Jump to content


Photo

Xenon


  • Please log in to reply
871 replies to this topic

#441 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • posts 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Posted 2009 May 23 - 23:21

xenon pats savaime nera blogis,tik pas debiliska vairuotoja tampa blogiu kaip ir paprasta halogenine lempuke.pateiksiu pora pavyzduku 1.atvaziuoja priesais mane "pensinikas"(cia kabutese tipo toks vairavimo stilius) diena su ilgomis sviesomis.As jam pamirkcioju ant ilgu,kad jas isjungtu,jis ju zinoma nepersijungia tik pakelia ranka(padekoja) galiu tik numatyti,kad pagalvojo,kad perspejau apie zaliukus 2.Issuka is kiemo taip pat sviesiu paros metu su ijungtais gabaritais ir priesrukiniais zibintais,sviecianiais ryskiai violetiniai.Tai kaip paspigino akyse visas spektro spalvas pamaciau :D Siaip tai policija kiekvieno nenubaus.Turetu kiekvienas apakintas vairuotojas pamirkcioti ant ilgu sviesu.Tada nebutu taip,kad as turiu pinigu ir vaziuoju 3.Aplenkiant automobili tamsiu paros metu jis neperjungia ilguju sviesu(cia tai jau ziauriai man nervai sukyla)Cia yra grinai vairuotoju tolerancijos klausimas. Vertas dalykas apmastymui apie philips lempukes 20proc toliau svieciancias.Is pradziu issidejau tik i viena lempa,kad paziureti skirtumo ir ar nera tik pigi reklamine apgaule isvilioti pinigu.Galiu pasidziaugti ,kad jos is tikruju ryskiau sviecia,o kiek procentu,tai vienas dievas tezino P.S susimatysim kelyje.Ir labai tikiuosi,tiems zmonems galva guldantiems uz xenon nereikes pamirkcioti :beer:
  • 0

#442 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 23 - 23:25

kad kur velnei tous xenon vos avarijos nepadariau kai apakino mane :angry: turetu uztraust wapse juos

Kaip ten sako prastam sokejui ir kiausiniai trugdo :beer:

Tau reiktu uzdrausti vairuoti, nes tu pamates automobili su zenonais keli pavoju kitiem :lol:
  • 0

#443 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2009 May 24 - 08:01

kad kur velnei tous xenon vos avarijos nepadariau kai apakino mane  :angry:  turetu uztraust wapse juos

As ir ta pati sakau, vos neuzdusau vaziuodamas paskui 15m. senumo automobili, vos avarijos nepadariau del tepalo demes ant kelio nuo netvarkingo automobilio, gal irgi antikvariato, vos nepazeidziau KET vaziuodamas paskui amerikona, nes nesupratau ar jis posuki rodo ar ruosiasi stabdyti ir aibe kitu dalyku kurie zymiai didesni blogi turi negu xenon, bet apie juos garsiai nekalbama, nes kai kuriem pamacius ar uzvedus kalba apie xenon prasideda isterijos priepolis. Gal laikas kreiptis i psichologa?

Edited by Pilotas, 2009 May 24 - 08:02.

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#444 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2009 May 24 - 16:29

As ir ta pati sakau, vos neuzdusau vaziuodamas paskui 15m. senumo automobili, vos avarijos nepadariau del tepalo demes ant kelio nuo netvarkingo automobilio, gal irgi antikvariato....

ar salono filtro nera, ar saugaus atstumo nesilaikai nuo priekyje vaziuojancio antikvaro? :rolleyes:
  • 0
kažkaip.....

#445 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 24 - 17:01

ar salono filtro nera, ar saugaus atstumo nesilaikai nuo priekyje vaziuojancio antikvaro? :rolleyes:

Salono filtras (popierinis) nuo dūmų nesaugo... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#446 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 May 24 - 17:58

Salono filtras (popierinis) nuo dūmų nesaugo... ;]

Taigi sakė kad važiuot reik atokesniu atstumu.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#447 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2009 May 25 - 07:29

Taigi sakė kad važiuot reik atokesniu atstumu.

Kazin koks tas saugus atstumas vaziuojant mieste arba stovint prie sviesoforo? :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#448 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 May 25 - 07:40

Kazin koks tas saugus atstumas vaziuojant mieste arba stovint prie sviesoforo? :D

Bet kurioj vairavimo mokykloj tai pasako. Ir ne tik apie šiuos niuansus, bet ir apie daugelį kitų. Čia tiems aišku kas lankė kursus, bet nenusipirko.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#449 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Posted 2009 May 25 - 07:51

Kazin koks tas saugus atstumas vaziuojant mieste arba stovint prie sviesoforo? :D

Jei gerai pamenu tai saugus atstumas yra puse važiavimo greičio (tik žinoma metrais ne kilometrais :) ), o stovint tai jau manau pačiam reikia įsivertinti situaciją..
  • 0

#450 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 May 25 - 08:04

Salono filtras (popierinis) nuo dūmų nesaugo... ;]

Yra aktyvuotos anglies, žinok padeda ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#451 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 25 - 09:28

Yra aktyvuotos anglies, žinok padeda ;)

Tai kokią darom išvadą? Jautriaakiams antixenon-isterikams reikia anglimis pasitrint akis... :rolleyes: :lol: :lol: :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#452 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 May 25 - 09:43

Tai kokią darom išvadą? Jautriaakiams antixenon-isterikams reikia anglimis pasitrint akis... :rolleyes: :lol: :lol: :lol:

Nea. Pilną saloną prisivaryt dūmų ir ant snukio užsidėt popierinį filtrą
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#453 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2009 May 25 - 22:51

dėk nuorodą į šaltinį, kur tie reikalavimai išvardinti - kažkada ieškojau, neradau. ;)

su sąlyga, jog užkniso kas keletą mėnesių keisti halogenines lemputes 406-tam, eisiu ir aš ieškotis xenonų. jei rasiu tokius, ant kurių parašyta H7 55W ir dar kokia E raidė šalia, dėsiu ramia sąžine, nes gamintojas, kiek mačiau, nurodo, jog naudoti H7 55W tipo lemputes, o apie šviesos šaltinio tipą aš neprivalau žinoti...

gamintojas (idomu koks,kokiais standartais "remiasi") dazniausiai "pucia" mygla.made in chine-universaliausias produktas-tipo tinka viskam.
jei kas atkreipe demesi-originalus xsenonai(lemputes) sviecia beveik baltai. kuo prastesni,tuo melsvesni(saltesni).saltesnis spektras zmogaus akims nepriimtinas-jis prasciau mato kelia,objektus nei su kaitrinemis lemputemis(neskaitant baltu zymejimo juostu-tos tai isryskeja).
gerai kazkas pasake-istatymus kuria ne inzinieriai.mato-kazkas negerai,patarejai taip pat ne inzinieriai,policija irgi pritaria kad reikia uztikrinti saugu eisma,tai ir bando "numarinti" samodelkinu xsenonus.
kaip kitaip zmogui isaiskinti,kad ne tik "ilgos"sviesos akina,bet ir lievi xsenonai,blogai sumontuoti(be linziu) taip pat akina.jeigu apkintas zmogelis suktu vaira i sviesos puse,tai sumazintu akintoju gretas.dabar zmogelis suka (instiktyviai) nuo sviesos-i salikele.o ten laukai ,griovai,pestieji.xsenonu(lievu) megeju ten nera. :rolleyes:
  • 0
spakenas@gmail .com

#454 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 May 25 - 23:24

Realiai akina net ir originalus. Na vistiek intensivesnis shviesos shaltinis ir per visokius kalniukus, aplitus stiklus (lietaus lashai spinduli lauzho). Nera tai, kad jau 3.14zdiec avarine situacija, bet nemalonu. Galu gale tas pats Jimmis, ar jis susidejo automatini aukscio reguliavima, apiplovima ir pan. Ar tikrai niekada bulviu nevezha ar dar ko nors bagazinej? Na buna visko. Man paciam su gamyklinem spingsulem (gerai sureguliuotom) nuolat kas nors pamirksi. Tai ko tiketis ish kazhkokiu samopalu? Galima uzhsimesti traukinio prozhektoriu ir surasti AFIGIENA kruva tam pateisinanciu ir apginanciu priezhastciu, bet nx to reikia? Pagalvokim apie kitus ir jie apie mus pagalvos. :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#455 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2009 May 26 - 14:33

Pasaka be galo. Gal geriau pateikime klausima kitaip. Ar nors viena xenon turetoja yra nubaude? Kai atsiras teigiamas atsakymas i tai, galesime testi diskusija toliau.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#456 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 May 26 - 15:15

Pasaka be galo. Gal geriau pateikime klausima kitaip. Ar nors viena xenon turetoja yra nubaude? Kai atsiras teigiamas atsakymas i tai, galesime testi diskusija toliau.

Nu kad pas jumi iškreiptas mastymas tą mes jau žinom. Aš kitą pavyzdį duosiu. Jeigu išdaužysiu tavo auto zenonus ir manęs niekas už tai nenubaus, tai tipo aš padariau gerai?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#457 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 26 - 15:33

Nu kad pas jumi iškreiptas mastymas tą mes jau žinom. Aš kitą pavyzdį duosiu. Jeigu išdaužysiu tavo auto zenonus ir manęs niekas už tai nenubaus, tai tipo aš padariau gerai?

Arba vazinekim prigere ir jauskimes teisus kol nenubaude.
  • 0

#458 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2009 May 26 - 17:05

Nu kad pas jumi iškreiptas mastymas tą mes jau žinom. Aš kitą pavyzdį duosiu. Jeigu išdaužysiu tavo auto zenonus ir manęs niekas už tai nenubaus, tai tipo aš padariau gerai?

Tai tu imkis veiksmu, nes pakalbeti visi mes galim, bet kai reikalas ateina tai irodyti praktiskai, kazkodel viskas tuom ir uzsibaigia.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#459 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2009 May 26 - 17:10

Arba vazinekim prigere ir jauskimes teisus kol nenubaude.

Labai nuvalkiotas pavyzdys, nes juos labai daznai pagauna. Sugalvok kazka originalesnio kaip kontrargumentu mano pateiktam klausimui

Edited by Pilotas, 2009 May 26 - 17:10.

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#460 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 26 - 18:12

Labai nuvalkiotas pavyzdys, nes juos labai daznai pagauna. Sugalvok kazka originalesnio kaip kontrargumentu mano pateiktam klausimui

Nuvalkiotas lygiai taip pat, kaip ir tavo pasisakimas.
O kontraargumentu kiek tik nori:
Nesisekim dirzu, vaziuokim per raudona, uzsidekim melynus svyturelius, nusiimkim numerius, nesidrauskim automobilio, neikim TA, nenaudokim zieminiu padangu ir t.t.
Juk nevisada sustabdo ir nubaudzia. O jei jau sustabde, tai uztenka tik pakisti policininkui 50 ar 100 lituku ir vel pasidarai teisus. Ar ne?
  • 0




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users