Jump to content


Photo

Xenon


  • Please log in to reply
871 replies to this topic

#501 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 01 - 22:33

Na ko cia nesuprasti. Nu pailgeja min. ant kokiu 2cm.
Reiktu shviesos detu 4300K zenonus, bet kazhkodel krauna 6000K, 9000K ir pan.
Aishku tam, kad visi aplinkiniai matytu (melina/violetine shviesa) ir suprastu - pas juos zenonai ir pimpis ant 2cm ilgesnis. :lol:

eee, kolega ne del pimpio isidejau..nereik cia waryt ir nedel grozio tai jau ttikrai.. <_< tad be izeidimu, isidejau nes tenka po lt trankytis ne savo malonumui..
  • 0

#502 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 June 01 - 22:43

eee, kolega ne del pimpio isidejau..nereik cia waryt ir nedel grozio tai jau ttikrai.. <_<  tad be izeidimu, isidejau nes tenka po lt trankytis ne savo malonumui..

Na man irgi tenka, bet del to neperkeliu savo kompleksu (del trumpo pimpio) ant kitu vairuotoju. :lol:

Edited by Maestro, 2009 June 01 - 22:44.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#503 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 01 - 22:54

Na man irgi tenka, bet del to neperkeliu savo kompleksu (del trumpo pimpio) ant kitu vairuotoju. :lol:

as asmeniskai neturiu tokio komplexo, o jei pats apie tai prakalbai matyt opi problema pas tamsta :P peace
  • 0

#504 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 June 01 - 23:07

as asmeniskai neturiu tokio komplexo, o jei pats apie tai prakalbai matyt opi problema pas tamsta :P peace

Panashu, kad turit. :lol: Kai kurie seniai ishvis turbut vietoj viagros bando panaudot. :lol:
Pazhiurejus i kelvinus, akivaizdu, kad px ta shviesa. Svarbu krutchiau atrodisiu. :lol:
O kad kitu akina tas pimpio dydinimas :angry: , tai plia taip ir nepavyksta irodyti. :angry:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#505 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 01 - 23:10

Panashu, kad turit.  :lol:  Kai kurie seniai ishvis turbut vietoj viagros bando panaudot.  :lol:
Pazhiurejus i kelvinus, akivaizdu, kad px ta shviesa. Svarbu krutchiau atrodisiu.  :lol:
O kad kitu akina tas pimpio dydinimas  :angry: , tai plia taip ir nepavyksta irodyti.  :angry:

mano ideti 4300Ki artimasiais, o idejau kad kaimo keliukuose ypac rudeni nesumedzioti ko nors..kai ten be atsvaitu vaiksto ppesteji ir vazineja dviratininkai (uztenka tokiu vaizdu darbe).. vien tik del to.. tad nedejau del problemu su organais, grozio ar siaip nzn kokiu faktoriu....kiti sukisa visur kur gali ir vazineja net ir dienom su xenonais priesrukinese..so uztenka pyktis...zinau,kad tai nelegalu, taciau kai padejo isvengti keliu pesciuju ir laukiniu gyvunu partrenkimo uzmestyje, todel ir naudoju dar, kol neperdegs..

Edited by Marcin, 2009 June 01 - 23:16.

  • 0

#506 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 June 01 - 23:14

mano ideti 4300K, o idejau kad kaimo keliukuose ypac rudeni nesumedzioti ko nors... vien tik del to.. tad nedejau del problemu su organais, grozio ar siaip nzn kokiu fatoriu..so uztenka pyktis...

Na 4300K jau shis tas. :beer: Gal ir ne pimpi ilginai. :lol: Na bet vistiek NEZAKONO. :angry: Ir akini taip pat sekmingai, tik ne taip akivaizdziai. :angry:
Dauguma tchia besiardanciu vistiek min 6000K dejosi ir ne del shviesos, o del prasiilginimo. :angry:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#507 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 01 - 23:18

Na 4300K jau shis tas.  :beer:  Gal ir ne pimpi ilginai.  :lol:  Na bet vistiek NEZAKONO.  :angry: Ir akini taip pat sekmingai, tik ne taip akivaizdziai.  :angry:
Dauguma tchia besiardanciu vistiek min 6000K dejosi ir ne del shviesos, o del prasiilginimo.  :angry:

vaziuodamas uzmestyje, nuleidziu dar mechaniniu budu, kad akint kuo maziau...

:hmm: kita wertus, negerai kai vazineja su kiniskais zibintais kurie sviecia isvis nzn kur bei su angliskais, kurie akina dar labiau.. <_<

Edited by Marcin, 2009 June 01 - 23:19.

  • 0

#508 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2009 June 01 - 23:31

vaziuodamas uzmestyje, nuleidziu dar mechaniniu budu, kad akint kuo maziau...

:hmm: kita wertus, negerai kai vazineja su kiniskais zibintais kurie sviecia isvis nzn kur bei su angliskais, kurie akina dar labiau.. <_<

Apibendrinant negerai viskas, kas negerai. O tie pasiteisinimai, kad man reikia, grazu, pailgeja, atsistoja , policija nestabdo ir pan. nafig.
Policija aishku nestabdo. Priesh pora dienu prasilenkiau su civiku (prieshais mane vazhiavo keliu policijos ekipazhas) pas kuri apacioj buvo girlianda ish 8 prieshrukiniu (man rods kambario apshvietimo halogenus susikyshes). Akina pakankamai, bet policijos nesudomino. Nors stabdyk ir bausk. Pazheidymas akivaizdus. Taip pat ir zenonai. Nemanau, kad kas prades juos medzhioti. :( Anoks cia navaras. Kyshiai kitur dydesni. :(
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#509 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 01 - 23:36

vaziuodamas uzmestyje, nuleidziu dar mechaniniu budu, kad akint kuo maziau...

:hmm:  kita wertus, negerai kai vazineja su kiniskais zibintais kurie sviecia isvis nzn kur bei su angliskais, kurie akina dar labiau..  <_<

Apibendrinant negerai viskas, kas negerai. O tie pasiteisinimai, kad man reikia, grazu, pailgeja, atsistoja , policija nestabdo ir pan. nafig.
Policija aishku nestabdo. Priesh pora dienu prasilenkiau su civiku (prieshais mane vazhiavo keliu policijos ekipazhas) pas kuri apacioj buvo girlianda ish 8 prieshrukiniu (man rods kambario apshvietimo halogenus susikyshes). Akina pakankamai, bet policijos nesudomino. Nors stabdyk ir bausk. Pazheidymas akivaizdus. Taip pat ir zenonai. Nemanau, kad kas prades juos medzhioti. :( Anoks cia navaras. Kyshiai kitur dydesni. :(

:beer: gerai nesipyxtam.. :ax: peace
  • 0

#510 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 June 02 - 07:03

mano ideti 4300Ki artimasiais, o idejau kad kaimo keliukuose ypac rudeni nesumedzioti ko nors..kai ten be atsvaitu vaiksto ppesteji ir vazineja dviratininkai (uztenka tokiu vaizdu darbe).. vien tik del to.. tad nedejau del problemu su organais, grozio ar siaip nzn kokiu faktoriu....kiti sukisa visur kur gali ir vazineja net ir dienom su xenonais priesrukinese..so uztenka pyktis...zinau,kad tai nelegalu, taciau kai padejo isvengti keliu pesciuju ir laukiniu gyvunu partrenkimo uzmestyje, todel ir naudoju dar, kol neperdegs..

Mano giliu įsitikinimu ne xenonai išgelbės nuo sumedžiojimų, o protingai pasirinktas greitis. Ir nereikia tikrai įrodinėt kad xenonai kažką jau išgelbėjo, sumažintas greitis dar ne tiek išgelbėtų..
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#511 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 June 02 - 07:11

Mano giliu įsitikinimu ne xenonai išgelbės nuo sumedžiojimų, o protingai pasirinktas greitis. Ir nereikia tikrai įrodinėt kad xenonai kažką jau išgelbėjo, sumažintas greitis dar ne tiek išgelbėtų..

tavo giliu isitikinimu yra taip, o mano kitaip, nes man zenonas asmeniskai dl matomumo ir greitis nepriciom..
  • 0

#512 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 June 02 - 07:19

tavo giliu isitikinimu yra taip, o mano kitaip, nes man zenonas asmeniskai dl matomumo ir greitis nepriciom..

Tikrai neįtikinsi kad gamyklinės lempos prastai šviečia. O greitis čia ir dar kaip "pričiom". Nebereikalo manau yra nustatomi jo apribojimai.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#513 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2009 June 02 - 12:53

O jus cia dedat stipresne sviesa i gerokai naujesnius modelius. Negi rimtai taip neuztenka gamykliniu lempu? Suprantu, kad buna rukas, lietus t.t. Bet ir greitis tokioje situacijoje atitinkamai mazesnis.
<...>
Tai vat idomu ar tas argumentas taip atperka visus kontrargumentus (istatymai/kitu vairuotoju nepasitenkinimas/pinigines islaidos) ar cia kazkur slypi uzdrausto vaisiaus paieskos....

Įsidėjau 4300 K, nes balta šviesa kur kas mažiau vargina nei geltona, tamsoje važiuojant ilgesnius atstumus. Balta kur kas artimesnė natūraliam apšvietimui, todėl man labiau priimtina.

Mėlynų ir violetinių zenonininkų nesuprantu lygiai taip pat, kaip ir mėlynų gabaritų iš šviečiančių purkštukų tiuninguotojų.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#514 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2009 June 02 - 15:01

Tikrai neįtikinsi kad gamyklinės lempos prastai šviečia. O greitis čia ir dar kaip "pričiom". Nebereikalo manau yra nustatomi jo apribojimai.

Tau niekas nesako,kad jos prastai sviecia, cia norima pasakyt, kad xenon'ai geriau sviecia
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#515 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2009 June 02 - 15:05

Tau niekas nesako,kad jos prastai sviecia, cia norima pasakyt, kad xenon'ai geriau sviecia

Su tokiu požiūriu grįžim prie tos pačios minties, kaip kad jau minėta ne kartą šioj temoj, kad traukinio žibintas dar geriau šviečia.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#516 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Posted 2009 June 02 - 15:07

Manau verta rišti šitą temą.. Vieni tiki savo tiesa kito savo.. Ir iš vis manau temos pobūdis turėjo būti kitoks.. Ne gėris ar blogis yra xenon.. o su kokiomis problemomis susiduria žmonės kurie turi gamyklinius xenon arba negamyklinius xenon žibintus.. :hmm:
  • 0

#517 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 June 02 - 15:08

Su tokiu požiūriu grįžim prie tos pačios minties, kaip kad jau minėta ne kartą šioj temoj, kad traukinio žibintas dar geriau šviečia.

Arba paprastesnis sprendimas. Įsikalkit tas pačias halogenines lemputes, bet po kokia 100W. Ir kainuos pigiau ir hemorojaus mažiau.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#518 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Posted 2009 June 02 - 15:20

Arba paprastesnis sprendimas. Įsikalkit tas pačias halogenines lemputes, bet po kokia 100W. Ir kainuos pigiau ir hemorojaus mažiau.

Kolega daugiau tolerancijos kitamičių atžvilgiu.. :)

Edited by anra2626, 2009 June 02 - 15:21.

  • 0

#519 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • posts 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Posted 2009 June 02 - 15:43

Kolega daugiau tolerancijos kitamičių atžvilgiu.. :)

O kokia tolerancija gali būti, kai pas juos pagarbos kitam eismo dalyviui nerasta? -_-
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#520 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 June 02 - 15:48

Kolega daugiau tolerancijos kitamičių atžvilgiu.. :)

Na šiaip tikrai nesu tolerantiškas tiems, kurie sąmoningai pažeidinėja įstatymus
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users