Jump to content


Photo

Xenon


  • Please log in to reply
871 replies to this topic

#141 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2007 November 08 - 15:40

priesrukines negerai <...> nebutumet lietuviai

Uzmesk aki i KET. Ten gana aiskiai reglamentuotas priesrukiniu naudojimas. Ir tai niekaip nesusije su asmeniniais kompleksais ar sim(anti)patijomis. Beje savokos "graziau", "man (pa)tinka" ar "niekam nekliudau" KET neapibreztos.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#142 devil

devil
  • Senbuviai
  • posts 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Posted 2007 November 08 - 15:56

taip, esu toks pat lietuvis kaip ir dauguma,KET visai nesenai teko pasikartoti dar karteli nes pritruko kategoriju ir dar si ta atsimenu, kaip kad vaziuoti su prisegtais dirzais,laikytis distancijos,nevirsyti greicio,nestoveti po zenklais ir t t.... bet kuris is musu nera prasizenges,nevirsijes greicio (tai kur kas blogiau nei priesrukines), nepalikes masinos neleistinoje vietoje,nekirtes istisines ar pan... visi kartais lauzom taisykles ir tos priesrukines tikrai nera jau toks blogis nes nepamenu ar kas butu mirksejes ir prases kad isjungciau as jas.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#143 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2007 November 08 - 16:50

O išjungtum, jei pamirksėtų?
  • 0

#144 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2007 November 08 - 16:59

O išjungtum, jei pamirksėtų?

Manau atmirksetu atgal tuo parodydamas pretenziju nepagristuma - "su trumpom gi vazhiuoju, nu". :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#145 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 08 - 17:26

O išjungtum, jei pamirksėtų?

Tau gerai, ŽTI mirxi kartu su halogenais, ania? :D

aš bandziau si savaitgali mirxeti ir halogenais, ir ilgom - 0 reakcijos. nes planuose turejau nuvaziavima i griovi, isijungus avarini ir meldziantis kad prieky masinos is tamsos neatsirastu kas nors.
  • 0

#146 devil

devil
  • Senbuviai
  • posts 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Posted 2007 November 08 - 19:57

Jo.......kad visi taip ir laikytusi visu taisykliu kaip cia kad purkstauja kad jau baisus nusizengimas vazineti su ijungtais (tvarkingais) halogenais tai manau Lietuveleje butu vienas is maziausiu avaringumu gatvese....
PS. nebesigincysiu daugiau :P
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#147 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2007 November 08 - 20:57

manyc, reiktu uzdaryt jau sita tema
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#148 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2007 November 08 - 21:00

Jo.......kad visi taip ir laikytusi visu taisykliu kaip cia kad purkstauja kad jau baisus nusizengimas vazineti su ijungtais (tvarkingais) halogenais tai manau Lietuveleje butu vienas is maziausiu avaringumu gatvese....
PS. nebesigincysiu daugiau :P

O kitokiu pazheidimu nedarai? Paprastai jei pazheidineji taisykles del "man grazhu", tai tikrai surasi pasiteisinimu ir girtam namo parvazhiuoti (kiti dar girtesni vazhineja) ir paskubeti (kiti dar greitchiau laksto) ir pan. Mazhiausias avaringumas butu jei visi laikytusi visu taisykliu, o ne patogesniu ir gerbtu vienas kita. Dabar nei taisykliu laikaisi, ir kitus vairuotojus akini (4 lempos vistiek daugiau ne dvi, kad ir sureguliuotos) vien del to, kad tau grazhu. Tiksliau isivaizduoji, nes pats nematai, kaip prasilenkiant vairuotojai grozhisi tavo 4 lempos.

Norit demesio pasisodinkint priputchiama moteri i keleivio sedine. Tikrai busit labiau demesio centre, nei su kruva halogenu ar tamsiai violetiniais zenonais.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#149 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 08 - 21:20

gali atsiust foto savo xxenonu? ;)
  • 0

#150 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2007 November 08 - 21:23

gali atsiust foto savo xxenonu? ;)

Prashau :lol:

Posted Image
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#151 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 08 - 21:48

taip atrodo 6000k pas mane
Posted Image
  • 0

#152 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 08 - 22:29

na, diena visai nieko nejungiu, nes trumposios ir taip automatiskai isijungia uzvedus varikli, o vakre ir kazkur kelyje halogenai tikrai pravercia, nes geriau apsviecia kelia. Alytuje tokie keliai, kad ir siandien vos geros duobes nesusemiau. Vadinasi lietaus kanalizacijos sulinys, o duobe kad drasiai rata galima palikt. Tam ir reikalingi halogenai. Vasara aisku ju nejugiu, nebent rukas ar kokia dargana, taciau tokiais tamsiais ziemos vakarais ir dar kai gatviu apsvietimas itin auksto lygio - tiesiog isganymas. P.s. nafiga mest babkes i bala kazkokiem xenonam. ir beje - gabaritai turetu but melyni, nors kiek ziuriu sviecia sabakos zaliai, bet ju beveik nematyt kartu su trumposiomis.

Edited by Lauriukste, 2007 November 08 - 22:32.

  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#153 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 November 08 - 22:47

... ir beje - gabaritai turetu but melyni, nors kiek ziuriu sviecia sabakos zaliai...

...uuuch, vos pūslė atlaikė... :lol: :lol: :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#154 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2007 November 08 - 22:48

na, diena visai nieko nejungiu, nes trumposios ir taip automatiskai isijungia uzvedus varikli, o vakre ir kazkur kelyje halogenai tikrai pravercia, nes geriau apsviecia kelia. Alytuje tokie keliai, kad ir siandien vos geros duobes nesusemiau. Vadinasi lietaus kanalizacijos sulinys, o duobe kad drasiai rata galima palikt. Tam ir reikalingi halogenai. Vasara aisku ju nejugiu, nebent rukas ar kokia dargana, taciau tokiais tamsiais ziemos vakarais ir dar kai gatviu apsvietimas itin auksto lygio - tiesiog isganymas.
P.s. nafiga mest babkes i bala kazkokiem xenonam. ir beje - gabaritai turetu but melyni, nors kiek ziuriu sviecia sabakos zaliai, bet ju beveik nematyt kartu su trumposiomis.

:D Gal laikas apsilankyti pas okulista :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#155 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 08 - 22:52

nu ple, dar iziuriu. Lemputes gabaritu melynos, pati maciau, o sviecia tai zaliai, nu. Nu blin, nejuokinga. nu, ir tegu sviecia, man dzin, vistiek grazu. Ir nafiga tie xenonai. neturejimas kur babkes kist. atiduokit man, as investuosiu ir dar pelna gausiu.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#156 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 November 08 - 22:56

nu ple, dar iziuriu. Lemputes gabaritu melynos, pati maciau, o sviecia tai zaliai, nu. Nu blin, nejuokinga...

Kaip dažytojas-profesionalas informuoju: mėlynas gabaritas + geltona faros lemputė = žalia. Skant, optinis fintas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#157 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 08 - 23:08

o gal ir optinis fintas, bet man kaip elektrikei narvas jama, jopsikimatki.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#158 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 November 08 - 23:25

Rūko žibintų naudojimą reglamentuoja KET. Jeigu tu sakai, kad tau geriau matosi duobės su jais, tai aš galiu pasakyti, kad man duobės geriau matosi su ilgom šviesom mieste, bet spėk, ar aš jungiu ilgas šviesas mieste? Ne, nes draudžiama.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#159 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 November 08 - 23:35

nu ple, dar iziuriu. Lemputes gabaritu melynos, pati maciau, o sviecia tai zaliai, nu.

o gal pasikeisk vistik i normalias gabaritines lempikes? :huh: Pirma - neatrodysi juokingai i pacukishkai, antra - TA nesikabines... -_-

Kodas 205 ( :rolleyes: ) Gabaritiniai žibintai:

Techniniai reikalavimai
<...>
3. Spalva:
3.1. priekinių – balta, galinių – raudona, šoninių – geltona;
<...>
  • 0

#160 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 08 - 23:41

nu kaip tai be priekabiu praejo kai pirkau. TA nesikabinejo prie gabaritu, o ir draugai menturoj ne zodziio nepasake pries. kai isigijau tik pasveikino su geru pirkiniu, o del gabaritu - ne murmur. TA praejo is karto Cr liudininkas nes kartu su GRYNU buvo, savo 405 TA vare.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users