu nei trumpu, uztat atvaziuodami kitiems taip spiginat kad nervas paima ant jusu xenonu sudetu uz 300lt kurie laiko 3 men ir sudega visi blokeliai ir puse lietuvos xenonu atkripkim demesi vazineje perdege, ce pikta tokia nuomone bet atsibodo tas kvailas fanatizmas xenon, bixenon- zodziu GAVNON ir tiek :lol:

Nepavydek :lol:
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#290 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 19 - 21:29

... uztat atvaziuodami kitiems taip spiginat kad nervas paima...

O kai vežiesi iš kaimo pilną bagažinę mėšlo vazonėliams patrešt, savo halogenais neakini?... ^_^
  • 0
... labai piktas diedas...

#291 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 balandžio 19 - 22:18

Paasikinsiu Xenon fanams, nu ri kas kad nebereik nei ilgu nei trumpu, uztat atvaziuodami kitiems taip spiginat kad nervas paima ant jusu xenonu sudetu uz 300lt kurie laiko 3 men ir sudega visi blokeliai ir puse lietuvos xenonu atkripkim demesi vazineje perdege, ce pikta tokia nuomone bet atsibodo tas kvailas fanatizmas xenon, bixenon- zodziu GAVNON ir tiek :lol:

kaip suprast puse vazineja perdege? tai jei perdega tai vistiek sviecia? kazkas neaisku cia man :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#292 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 balandžio 19 - 22:21

.... Taip pat nervuoja išminčiai, užsidėję plačias padangas ir nesivarginę bent jau purvasaugių užsidėti. ... :lol:

ir kuo gi cia tave taip nervuoja :) :lol:

P.S. daznai kazkaip tenka matyt lyg ir tavo pezuka destytoju vietose :) argi grazu uzimti profesoriu vietas? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#293 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 balandžio 20 - 01:06

Nepavydek :lol:

zmogui tete masina nupirko o ant xenonu nedave :lol: :lol: :lol:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#294 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2009 balandžio 20 - 09:55

ir kuo gi cia tave taip nervuoja :) :lol:

P.S. daznai kazkaip tenka matyt lyg ir tavo pezuka destytoju vietose :) argi grazu uzimti profesoriu vietas? :)

Teko kada nors važiuoti per lietų paskui plačiaratį kelių dešimtmečių senumo by-em-dabljū? Na gerai, grįžkim į dabartį: visokie Touaregai, X* ir panašūs traktoriukai taip pat kelia debesį vandens paskui save. Kai vengdamas papildomų kritulių mandagiai pasitrauki į antrą juostą, jau žiūrėk koks smarkuolis perduoda linkėjimus ilgosiomis šviesomis (sakykim bi-zenonais) :lol:

P. S. Tikriausiai mano, jei ant užpakalio "www.autonews.lt" užrašyta :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#295 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 balandžio 20 - 19:40

tai as tau vienas is didziausiu priesu kelyje buciau :D niu neturiu bi-xenonu tik :) tai del to ir nusprendziau kad tavo turi but :)

Šį pranešimą redagavo thunder: 2009 balandžio 20 - 19:41

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#296 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 21 - 17:10

jei ce apie mano peza altceit kazkas uzmate tai kazkas labai apsiriko :DDD a seip vakare pavazinekit bent jau po KLP ir pamatysit kiek perdegusiu xenonu vazineja :) susitaupe 300lt bet PYST blokelis perdege kaip ir pasvisus :)) nors naujos auto ir dazna beda su tais xnon yra, neatidirbat dar normaliai texnologija matyt
  • 0

#297 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 balandžio 21 - 17:21

jei ce apie mano peza altceit kazkas uzmate tai kazkas labai apsiriko :DDD a seip vakare pavazinekit bent jau po KLP ir pamatysit kiek perdegusiu xenonu vazineja :) susitaupe 300lt bet PYST blokelis perdege kaip ir pasvisus :)) nors naujos auto ir dazna beda su tais xnon yra, neatidirbat dar normaliai texnologija matyt

tai tu man paaiskink kaip atrodo perdege xenonai? jie vistiek sviecia ? nesuprantu as taves...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#298 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 balandžio 21 - 19:46

Kai besviecia tik viena lempa zenonine, ir tai kazkur dievui i langus.
  • 0

#299 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 21 - 19:55

jei ce apie mano peza altceit kazkas uzmate tai kazkas labai apsiriko :DDD a seip vakare pavazinekit bent jau po KLP ir pamatysit kiek perdegusiu xenonu vazineja :) susitaupe 300lt bet PYST blokelis perdege kaip ir pasvisus :)) nors naujos auto ir dazna beda su tais xnon yra, neatidirbat dar normaliai texnologija matyt

a tai kokios masinos vazineja su viena akim?bmw ,audi,golf?...kiek pezuku is ju matei?607 pas save xenon susidejau(650 lt) technikine praejo,prie stai ant stendo buvau ir viskas ok.ir kuom skiriasi originalios lempos nuo paprastu halogenu.tik kelis uzrasus ant lempu stiklo?ir dar kad lempu apiplovimo ant bamperio nera......(pasikartosiu.cia rasyta apie 607 buvo,kad nelygintum su passatais) :beer:
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#300 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 21 - 21:38

Ten ne perdegę zenonai, o nekontaktuoja kažkuris iš dviejų laidų, sukišamų į orginalią fyškę. Kaip kas pjauna ją nafig ir sulituoja jungtį. Halogenai 3-4 perdegs, kol supleškinsi vieną zenoną...
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0